Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) w333 válasza SybenX (#11000) üzenetére


w333
félisten

Milyen reklámnak ... :W

Több mint 3 hónapja használom, ugyanolyan jó mint egy Nexus :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11002) NTonee válasza gzbotii (#10999) üzenetére


NTonee
veterán

ahha :DDD

(#11003) Just_Reboot válasza w333 (#11001) üzenetére


Just_Reboot
addikt

(#11004) SybenX válasza w333 (#11001) üzenetére


SybenX
őstag

"Mert nekem előtte S6 volt és prémium telefonként reklámozták (pedig nem az)"

Justreboot: +1 Attól a reklámtól a falra mászok.

szerk.
Persze hogy nincs a közelébe,nem is értem miért gondoltad amikor megvetted és még a szifonnál is jobbnak tartottad ;]

[ Szerkesztve ]

(#11005) w333 válasza SybenX (#11004) üzenetére


w333
félisten

De én nem TV reklámra gondoltam hanem úgy globálisan be van állítva hogy az S6 a "csúcsmodell" és az i6 ellenfele, közben a közelében sincs :N

(#11003) Justreboot

Ez egy gagyi sz*r reklám, aki ez alapján veszi meg az divat telefont keres !

Én inkább bementem a Media M -be és ott néztem meg élőben hogy mit tud, brutál jó ez a nyomásérzékeny kijelző, és az élő képek is :K

Gyorsaságban nem vettem észre különösebb sebességbeli különbséget az i6 és i6S között (persze valamivel gyorsabb) viszont az új funkciót nagyon bejönnek !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11006) Just_Reboot válasza SybenX (#11004) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én is, ha meglátom kapcsolok is tovább. :D

(#11007) Just_Reboot válasza w333 (#11005) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én itt fejeztem be, mert megint 1 hónap ban lesz a vége! Annyit meg nem érsz...

[ Szerkesztve ]

(#11008) w333 válasza Just_Reboot (#11007) üzenetére


w333
félisten

Nyugodtan add ki magadból ... ez is egy vélemény, OFF topikban vagyunk (itt szerintem simán lehet mindenkinek szabad véleménye) nem érthetünk mindenben egyet és nem is vagyunk egyformák, de szerintem így kerek a világ :))

Nem mondom azt hogy soha többé nem lesz Droid telefonom mert biztosan lesz, de jelen pillanatban az i6 számomra a tökéletes telefon, S6 -ban csalódtam, a többi telefonok pedig S808 szerintem gyenge, az S810 pedig forrófejű, arról nem is beszélve hogy megfelelő kijelző mértben nem nagyon van semmi olyan telefon jelenleg amit el tudnék viselni ... szóval egy darabig még marad az i6 (legalább tartja az árát és nem bukok sokat rajta) így ha jönnek az S820 csúcstelefonok kisebb ráfizetés mellett tudok váltani (persze ha lesz olyan telefon ami megfelel az igényeimnek) szóval még bármi megtörténhet ... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11009) w333 válasza w333 (#11008) üzenetére


w333
félisten

Még amire majd nagyon kíváncsi leszek az a Xiaomi Mi5 ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11010) gzbotii


gzbotii
veterán

Szüval aki azt meri írni, hogy az alma nem rossz, hanem jó az már, kész hülye. Értem én.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11011) horvathkrisz válasza w333 (#10994) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Figyelj, a múltkor még s6-od volt. Azt is ugyan ekkora erőbedobással ajnároztad, mint most az aljphone-t. Szóval: tudom én, hogy jó gyerek vagy, de ne haragudj, hogy nem tudok neked hinni.

Peace. :R

(#11012) w333 válasza horvathkrisz (#11011) üzenetére


w333
félisten

5.0.2 -el még nem volt baj ... aztán a legutolsó frissítéssel szét b*szták :W

Nem lett volna rossz telefon ha kifog az ember belőle egy hibátlan darabot, viszont ilyen áron én már nem bírtam elviselni az akadásokat ami az 5.1.1 -el jött ! :(

Aztán simán lehet hogy 6.0 -al megint jó lesz, de jelenleg még mindig akadós !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11013) horvathkrisz válasza w333 (#11012) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Már látom előre, mikor megveszed az S7-et, ugyan ezt le fogod írni az ios-ről. ;]

(#11014) w333 válasza horvathkrisz (#11013) üzenetére


w333
félisten

Nagyon nagy durranás kell történjen hogy nekem S7 -em legyen ... :D

(#11015) twine

+1 :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11015) twine


twine
addikt

Loááál,,, baráti beszélgetés off topicban...mit gerjesztettem :B :DDD
Gyerünk , elő a zsákoló kesztyűkkel... 'oszt "játszunk" egy jót :DDD

Nehogy már bemérgeljétek magatokat...offba nem ezért járunk...arra out vannak az On totyikok ;] :DDD

(#11016) -juc- válasza twine (#11015) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szerintem ez egy elpazarolt délután. Ennyi vita helyett inkább bögyösmacákat mutogathattak volna egymásnak, az sokkal kedélyesebb. :DDD

(#11017) twine válasza -juc- (#11016) üzenetére


twine
addikt

Legalább pörgött a topic :D minden élménnyel közelebb kerülünk egymáshoz :DDD

(#11018) Just_Reboot válasza twine (#11015) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ez még semmi Android OFF-hoz képest...;] :D

(#11019) twine


twine
addikt

Váltsunk témát...lassan itt a karácsony! A sütés, főzés, süteményezés időszaka...

mindenkinél megfelelő magasságban van a munkalap? baromi fárasztó lábujjhegyen "tésztát gyúrni" ;] :D

(#11020) Fkris válasza twine (#11019) üzenetére


Fkris
őstag

Nagy itt a vita, gondoltam bejövök, és közlöm veletek, hogy twine privátban ilyet kért tőlem karácsonyra....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11021) twine válasza Fkris (#11020) üzenetére


twine
addikt

Kezdesz megijeszteni....remélem nem közülük való vagy ;]
Ha mégis, inkább szólj, és intézek neked nőt,nem vagyok p*na irigy,,, de ne kezdj iskolai hóhérkodásba ;) :P

:DDD

(#11022) w333 válasza twine (#11021) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11023) gzbotii válasza twine (#11021) üzenetére


gzbotii
veterán

Most komolyan, ilyen nehéz csajozni? Mi olyan nehéz 16-26 éves csajokat felszedni, ha máshol nem is FB chaten előre puhitva vagy a másik véglet, este, buliban, 3 sör után? Szerintem már nem becsajozni kell tehetség :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11024) Fkris válasza gzbotii (#11023) üzenetére


Fkris
őstag

Ha nem vagy bányarém, akkor tuti találsz valami husikát, ha pedig még oda is figyelsz a dolgaidra, an(n)ál könnyebb.

Szép dolog is ez a FB, ha másra nem is igazán, de erre nagyon jó!

Amúgy az ilyen emberrel nem tudom mi van, hogy ekkora vesztes lett, de helyből elég nehéz lehet, szerintem nekifutott.
Mindenesetre elszomorító, hogy a világban ilyen szintű önbizalomhiány ütheti fel a fejét, ami még a látens aggressziót is felszínre hozza és ilyen, embertelen tettekre kell, hogy késztessen valakit :(

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11025) horvathkrisz válasza Fkris (#11024) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Szígeld magad, hogy elcsufitottad a topikot. ;]

(#11026) twine válasza horvathkrisz (#11025) üzenetére


twine
addikt

(#11027) horvathkrisz válasza twine (#11026) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:Y

(#11028) Fkris válasza horvathkrisz (#11027) üzenetére


Fkris
őstag

add át magad neki, ne ellenkezz!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11029) twine válasza Fkris (#11028) üzenetére


twine
addikt

(#11030) horvathkrisz válasza Fkris (#11028) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Uff :Y

(#11031) gzbotii válasza twine (#11029) üzenetére


gzbotii
veterán

Gyenge.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11032) horvathkrisz válasza gzbotii (#11031) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Azert egy fokkal jobb mint Fkris fiúja. Na. ;]

(#11033) gzbotii válasza horvathkrisz (#11032) üzenetére


gzbotii
veterán

Kinek mi
;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11034) horvathkrisz válasza gzbotii (#11033) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Na ja.
;]

(#11035) w333 válasza horvathkrisz (#11032) üzenetére


w333
félisten

LOL :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11036) horvathkrisz válasza w333 (#11035) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:DDD

(#11037) Fkris válasza gzbotii (#11033) üzenetére


Fkris
őstag

Mondja a főhomokos, 10000-el!

Srácok, van valakinek kölcsönbe 1-2 napra egy chromecastje?

Le akarom tesztelni, hogy csak az enyém csinálja e azt, hogy 11 percenként lekúrja 720p-s Agymanókat, holott a lapos kint volt a router mellett....

Ha igen, akkor veszek egy újat, ha nem, akkor routerből kell bika, mert mire hozzám elér, 2 vastag, szigetelt falon kell átjöjjön, illetve 2 ajtón.Még laptopon sem volt fullos jelerősség a szobámban, telefon, tabletről nem is beszélve...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11038) slice14 válasza Fkris (#11037) üzenetére


slice14
veterán

Mivel nem debreceni vagy, ezért buktad. ;]

Wifin megy az adat a routerig vagy kábelen?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11039) Fkris válasza slice14 (#11038) üzenetére


Fkris
őstag

Ja, nem hasonlítok erre ;]

Routerig wifi.sajnos muszáj, mert húgomnak is kell net, és csak az én szobámban van aljzat meg a nappaliban, és ha nálam van a router, akkor nála a 360ps dzsutub szaggat mint nagyi a nokedlit...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11040) mukisrác válasza Fkris (#11037) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Merrefelé mozogsz? Hétvégéig tudom nélkülözni

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#11041) Fkris válasza mukisrác (#11040) üzenetére


Fkris
őstag

Pest, és igazából 3as metró vonala, kossuth lajos tér, ilyesmi!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11042) slice14 válasza Fkris (#11039) üzenetére


slice14
veterán

Esetleg egy utp elosztóval való kettéosztás megoldaná...

Olcsóbb , mint egy chromecast.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11043) mukisrác válasza Fkris (#11041) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Reggelente fél 9 körül a kalvinon szállok át a 3as-ról a 4esre, fél 5 körül ugyanott visszafelé. Ha neked jó elviszem magammal

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#11044) Fkris válasza mukisrác (#11043) üzenetére


Fkris
őstag

Fél5 kálvin nekem tökéletes!

Megköszönném, ha elhoznád! :)

slice:
Annak mi lenne a metodikája?
Sok kábel kell hozzá?
A hálózatépítéssel mindig bajban voltam :F (annyit tudok, hogy switch el mindenki a teljes sávszélet megkapja alapból)

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11045) LógaGéza válasza slice14 (#11042) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez engem is érdekel hogy gondolod :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#11046) slice14 válasza Fkris (#11044) üzenetére


slice14
veterán

Milyen fali aljzatod van? 1 portos vagy 2 portos?

Legegyszerűbb az volna ha azt cserélnéd le kettesre, ha nem az van. És abból jöjjön ki még1 kábel a gépedhez. Vagy egy passzív kettéosztó switch-et használnék, ami a falból megy a egy portos oldalába és a másaik kettőbe a két géphez a kábelek.

Sajnos a erről az elosztó switch-ről nem tudok linket küldeni, mert csak több portosat találtam.

Remélem érthetően írtam le. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11047) Fkris válasza slice14 (#11046) üzenetére


Fkris
őstag

Itt a gond, a router és a gépem kb 15 méterre van, a lakás másik végében, nem tudnám átvezetni esztétikusan :S

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11048) slice14 válasza Fkris (#11047) üzenetére


slice14
veterán

Én értek valamit félre a hálózat kinézetén? :F

Van egy routered a tv közelében és annak a lan portjából a kábel csatornázva van hozzád és van nálad egy aljzat...Ezt az aljzatot kéne cserélni egy kettesreés ebből jönne ki mégegy kábel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11049) Fkris válasza slice14 (#11048) üzenetére


Fkris
őstag

Mindjárt dobok egy skiccet, mi is a szitu

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#11050) slice14 válasza Fkris (#11049) üzenetére


slice14
veterán

Ok

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.