Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) w333 válasza Fkris (#11999) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12002) -juc- válasza gzbotii (#12000) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ez azért már a ló túlsó oldala! :((( Ha én valamit el szeretnék ajándékozni, elvileg mindegy, kié lesz, de akkor is szívesebben adnám az adott topikban lévő ismerős(ök)nek, mint Utcáról Beeső Gazsinak. Hiába nulla a "nyereségem" mindkét esetben.

(#12003) twine válasza -juc- (#12002) üzenetére


twine
addikt

Egyetértek...
Bár eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel a "topicban hirdetni tilos" témával...de ezt az esetet már tényleg felháborítóknak tartom...:(

[ Szerkesztve ]

(#12004) w333


w333
félisten

Ez beteg ez a csaj ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12005) Fkris válasza -juc- (#12002) üzenetére


Fkris
őstag

Szakmai topicban tilos elbileg, az autos meg lokál,nem?
Cigányság ez az egész.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12006) randras_83 válasza Fkris (#11997) üzenetére


randras_83
addikt

Az enyém már Magyarországon van

https://www.flickr.com/randras83/

(#12007) -juc- válasza Fkris (#12005) üzenetére


-juc-
aktív tag

Na jó, de ha nem kérsz ellenszolgáltatást egy tárgyért, akkor az szerintem egyenértékűnek vehető az elméleti tanáccsal, és akkor tök mindegy, hova írtad be.
Bakker, de nincs kedvem dolgozni. :((( :O

(#12008) gzbotii válasza -juc- (#12007) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem vizsgám van holnap. Utána meg meló. És pénteken is. Meg szombaton is. Kedden meg újra vizsga. Meg csütörtökön is. Meg melóba is kellene menni :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12009) Fkris válasza randras_83 (#12006) üzenetére


Fkris
őstag

Honnan rendelted?

Boti, hogy tudsz a vizsgákra így tanulni?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12010) gzbotii válasza Fkris (#12009) üzenetére


gzbotii
veterán

Amikor épp nem dolgozok, akkor. Szabadidő úgyis luxus.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12011) -juc- válasza gzbotii (#12008) üzenetére


-juc-
aktív tag

Akkor hajrá! :)
Nekem mindig jobban megy, ha sok a dolgom, mert akkor muszáj dolgozni, nem lehet tökölni. Ma bezzeg reggel 10 óta elvégeztem kb. 4 órányi melót (pedig kb. 10 van... volt beütemezve), majdnem ugyanennyit üldögéltem az akváriumom előtt, a maradék idő meg csak úgy elfolyt.

(#12012) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem tévéspecifikus kódok. A televízió komplex kódrendszer, több kódból illetve azok alkódjaiból áll. A kódok között megkülönböztetünk tévéspecifikus és nem tévéspecifikus kódokat. A nem tévéspecifikus kódok közé soroljuk az ún. elsődleges vizuális kódok közül azokat, amelyek minden vizuális ábrázolás képesek.

Most épp ezt olvasom. Tudom, hogy nem trigonometria, de most már mennyire tele a fejem, mire elolvasom a végét, elfelejtem mi van az elején

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12013) randras_83 válasza Fkris (#12009) üzenetére


randras_83
addikt

tinydeal-ről :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#12014) Fkris válasza randras_83 (#12013) üzenetére


Fkris
őstag

Akkor banggood szopat...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12015) randras_83 válasza Fkris (#12014) üzenetére


randras_83
addikt

Vagy csak nem találnak meg Krisztián ;] ;] ;] :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#12016) Fkris válasza randras_83 (#12015) üzenetére


Fkris
őstag

Kajak, rossz nevet adtam meg! :DDD
JÓ hogy szólsz, felcsörgetem őket, hogy ching chang, ne oda chung! :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12017) w333


w333
félisten

Azért ez elég profinak tűnik ... :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12018) aizen92 válasza w333 (#12017) üzenetére


aizen92
addikt

Kollégákkal rengeteget szórakoztunk az iPadPron ezzel az appal. Kb ez egyetlen normális is rá.... :DDD
Mondjuk nem ilyen profin.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12019) w333 válasza aizen92 (#12018) üzenetére


w333
félisten

Na jó azért emitt nem fogok venni egy ájpedet ! :))

Szerk.

Ha minden igaz akkor holnap a Media Markt kiadja a frissítést a N6P -re ? :DDD

Nem bírtam szó nélkül hagyni, méghogy azért kezdik el holnap forgalmazni az N6P -t a Media mert megvárják a frissítést ami holnap jön ... hát LOL ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12020) aizen92 válasza w333 (#12019) üzenetére


aizen92
addikt

[moderálva]. Totál féreérti a Huawei """"""""""""""""""""""szakértő"""""""""""""""""""" is és a srácok meg hót komolyan veszik. Nagyon valószínű, hogy Telenor hálózat firssítésről van szó, nem a készülék hibás. mindegyis. De kamillázok ha holnap a világon mindenhol megjön az oka. Emelem kalapom

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12021) w333 válasza aizen92 (#12020) üzenetére


w333
félisten

Igen én is biztos vagyok benne hogy Telenor hálózatában van a hiba ! :K

Mindegy, kezdők még nagyon ... :DDD de besírnék ha holnap jönne frissítés !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12022) Fkris


Fkris
őstag

Gyerekek, belém kötött egy bokor tegnap este.muszáj voltam helyre tenni, ezért jól belehánytam:DDD

Kutyául kivagyok :(

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12023) w333 válasza Fkris (#12022) üzenetére


w333
félisten

Az szép ... mi történt ? mennyit ittál ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12024) slice14 válasza Fkris (#12022) üzenetére


slice14
veterán

Biztos hogy bokor volt? Nem egy tábortüzező embercsoport, akik feltartott kézzel ünnepeltek, ülve a tűz körül? ;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#12025) bigrock válasza Fkris (#12022) üzenetére


bigrock
addikt

Gondold el milyen jót tettél a szegény éhező madarakkal... :)

(#12026) Fkris válasza w333 (#12023) üzenetére


Fkris
őstag

Nemtudom, de azt igen, hogy 2000t költöttem rá, és olyan ki voltam, mint balatonon utoljára.
Nagyon jó este volt, csak a lezárás...

Tuti bokor volt Slice, mert jöttek az emberek, hogy ne a bokorba csináljam:DDD

Ilyen szempontból nagyon nagylelkű vagyok,bigrock! :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12027) w333 válasza Fkris (#12026) üzenetére


w333
félisten

Az szép ... én még 20 ezerből sem bírok berúgni, hová jársz te ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12028) gzbotii válasza w333 (#12027) üzenetére


gzbotii
veterán

Ekkora költségvetésből szerintem a szürt Mona jön ki max :D

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12029) niof válasza w333 (#12027) üzenetére


niof
addikt

Persze, ha szörpöt iszol, akkor nem csoda! Szerintem 5000-ből képszakadásig be lehet.
Iszol 6-7 feles fekete vagy piros 80%-os Absinthe-ot, azt jóccakát! :DDD

Vagy van durvább is! 89,9%

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#12030) Fkris válasza w333 (#12027) üzenetére


Fkris
őstag

100ft volt a shot akcioba, mellé sörike, illetve haverék hoztak még a kocsma előtti alapozásra whiskyt:DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12031) randras_83 válasza Fkris (#12030) üzenetére


randras_83
addikt

apám...tudsz élni...

@w333: mi már öregek vagyunk, máshogy iszunk. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#12032) Fkris


Fkris
őstag

Indulunk shopping city südbe, pacsi nektek srácok!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12033) randras_83 válasza Fkris (#12032) üzenetére


randras_83
addikt

Hozzál KÁVÉT a Váci útra...vagy valaki hozzon... :DDD :DDD

jó utat

https://www.flickr.com/randras83/

(#12034) Scooter74 válasza Fkris (#12032) üzenetére


Scooter74
őstag

Jó utat.
Aztán semmi jót ne haljak rólad kint.
Amúgy mit veszel?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12035) randras_83 válasza Scooter74 (#12034) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem új objektívet, meg nyuszis rózsaszín tangát magának ;] ;] ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#12036) Scooter74 válasza randras_83 (#12035) üzenetére


Scooter74
őstag

:Y Mit nyuszis rózsaszín tangát magának? :DD

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12037) Fkris válasza randras_83 (#12035) üzenetére


Fkris
őstag

Szerintem nyugodtan tegezheted Szkutit, nem olyan öreg! ;]

Amúgy ruhát.Ez a Primark jó cucc! Csak sok az arab :DDD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12038) Scooter74 válasza Fkris (#12037) üzenetére


Scooter74
őstag

És hogy beszélnek arabul?
Bomba is van a ruhájuk alatt?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12039) Fkris válasza Scooter74 (#12038) üzenetére


Fkris
őstag

Asszimilálódtak, nemetül tolták.
Benéztem a szoknyájuk alá, de csak sikítottak:Dd

Amúgy az mi, hogy 3000ft egy hamburger krumplival? Kézműves, de akkor is, még kicsi is... Jól kivannak

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12040) Scooter74 válasza Fkris (#12039) üzenetére


Scooter74
őstag

5*-s étterembe akartál hamburgert enni?
Meki nincs?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12041) Scooter74


Scooter74
őstag

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12042) Fkris válasza Scooter74 (#12040) üzenetére


Fkris
őstag

Nem, valami burger volt.meki is 7ojro...
Majd hazafele a határnál van egy étterem/panzió, majd ott egy jó kis bécsi!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12043) w333 válasza Scooter74 (#12041) üzenetére


w333
félisten

:DD :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12044) Scooter74 válasza Fkris (#12042) üzenetére


Scooter74
őstag

Milyen idő van kint?
Nálunk 14 óra óta szakad a hó eddig 15 cm esett és még mindig esik.
Sőt most a szél is kezd feltámadni.
Remélem esik egész éjjel és a szél is viharos lesz, mert akkor tuti, hogy Hétfőn nem megyek dolgozni. ;] ;]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12045) w333 válasza Scooter74 (#12044) üzenetére


w333
félisten

Itt Bp -n most kezdett el esni ... kb. 0.5 CM van jelenleg (semmi komoly) :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12046) LógaGéza válasza Scooter74 (#12044) üzenetére


LógaGéza
addikt

Höh... Békésbe nem is fog esni állítom... Ide mire elér mindig elfogy... Viharsarok, nesze neked...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#12047) Fkris válasza LógaGéza (#12046) üzenetére


Fkris
őstag

Fiú, szakadás van, volt, autópálya gatya, A4re feljutni 1óra volt, ha 15centi nem volt mindenhol, akkor semmi!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12048) rootkiller


rootkiller
őstag

Most nézem ezt a PH prémiumot...vicc

Artengo TR 990 Pro

(#12049) -juc- válasza rootkiller (#12048) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szerintem csak rosszul kommunikálják a dolgot.
Sokaknak a PH a "törzshelye", és felmerült többekben, hogy kéne valami Donate-féleség, mint mondjuk a custom ROM fejlesztőknél. Lett belőle egy ilyen ...izé, amit ha terméknek nézel, mondván fizetsz érte, akkor elég ...ööö... rossz az ár/érték aránya (engem konkrétan egyik felsorolt előny sem hat meg). Ellenben ha úgy veszed, hogy szeretnél hozzájárulni valaminek a működéséhez, amit kedvelsz, használsz stb., akkor sokkal kevésbé hangzik az egész hülyén, és szerintem sokkal többen dobnának a kalapba.

(#12050) gzbotii válasza Fkris (#12047) üzenetére


gzbotii
veterán

Te, en ma este megpróbáltam annyiból hányni mint te, olcsó helyre is jöttem..de így se jött össze. Mi a totkod?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.