Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) w333 válasza gzbotii (#799) üzenetére


w333
félisten

Viccelsz ... Nexus 7 (2012) már elvileg rég lejárt a támogatás, és tessék még most is megkapta a friss 4.4.3 rendszert :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#802) kenwood3 válasza gzbotii (#799) üzenetére


kenwood3
őstag

Én meg remélem, hgy az n4 is megkapja, de ha nem, akkor se fogok " ROMulankodni". Jó nekem a 4.4.3 is :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#803) csabooooo válasza ak76 (#800) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Szerintem ez nem a billentyűzeten múlik. Én a Handcent SMS-t használom, az automatikusan konvertálja a hosszú magánhangzókat.

(#804) w333


w333
félisten

Android 4.4.3 további hibák ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#805) DeathAdder válasza w333 (#804) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak hogy legyen miért várni a következő frissítést :DDD

(#806) horvathkrisz válasza w333 (#804) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Milyen hibák? Nálam nincsenek hibák...

(#807) L.L. válasza horvathkrisz (#806) üzenetére


L.L.
senior tag

Nálam sem jelentkezett még hiba, igaz nekem az előző is problémamentes volt.

(#808) w333 válasza horvathkrisz (#806) üzenetére


w333
félisten

Nexus 4 és 5 alatt is sokan panaszkodtak hogy kamera + HDR váltáskor kifagy az egész telefon majd újraindul, szóval messze nem tökéletes még :(

(#809) Krisztián

Hát jah ... szerintem nagyon komolytalan fejlesztői csapat áll mögötte :O

Régen ha kiadtak egy javítást az tényleg az volt és nem ilyen bohóckodás, pedig elvileg javították a kamera reboot hibát, de nekem úgy tűnik hogy mégsem :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#809) dnelb válasza w333 (#808) üzenetére


dnelb
veterán

de jó hogy nem raktam fel . nem is fogom :DDD

(#810) MartOOn válasza w333 (#808) üzenetére


MartOOn
addikt

Akko' gyühet az 5.0! :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#811) w333 válasza MartOOn (#810) üzenetére


w333
félisten

Teljesen mindegy hogy mi jön, én egy normális épkézláb stabil és hibátlan gyári romot szeretnék, és úgy érzem hogy jelen pillanatban a 4.4.3 nem az :N

Persze sokkal stabilabbnak érzem mint a 4.4.2 -t csak ez a kamerahiba ne lenne !

Vicces hogy 4.2.2 alatt még minden jó volt, aztán valamit nagyon eb@asztak :W

És az a gáz hogy ez most már nemcsak a N4 hanem a N5 -n is jelen van :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#812) L.L. válasza w333 (#811) üzenetére


L.L.
senior tag

Szerinted ha ez a 4.4.3 hibája, akkor miért nem jön elő minden készülékeknél? Én bárhogy kapcsolgatom nem sikerül előidézni, pedig nem keveset használon ezeket a funkciókat.

(#813) w333 válasza L.L. (#812) üzenetére


w333
félisten

Idővel ha sokat használod a kamerát elő fog majd jönni előbb vagy utóbb, többen is jelezték már Link és Link és Link szomorú valóság, de sajnos ez van :o

(#814) Krisztián

Ez egy X-aktáknak simám beillő hiba lehetne, van akinek sima fókuszáláskor indul újra, van akinek csak simán a zseblámpától, van akinek csak vakuzás közben, és van olyan is hogy csak hdr váltás alatt, sőt nekem az "Életlenítés" után amikor beöltötte a képet is újraindult :o van úgy hogy kb. 1-2 hétig minden tökéletes és hibamentes aztán csak magától rájön megint elkezd újraindulni, nagyon változó a jelenség, volt már olyan is hogy 300 óra uptime után is minden jó volt, de olyan is már hogy 1 óra uptime után indult újra, mondom ez valami rejtélyes dolog, lehet hogy köze van a csillagok állásához ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#814) dnelb válasza w333 (#813) üzenetére


dnelb
veterán

és mivan ha nem ? ;] nekem pl n4 nem rebootolt kamerával sose, pedig sokat vakuztam vele. amúgy semmi hibám sincs eddig 4.4el. kb 3x ragadt be google app és leszívta az akksit(fél év alatt) de ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#815) twine válasza w333 (#811) üzenetére


twine
addikt

Gyakorlatilag ellent mondasz magadnak...:

"Vicces hogy 4.2.2 alatt még minden jó volt, "
(Nem, nem volt jó,,,sok embernek rebootolt akkor is az N4, de emlékszem te bőszen hirdetted hogy neked nem)

"Idővel ha sokat használod a kamerát elő fog majd jönni "
Azaz nem használtad eleget a kamerát 4.2.2 alatt hogy előjöjjön, mivel mostanság nálad is előjön ;] :P

Az én véleményem a Droidról, és a kmera rebootról...:

MÉg mindig a legjobb(stabilabb, bugmentesebb) droidot használjuk a piacon...

Panaszkodsz, holott épp most mondod, hogy gyakorlatilag semmi bajod a droiddal....
(csak a kamera reboot van meg nálad)

MIndezt annak tükrében mondom, hogy én személy szerint így cca. másfél év távlatából, és infomorzsáiból gyüójtögetve,,azt mondom,,,,ez nem droid hiba,,ez hardveres(Lg) hiba...

Szóval kedves w333,,,,azt mondom,,,kelted megint a hangulatot, hogy neked stabli rendszer kellene,,,,és arra vágysz,,holott saját bevallásod szerit gyakorlatilag semmi bajod a droiddal....

Én most bele mernék rakni nagyobb összeget, hogy a kamerától rebootoló N4-ek már így lesznek az enyészeté...

Peace,,,töltök még egy pálinkát az egészségetekre ;)

[ Szerkesztve ]

(#816) w333 válasza twine (#815) üzenetére


w333
félisten

Komolyan 4.4.2 alatt a régi kamerával soha nem indult újra, tudom hogy már akkor is jelen volt ez a hiba de nálam akkor mégis valahogy kikerült, aztán frissült az új "Google fényképezőgép" és rá 2 napra már nekem is újraindult :U

Semmi hangulatot nem keltek, ezért is írtam az OFF topikba hogy véletlenül se tűnjön hangulatkeltésnek, kamerán kívül semmi bajon, minden tökéletes :K

Tölts csak nyugodtam "peace" ... egészségedre ! :C

(#817) twine

Semmi baj ... ezért jó hogy van egy ilyen OFF topik :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#817) twine válasza w333 (#816) üzenetére


twine
addikt

Én meg azért írtam hogy egészségetekre,,,mert nem kötekszem,,,csak beszélgetek,,lehet kicsit "kötetlenebbül" a pár pálinka miatt ;)

(#818) dnelb válasza twine (#815) üzenetére


dnelb
veterán

+1, hogy hardveres hiba. ha nem az lenne valam xda-s dev vagy a google rég megoldotta volna. lehet csak bizonyos készleteket érint azért nincs jelen minden n4nél.

[ Szerkesztve ]

(#819) gzbotii


gzbotii
veterán

Wtf...nektek is frissult a Youtube es most mar nem lehet elerni a feliratkozasok/elozmenyek/stb
funkciokat egy jobbra sweypolassal?

Meg ahogy latom mashogy se...

- semmi. Mar megy. Bazartam es ujrainditas utan mar jo :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#820) kenwood3 válasza w333 (#816) üzenetére


kenwood3
őstag

Lassan 5 hónapja vettem az n4-et, de még nem találkoztam kamera reboot-tal. :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#821) w333 válasza dnelb (#818) üzenetére


w333
félisten

Nem hardveres a hiba ... 4.2.2 alatt minden ok, MiUi alatt minden ok, legujabb CM11 minden ok, akkor ez mi ha nem szoftveres hiba ? :))

(#819) gzbotii

Sőt még már felbontást is lehet változtatni, pl. N4 -nél 720p a max ! :K

(#820) kenwood3

Indítsd el a kamera alkalmazást vagy 5X fényképezz vagy 10 -t közben váltogasd a hdr és nem hdr között, ha így is minden oké akkor passz :D

Szerk. Másik téma

Van ott olyan aki lecseréli az idén a N4 vagy N5 telefonját ? és ha igen akkor milyen telefonra ? mert talán én is leváltom csak kicsit tanácstalan vagyok, kíváncsi vagyok hogy ti mire váltanátok le a Nexus -t :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#822) csabooooo válasza w333 (#821) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Én most cseréltem le a Nexus 4-et. Nexus 5-re. Más androidos telefonban nem hiszek, Windows Phone fapados, IOS elvből nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#823) kenwood3 válasza w333 (#821) üzenetére


kenwood3
őstag

csakazepöl

:N

Komolyra fordítva, jelenleg nincs olyan teló a piacon amire lecserélném az n4-et :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#824) MartOOn válasza w333 (#821) üzenetére


MartOOn
addikt

En akarok cserelni mert mar november ota ezt hasznalom es ez nalam mar rengeteg ido de nincs nagyon mire. :(

Oneplus One-t varom meg... Az az egyetlen eselyes. Ha nem lesz akkor silver v kov nexus lesz ha lesz... Maaaaxxxxx ha nagyon bepipulok egy g3-at kiprobalnek.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#825) w333 válasza kenwood3 (#823) üzenetére


w333
félisten

Hát ez az ... én is ugyan ebben a cipőben járok :U

(#824) MartOOn

Akkor jól érzem hogy tényleg nincs egy normális jó telefon ... :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#826) dnelb válasza w333 (#821) üzenetére


dnelb
veterán

Ha ez igaz, akkor erre, stock androidot persze rátenném. Ha nem, akkor egy G3ból készült nexus(3k-s akkuval). Ha egyik sem valósul meg, akkor ebben az évben semmire...

[ Szerkesztve ]

(#827) kenwood3 válasza w333 (#825) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem ez, az első használható androidos mobilom, így nekem ez is közrejátszik. Csakanexus :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#828) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Az első gondolatom még az volt, hogy húbazzeg, a második már az, hogy ak**vaéletbe! :W
Cserélt már valaki ilyet?


(#829) w333 válasza szentkuti11 (#828) üzenetére


w333
félisten

Az igen ... ez nagyon nagyot kaphatott, szomorú :(

Tőle kaphatsz gyári hátlapot, két csavart kicsavarod és kicseréled ! :U

Különben mi történt :F

(#826) Krisztián

+1 :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#830) szentkuti11 válasza w333 (#829) üzenetére


szentkuti11
addikt

Biciklivel sikerült telibe ráesni.

(#831) w333 válasza szentkuti11 (#830) üzenetére


w333
félisten

Óóó basszus ... :( de még szerencse hogy nem a kijelző :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#832) szentkuti11 válasza w333 (#831) üzenetére


szentkuti11
addikt

Tudatosan mindig kijelzővel befelé rakom zsebre minden kijelzős cuccomat.

(#833) MartOOn válasza szentkuti11 (#832) üzenetére


MartOOn
addikt

Helyes, nagyon helyes! Ez volt a kisebbik rossz. De még igy is szomorú...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#834) szentkuti11 válasza MartOOn (#833) üzenetére


szentkuti11
addikt

Viszont ez megerősítette bennem, hogy se Nexus 5-re, se egyéb más drágafonra nem gondolok a közeljövőben. Telefon, használom, bringázás közben nálam van, motorozás közben nálam van, futás közben nálam van, zsebre rakom, BKV-n kieshet a kezemből. Nagyon ideges lennék, ha ez egy 100.000 Ft körüli értékű telefonnal történne.

(#835) horvathkrisz válasza szentkuti11 (#834) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Így is elég idegesítő lehet. :( Mennyibe fog kerülni a csere?

(#836) trance89 válasza szentkuti11 (#834) üzenetére


trance89
őstag

ahogy elnézem ezeket a képeket látszik hogy nemnagyon látott tokot életében...
azt pedig hogy bringázás/futás stb mellett 100%-os biztonságban (vagy legalábbis megközelítőleg) legyen tok nélkül nem tudom hogy gondoltad

(#837) gzbotii válasza trance89 (#836) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem az esest nem szamolta bele a kepletbe

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#838) szentkuti11 válasza horvathkrisz (#835) üzenetére


szentkuti11
addikt

9000 Ft elvileg.

trance89: Nem sokszor hordom tokban, engem zavar, nagyon megvastagítja a telefont. Viszont az összes sérülés az eséskor került rá, előtte patent karcmentes volt. Fóliát csak elöl használok.

[ Szerkesztve ]

(#839) pcnet


pcnet
addikt

Nekem ilyen tokom van, csak feketében és Angliából jött kb. egy ezres volt. Tapintásra gumi és szivacs keveréke valahol. :) Elvileg ugye szilikon és gumi keveréke. Ronda, de nagyon jól véd. Meg merem kockáztatni,hogy ha zseb mellé tenném, akkor betonra érkezve simán megvédené. Ráhajlik a kijelzőre, így kijelzővel lefelé érkezve is véd valamennyit. Persze egy bringás esést, vagy asztal sarkának szorítást ebben sem élne túl. Egy hátránya, hogy zsebbe rakni elég nehéz, mert tapad, de amúgy is kézben vagy táskában hordom. Itthon pedig tok nélkül elő+hátlapi fóliával használom. Egyszer sikerült lerántanom ágyról, töltő kábelbe akadtam bele, de szőnyegpadlóra esett és nem lett semmi baja. Lakás pedig szerencsére linóleumos, elég puha, ha arra esik szintén nincs gond. Asztalról esett egyszer kijelzővel lefelé még iPhone 4-em, fel se mertem venni, gondoltam, tuti kijelző pókhálósodás. De túlélte. Jókorát csattant.

Szerk: iPhoneokra sok tokot berendeltem eBayről, de ott is ez a gumi-szilikon keverék jött be és Nexusra már automatikusan ezt rendeltem. Illetve tettem egy próbát kitámasztós szilikon tokkal és olyan tokkal mint ami Petipetyának van, de az meg a tetejét és alját nem védi és féltettem.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#840) randras_83 válasza pcnet (#839) üzenetére


randras_83
addikt

Anyám mintha a durex gyártotta volna. ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#841) szentkuti11 válasza randras_83 (#840) üzenetére


szentkuti11
addikt

Akkor azért jóval vékonyabb lenne. ;]

(#842) gzbotii válasza szentkuti11 (#841) üzenetére


gzbotii
veterán

Es mar mar olyan erzes lenne fogni, mintha a boroddel erintkezne? Es megis benned lenne a tudat es zavarna ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#843) randras_83 válasza gzbotii (#842) üzenetére


randras_83
addikt

Hehehe.... Jaja pont olyan. ;]
Nekem is inkább a fiókban vannak a tokok mint a telefonon.

https://www.flickr.com/randras83/

(#844) tybsen válasza pcnet (#839) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem is ilyen volt a N4-re harom szinben :) a legjobb!

(#845) w333


w333
félisten

Mi egy ilyen kamera alkalmazást miért nem tudunk kapni ? :O

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#846) randras_83 válasza w333 (#845) üzenetére


randras_83
addikt

mert nekünk nem kell...:):):) amúgy pont tegnap olvastam át a sötét oldal újdonságait, írtam is az "almafan" cimborámnak, hogy ha kint lesz azért megnézném közelebbről.

https://www.flickr.com/randras83/

(#847) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Ti már küldtetek whats appon fingot? Kb milyen messze kell tartani hogy ne torzítson a mikrofon?

(#848) randras_83 válasza horvathkrisz (#847) üzenetére


randras_83
addikt

Te beteg vagy fiam :DDD :DDD
Javaslom hogy próbálkozz a távolságra, csak vigyázz fel ne csússzon... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#849) DeathAdder válasza horvathkrisz (#847) üzenetére


DeathAdder
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD törölhető :DDD :DDD :DDD :DDD
Egyébként attól függ milyen hangosra sikerül az eresztés :DD csak aztán össze ne szard magad :DDD :DDD

Ezt apámnak egyszer végigjátszottam vasárnapi ebéd közben :DDD (sírt a röhögéstől)

[ Szerkesztve ]

(#850) w333 válasza horvathkrisz (#847) üzenetére


w333
félisten

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.