Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DeathAdder válasza bAtt001 (#750) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én megvagyok nélküle, eddig nem botlottam hibába a 4.4.2 -ben sem.
DE mondja már el valaki h van-e magyarul "Ok Google"? engem csak ez érdekel... :DDD

(#752) horvathkrisz válasza w333 (#749) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Te is utálod? Akkor már legalább ketten vagyunk... :DD

Szerk.: ha mondjuk most nem létezne android rendszer, tuti valami windóz fónom lenne, csak ennyire kell hánynom az almától.
Tudjátok, ez az egész epöl olyan "ezvanrádkényszerítvefogaddelésrohaggymeg" érzés...

[ Szerkesztve ]

(#753) pcnet válasza horvathkrisz (#752) üzenetére


pcnet
addikt

Kövezzetek meg, én szeretem, illetve szerettem iOS 6ig az iOS-t, (mondom iOS-t, nem az Apple-t!!!) volt 3GS-em i4/4S-em és szerettem. Most, hogy a Nexusom szervizben van, egy 4. generációs iPod touchról netezek. Most is arról írok. Nekem az Apple nem teccik mint cég. Ezzel az örökös szabadalmi perekkel pl. Meg a pofátlanul túlárazott termékeikkel. Meg ugye Steve Jobs felesküdött, hogy androidot eltünteti a föld színéről, aztán most lopkodnak... Izé... Átemelnek dolgokat android rendszerből és hű de klafa lesz az iOS 8. Steve azt mondta az android össze lopkodott rendszer. Érdekes, iOS 8 bemutató cikk olvasása közben én pont az ellenkezőjét éreztem. Pl iOS-ben is megjelentek a widgetek. Igaz csak értesítési területre tehető ki. Vagy pl iOS 7ben a control center...
Zártság engem nem zavart, egyedül iTunes szinkronizációt nem szeretem, zenéket iTunesszal lehet feltenni. De ezt is csak az híresztelgeti aki ki sem próbálta a rendszert, vagy egy hét után feladta. iTunes is megkerülhető iTools-szal. Simán másolok fel zenéket drag and drop módszerrel és használom a belső tárhelyet pendriveként. És még jailbreak sem kell hozzá. Szóval, hogy túl zárt, ez is sarkítás. Vagyis lehet valakinek az, de egy pár 100kb-os program kell és ugyan úgy másolok belső tárhelyre, teszek fel egyedi csengőhangokat mint androidra. Csak picit utána kellett olvasnom.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#754) horvathkrisz válasza pcnet (#753) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Te vagy az első ájfon-júzer akitől normális véleményt hallok (olvasok).
Még annyival egészíteném ki, hogy az apple elvből (Big thx Steve Jobs) nem adakozik semmilyen szervezetnek, a májkroszoft viszont igen. Szerintem ez is elég undorító dolog a részükről, ezért sem vennék tőlük semmit sem. Akkor már inkább MS...

(#755) twine válasza pcnet (#753) üzenetére


twine
addikt

"egyedül iTunes szinkronizációt nem szeretem, zenéket iTunesszal lehet feltenni. De ezt is csak az híresztelgeti aki ki sem próbálta a rendszert, vagy egy hét után feladta."

Mint pld. én akinek ez egy örök vesszőparipája az iOs-el szemben,,, :(((

iTools , vagy iTunes,,, "nem mindegy" ? program/alkalmazás kell ahhoz, hogy valamit egy mobil eszközre másoljak/leszedjek róla...Nem normális dolog...
Tudod mennyit sz*pok én ezekkel az eszközökkel hangtechnikusként,,mikor hozzák "i eszközön" a zenéiket a fellépők, hogy:
"cd-n nincs itt, de a telefonomon rajta van,,,de őő még meg is kellene vágni, itt meg ott,,,"(tehát mindenképpen le kellene szedni valahogy arról a sz@rról)

Szóval az, hogy "Ödönke vagy Géza" otthon fel tud másolni valamit a telefonjára itoolsal, engem még nagyon nem ránt ki a sz@rból meló közben..egy mobil eszközhöz ne kelljen segédprogram 2014-ben ahhoz, hogy valamilyen mediát fel tudjak rá rakni, vagy le tudjak szedni :((

Pedig esküszöm,, már lehet ,hogy rég kipróbáltam volna az almás mobil eszközöket...mert egy mac-appletv-iphone-ipad ökoszisztéma nagyon kva jó tud lenni...(látom havernál...) de...............és itt kezdeném elölről a programmal való másolgatás kesergést............... :(((

Szerk:
Zárt vagy nyitott....almab*zi haverral sokat beszélgetünk,,,és azt látom örül minden olyan frissítésnek/ újításnak, amit én csípőből oldok androidon,,,épp ezt magyaráztam neki múltkor...
Ha neki valami eszébe jut hogy valami másképp kényelmesebb lenne a rendszerben,,,vakarja a fejét,,és fél év múlva vagy megkapja, egy frissítéssel, vagy nem,,,(lehúzható "roló",,mit rakunk a rolóra,,fel kell e nyúlni teljesen vagy csak a közepétől húzom meg a képernyőt stb,,stb..)
Ha nekem eszembe jut valami ami kényelmesebbé teszi a használatot,,,egyszerűen csak megvalósítom,,,mert lehet....
Erre persze mindig jön az almás válasz,,,,"de ő csak kicsomagolja és használja,,,ez a jó az almában"..
Persze ,,azért látom, hogy minden frissítésnél összeprickolja a nadrágját az uj fícsöröktől ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#756) bAtt001 válasza twine (#755) üzenetére


bAtt001
addikt

na és munkába miért nem teszed fel ezt az itools bigyót? :D büdös a gépedre a segédprogram? :D

(#757) twine válasza bAtt001 (#756) üzenetére


twine
addikt

mert nem mindig egy helyen dolgozom,,van amikor idegen helyen, idegen gépek előtt ülök ...teccccikérteni? :D

(#758) bAtt001 válasza twine (#757) üzenetére


bAtt001
addikt

van az a tökjó dolog h pendrive ;] ha tudod h így szopatnak a kuncsaftok akkor készülj fel rá :D

(#759) twine válasza bAtt001 (#758) üzenetére


twine
addikt

van még egy tök jó dolog,,,úgy hívják hogy rendszergizda,
aki sok helyen jelszóval védi a gépet , nehogy fel tudj rá valamit telepíteni,,,és ő már rendszerint esténként nincs a színpad/vezérlő/stúdió közelében.... :((( :DDD
Teccikérteni? Egyéb alternatíva? tudom vigyem a saját notebookomat,,,,
(és fertőzzem össze vissza a sok szarral amit kapok naponta,,,jó így fogok tenni) :K :R
;]

Szerk: Szoktam is vinni,,,de olyan ez mint egy "kiadós kurvázás"...
utána lehet kenegetni meg aggódni hónapokig hogy elkaptál e valamit kaspersky rescue disc-el csekkolgatni rendben van e minden a gépen,,,nehogy a következő e-bankingnál lehúzzák még a házamat is rólam :(((

[ Szerkesztve ]

(#760) GrooveHero válasza twine (#759) üzenetére


GrooveHero
addikt

a portable verzió sem segít, amit pendrive-ról lehet futtatni?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#761) twine válasza GrooveHero (#760) üzenetére


twine
addikt

nem ez a lényeg,,,,megoldás van, hiszen eddig is megoldottam a problémákat amik munka közben felmerülnek,,,
Itt nem az én munkámmal van probléma,,hanem az almás mobil eszközökkel,,,hogy program kell hozzájuk...
:U

[ Szerkesztve ]

(#762) bAtt001 válasza GrooveHero (#760) üzenetére


bAtt001
addikt

jaja portable verzió ha létezik belőle az megoldás :D de látod h nem érdekli a megoldás inkább szopik mert azt szereti ;]

(#763) twine válasza bAtt001 (#762) üzenetére


twine
addikt

MOndja ezt a szop*álarcos :P :D :C

Pulp fiction:
"-Hozd a bénát!
-De a béna alszik! ",,,
akkor szólj bAtt001-nak ;] ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#764) bAtt001 válasza twine (#763) üzenetére


bAtt001
addikt

persze persze egyből engem kell előszedni... ;] :(

(#765) twine válasza bAtt001 (#764) üzenetére


twine
addikt

;) :D

(#766) pcnet válasza twine (#755) üzenetére


pcnet
addikt

Értelek, erre nem gondoltam, hogy munkádból kifolyólag szopacs az alma. Így jogos, hogy nem a szíved csücske. Én end userként gondoltam arra amit írtam. :R

Ha más gépeken is dolgozol és rendszergazda még le is tiltja USB portot, akkor még pendrive sem megoldás. Max Dropboxból megosztja az ember, de az is macera. Bár ha meg USB tiltva van, akkor android is macera. Max airDroid vagy valami hasonló app, de akkor már android sem megy instant. Program kell hozzá. Nah, befejeztem, nem akarok én itt vitát szítani a végén. :R :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#767) twine válasza pcnet (#766) üzenetére


twine
addikt

;) ohh semmi ilyesmi nincs, hogy "vita",,(főleg nem off topicban részemről...) ezért rossz a fórum, mert könnyen félre lehet érteni az ember...:( csak egy másik tükörből próbáltam ezt az itunes dolgot megmutatni :R

[ Szerkesztve ]

(#768) tboy93


tboy93
nagyúr

N5 képes videót vagy képeket (pl time lapse miatt ) otgn keresztül pendrivera menteni?

(#769) pcnet


pcnet
addikt

Két érdekesség:

Az LG-é lesz az első Android Silver

Megsemmisítő kapcsoló mobilokba

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#770) tboy93 válasza pcnet (#769) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kíváncsi vagyok hogy mit tudnak majd felmutatni az új soc-on kívül. Az szép hogy egyre bikább teljesítményük van, de rá mehetne már egy gyártó az olyan dolgokra is mint pl egy aksi ami kibír egy hetet aktív használat mellett vagy egy kijelző + ház páros ami nem adja meg magát ha egyszer kétszer találkozik a verzióval betonnal. Mint a régi szép időkben, amikor focizás közben bele tudtam rúgtam a k800i-be, átrepülte a fél pályát, de kutya baja nem lett.

De tudom hogy ez csak hiú ábránd. A 2-4K kijelző sokkal fontosabb egy 5"-os készülékre...

[ Szerkesztve ]

(#771) DeathAdder válasza tboy93 (#770) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nekem már az innováció lenne, ha egy mobil kibírna 2 napot bármikor :DDD

(#772) tboy93 válasza tboy93 (#770) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bocsi a random szavakért, még barátkozom a SwiftKeyyel :DDD

(#773) GrooveHero válasza tboy93 (#772) üzenetére


GrooveHero
addikt

semmi gond, csak két szó volt furcsa, összességében egész tűrhető ;] :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#774) tboy93


tboy93
nagyúr

Ha hirdetni szeretnel, legyszi hasznald a Hardverapro rovatot!

[ Módosította: tiv83us ]

(#775) kenwood3


kenwood3
őstag

A franc essen bele ebbe a melegbe. Nem bírom tovább! 20 fokot akarok megint :o :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#776) bAtt001 válasza GrooveHero (#773) üzenetére


bAtt001
addikt

azt jó megölted 4 napra :D ez már tehetség :DDD

én is 21 fokot akarok, ki hívta ide ezt a meleget? tuti a strandon b@ssza a rezet vagy a légkondis szobában.. :O

(#777) szentkuti11 válasza kenwood3 (#775) üzenetére


szentkuti11
addikt

Robogózni pont jó ez az idő. :K

(#778) pcnet


pcnet
addikt

Mi a bajorok a meleggel? Végre a lányok nem nagykabátban járnak! Mondjuk én javasolnám a járda/biciklis út és az autóutak közé a két méteres sövényt, mert ami a járdán zajlik, az már kimeríti a közúti veszélyeztetés fogalmát. ;) Amúgy meg semminek nem tudtok örülni! Egész télen nem volt ilyen meleg! :P

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#779) kenwood3 válasza szentkuti11 (#777) üzenetére


kenwood3
őstag

Arra biztos :)) . Viszont nekem napi 10 óra fizikai melóval, a szabad ég alatt azért nem olyan kellemes :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#780) szentkuti11 válasza kenwood3 (#779) üzenetére


szentkuti11
addikt

Mit dolgozol pontosan?

(#781) kenwood3 válasza szentkuti11 (#780) üzenetére


kenwood3
őstag

Építő munkás lennék

Mi az az ekezet dragasag??

(#782) DeathAdder válasza pcnet (#778) üzenetére


DeathAdder
veterán

25 fokban is ugyanúgy ki"öltöznek" azok a lányok, akik 35-ben is, akiknek lételemük, hogy jól megbámulják őket :DDD

Amúgy tényleg elég balesetveszélyes, szerintem súrolja azt a baleset okozási határt, amit picsa részegség (legalább is nálam :DDD). Azóta amúgy kezdtek belejönni, csak azt mondogatom magamba "oké, ne nézz oda, ne nézz oda", egyre többször járok sikerrel, és ennek hatására a picsa is elkezd filózni hogy "ez vajon miért nem bámult meg miután meglátott?" :DDD
Vagy a többi embert nézem, hogy mennyire feltűnően bámulják őket korlátokat nem ismerve... :DDD

(#783) pcnet válasza DeathAdder (#782) üzenetére


pcnet
addikt

Erről egy vicc jutott az eszembe.

3 bika legel a dombtetőn. A legfiatalabb megpillant egy tehéncsordát a völgyben. Felkiált:
- Oda nézzetek! Rohanjunk le és intézzük el mindet!
Az idősebb így szól:
- Nyugi, szépen belakmározunk, lesétálunk és a legszebbeket elintézzük.
Mire a legöregebb felkiált: északról jönnek, délnek fussunk!

Gratulálok, Te már level 2 vagy! :D

Remélem azért nem voltam sértő, nem vagyok hímsoviniszta.

Amúgy nekem sem komám ez a hőség. Jól elvagyok 20-22 fokban.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#784) DeathAdder válasza pcnet (#783) üzenetére


DeathAdder
veterán

:DDD :DDD

Hát ha hiszed ha nem, ezt a viccet hétvégén mesélte nekem a haverom, akkor hallottam először :D
De nagyon igaz, akarom mondani van mondanivalója :K

(#785) gzbotii válasza pcnet (#778) üzenetére


gzbotii
veterán

Bajorok? En elek koztuk, de itt is geci meleg van :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#786) pcnet válasza gzbotii (#785) üzenetére


pcnet
addikt

Bajotok akart lenni. Elgépeltem. :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#787) szata.68


szata.68
senior tag

Kárpátia - Három Bika: http://youtu.be/8aE8BGTh0tU

Itt a vicc megzenésítve :D

(#788) pcnet válasza szata.68 (#787) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi, ezt nem is ismertem. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#789) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Akinek nincs meg és esetleg érdekli ingyenes lett a Swiftkey Keyboard. A témákért kell csak külön fizetni. Már nagyon régóta ezt használom, szerintem ez a legjobb. :)

(#790) GrooveHero válasza csabooooo (#789) üzenetére


GrooveHero
addikt

hálás köszönet az infóért :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#791) kenwood3 válasza csabooooo (#789) üzenetére


kenwood3
őstag

:R

Mi az az ekezet dragasag??

(#792) dnelb


dnelb
veterán

nyomogtam ma s5öt, vicc az a telefon, azt a hátlapot még megfogni is rossz. a rendszerbe meg olyan laggok és késesek vannak hogy az hihetetlen.. m8-ot is megnéztem, nem rossz, már majdnem nexus szint de be tud laggolni az is.. mondjuk g2-t veri sebességben az s5.

[ Szerkesztve ]

(#793) w333


w333
félisten

Apa kezdődik ... Link figyeljétek az órát a telefonon ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#794) kenwood3 válasza w333 (#793) üzenetére


kenwood3
őstag

Remélem várod annyira, mint a 4.4.3-at

;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#795) horvathkrisz válasza kenwood3 (#794) üzenetére


horvathkrisz
addikt

;] :C

(#796) w333 válasza kenwood3 (#794) üzenetére


w333
félisten

YEP ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#797) kenwood3 válasza w333 (#796) üzenetére


kenwood3
őstag

Főleg, ha már meg se kapjuk :)) ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#798) w333 válasza kenwood3 (#797) üzenetére


w333
félisten

Talán ez lesz az utolsó frissítés ... (Gnex is megkapta még a 4.3 -t) és ha minden igaz akkor kicsit dizájnváltás is lesz Link :))

Persze ez még elég messze van, majd meglátjuk mi lesz ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#799) gzbotii válasza kenwood3 (#797) üzenetére


gzbotii
veterán

En biztos megkapom, tabletre :P
Nexus 4-en meg ugyis ROMulankodok :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#800) ak76 válasza csabooooo (#789) üzenetére


ak76
senior tag

Azt lehet tudni hogy kell beállítani Nexus 5-ön,hogy magyar ékezetes betűket is el tudjon küldeni 1 darab SMS-ben?
Mert ha á,ű,vagy í betűvel írnék,akkor 160 karaktert beletesz vagy 3 SMS-be...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.