Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) gzbotii válasza Fkris (#9000) üzenetére


gzbotii
veterán

10.000ik az enyem lesz :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9002) horvathkrisz válasza Fkris (#9000) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Lol bmeg! Ekkora mákert! :DD

(#9003) Fkris válasza gzbotii (#9001) üzenetére


Fkris
őstag

Tuti nem engedem át ;]

Krisz

A máker te vagy, hogy nem magad alá fostál a kocsiban :C

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9004) horvathkrisz válasza gzbotii (#8997) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem oda nem megyek mert ott dolgoznak olyan f@szok akiket rühellek mint a szart, ezert nem is kuld oda a fonok soha. De majd elugrok erted kocsival aztan grillezunk egyet nalunk, (nem tintahalat) meg vissza is viszlek. De csak nyaralas utan tudok, aug. 20-a utan kb, de ugyis itt vagy meg szeptemberben, szal van meg ido. Meg meg a nexus se ert ide. A palinkat meg ne idd, majd egyutt. ;]

(#9005) w333 válasza horvathkrisz (#8985) üzenetére


w333
félisten

Jobbulást :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9006) horvathkrisz válasza Fkris (#9003) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Tenyleg mak volt, mert ilyen meg nem tortent velem. Sokszor biztos vagyok benne, hogy Isten bizony szeret. :D
Ha ez a gatyaba megy, akkor nagyon rabaszok. :DD

De ne is mondjatok: a multkor valaki ugy osszefosta a bmw-nel a wc-t, hogy meg a fal is egy meter magasan tiszta szeplö volt. Meg is mutattam a kolleganak. Behivtam, mondom gyere, ilyet meg nem lattal. Eloszor nem akart, mondom nem annyira gaz, aztan hitt nekem. En meg:

(#9007) -juc- válasza Fkris (#9003) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ha nagyon szeretnéd, megszavazhatunk ám egy moderátori törlést. Ugyan a hozzászólások nem számozódnak át, de legalább megdöglik a szomszéd tehene is. ;]

Jobbulást a betegeknek, egészségükre a pálinkázóknak, szép álmokat az alvóknak, és kitartást a gályázóknak.

(#9008) horvathkrisz válasza -juc- (#9007) üzenetére


horvathkrisz
addikt

;] Jo otlet, en is tamogatom, de most talan jobb lenne ha nem jarna erre modi. Hisz tudjatok a moderatoraink milyen erkolcsosek. Kbsztt ph-n meg zsdzni se' szabad. :o

Szerk.: azt akartam irni hogy "meg edzeni se szabad" csak össze vissza irok mar a fáraccságtol.

[ Szerkesztve ]

(#9009) Fkris válasza -juc- (#9007) üzenetére


Fkris
őstag

Persze, egybol taposs el!
Nezzetek meg sracok, itt terrorizal engem a Hölgy, szerintem bannt erdemel. ;]

(Majd Botinal bevetjuk, ha megcsinalna a 10k-t! :DD)

Krisz:

Miert, buzi vagy?

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9010) horvathkrisz válasza Fkris (#9009) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Dehogy is. Mér? Utálom a b*z*k*t!

(#9011) Fkris válasza horvathkrisz (#9010) üzenetére


Fkris
őstag

Nem hiszem el, minden második poszt ilyen.
Aztat mindenki mondhassa!

Ha már tvájn, megtaláltam a fia rajzát!

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9012) -juc- válasza horvathkrisz (#9008) üzenetére


-juc-
aktív tag

Á, a sok csillagocska elveszik a barna sormintában. :DDD

(#9013) horvathkrisz válasza Fkris (#9011) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ezeket nem tudom megnezni, fos nexusrol netezek csak.

(#9014) Fkris válasza horvathkrisz (#9013) üzenetére


Fkris
őstag

Nemertem az osszefuggest

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9015) horvathkrisz válasza Fkris (#9014) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Omg
Nem tudom megnyitni a linkeket telefonrol.

(#9016) Fkris válasza horvathkrisz (#9015) üzenetére


Fkris
őstag

Hogyhogy?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9017) randras_83 válasza Fkris (#9000) üzenetére


randras_83
addikt

Ribi ;]

sőt fokozom, tini ribi ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9018) horvathkrisz válasza Fkris (#9016) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Olyan oldald hoz be hogy töltsem le az appot... :W

(#9019) gzbotii válasza horvathkrisz (#9018) üzenetére


gzbotii
veterán

Es van ott egy olyan h continue on web..vagy hasonlo ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9020) randras_83 válasza horvathkrisz (#9018) üzenetére


randras_83
addikt

LOÁL ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#9021) horvathkrisz válasza gzbotii (#9019) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Aha, csak ha a webre nyomok, nem tortenik semmi, csak a continue app mukodik, azt meg nem akarom.

(#9022) -juc- válasza horvathkrisz (#9021) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nagyon hátrányos helyzetűnek érezheted magad, mérhetetlen kultúráról maradsz le...

(#9023) horvathkrisz válasza -juc- (#9022) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mar mukodik, csak ki kellett torolnom a chrome-nal az adatokat. :DD

(#9024) Fkris válasza horvathkrisz (#9018) üzenetére


Fkris
őstag

Van lejebb kis betuvel, h Continue in app!
Arra katt ra

Megeloztek:D

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9025) Jadro


Jadro
veterán

Szép is ez így ebédidőben. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9026) Fkris válasza Jadro (#9025) üzenetére


Fkris
őstag

jóétvágyat!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9027) horvathkrisz válasza Fkris (#9026) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Jó ebédhez szól a nóta? ;]

(#9028) gzbotii válasza horvathkrisz (#9027) üzenetére


gzbotii
veterán

Meg senki nem kerdezte meg, de nem voltak benne ilyen nagyobb darabok, egybe le tudtad mosni a lefolyon zuhanyrozsaval vagy hogy oldotad meg a dolgot?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9029) horvathkrisz válasza gzbotii (#9028) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Beletapostam a sarkammal a lefolyoba.

Komolyra forditva a szot, ez csak ugy kilöttyent a seggemböl, siman lefolyt. Eloszor a labam szaran...

(#9030) forintuser válasza horvathkrisz (#9029) üzenetére


forintuser
őstag

Semmi erőlködés? Csak nem Homo? Vagy a tintahal veszett össze valamivel? :D

Holnapkészítést vállalok.

(#9031) horvathkrisz válasza forintuser (#9030) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En nem tudom hogy lehettek paran oly elvetemültek, hogy mert egyszer befostam, eljuttok addig hogy buzi vagyok.

;]

(#9032) forintuser válasza horvathkrisz (#9031) üzenetére


forintuser
őstag

Nem esik meg olyan sűrűn az emberrel na... :P

Holnapkészítést vállalok.

(#9033) horvathkrisz válasza forintuser (#9032) üzenetére


horvathkrisz
addikt

:D

(#9034) Fkris


Fkris
őstag

Topic zárható, ennél magasabb színvonalú beszélgetés úgysem lesz! :C :DD :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9035) horvathkrisz válasza Fkris (#9034) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Jol latod a dolgokat, de hidd el, van meg lejjebb is... ;]

(#9036) randras_83 válasza horvathkrisz (#9035) üzenetére


randras_83
addikt

Lejebb mindig van. :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#9037) Fkris válasza randras_83 (#9036) üzenetére


Fkris
őstag

Kovetkezonek majd juc irja be, hogyan fosta le a bokajat:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9038) horvathkrisz válasza Fkris (#9037) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Vagy épp te, hogy hogyan hánytad le a fosodat. ;]

(#9039) Fkris válasza horvathkrisz (#9038) üzenetére


Fkris
őstag

Mindennapos problemakat feszegetunk! :DD

Bar ha mar szobakerult, multkor westendben olyat trottyantottam, hogy a wc deszkara visszafrocskolt a kula, tiszta fosfolt volt.
Biciklicsellel kellett leszallnom.
Meg is voltam magammal elegedve ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9040) horvathkrisz válasza Fkris (#9039) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az ilyet nalunk a csaladban merges macskanak hivjak, mert olyan hangja van, mint amikor mergesen fuj a macska.
Szal' ertitek?

(#9041) Fkris válasza horvathkrisz (#9040) üzenetére


Fkris
őstag

xDDDDDDDDD

Nembirom:DDDD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9042) Scooter74


Scooter74
őstag

Jaj gyerekek csak ezt ne mert sírok a röhögéstöl. :DD

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#9043) -juc- válasza Fkris (#9037) üzenetére


-juc-
aktív tag

Bokafosásra nem emlékszem, de azt elmesélhetem, hogyan figyeltem meg tizenéves koromban, hogyan lesznek a kövületekben az állatlenyomatok olyan fura lapos kerek alakúak. (A köztes állapot nem túl szép látvány.)

Most kéne a spoiler formázás...
Szóval az úgy volt, hogy elpusztult egy páncélosharcsám, kimertem az akváriumból, és fogalmam sincs, milyen indíttatásból nem húztam le a budin, hanem beraktam egy lezárt margarinos dobozban egy használaton kívüli fiókba. Mivel le volt zárva, nem párolgott el a víz belőle, és nem is volt büdös a szobámban. Időnként ránéztem, eleinte liftezett a hal, volt fent, lent, teljesen felpuffadt stb., és pár hét alatt zavaros, büdös, barna szmötyi lett a dobozban. (Ekkor sem öntöttem ki, pedig nem vártam semmit az egésztől, aztán el is felejtkeztem róla...) Talán 1-2 év múltán benéztem a fiókba, megláttam a dobozt, és nagyon meglepődtem a benne lévő látványon: a víz letisztult, teljesen tisztának nézett ki, és a doboz alján egy mini rájára emlékeztető, 5 centi körüli átmérőjű palacsinta volt (a hal anno kb. 5 × 1 cm volt felülnézetben), és még a mintája is emlékeztetett a harcsáéra. Eztán már kidobtam. :)
Tulajdonképpen azóta hiszem el, hogy a kövületekben mi minden "látható" a hozzáértők számára.

(#9044) Fkris válasza -juc- (#9043) üzenetére


Fkris
őstag

Fujjjj:D
Felfedezo voltal mar akkoris?:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9045) randras_83


randras_83
addikt

Juc megölte a topicot, vagy mindenki reprodukálni igyekszik a sztorit :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#9046) tybsen válasza randras_83 (#9045) üzenetére


tybsen
addikt

Engem a mobil nézetben több, mint 15 sor terjedelmű ismeretterjesztő szöveg ijesztett el :DDD éreztem, hogy kevés vagyok ehhez a témához úgyhogy nem is mertem továbbolvasni, a "kövületek"-ig jutottam :DDD

(#9047) Fkris


Fkris
őstag

amugy most nezem, hogy a topic indulasa ota 10 hozzaszolast toroltek.
Hogyhogy?voltak itt antiszemita homofobok, mint krisz? ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9048) horvathkrisz válasza Fkris (#9047) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ehh...

szerintem itt mind azok vagyunk... ;]

(#9049) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Tegnap megvettük neten (nc*r*-ról) a windows 10et, nagyon jól hasít! Eddig 7 volt, 8 kimaradt, de ez annyira nem gáz, szóval valószínű hogy marad ez. Amúgy állat gyorsan bútol, Illetve működik. Igazi nexus-feelenig. :C

[ Szerkesztve ]

(#9050) NTonee válasza horvathkrisz (#9049) üzenetére


NTonee
veterán

Nekem van legális win7 a gépemen, ingyen frissíthetnék, de egyelőre fosok ( ;] ) tőle. Ráadásul ahogy olvastam, még nem épp zökkenőmentes az áttállás a frissítőknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.