Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41) Mister_X válasza ldave (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó munkához idő kell. Ha Metroidon dolgozik a Retro, akkor maximálisan elnézem nekik a 2013. március körüli megjenést is :)

Ami nekem nagyon tetszik ebben a konzolban az az, hogy nem muszáj a TV-re támaszkodni. Ha muter kiveri a hisztit, hogy ő a máricsujt akarja megnézni, akkor nem kell gyorsan mentési pontra vadászni, rosszabb esetben az utolsó mentett állással beérni, mert ott a tab :D Azért húzni fogom a szám amiért rezisztív... kapacitív luxus? Kapacitív stylust is feltalálták már.

Mindenesetre most nem veszek konzolt (max Wii/3DS), várok novemberig. Ha régiófüggetlen lesz (és ezt erősen ajánlom!), akkor majd vetetek egyet mave13-mal, ha már Japánban van :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) ldave válasza Mister_X (#41) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, hogy az lenne, Wii se volt az, 3DS se az sajna :(

A Slime draws near! Command?

(#43) Mister_X válasza ldave (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak tudnám, hogy ennek mi értelme? :F Már a PSP se volt az, így aki akarta, az játszhatott mondjuk egy Japán-only RPG-vel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44) ldave válasza Mister_X (#43) üzenetére


ldave
félisten

A régiónként eltérő életkor-besorolási rendszerre hivatkozott a Nintendo, amikor bevezette a régiózárat a 3DS esetén.

A Slime draws near! Command?

(#45) Mister_X válasza ldave (#44) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez szerintem hülyeség. Az amcsi régiókba Pegi, az Euba pedig ESRB rating, csókolom. A lehetőséget viszont illil megadni az embernek. Nem értem, hogy miért érdeke a Nintendónak ezek a térbeli válaszalak.

Azért reménykedjünk... azaz reménykedjen az N, hogy megveszem, mert majd szeretnék japán nyelvű játékokkal is játszani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#46) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mit tudni erről a Wii U Controller Pro-ról? Mit fog tudni? Kicsit érdekes kinézete van.

Anno megláttam a fantáziát a tabletkobtrollerben, hogy azzal sokkal jobban lehet majd co-op multizni, mert nem kell a képet jobbra-balra vagdosni. Kettővel az egymás elleni dogfight is érdekesebb lesz ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47) FuRiONight válasza Mister_X (#46) üzenetére


FuRiONight
őstag

H érted mit tud? Amit egy ps3 vagy xbox kontroller, semmi egyet. Hagyományos játésoknak van.

Miért érdekes a kinézete? Xbox+Ps controller együtt. Ennyi

(#48) ldave válasza FuRiONight (#47) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem is csak ennyi, gondolom majd a multiplatform címeknél fog jól jönni, ahova nem kell a GamePad.

A Slime draws near! Command?

(#49) Mister_X válasza FuRiONight (#47) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mit tud? Mondjuk vezetékes vagy sem, giroszenzoros vagy sem, beépített kéjmotoros vagy sem, stb.

És nekem első ránézésre furcsa. Bal odalon okés ekszbákszon hozzászoktam, de jobb fent a gombokat várnám.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#50) FuRiONight válasza Mister_X (#49) üzenetére


FuRiONight
őstag

Szted 2012 vezetékes egy új konzolnál a controller? Most úgy őszintén? :))

Vezetéknélküli természetesen. Mivel multiplatform játékoknál jön jól igazán, ezért nem igen hiszem, h többet, akár kevesebbet tudna mint a mostani konzoloké. Csak igazából a 2 konzolgyártó controllerét összegyúrta, ami sztem igencsak jó.

(#51) Mister_X válasza FuRiONight (#50) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kábelen tölthető belső aksis, cserélhető aksis, vagy elemes?

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#52) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Vannak már tervben 3DS - Wii U crosspatform elgondolások? Teszem azt asztakin Máriózunk, de mennünk kell, fogd és vidd alapon folytathatnánk 3DS-en? Szimpatikus a Sony ezen elgondolása PS3-PSVita terén.

3DS topic miért nincs?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#53) Ocarina válasza Mister_X (#52) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Az új Smash Bros meg fog jelenni mindkét platformra, és lesz is valamilyen szintű crossplay.
Egy 3DS topik kb. halott lenne. Egyelőre nincs eléggé elterjedve.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#54) ldave válasza Mister_X (#52) üzenetére


ldave
félisten

Bőven elfér a DS teremben a 3DS téma.

A Slime draws near! Command?

(#55) Mister_X válasza Ocarina (#53) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az lenne az igazi, ha crossplay lenne offline Wii U vs. 3DS és a multi is közös lenne.

Mik eddig a Wii U (esetleg Wii U+PC) exkluzívak? Van ugye akkor egy Super Smash Bros.

Bezzeg a Vita-s hamarabb beindult...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56) ldave válasza Mister_X (#55) üzenetére


ldave
félisten

Nem Nintendo cím lesz a Zombie U (túlélő horror, fps), Project P-100 (akció, rts) és a Rayman Legends (platform).

Vitás terem igaz, hogy van, de szerintem 3DS-nek nem kell. Magyar közönség nagy része úgyis vicckategóriába sorolja a Nintendo gépeket és játékokat. Szerintem a Wii U-nak se kellett volna külön szoba, jó lett volna a Wii-s is.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#57) Mister_X válasza ldave (#56) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rayman Legendsre kíváncsi leszek, az Origin is jó volt. De kezdésnek szerintem egy Mass Effect 3 fog a kosárban landolni. Ki fog innen Wii U-t venni? :) Én elsőnaposra tervezem, ha addig megállom, hogy ne vegyek 3DS-t vagy Wii-t.

Sajnos ez van. De legalább húzhatják a szájukat a Metrois Prime 3, Skyward Sword, Monster Hunter 3, Xenoblade Chronicles, The Last Story és Dragon Quest X láttán :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58) Ocarina válasza Mister_X (#57) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Az E3-ig én is elsőnaposra terveztem, de ott egyedül a Zombi U fogott meg. ME3-mat már végig vittem, Batman-t szintén, Pikmin nem az én világom. Van még valami fontosabb nyitó cím?Csak a kontrolleres újdonságok miatt meg nem venném meg őket újból (plusz a gépet). Majd ha lesz már Zelda, akkor elgondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#59) Mister_X válasza Ocarina (#58) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Assassin's Creed 3, Darksiders II, Black Ops 2 tuti kint lesz, talán Resident Evil és Dirt 4 is. Plusz ugye Mass Effect 3, Pikmin 3, Zombie U és Arkham City (meg ami lemaradt). Én egyikkel sem játszottam. Ha egy játékra lesz pénzem, akkor sokat fogok vacillálni, a multi sokat fog nyomni a latban. Eddig ME3 a befutó, talán AC3, de a Darksiders II is vonz. Pár boltnál már érdeklődtem, ők is 80e alá jósolták.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#60) Ocarina válasza Mister_X (#59) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha én sem játszottam volna még a ME3-mal, meg az Arkham City-vel valószínűbb lenne a beszerzés. AC3-at akkor ajánlom, ha játszottál az elődökkel. Darksiders 2 jól néz ki, az tetszik, Black Ops 2-t valahogy nem tudom komolyan venni.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.