Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) tybsen válasza twine (#5995) üzenetére


tybsen
addikt

A "dulakodás" szöveg tényleg ütött :DDD

Twine hozzászólása meg.. :D "tökéletessé teszi az efféle (összefogós) műveleteket, hogy nem lobog mindenfelé a "méteres" kábel...."

:DDD azért ez a szöveg se semmi :DDD

(#6002) bAtt001 válasza twine (#6000) üzenetére


bAtt001
addikt

xposed alpha felrak (flash zip + install apk) utána gravity box alpha modul install és reboot :D a legtöbb beállítás már működik, a quick settings panel most került be valamelyik nap vissza :)

(#6003) twine válasza bAtt001 (#6002) üzenetére


twine
addikt

Azaz...akkor itt a siker kulcsa: gravity box alpha
THX :R

[ Szerkesztve ]

(#6004) Scooter74


Scooter74
őstag

Mizu skacok?
Igen nagy lett a csend hirtelen, csak nem csöpög mindenkinek a nyála az új S6 miatt?
;] ;]

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6005) horvathkrisz válasza Scooter74 (#6004) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nexus felhasználók Fuck OFF topikja.

(#6006) Keem1 válasza horvathkrisz (#6005) üzenetére


Keem1
addikt

:C
Estét

(#6007) twine válasza Keem1 (#6006) üzenetére


twine
addikt

Re-stét ;)

Krisz: :C

(#6008) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Egyre többen mondják hogy pure droidhoz legközelebbi élményt a One M8 tudja produkálni.
De mi a helyzet Sony-val?
Róla sosem hallok semmit, se jót, se rosszat :N

(#6009) randras_83


randras_83
addikt

Én éppen a Teréz körúton borozom a Pointers ben. Nem nyertem meg a pozit amire pályáztam (győzött a kell egy nő a vezetésbe elv), szóval nyalogatom a sebeim. :))

https://www.flickr.com/randras83/

(#6010) twine válasza randras_83 (#6009) üzenetére


twine
addikt

:(
Sajnálom...De a vezetésnek jó lesz...lett nekik egy sz*pógép ;] fogd fel úgy, hogy nem neked kell naponta a górét kielégíteni,,, és mingyárt jobb lesz a kedved:D (remélem:U :P )
Borozgatni jó :R

[ Szerkesztve ]

(#6011) w333 válasza randras_83 (#6009) üzenetére


w333
félisten

Durva és sajnálom ... azért kellett nő mert neki p*nája van ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6012) tybsen válasza randras_83 (#6009) üzenetére


tybsen
addikt

Mert egy zsirosabb allas var Rad, ennyi ;)

Amugy csak Pointer, ha egyrol beszelunk, bar en is mindig Pointers-t mondok :D Torzshely :)

(#6013) randras_83 válasza twine (#6010) üzenetére


randras_83
addikt

Aki a döntést hozta szintén nő. Vagyis valami hasonló. Könnyebb megkerülni mint átugrani. Ez van ez egy ilyen cég.

Azért köszi srácok. Lehet ideje céget váltani

@Tybsen: jogos! És hol vagy?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#6014) Scooter74 válasza tybsen (#6012) üzenetére


Scooter74
őstag

+1

randras_83:Nézd a jó oldalát a dolognak, nehogy már egy nő ugráltasson téged, meg lehet, hogy még fog ő csúszni a lábad előtt.
Ki tudja mit hoz az élet. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6015) tybsen válasza randras_83 (#6013) üzenetére


tybsen
addikt

Most nem vagyok ott, de ott szoktunk gyűlni :) amugy egy baratno dolgozik ott aztan igy olyan "otthonos". De jo fej a tulajdonos is, szeretem a helyet :)

(#6016) gzbotii


gzbotii
veterán

Hát ez az MWC eddig nagyon lapos - számomra. Kezdek kinőni ebből.

Most sincs semmi olyan, amitől elkapott volna egy must-have érzés, vagy ami többet nyújtana mint anno az N4-em.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6017) DeathAdder válasza gzbotii (#6016) üzenetére


DeathAdder
veterán

S6 edge azért komoly szerintem :K

Másrészt ennél előbbre egyelőre nem nagyon lehet lépni.
Ott tartunk, hogy egy nexus 4, moto g, vagy teszem azt egy full középkategóriás olcsó ace 4 is bármilyen átlag usernek megteszi, mert teljesen kompromisszummentes.
Múlt héten vett a haverom csaja lg L Fino-t, az a telefon is nagyon rendben van, neki tökéletes.
Oké a kamera hagy kívánnivalót, meg a kijelző sem egy QHD samoled de ettől eltekintve nagyon rendben van.

Ha visszagondolunk pár éve még a középkategóriás androidok használhatatlan lassú szarok voltak... :)

(#6018) Scooter74 válasza DeathAdder (#6017) üzenetére


Scooter74
őstag

A feleségemnek hoztam ki Telenorból egy Samsung Galaxy A3-s telefont igaz, hogy Snapi 410 SOC van bent meg 1,5GB Ram de ennek ellenére teljesen rendben van a telefon.
Öröm nyomkodni, frankó a kijelző, és egész jó képeket készít.
Azt kell, hogy mondjam részemről ajánlott kategória.
UI.: ÉS NEM VAGYOK SAMSUNG PÁRTI!!

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6019) twine válasza DeathAdder (#6017) üzenetére


twine
addikt

Én meg úgy látom, annyira fél szemmel követem az eseményeket,(hogy nem is követem :DDD :B ) hogy összevissza f@szságot beszéltem a napokban is, hogy asszimetrikus az S6 meg ilyenek,,,valamit nagyon benéztem a youtube-on...úgyhogy inkább kussolok a témáról,mert tegnap meg elolvastam egy fél cikket, és abban pont az szerepelt, hogy mindkét oldala "kerekített" a kijelzőnek...
Szóval inkább hallgatok, mint hogy hülyeségeket beszéljek...

Ellenben abban egyetértünk, hogy:
"ott tartunk, hogy.........."
Ezt mondtam egy-két éve a számítástechnikáról is... :K Pont ezért "butultam el"...(nem, nem a korom miatt kedves batt :D :P ) Mert elért egy olyan fejlettségi szintet a "pc", hogy az átlag usernek felesleges cserégetni az alkatrészeit olyan gyakorisággal, mint régebben....mert van előrelépés, de nem olyan szntű mint régebben...
Most ért el szvsz. a mobilkommunikáció is erre a szintre....nincsenek akkor "ugrások" mint pár éve.... :K

(#6020) bAtt001 válasza twine (#6019) üzenetére


bAtt001
addikt

itt vagyok figyelek ;] ,megrekedt a mobil ipar oooo :D am a számítástechnikának is van hova fejlődnie még consumer szinten is mindig, igaz h ezt az átlag user nem látja, de fogyasztás csökkenés, alacsonyabb hőmérséklet ilyen kis apróságok bármikor jól jönnek, a profi meg célhardvereket nem is kell említeni h azok sosem lesznek elég gyorsak :) lassan rájöhetnének a nagyok hogy az akkumulátor időtartammal kellene kezdeni valamit és nem 30 perceket faragni mindig hanem órákat, legalábbis én ebbe az irányba mennék el mert a felhasználói élmény már elég jó.

(#6021) DeathAdder válasza twine (#6019) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyetértek, az elmúlt 10 év (vagy több) technikai forradalma most megcsapódni látszik, innen nehéz elképzelni még hatalmasabb fejlődést a közeljövőben. Bár való igaz erőforrás terén lenne még hova...
S mondjuk készíthetnének teljesen káva nélküli telefonokat (azt ne mondják hogy nem lehet, LG megmutatta hogy nagyon is lehet, legalábbis ők állnak legközelebb ehhez).

Scooter74 - egyetértek. Nekem samsung végtelenül antipatikussá vált az S3 érkeztével egészen mostanáig, de most azért be kell látni hogy komolyan odatették magukat.
Mondjuk a beárazásuk lehetne jobb is, különösen az A szériára vonatkozóan, de akinek telik rá, az vehet egy prémium anyaghasználatú telefont középkategóriás hardverrel, ami átlag ember igényeit bőségesen kielégíti, és egyáltalán nem érezni "húdeszarnak" egy csúcskategóriás után :N

Én általában részrehajló vagyok mindenben az életben, egy számomra tökre semleges meccset sem tudok úgy megnézni, hogy ne szorítsak titkon egyiknek a másik ellen, de mobiltéren ugyanúgy látok fantáziát nexusban, samuban, lgben, htcben, sonyban, motoralaban, de még lumiaban is, legszívesebben mindegyiket birtokolnám mert mindegyikben van valami ami tetszik :)
Sőt ios-t is szeretnék kipróbálni egyszer (csak nagyon nehéz rávenni magamat erre) :DDD

(#6022) gzbotii válasza DeathAdder (#6021) üzenetére


gzbotii
veterán

Engem most az 5.0 annyira nem vonz, megvagyok iOS-el.
Az új dizájnban sok dolog van ami annyira nem jön be.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6023) aizen92 válasza gzbotii (#6022) üzenetére


aizen92
addikt

Ha lenne fölös 120 rugóm ésaz i6+ specifikáció egy i6 sima méretbe belemenne, azonnal váltanék.
Nagyon nagy az a i6+. Hetente kb. 3x 6 órát minimum nyomkodom de nagyon nagy. az i6 meg fos felbontás, fos akksival.....

Úgyhogy marad a nexus5 ezzel a 3 óra lófasz kijelzőidővel. Nem gáz, mert egész nap konnektor közelbe ülök, csak utálom tölteni naponta.....
Lehet kövi egy Qi töltő lesz a munkahelyemre meg otthonra.
csak még körbe kell járni N5-höz melyik a legmegfelelőbb.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6024) bigrock válasza aizen92 (#6023) üzenetére


bigrock
addikt

Ilyet vettem, egyszerű, mint a faék, teljesen jól tölti az N5-öt.

(#6025) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Én meg egy LG G3 1,8A-es töltőt. Kb 1 óra vagy kicsit több alatt feltölti a telefont. De már úton van a 16000mAh-s Xiaomi Powerbank :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6026) rootkiller


rootkiller
őstag

Öregapám e52-je mindig elmegy offline-ba...fuck...

Artengo TR 990 Pro

(#6027) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Megjött a 16.000-es Xiaomi PowerBank :Y :Y :Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6028) twine válasza GrooveHero (#6027) üzenetére


twine
addikt

Gratula ;)

(#6029) GrooveHero válasza twine (#6028) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. :R
Nagyon szuper, nagyon szép, nagyon nehéz. És a kódot nem tudom ellenőrizni, mert van kínai captcha, azt meg nem tudom hogyan írhatnám be. Nincs valami internesönöl oldal, ahol rendes számokat, vagy betűket kell beírni, nem azt, hogy kisház pálcika hóember létra meg ilyenek :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6030) twine válasza GrooveHero (#6029) üzenetére


twine
addikt

Sokan küzdenek ezzel, ahogy olvasom...(nekem pld esélyem sem volt beütni a kódot mert lekapartam a számsort a takaró felülettel együtt) :DDD
Egyébként az én véleményem az, hogy az intereneten szinte mindenhol csak a 10400-ast látom hamisítani...a többit szerintem nem nyomják...annak meg megvannak a külső ismérvei, amit én "lefordítottam" az 5000-re is...USB csati, logó nélküli kábel, led fényereje,,,etc..etc...
Gondolom a 10400-ast piszkos könnyű hamisítani az aksi méret miatt...a többiben meg valami más méretű cella van. amit azért talán nem dobnak olyan könnyen bele...vagy tököm tudja kezi'csókolom....csak találgatok...minden esetre a net csak a 10400-as kamukkal van tele...úgyhogy szerintem felesleges ezen aggódnod... ;)
Szerk:
Természetesen a tévedés jogát fenntartom :B :R

[ Szerkesztve ]

(#6031) w333 válasza GrooveHero (#6027) üzenetére


w333
félisten

Szép ... már csak egy Xiaomi telefon hiányzik hozzá :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6032) Scooter74 válasza GrooveHero (#6027) üzenetére


Scooter74
őstag

Gratula! :)

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6033) GrooveHero válasza w333 (#6031) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi srácok. Mondjuk nem ágom, hogy miért tölti fel lassabban a telót, mint a G3 töltője. Az 1,8A-t tud, meg 2,1-et. Az más kérdés, hogy a teló nem bír annyit, de kb kicsit több mint 1 óra alatt fellövi 5%-ról 100-ra. Ezt meg 20-25 perce töltö, és azt írja, hogy van még 1:10 perc 100%-ig. Hm..ki kéne mérni, hogy mennyivel tölt
Amúgy patent kis cucc, csak még nem tudtam megnézni, hogy eredeti e, mert a kínai oldalon a captcha is kínai...olyan betűket meg nem tudok írni :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6034) Scooter74


Scooter74
őstag

Nem is mondtam épp ma van a 15.-k házassági évfordulónk. Viszek is haza mamának egy szép nagy csokor virágot.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6035) GrooveHero válasza Scooter74 (#6034) üzenetére


GrooveHero
addikt

Gratulálok, és további jó egészséget és sok boldogságot kívánok :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6036) Scooter74 válasza GrooveHero (#6035) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszönöm Szépen! :R :R

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6037) tybsen válasza Scooter74 (#6034) üzenetére


tybsen
addikt

Gratulalok Nektek! :)

Kozben nekem is ma erkezett meg a mi band es egy kulon csomagban a 10400-as akku is :))

(#6038) GrooveHero válasza tybsen (#6037) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na grat neked is. Nézegettem ma én is a MiBand-ez...hm..lehet be kéne szerezni egyet, de Banggood-on nem tudom lehet e színt választani, és alpból meg fekete volt. De nekem nem fekete kell :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6039) Scooter74 válasza tybsen (#6037) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszi. Grat neked is.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6040) tybsen válasza GrooveHero (#6038) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi! :) Egyébként nagy meglepetés volt, mert egy értesítést hagyott a postás, de egyszerre két csomag érkezett. :) pedig csak a power packra számítottam, de a mi band is gyorsan megérkezett :) amúgy ugyanakkor rendeltünk! :)

Miért nem veszel egy feketét és hozzá külön egy színes karkötőt - a feketét meg eladhatod annyiért, amennyiért a színeset vetted és kész. Mivel feketét külön nem lehet kapni, így biztosan el tudod adni szerintem. :)

Szerk.. Scooter74, köszi

[ Szerkesztve ]

(#6041) bAtt001 válasza tybsen (#6040) üzenetére


bAtt001
addikt

hát de fekete a default nem? akkor ki venne feketét ha úgyis kap alapból? :D nem tűnik jó üzletnek

(#6042) tybsen válasza bAtt001 (#6041) üzenetére


tybsen
addikt

ő például biztosan megvenné, de vannak mások is, akiknek fekete kellene, de nem lehet külön kapni..

(#6043) bAtt001 válasza tybsen (#6042) üzenetére


bAtt001
addikt

ez elég csúnyán néz ki :( bár nem tudom mi a baja az embereknek a sárgával ;]

(#6044) w333


w333
félisten

Ki, mikor, és milyen ? ha egyáltalán cserélitek a telefon akkor mire ? :)

Lassan lejár a hűségem, de már pezseg a vérem :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6045) aizen92 válasza w333 (#6044) üzenetére


aizen92
addikt

iPhone 6. Muhahahahaa

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6046) Keem1 válasza bAtt001 (#6043) üzenetére


Keem1
addikt

Az, hogy a szépérzéket csapja orcán :D

(#6047) w333 válasza aizen92 (#6045) üzenetére


w333
félisten

Nyeee ... komolyan ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#6048) bigrock válasza w333 (#6044) üzenetére


bigrock
addikt

LG G4.
Majd egyszercsak, ha megjelenik.

(#6049) bAtt001 válasza Keem1 (#6046) üzenetére


bAtt001
addikt

a fekete meg olyan gyászos :D mondom ezt egy fekete szarral a kezemen :D

(#6050) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na akkor visszatérve: MiBand karkötőt honnajd? Olcsóság és hamar megérkezés preferált

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.