Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    tag

    válasz frame>24 #9875 üzenetére

    Pedig a viselkedési mintája, amit produkál, tényleg ehhez a feszültség-oldás játékhoz társul. Ez olyan, mint mikor nyújtod az orgazmust. :P
    A kémiai ingerfüggőség meg a felszabaduló hormonok és egyebek révén alakul ki. Mindegy. Neki amúgy is más egyéb baja van, de nem fogom itt analizélgetni mindeki előtt. :P

    Más:
    Ma randira hívott a bicikli boltos srác, akivel szoktunk egymásnak integetni. Be is mutatkoztunk. De a mit csinálok este kérdésre adott "ma edzésen leszek" után, az "általában este" kérdést követő hosszas csönd után végül csak kinyögtem, hogy most van barátom éppen, így a randit kizárva találkozhatunk, és beszélgethetünk. Persze, előtte már volt tisztázva, hogy mi a foglalkozásom, erre viccesen utalt a pszichológus-beszélgetés párhuzamra, mialatt zavartan és hosszasan mosolyogtunk egymásra. Búcsúképpen megjegyezte, hogy ő itt van mindig az üveg mögött, és a kopogás kétirányú - mert hogy kidörömbölt a biciklis bolt kirakatán, mikor elsétáltam az üzlet mellett és beintegettem neki -, és hogy bármikor megtalálom. És én örültem, hogy majd bármikor megtalálom majd. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák

Hirdetés