Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7024) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Másoltam Győr topicból, nem volt kedvem újraírni :)
Urak!
Mit érhet a laposom most? Reálisakat kérek! Esetleg ajánlatokat, ha kell valakinek!
ASUS N53TA
- CPU: AMD Quad-Core A6-3400M (1.4GHz/Turbo Core 2.3GHz)
- RAM: 4GB DDR3 1333MHz
- HDD: Seagate Momentus 750GB Sata2 5400rpm/16MB Cache
- VGA: AMD Radeon HD6720G2 2GB (Integrált 6520G 512MB osztott memóriával + 6750M 2GB DDR3 sajáttal)
- Továbbá van minden kiskutyfüle, ami kellhet: 15.6" LED kijelző, Altec Lansing hang, numerikus billentyűzet, DVD-RW, LAN, Wifi, Webcam, Bluetooth, Kártyaolvasó, HDMI, D-Sub, digitális TV-kártya, 2x USB 2.0 + 2x USB 3.0, 5200mAh-os 6 cellás batri, mindez 2.6kg-ban.
Mindössze 2 hónapos, még össze sincs tapogatva (üzemidő összesen nincs 3 nap!), nem hogy bármi karc volna rajta, 22 hónap garanciával, dobozával, Win7x64-el adom!
Legmagasabb aksi üzemidő: 6 óra 3 perc, minden minimumra véve!
K10Stat-tal kipróbáltam a tuningot, megéri, sokat dob rajta (és a vga-an is!), alulfesszel megy 2.3GHz-et mind a 4 mag, alapfeszen 2.5-öt is, több mint 5 órát így is kibír az aksi, melegedni 2 fokkal jobban melegedik, de erről olvashattunk már a prohardveren sokat, hozza az i5 2430 szintjét! Bármire kíváncsiak lennétek szóljatok, az eladás oka, hogy úgy érzem feleslegesen dobtam ki rá a pénzt, nincs kihasználva, viszont nagyobb szükség lenne a pénzre! Várom az üziket!

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.