Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) horvathkrisz válasza assemble (#96) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Egy rakat szar. Utalom ugy ahogy van. Kaphattam volna ceges iphone5-ot, de nem kellet. Ne huzza a zsebemet egy olyan foshulladek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#102) gzbotii válasza kenwood3 (#99) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem a topicot is at lehetne nevezni Nexus felhasznalok OFF topicjanak.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#103) twine válasza kenwood3 (#99) üzenetére


twine
addikt

Pedig már annyiszor megfogadtam (N4 óta) hogy ha kérdik(mert sokszor kérdik) milyen telefonom van, egyszerűen lg-t mondok...De egyszerűen nem áll a számra...valahogy a Nexus ivódott az agyamba, reflexböl mondom ezt...arról meg főleg le tettem, hogy elmagyarázzam egy műszaki antitalentumnak, "mi az", és miért jó...Nem értik,, én pedig nem akarok téríteni,,, nekem az a lényeg nekem legyen jó,, hogy a "többiek" mit tartanak jónak,,,leszrm :D
Almabuzi jó barátom folyamatosan fikázza a "zöld kukát"...ha mutattam neki valamit,ö azt mondta iphone4-el ,, hogy őt ez nem érdekli...neki ez nem fontos...Most váltott 5s-re..mutogatta,, türelmesen hallgattam, majd mondtam neki hogy te kcsg..a múltkor azt mondtad pont erre hogy nem érdekel...erre köhögött krákogott...
Kbsztt agymosást tudnak csinálni az emberekkel,,,
Inkább maguknak is hazudnak,,,,

(#104) kenwood3 válasza gzbotii (#102) üzenetére


kenwood3
őstag

off, az off-ban ? :D

Akkor kérlek írj a modkerbe. Nekem már nincs pofám megint oda írni :D Látszik, hogy telórol nyitottam a topikot :))

(#103) twine A szifonosokat még jobban kerülöm, teló témában :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#105) twine válasza kenwood3 (#104) üzenetére


twine
addikt

Jó haver,,, és sok mindent látok nála, ami érdekel,,,(apple tv,ipad, összeségében alma infrastruktúra) én meg tolerálom a hülyeségeit...tudod ,más mikor egy havernak ugatsz...az hogy ö szemellenzős, nem az én bajom, hanem az övé,, én nyitott vagyok ;)
Kettőnk közül én tudok többet mindkét platformról,, és úgy gondolom ez nekem csak jó...:U

[ Szerkesztve ]

(#106) gzbotii válasza kenwood3 (#104) üzenetére


gzbotii
veterán

Hova kene irni egesz pontosan? :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#107) kenwood3 válasza gzbotii (#106) üzenetére


kenwood3
őstag

:))
ide [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#108) gzbotii válasza kenwood3 (#107) üzenetére


gzbotii
veterán

Irtam.
Akkor mindenki masnak is oke ugye a <Nexus felhasználok Off topicja> nev?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#109) horvathkrisz válasza gzbotii (#108) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:K

(#110) assemble válasza szentkuti11 (#98) üzenetére


assemble
addikt

Egyaltalan nem olyan jok optimalizacioban, mint azt sokan gondoljak. Betolnak egy izomvasat az os ala (sokan csak az orajelig, magokig latnak, de mas tulajdonsagokban van az ereje), es ennyi. Olyan vassal nem akadozna semmilyen android telo sem, sztem meg akkor sem ha a samsung vagy mas gyarto teletolna az undorito ronda bloatware-jeivel, ahogy szoktak.

Optimalizacioban, sebessegben egyebkent folyamatosan visszafejlodnek, minden egyes uj ios verzio egyre lassabb, foleg a regebbi cuccokon. Android-on ez forditva van, minel frisebb egy verzio, annal gyorsabb, es jobban optimalizaltabb.
Stabilnak sem nagyon mondanam, nehany gyors tobb ujjas mozdulattal az alap ui-n teljesen ki tudtam egymas utan tobbszor akasztani a legujabb ios7-et, olyan szinten hogy ujraindult tole az egesz. A nexus cuccaim 1000 orakat mennek ujraindulas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#111) w333 válasza gzbotii (#108) üzenetére


w333
félisten

Igen ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#112) nbarnabas válasza NTonee (#49) üzenetére


nbarnabas
tag

Lassúságot én is írtam, az tényleg rém idegesítő dolog volt.
És nem a Butatelefonokhoz kellett hasonlítani a szabadságot, hanem az Okostelefonokhoz, másnéven symbian. Jó persze az Ericsson Symbianja már kezdett elég jó lenni, de akkor is más világ volt.
És pont ezért nem értem, hogy a mostani Androidos PDA-kat miért sokkal primítívebb Okostelefonok közé sorolják, mert rohadtul nem az a kategória. Vagy mert mindegyik gyártó megölte a saját Okostelefon oprendszerét, akkor galád módon ráaggatták erre?

(#113) pepe091 válasza kenwood3 (#99) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nincs mit. :)

Amúgy én nem szoktam magyarázgatni az embereknek, hogy milyen telefon, aki nem érti, az később se fogja. Kérdik, hű ez milyen telefon? Mondom Nexus 5. Visszakérdeznek, hogy az meg milyen? Erre csak mondom, hogy LG, aztán hanyagoljuk a témát. :D

(#114) NTonee válasza nbarnabas (#112) üzenetére


NTonee
veterán

A pda a personal digital assistant rövidítése. Nem feltételez egyértelműen telefon funkciót. A smartphone elnevezés viszont igen. Ráadásul a mezei júzernek barátságosabb, könnyebben megjegyezhető, egyértelműen telefont jelentő szó. Szerintem szimplán ennyiről szól az egész.

(#115) nbarnabas válasza NTonee (#114) üzenetére


nbarnabas
tag

Ebben van valami :)
Lehet azzal van nálam gond, hogy már 10 éve, csak nagyon sokadlagos a telefon funkció nálam egy ilyen kütyüben.
Meg azért az is látható, hogy 15-20 éve még az volt a jobb készülék, ami 4-6 óra beszélgetést tudott. Ma meg már senkit sem érdekel, hogy akár 15-20 órát is végig lehetne trécselni egy feltöltéssel, mert már "kijelzőidő"ben mérjük az aksit. És lássuk be, telefonálás közben pont hogy ki van kapcsolva a kijelző. :)

(#116) gzbotii válasza pepe091 (#113) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja. Sokaknak tetszik, racsodalkoznak es elkerik...kerdik milyen telefon. Mondom Nexus. Akkor meg ok: a hatan LG logo van. Ilyenkor vagom ra: igen, ez egy LG

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#117) dnelb válasza gzbotii (#116) üzenetére


dnelb
veterán

Ezután pedig kiül az arcukra a wtf, és látod hogy még mindig nem értik...

(#118) szentkuti11 válasza dnelb (#117) üzenetére


szentkuti11
addikt

A legjobb mikor ez egy olyan emberrel történik meg, aki állítása szerint ért is a telefonokhoz. Utána megkérdezi, hogy hánymegapixelesakamerája, és mikor válaszolod, hogy 8, akkor reflexből vágja: Akkor legalább jó képet csinál. Facepalm.

(#119) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nem nevezzuk inkabb at "nexust nem vágó emberek fika topikra"? ;]

(#120) szentkuti11 válasza horvathkrisz (#119) üzenetére


szentkuti11
addikt

Elég csúnya lenne, ha témák szerint lennének elnevezve az OFF-ok.

(#121) gzbotii válasza horvathkrisz (#119) üzenetére


gzbotii
veterán

Na akkor ezt te ird be a modkerbe, az elozo elnevezessel se lattak epp szivesen :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#122) w333


w333
félisten

Android 4.4.3 Május - Június :(((

Van egy olyan érzésem hogy nem lesz Júniusban 4.5 :o

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#123) gzbotii


gzbotii
veterán

Ujabb pletyka:

Google's Nexus phones will reportedly be replaced by premium Android Silver handsets

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#124) w333 válasza gzbotii (#123) üzenetére


w333
félisten

De ez tulajdonképpen ez mi is lesz :F

Új telefon brand ? vagy új szoftver ? nem értem mi a baj a Nexus névvel :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#125) assemble válasza w333 (#122) üzenetére


assemble
addikt

Heh? Mi koze a HTC kiadasi datumanak barmihez ami Nexus? :)
Amugy pedig majust betippelni nem egy nagy dolog, amikor tudva levo, hogy kb a vegso teszt fazisban van, es aprilisnak napokon belul vege...

Fel evente pedig mindig kijott egy uj nagyobb (de nem feltetlen major) verzio amiota letezik Android.

(#126) w333 válasza assemble (#125) üzenetére


w333
félisten

HTC GPE -k a Nexusok után kb. 1-2 hét elteltével ők is megkaják :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#127) assemble válasza w333 (#126) üzenetére


assemble
addikt

Ja igen, a GPE-set nem lattam. Ettol fuggetlenul sokat nem valtoztat ez sem, a tobbi amit mondtam meg mindig igaz. Holnaputan mar majus van. :)

(#128) assemble válasza gzbotii (#123) üzenetére


assemble
addikt

androidpolice-on is: [link]

Maga a program alapvetoen jo otlet, de ha a Nexus-t is levaltana, akkor nagyon merges leszek rajuk. Nexus kell, es ez igy sok lenyeges szempontbol nem lenne igazi alternativa. Igazabol kb az egyetlen amit megorizne belole a viszonylag gyari szoftver es frissitesek. Szo sincs viszont bootloader-rol, arfekvesrol, stb.

[ Szerkesztve ]

(#129) w333


w333
félisten

nozs23

Na itt vagyunk ... nem értem miért is szűnne meg a Nexus széria ? :U

A Google fejlesztők mire is fogják a droidot akkor fejleszteni ? :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#130) MartOOn válasza w333 (#129) üzenetére


MartOOn
addikt

Ajfonra... ;] ha azon a vason elfut, akkor barmin... :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#131) ( V ) válasza assemble (#128) üzenetére


( V )
veterán

szerintem ez még nem zárja ki a nexust, bár úgyis a piac dönt hogy melyik kell jobban az embereknek.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#132) tariattila


tariattila
veterán

morgen ifjúság!

pálinkás böffreggelt !
:DDD

nexusnak is van már melegedője? :DDD

(#133) kenwood3


kenwood3
őstag

Szép jó reggelt mindenkinek!

Nekem már ma munkaszüneti nap van :C Jó munkát azoknak, akik ma is melóznak

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#134) gzbotii válasza kenwood3 (#133) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a heten meg csak hetfon es penteken kell bemennem. Azta penteket is megadhattak volna :((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#135) horvathkrisz válasza gzbotii (#134) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor mar a hetfot is, nem? ;]

(#136) gzbotii válasza horvathkrisz (#135) üzenetére


gzbotii
veterán

:B :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#137) twine válasza tariattila (#132) üzenetére


twine
addikt

Reggelt papa ;) hamar meg is találtad a "melegedőt" :P :DDD
Más:
"Ki vagyok" piszkosul...eljött az idő, hogy leadjam a rendelésem dbrand.-nál....a fellelhető youtube videó alapján fehér carbon a hátlapra kamera folia nélkül, első látásra szerelem a fekete n5-ön...azt hiszem az marad...viszont gondolkodom, hogy az oldalát is fel kéne dobni valamivel...megy az "örlődés" mi legyen...
Fehér készüléken a fekete back,és oldalskin bszott jól mutat...De feketén nem tudom a fehér oldal ugyanigy "adná" e? ....etc..etc...

[ Szerkesztve ]

(#138) tariattila válasza twine (#137) üzenetére


tariattila
veterán

jahh... éreztem a hőt :DDD

azért a fekete nekszuszt ne nagyon 'melegítsd' azzal a fehérrel! :))

(#139) gzbotii válasza twine (#137) üzenetére


gzbotii
veterán

Megéri váltani N4-ről N5-re?
Kijelző, üzemidő, sebesség valamit javult?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#140) twine válasza tariattila (#138) üzenetére


twine
addikt

...és még igazat is adnék,,,de valamiért ez a video egyszerűen nem hagy nyugodni,,,kövezzetek meg, de kvára tetszik,,,Talán pont azért, amiért az N4-en is tetszett a fekete "bőr" dbrand,,eltűnik minden felirat az egész készülékről,,marad a nexus felirat és kalap,,,sehol semmi más,,,fekete homogén előlap,,,szimetrikus test,,,stb,,,itt annyiban változik, hogy kevésbé diszkrét a Nexus felirat,,sőt kvára hivalkodó,,,de ha már "így alakult" gyárilag,,,nem rejtem el,,a fehér carbon kiemeli,,de ennyi felirat marad ezen is,,semmi több... :U De abban lehet hogy igazad lesz, hogy az oldalára nem rakok már semmit... :U :K
B*zis lesz? :F :DDD akkor rakok az oldalára egy arany dbrand-ot is,,,hogy akkor már igazi kcsg legyen... :C :DDD :DDD
(F@szt) :N :DDD

(#139) gzbotii :
Szerintem nem éri meg váltani :B :D
Az N4 is kva jó...
Érzem a különbségeket,,,a kijelző egy fokkal "színesebb",,a sebesség egy fokkal pörgősebb,, az üzemidő egyelőre nekem pont ugyanannyinak tűnik,,,a rádió jelek (wifi/gsm) "pálcikára" megegyeznek,,,
Tehát szerintem azt a felárat amit egy használt N4 eladása, és egy új N5 vétele "generál",,,nem éri meg,,,
Szerintem :U
Ha valaki viszont most tervez készüléket venni és nem N4-ről vált, akkor viszont nincs miről beszélni,,,egyértelműen N5...

Nálunk pld asszony telója volt egy határ sz@r....ő örökli az N4-et...
Nekem meg nem volt kérdés mit veszek...
Csakaseggszusz :D ;)

(#141) szentkuti11 válasza gzbotii (#139) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kijelzőben is, sebességben is jobb, a üzemidő nálam azonos volt. A kicsit nagyobb akkumulátort hamar elviszi a nagyobb felbontású kijelző, meg az erősebb hardver. Nekem külön tetszett benne a kevésbé érzékeny hátlap és az alulra került hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#142) twine válasza szentkuti11 (#141) üzenetére


twine
addikt

"és az alulra került hangszóró."
+1
Az valóban egy nagyon jó döntés volt...Pedig én N4-nél mindig "harcoltam", hogy márpedig én hallom a hátlapi hangszorót,,de be kell ismerni,,sokkal jobb ez így :K :R

(#143) dnelb válasza twine (#142) üzenetére


dnelb
veterán

+kamera 1000x jobb, valamint nem csúszik le mindenhonnan. Jah meg nem melegszik úgy. Amikor még többet ért a használt n4(amikor én cseréltem ;] ) akkor még megérte váltani.

(#144) w333 válasza twine (#140) üzenetére


w333
félisten

+1 aki Nexus 4 -ről akar váltani az már simán kibírja őszig az új Nexus érkezéséig, tény hogy a Nexus 5 kijelzőben és sebességben picit jobb, na meg kamerában sokkal jobb ... de szintén szerintem anyaghasználatra / minőségre egy picit visszalépés ... nekem masszívabbnak tűnik a Nexus 4 :B

(#143) Krisztián

Nexus 4 sem melegszik ... és ha jól emlékszem akkor neked pont az a fajta proci volt benne "slow" ami ugye köztudott hogy picit melegszik ;]

(#145) szentkuti11

Összeszerelésről csak annyit hogy volt már olyan felhasználó, akinek futás közben a zsebében kipattant a hátlap ... N4 -en meg ugye alul csavarok vannak :))

Persze ezen kívül minden ok. a telefonnal, csak ez ugye már pattintós :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#145) szentkuti11 válasza w333 (#144) üzenetére


szentkuti11
addikt

Valószínűleg azért, mert vékonyabb és könnyebb, de az összeszerelési minőségére nem lehet panasz.

(#146) twine válasza w333 (#144) üzenetére


twine
addikt

-1
Az anyagminőséges/ összeszerelős "hülyeségre"...mindkettő pont ugyanaz minőségre...Más, és más,, de minőségben semmi különbség...

(#147) w333 válasza twine (#146) üzenetére


w333
félisten

:DDD

Van benne valami, sőt lehet hogy azért érzem ezt mert vékonyabb és könnyebb, szorongattam de nem recseg nem ropog, csak olyan furcsa érzés Nexus 4 után kézbe venni :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#148) tariattila válasza w333 (#147) üzenetére


tariattila
veterán

az lehet...
mert jobb érzés kézbevenni! :D

(#149) twine válasza tariattila (#148) üzenetére


twine
addikt

;] :C :K
ezt már nem mertem mondani,,
próbáltam objektív maradni,,,
de a magam részéről is mondhatom, hogy tényleg kva jó érzés ezt a puha borítást fog(dos)ni :B :K :) Ezért is gondolkodtam nagyon a dbrand-en,,hogy kell e nekem mert el fogom veszíteni vele ezt az érzést...
Kellemesebb az érintése mint a "négyesnek",,,de ez már tényleg szubjektív... :B

[ Szerkesztve ]

(#150) horvathkrisz válasza dnelb (#143) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akartam mondani, tesomnak visszaraktuk a stock kernelt, (franco helyett) azota nem akad a flac audio. Igazad volt. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.