Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7101) birno válasza Wolverine (#7099) üzenetére


birno
addikt

És nem rossz magányosnak lenni?
Én a 23 évem alatt semmit nem találtam az életben ami miatt az mondanám, hogy megéri a mindennapi küzdelem.
Egyedül csak azt, ha van valakim akit szerethetek és boldoggá akarok tenni s nap mint nap mosolyogni látni.

(#7102) South Velen válasza rarri (#7094) üzenetére


South Velen
addikt

Sot, ha hosszabb kapcsolatrol van szo, tipikusan nem szeretem a bombazo "jellegu" csajokat, lenyeg csak, hogy a kulsejeben is fogjon meg valami

(#7103) rarri válasza South Velen (#7102) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor semmi gond, és ha chatelsz, akkor kérd el a leánytól az iwiw, vagy a mywip elérhetőségét, mert ott nem tud csalni. Ha nagyon gáz, akkor kedvesen búcsúzz el tőle... :D
birno: Az élet küzdelem is, de az éremnek két oldala van . Amíg nem találod meg az igazit, addíg is érezd jól magad, sugározzon belőled a derű, kiegyensúlyozottság, és meg fogsz lepődni, mennyire vonzod majd azembereket, lányokat. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7104) South Velen válasza rarri (#7103) üzenetére


South Velen
addikt

Igen, igy csinalom. Az eredmeny: szep, akkor hulye vagy okos akkor ronda, vagy szep es okos akkor leblokkolok, hogy aaaa, O ugysem lesz soha az enyem...

(#7105) rarri válasza South Velen (#7104) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7106) birno válasza South Velen (#7104) üzenetére


birno
addikt

Szerencsére ez nálam nem áll fenn, ha szép és okos is, akkor is folytatom a beszélgetést, de persze azzal a tudattal, hogy úgysincs semmi esélyem, csak dumálunk egyet, ezáltal elmarad a leblokkolás s akár még jó is kisülhet belőle. :)

(#7107) birno válasza rarri (#7103) üzenetére


birno
addikt

Majdnem elsiklottam felette, hogy szerkesztetted a hszed.
Ezt mondani nagyon könnyű, de hogy a fenébe érezzem jól magam ha egyszer nincs miért?
Már ott tartok, hogy a számítógép sem érdekel, pedig ez nagy szó, mert a szakítás után a Linux bütykölése segített át a nehéz napokon. :)

(#7108) South Velen válasza birno (#7106) üzenetére


South Velen
addikt

Nalam ez nagyon komplikalt. Az eselytelenseg tudatatol mar csak annal blokkolok le jobban, ha latom, hogy van eselyem es nagyon akarom, hogy osszejojjon. Ezaltal a legjobbat akarom magambol kihozni, elvesztem termeszetessegemet es ez ujabb "blokkhoz" vezet, vagy nagyon meg akarom fogni a csajt es emiatt rittig nem jut eszembe semmi jo gondolat- megint lose. A legfontosabb a termeszetesseg megtartasa szerintem. Csak nem konnyu, foleg ha jo a csaj.

(#7109) fokukac válasza South Velen (#7104) üzenetére


fokukac
nagyúr

az a baj, hogy a nőőők vagy csúúúnyák,
vagy szépek és butááák,
vagy ha szépek és okosak is egyben,
nem állnak szóba velem

ki érti ezt,
ki érti ezt, én nem!
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7110) South Velen válasza fokukac (#7109) üzenetére


South Velen
addikt

:DDD

(#7111) birno válasza South Velen (#7108) üzenetére


birno
addikt

Meg az őszinteség. :)
Ha nálam ez állna fenn én szimplán elmondanám neki, hogy miatta viselkedem úgy, szerintem még imponálna is neki.

(#7112) rarri válasza South Velen (#7108) üzenetére


rarri
senior tag

Pedig most mondtad ki a lényeget. Természetesség. Ez kell a nőknek, és kedvesség. Akkor nagy baj nem lehet.
birno: ne mondd már hogy csak a lányok meg a gép a két örömforrás az életedben ...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7113) johnjohn válasza South Velen (#7108) üzenetére


johnjohn
addikt

No figyelj, volt egy haverom, alapból nem egy szívtipró kinézetű, de jófej srác.Sok megpróbáltatás után úgy döntött, rendbeteszi a saját önbizalmát.
Elmentünk bulizni, kinézett egy igen szép, és valószínűleg emiatt nehéz helyzetű leányzót, és odament, hogy elvigye táncolni. Persze a lány alapból-mivel duzzogott- nem ment.
10 per múlva a fiú megint odament: -Elég csúnya vagy ,de ha akarod , akkor most táncolhatunk!
Persze megint kosarat kapott.
Rövidesen megint visszament: Na ugye mondtam, nem visz el senki, jössz?
A lány velement,ez kb.10 éve volt, azóta is együtt vannak.
Nem minta, de nincs veszett helyzet.
Amikor nem várod, akkor jön el az időd, csak légy résen, és főleg nem szabad látszania rajtad,hogy vesztesnek érzed/?/ magad.

(#7114) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Sikerült elszakadni exemtől, aki ugy azt mondom hogy az első igazi szerelmem volt, akivel átéltem mindent... a röpke mondani valóm 22db A4. oldal, csütörtökön volt rá egy probálkozás hogy élőben elmondom, de mind2en elsirtuk magunkat. Ugyhogy ennél a megoldásnál maradtunk. Jelenleg 8honapja jár egy osztálytársammal a leányzó, és teljesen vélelten ismerték meg egymást. Mivel tudvalévő hogy a mi kapcsolatunk soha nem lesz már "sima" barátság" vagy inkbább mindigis több lesz mint egy barátság. igy most arra kértem hogy amig nem rendeződnek a viszonyai csunya zord ellenkező nemmel, addig ne találkozzunk. Ezt rézben elfogadta rézben pedig nemtudja mitévő legyen. Engem is szeret, a barájába pedig szerelmes. De azthiszem hogyha a srácot kirakta volna akkor csalódom benne. Most egy időre elvesztettem egy nagyon fontos embert.

A másik lány pedig nem ismeri az órát. 6-7között igérte magát. lassan 7óra mult;] de ő még sehol.

MOD: a szerelemünket egy csodálatos metafórával jellemeztem: Csernobil:D. Egykoron jól müködött, majd kirobbant és azóta benton koporsóban él ma is hatása... De lassan kimulik. De a helyszin marad:D. Azthiszem elmegyek költőnek:D.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#7115) South Velen válasza birno (#7111) üzenetére


South Velen
addikt

Lehet, hogy felszabadito hatasa lenne, viszont lehet, hogy csak rontana a helyzeten.

(#7116) South Velen válasza johnjohn (#7113) üzenetére


South Velen
addikt

Hm. Elgondolkodtato kis story, en idaig azert csak-csak eljutok, mondjuk ilyen kezdettel mar magatol jonne a folytatas....:)
rarri: igen de nehez termeszetesnek maradni ha be akarok vagodni ugymond

[ Szerkesztve ]

(#7117) rarri válasza johnjohn (#7113) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon kétségbe lehetett esve a lány..De büszke is volt. Az a lényeg, hogy a vége jó lett... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7118) johnjohn válasza South Velen (#7116) üzenetére


johnjohn
addikt

Nézd Én 8 év házasság és 2 gyerek után kénytelen voltam elválni a feleségemtől, 1 évig éltünk kb. külön azután mindketten rájöttünk, hogy egyikünknek sincs más mint a másik, a gyerekekről nem beszélve.Ez úgy 6 éve volt, azóta újra együtt vagyunk, mert tudjuk, hogy csak egymást szerethetjük, pedig néha veszekszünk.Jobb mint előtte, mert Mi már tudjuk ,milyen a másik nélkül! Nem tudom mennyi idős vagy , de ne siettesd a dolgokat, jönnek azok maguktól.

(#7119) birno válasza rarri (#7112) üzenetére


birno
addikt

Épp azt mondom, hogy már a gép sem. :)
Átmeneti örömforrások akadnak, de hosszú távon semmit nem érek velük, azok miatt nem éri meg élni szerintem.

(#7120) South Velen válasza johnjohn (#7118) üzenetére


South Velen
addikt

A felnottkor kuszoben fekszem ugy mondanam kicsit a gyerek-, kicsit a felnottszobaban. :)

(#7121) rarri válasza johnjohn (#7118) üzenetére


rarri
senior tag

Tudod nekem mi mentette meg a házasságom? Szokásos dolog, elmúlt a szerelem, a gyerek körül forgott minden, férjem egyre többet kocsmázott, csökkent a sex. Már majdnem kerestem egy szeretőt, amikor azt mondtam : nem vagyok képes szeretőt tartani, mert szeretem a férjem. Legyen hát ő a szeretőm. Elkezdtem magamra figyelni, minden együttlétet ünneppé varázsoltam . Rávettem új játékokra. :D Dícsértem, szeretetem sokféleképp kimutattam. És bevált. Jobban szeret mint valaha, hálás , boldog. És most is járhat sörözni, de az életünk gyökeresen megváltozott. Azóta született még egy lányunk, de itt már az egymásra figyelés is fontos lett.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7122) South Velen válasza rarri (#7121) üzenetére


South Velen
addikt

Csak amulok es bamulok. :) Sajnos ismeros a szitu -eleje.

[ Szerkesztve ]

(#7123) Tim82 válasza rarri (#7121) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor talán nem múlt el a szerelem, legfeljebb a lángolása csökkent. illetve az az időszak mindig kritikus, amikor a szerelem átalakulna szeretetté. van, aki felismeri, hogy nincs vége, csak a kapcsolat minősége és mélysége változna. van, aki nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7124) rarri válasza South Velen (#7122) üzenetére


rarri
senior tag

Azért ha megfigyeled, nem véletlen szeretem az Ossiant is. Szenvedélyes, érzelmes, energikus, profi, olyan, amilyen én emberként szeretnék lenni... :)
Tim: igaz, bár az őrült vágy hogy olyan egy legyél a másikkal minden szempontból, hogy ne legyen más gondolatod, az hogy belehalj az Érzésbe, annak törvényszerűen változnia kell egy idő után, meg kell szelidűlnie, mert beleőrülnénk... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7125) South Velen válasza rarri (#7124) üzenetére


South Velen
addikt

Ez nagyon szep gondolat volt. Sajnos sokan nem igy velekednek, de ez itt offens. Nekem az Ossian segitett azokban a pillanatokban, amikor ugy ereztem se csaladi se magan se egyeb eletem. Lehet nem lennek itt / nem itt lennek.

(#7126) fokukac válasza rarri (#7124) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak Neked

Mekkora rocker Ön?

(Paksi rajongók előnyben :DD)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7127) Tim82 válasza rarri (#7124) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem a szerelem nem egyenlő az "őrült vággyal". Szerintem. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7128) rarri válasza South Velen (#7125) üzenetére


rarri
senior tag

Próbáld ki, amit én csináltam. Ha még nem késő...
Főkukac: csináljam meg a tesztet? :D Amúgy nem találtalak meg. Tudod hol..
Tim: én szélsőséges ember vagyok, csoda hogy nem haltam bele az életbe. Ez komoly. A szerelemben is csak ilyen tudtam lenni.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7129) norbiphu válasza Tim82 (#7127) üzenetére


norbiphu
senior tag

akkor mi a szerelem? honnan tudod, szerelmes vagy? :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7130) eastsider válasza fokukac (#7126) üzenetére


eastsider
nagyúr

ezen akkorát nevettünk :C
Miért jó Rokkernek lenni? :DDD

(#7131) South Velen válasza fokukac (#7126) üzenetére


South Velen
addikt

Ha--ha.

(#7132) fokukac válasza South Velen (#7131) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, én jót röhögtem rajta, csak egy kis irónia kell hozzá :P

Rarri : szerintem elég csak elolvasni :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7133) Tim82 válasza rarri (#7128) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is az vagyok. A "majdnem belehalást a szerelembe" is ismerem. :)

Screammm
: most nem, sőt elég régóta nem. De voltam és nagyon komolyan és mélyen voltam. (Talán pont ezért nem akarok újra szerelmes lenni.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7134) South Velen válasza fokukac (#7132) üzenetére


South Velen
addikt

En is rohogtem rajta nyugi mert tenyleg vannak ilyen emberek

(#7135) norbiphu válasza Tim82 (#7133) üzenetére


norbiphu
senior tag

de várjál, a kérdés nem az volt, hogy Te szerelmes vagy-e, hanem úgy általánosságban kérdeztem. :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7136) rarri válasza fokukac (#7132) üzenetére


rarri
senior tag

Elolvastam. Ezt tényleg nem kell kitölteni.. :D
screamm: akkor tudod hogy szerelmes vagy, hogy minden gondolatod a lány körül forog, akkor is boldog vagy, ha csak a kezét foghatod, és biztos vagy benne, hogy Ő a legszebb, legtökéletesebb lány a világon, és te vagy a legszerencsésebb, hogy rátaláltál.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7137) Tim82 válasza norbiphu (#7135) üzenetére


Tim82
nagyúr

lemaradt az előző hsz.-edből egy "hogy" kötőszó, úgy érthetőbb lett volna. :)

én onnan tudtam, hogy mindig vele akartam lenni (nem feltétlenül az ágyban, bár ott is ;) ) és a hibáit is vonzónak találtam. elég ennyi (tőlem)?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7138) norbiphu válasza Tim82 (#7137) üzenetére


norbiphu
senior tag

valóban, kihagytam. :B

hát úgy tűnik az elmúlt az én részemről is. valószínűleg ezért nem vág a földhöz amit tegnap mondott a bnőm (ld. otopic).

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7139) rarri


rarri
senior tag

Mentem aludni, jóéjt nektek! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#7140) South Velen válasza rarri (#7139) üzenetére


South Velen
addikt

Jo ejt Neked is!

(#7141) Tim82 válasza norbiphu (#7138) üzenetére


Tim82
nagyúr

arról lemaradtam.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7142) norbiphu válasza Tim82 (#7141) üzenetére


norbiphu
senior tag

45838. hsz

jóéjt rarri :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7143) Tim82 válasza norbiphu (#7142) üzenetére


Tim82
nagyúr

thx, megnézem.

ápdét: megnéztem. fejlemények azóta? mióta vagytok együtt?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7144) norbiphu


norbiphu
senior tag

az is le van írva valamerre arra. 3 év és 3 hónap. nincs fejlemény, majd jövő héten találkozom vele elvileg.

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7145) Tim82 válasza norbiphu (#7144) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az pont az az idő, amikor vagy elmélyül egy kapcsolat, vagy vége van...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7146) SzalaiG válasza Tim82 (#7133) üzenetére


SzalaiG
addikt

nem akarok - ez csak így megy? Érdekes. :U

(#7147) Tim82 válasza SzalaiG (#7146) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sosem voltam első látásra szerelmes, úgyhogy akár így is mehet. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#7148) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Megismerkedtem az éjszaka folyamán egy lánnyal:D. Én most hiszek a szerelem elsőlátásra dologban. :B . Együtt X-eltünk ( mondanám hogy táncoltunk de az elég csunya kifejezés egy Robyn Chaos szettre). Aztán kicsit pihiztünk együtt. Beszélgettünk meg minden, utána hajógyáriról együtt indultunk haza, kézenfogva meg minden, utána pedig amikor már teljesen másfelé volt dolgunk egy telefonszám csere és egy rövidebb csók lettt a jutalmam. Amugy értelmesnek tünik meg minden. Ne kérdezzétek mit csináltam és hogy bennem volt már rendesen az alkholol, de aztán ahogy tisztultam ugy sikerült egyre komolyabban beszélgetni vele.
Yeti: Daneielle eltünt, szó szerint, tegnap este 6-re igérte magát msn-re 10kor meg elindultam hajógyáriszigetre,ő meg sehol. Elötte egész héten beteg volt, de azért járt kelt budapesten. Rám nem volt ideje. Szivasson mást:D. Sajnálom különben, és még megvárom mit fog mondani élőbe, különben Rita;].

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#7149) 7 válasza TexT-BoY (#7148) üzenetére


7
addikt

Lemaradtam. Daniella? :P

Aham, szóval azért csajoztál mással, mert ez volt... értve. :)
Én meg a magam szolid, nyugodt módján "keringőzöm" egy leányzóval. Lassú "tánc", de egész jól megy. Türelem köll hozzá meg figyelem. :K

[ Szerkesztve ]

(#7150) TexT-BoY válasza 7 (#7149) üzenetére


TexT-BoY
addikt

összesen 4évet táncoltam különböző standard táncokat, és persze bécsi/angol keringőt. ;)
Ne mutasd be a témát.:D a nyáron közvetlen melettünk volt egy táncos csapat, felkértem a legjobban táncoló lányt, és előadtam elötte hogy mennyire nem vágom. Aztán akkora taps volt mint az állat.:D Igaz a csaj vezetett inkább és azon nevettek hogy mind 3. lépés kimaradt, de taps volt;].
Sajnos Daniella meg ilyen, mit tehetek? Nem fogok szenvedni honapokat meg heteket meg napokat azon hogy most ő igy gondolta véghez vinni a kapcsolatot. Egészségére... Kiváncsi leszek mi volt olyan fontos amit nem birt elmondani.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.