Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) rootkiller válasza randras_83 (#14999) üzenetére


rootkiller
őstag

A clean install-ért megérte, az azért macen is jól jön két év után. Van ilyen okosság hogy a billentyűzet háttérvilágítását idővel kikapcsolja ami azért nem olyan hülyeség.

Artengo TR 990 Pro

(#15002) gzbotii


gzbotii
veterán

Hello

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15003) rootkiller válasza gzbotii (#15002) üzenetére


rootkiller
őstag

Szevasz!

Artengo TR 990 Pro

(#15004) twine


twine
addikt

(#15005) -juc- válasza randras_83 (#14999) üzenetére


-juc-
aktív tag

Én is ezt akartam írni tegnap, de már olyan rég írtam ide, úgy gondoltam, nem illene egy oltással visszatérni... :B

twine, készülök ám válaszolni, csak két még régebbi levél van függőben, ihletem meg nincs. :B :B :B

(#15006) rootkiller válasza twine (#15004) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem azért de ez kurva jó :D

Artengo TR 990 Pro

(#15007) gzbotii válasza twine (#15004) üzenetére


gzbotii
veterán

Tanulsz oroszul? :D

Én addig jutottam vele, hogy a ciril abc megy lassan, pár alap szó megvan.
Hétvégenként Ukrajna, Szerbia, miegymás...
Jövő hétvégén még Koszovó ill Macedónia.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15008) randras_83 válasza twine (#15000) üzenetére


randras_83
addikt

G*ci vagyok nem tagadom, de főleg empatikus ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#15009) twine válasza rootkiller (#15006) üzenetére


twine
addikt

Szart nem hallgatunk ;)
Persze ízlések és pofonok... De, hogy rendben vannak manapság a klippjeik, és a zenéik, az szerintem tagadhatatlan...

Még ha kissé betegek is olykor... :DD

Juc; engedd el ;) nekem az első válaszod, amivel segítettél épp elég volt :R nagy puszi érte :B

Botii: én még "hivatalból" tanultam iskolában, míg nem kiderült, hogy "kva jó sportoló vagyok" :DDD és engedték hogy mellőzzem, és inkább versenyezzek helyette :D

[ Szerkesztve ]

(#15010) twine válasza twine (#15009) üzenetére


twine
addikt

De még mielőtt megszólna a tisztelt "nagyérdemű",,, mentségemre szóljon, hogy a fent említett vagy meg sem említett zenék nálam nem a minőség szintmérői, csupán szórakoztatnak... (Mert mindent hallgatok, amit arra érdemesnek tartok..)
A minőségi zene valahol itt kezdődik a fülemnek, és a lelkemnek... :B :U

[ Szerkesztve ]

(#15011) randras_83 válasza twine (#15010) üzenetére


randras_83
addikt

meg a csöcsös-segges videók alatt duruzsolóknál #enjoybeauty

https://www.flickr.com/randras83/

(#15012) twine válasza randras_83 (#15011) üzenetére


twine
addikt

:C
Úgy-úgy ,,,az érinti csak meg igazán a "lelkem" ;] :D

El tudod képzelni, hogy az elsős lányokat a főnököm, már iskolakezdés előtt egy héttel, bikinire, és magassarkúra vetkőztette,"kurzus" címszóval, és úgy kellet csoportosan "sexy" koreográfiát előadniuk?

Én meg egy héten keresztül ezt kameráztam....hát b'zmeg.....nem tudom szavakba önteni a miliőt :D :B

[ Szerkesztve ]

(#15013) twine válasza randras_83 (#15011) üzenetére


twine
addikt

A lényeg lemaradt....
Respect,,,nagyon jók a fotók ;) :R

(#15014) randras_83 válasza twine (#15012) üzenetére


randras_83
addikt

Fotós nem köll??? ;) ;) ;] ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#15015) LógaGéza válasza rootkiller (#15001) üzenetére


LógaGéza
addikt

Tiszta telepítés nem borítja be a mellette lévő Bootcampes Win10et?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15016) rootkiller válasza LógaGéza (#15015) üzenetére


rootkiller
őstag

Mittudomén? Nekem XP van Parallelsen.

Megnéztem milyen telefonok vannak a piacon. Olyan ami kisebb mint 5", stock droid van rajta és a hardver se gagyi az felejtős. Már az 5X is nagy, a Nexus 5 méretileg jó volt. A Pixel szériát meg dugják fel maguknak.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#15017) LógaGéza válasza rootkiller (#15016) üzenetére


LógaGéza
addikt

Véletlen a Win10es partíciót formáztam le a telepítő pendrive helyett, úgyhogy tárgytalan a kérdés :D

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15018) rootkiller válasza LógaGéza (#15017) üzenetére


rootkiller
őstag

ügyes :D

Artengo TR 990 Pro

(#15019) randras_83 válasza LógaGéza (#15017) üzenetére


randras_83
addikt

:C :C :C :DDD :DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#15020) gzbotii válasza rootkiller (#15016) üzenetére


gzbotii
veterán

Motot kell venni, az is stock Droid és árban is oké :P
Most térnek vissza Magyarországra is ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15021) randras_83 válasza gzbotii (#15020) üzenetére


randras_83
addikt

Vagy traktort. Igaz telefonálni nem jó, de g*ci nagy. ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#15022) twine válasza LógaGéza (#15015) üzenetére


twine
addikt

Maradt a Maces eltévelyedésemből egy legal oem parallelsem, most fejből nem megy melyik verzió :B szeretnéd?
Én elégedetten használtam,(i7 Samu 840pro SSD+16gb RAM) akár jatékra, akár "húzósabb" programokkal, pedig mivel nem értek ehhez a dologhoz,mindig idegenkedtem a virtuális gépektől! De a parallels tényleg nagyon profi...viszont OEM verza amit egyszer már regiztem,uh. nem biztos hogy másodszor is engedi... :/ Ha érdekel ,szólj és átdobom a key-t hozzá, (feltéve hogy meg is találom a kacatok között a lemezt)
Próba szerencse ;)

[ Szerkesztve ]

(#15023) twine válasza randras_83 (#15021) üzenetére


twine
addikt

:C :DDD

(#15024) twine válasza randras_83 (#15014) üzenetére


twine
addikt

Csak természetben tudnák a munkásságod meghálálni, azt meg tudom, hogy úgysem fogadnád egészséges lelkületű családapaként ilyen fiatal egyetemista lányoktól ;] :P :D hát pfuj, :DDD
Viszont engem holnapra hívott ez az osztály egy kis esti drinkelésre,,, nem is tudom van e kedvem hozzá :U :C

De lásd , gondoltam rád is :P ez vótmá'?
Vannak benne kellemesen inspiráló képek szvsz. ;)

De legalábbis nekem tetszik :D

Szerk:
+1 ;)

[ Szerkesztve ]

(#15025) randras_83 válasza twine (#15024) üzenetére


randras_83
addikt

köszi az inspirációt. :D

nekem gyakorlás, ők meg lehetnek hálásak ahogy szeretnének, kép puszi mindig jól jön, meg kell a portfolióbővítés :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#15026) rootkiller


rootkiller
őstag

Beszart az 5X-en az ujjlenyomat. Aztán mire pár napra rá (ma) írni akartam a szakmai topicba újra jó lett.

Amúgy mi van? Csesztek ide írni? :D

Reklámozzák itt hogy FitBit Ionic...hát 110 rongy, kapják be :D

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#15027) randras_83 válasza rootkiller (#15026) üzenetére


randras_83
addikt

én meg vagyok, dolgozom, tolom a sulit meg a...mindent.

Vegyél egy Mi A1-et az 5X-et meg dobd ki a pics@ba

https://www.flickr.com/randras83/

(#15028) rootkiller válasza randras_83 (#15027) üzenetére


rootkiller
őstag

Dehogy, majd cserélek telefont ha ez teljesen tönkre ment. Van még remélem két éve. Bár néha azért laggos a kicsike, egy Snapdragon 625 biztos jobb 4GB rammal mint a 808 kettővel. :D

Artengo TR 990 Pro

(#15029) randras_83 válasza rootkiller (#15028) üzenetére


randras_83
addikt

Amúgy jobb. :D cimborám 5X et cserélt A1 - re és mondta hogy jobb mint az 5X. :DD én anyának tervezek venni egyet

https://www.flickr.com/randras83/

(#15030) rootkiller válasza randras_83 (#15029) üzenetére


rootkiller
őstag

Nekem nincs pénzem...erre.

Amúgy Motorola-kat nézegettem. Azt sajnálom, hogy mind 5.1"-5.2"-5.4"-5.5", pedig a Nexus 5 az 5"-al igen jó volt, igazából egy 4.7" fullHD kijelzős Snapdragon 625-ös 4GB RAM 32GB háttértáras stock Androidos telefon tetszene 3000 mAh akkuval, nem számít a vastagság.

Artengo TR 990 Pro

(#15031) rootkiller


rootkiller
őstag

Akkor ez a totyik zárható is? :D :DDD

Rajtam kívül már tuti senki nem használ seggszuszt. Amúgy megnéztem ezt a Mi A1-et, ilyet vennék ha most vennék telefont.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#15032) gzbotii válasza rootkiller (#15031) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem mindenki Saomít nyom.

Én nem.

De ja, hamarosan zárják a topickot, aktivitás 0

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15033) pcnet


pcnet
addikt

Ehh srácok, én hatalmasat csalódtam a Xiaomiban. Igaz közép kategória aljáról választottam, de a szoftver ott is ugyan az. Redmi 4X-et vettem, gondoltam amire nekem kell, jó lesz. Messenger, böngészés, email, PH!, Ingress. Ingress alatt érzem, hogy izzik a processzor. Pedig a 20e ft-os csoda MTK-s Prestigion is röhögve elmegy. A MIUI meg egy bughalmaz! Első körben játazotta, hogy 4G-n nem volt elérhető. Azt javították, cserébe elszállt a rezgő mód. Azt megjavították, most vacak az auto fényerő. Hol felhúzza maxra, hol leveszi minimumra. Aztán most elkezdte, hogy eldobálja a hálózatot. Szervizben van, de ha megjön, szerintem megy Hardverapróra meg Jófogásra. Nekem nagyon nem jött be. A1-et már majdnem megrendeltem, lefoglaltam egyet, de visszamondtam. Vannak bugok ott is bőven. Maradok az S7-nél. Már-már unalmasan jó telefon. Stabil, gyors, nem kell folyamatosan könyékig turkálni a kernelben, hogy minden működjön.

Szerk: Na tessék, mit olvasok. Kiadták a heti frissítést, aztán vissza is vomták. Nem az első alkalom. [link]

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15034) SybenX válasza pcnet (#15033) üzenetére


SybenX
őstag

Miért nem raksz fel egy normális custom romot? Egyébként van itthon egy 4x, nincs rá panasz.
Én már a nexus 5 óta a 3. telefont használom. Először volt Lg g4, majd galaxy s7, most xiaomi redmi note 4 ami fantasztikusan jó telefon az áráért, igaz custom rommal használom, de hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#15035) gzbotii válasza pcnet (#15033) üzenetére


gzbotii
veterán

Régebb Defy-in (azaz, nagyon régen :DDD ) majd később Xperia Minin is kipróbáltam pár órára...folyton tele volt bugokkal, nem is jött be az egész.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15036) Scooter74 válasza pcnet (#15033) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem tudom de a lányomnak van egy Redmi Note 4-s Snapi procis telefonja, azzal nincs semmi gond.
A fiamnak is most rendeltem karácsonyi ajándéknak egy ugyan ilyen készüléket.
Én meg magamnak egy Mi Mix 2-s Xiaomit.
Kíváncsi leszek, hogy az milyen lesz.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#15037) LógaGéza válasza gzbotii (#15035) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az volt a baj, hogy Xperia Minire nem az én buildemet raktad fel, az tökéletes volt :DDD

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#15038) gzbotii válasza LógaGéza (#15037) üzenetére


gzbotii
veterán

Mintha rémlik, hogy te is aktív voltál abban a totyikban :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15039) pcnet válasza SybenX (#15034) üzenetére


pcnet
addikt

Dev rommal vettem, vissza akartam térni stabilra, de az eltérő android verzió miatt nem tudtam. Kértem bootloader nyitási engedélyt, közben tönkrement és most szervizben van. Ha vissza kapom, megy fel egy stabil 7es alapú, ha vissza tudom rakni. Custom romot nem nagyon akarok amíg nincs kint kernel source. Ahogy olvasom a topicját, a custom romok sem az igaziak, nagyon merülnek. De nincs is kedvem vacakolni már vele.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15040) SybenX válasza pcnet (#15039) üzenetére


SybenX
őstag

Ha dev romot használtál akkor nem csoda ha bugos volt. Stabillal nem kéne, hogy gond legyen. Note 4-re sokkal jobb custom romok vannak mint a stabil miui, gondoltam a 4x-nél is így van, akkor ezek szerint nem.

[ Szerkesztve ]

(#15041) pcnet válasza SybenX (#15040) üzenetére


pcnet
addikt

Stabil rommal se volt jó. Ez a második 4X-em. Az elsőt augusztus közepén vettem Eustocktól. Annál volt a 4G-n nem vagyok elérhető szitu, aztán a rezgő bug. Akkor el is adtam, mert csomószor nem voltam elérhető, aztán meg a rezgő miatt nem vettem észre csomó üzemetet. Kb 1 hónap múlva vettem egy 1 hónaposat jó áron, dev rommal. Az eladó el volt ájulva, hogy milyen az üzemidő. Jó áron volt, patika állapotban, tokkal, BOE kijelzős. Megvettem, majd szembesültem a fényerő buggal. Vissza akartam tenni a stabil 6os Android alapú romot, de android verzió különbözősége miatt nem tudtam. Kértem bootloader nyitást, közben jött ez a hálózat eldobálás, majd fel se jelentkezett hálózatra hiba. Most szervizben van. Addig nem akartam bootloadert nyitni meg romolni amíg nem javítják meg. De a stabilban is olvasom, hogy fényerő probléma van. Meg megint vonják vissza a frissítéseket. Meg kellene várni kernel sourceot és custom romokat, de lehet inkább eladom amíg van ára. Snapi 435 kevés nekem mint kiderült.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15042) SybenX válasza pcnet (#15041) üzenetére


SybenX
őstag

Akkor valóban jobban jársz ha eladod. Esetleg egy note 4-et kipróbálhatnál, annál nincsenek ilyen hibák meg jobb a cpu is. Én is s7-ről váltottam egy hete és nem bántam meg. A miui-t is csak azért cseréltem le, mert nem jött be egyébként azzal is hibátlanul működött.

[ Szerkesztve ]

(#15043) pcnet válasza SybenX (#15042) üzenetére


pcnet
addikt

Note már nagy nekem. Az utolsó telefonom amit még kényelmes volt kezelni, a Nexus 4 volt.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#15044) SybenX válasza pcnet (#15043) üzenetére


SybenX
őstag

Akkor szerintem maradj az s7-nél. Jelenleg jobbat nem fogsz találni méretben. Esetleg huawei vagy honor van még, de annyiért már akkor inkább s7.

[ Szerkesztve ]

(#15045) rootkiller


rootkiller
őstag

Miért nem csinál senki közép-felsőközép kategóriás droidot 4.5" - 4,8" méretben?

Artengo TR 990 Pro

(#15046) -juc- válasza rootkiller (#15045) üzenetére


-juc-
aktív tag

Vele mi a baj?

A tegnapi felvetésedre válaszolva nekem még megvan a Nexus 6 (asszem februárban vagy márciusban lesz 3 éves), és hiába nézegetem a kínálatot, nem nagyon van értelmes alternatíva, amire le lehetne cserélni. Mondjuk racionálisan végiggondolva nincs is szükségem többre/jobbra, esetleg majd idővel új akkura.

(#15047) gzbotii válasza -juc- (#15046) üzenetére


gzbotii
veterán

Az, hogy Sony? :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15048) -juc- válasza gzbotii (#15047) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem akartam így kérdezni, hogy "vele mi baj, azon kívül, hogy Sony?" :B :DDD

(#15049) gzbotii válasza -juc- (#15048) üzenetére


gzbotii
veterán

SW régen nagyon bugos volt a Sonynal + a UI is elég béna.

Bár lehet most fejlődött valamit a SW

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15050) -juc- válasza gzbotii (#15049) üzenetére


-juc-
aktív tag

Tudom, próbáltam a tesóm Mini Prójából működő telefont varázsolni még az őskőkorban, mérsékelt sikerrel. Akkor megfogadtam, hogy nem lesz Sonym, vagy majd maximum akkor, ha a többi gyártóban is csalódok, és újra a Sony jön kipróbálásban. De közben megjelent Kína is, úgyhogy nem valószínű, hogy valaha körbeérek. :)

Sajnos 5 alatti kijelzőjű, értelmes hardverű Androidot más nem csinál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.