Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) szentkuti11


szentkuti11
addikt

A legjobb, hogy az offtopikban is szakmaizunk :D

(#552) w333


w333
félisten

Nembaj ... majd hétvégén felpattintom a MiUi -t és boldogan használom :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#553) szentkuti11


szentkuti11
addikt

A szakmai topikban felvetődött SIM adpater kérdés után eszembe jutott valami.

Annak idején lelkes Apple-hívő koromban évente tisztességesen vásároltam az új telefonokat, így többszörösen meg vagyok mártva a SIM kártya posványban. A 4-gyel együtt bevezetett Micro SIM-nek még láttam is értelmét, hiszen tulajdonképpen a felére csökkentette a hagyományos méretet és aki szedett már szét 3GS-t, az tudja, hogy szűkös volt a hely benne, és sokat foglalt a SIM. Az 5-tel érkező Nano SIM-re azonban nem tudtam értelmes magyarázatot találni, értelmetlen méretcsökkentés, amit az Apple bevallottan azért csinált, hogy a mucsaröcsögei tanyaszolgáltatók ne tudjanak felzárkózni ehhez a hatalmas technológiai újításhoz (amit nem értek, hiszen ha én egy akkora gyártó vagyok, mint az Apple, akkor megtehetem, hogy egy ilyen szolgáltatóval nem is tárgyalok), viszont úgy láttam, hogy az első évben a többi gyártó mintha direkt semmibe vette volna a csökkentést, és folyamatosan dobálták ki a micro SIM-es készülékeiket. Szerintetek a HTC miért ment utánuk az M8-cal? A többiek vajon birkaként követni fogják az Apple-t és a HTC-t?

(#554) Algotis válasza szentkuti11 (#551) üzenetére


Algotis
addikt

OFF*OFF=ON
OFF*ON=OFF

:DDD

Androidos Outlookból küldve

(#555) randras_83 válasza Algotis (#554) üzenetére


randras_83
addikt

:DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#556) horvathkrisz válasza w333 (#444) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Dik, hun van az ábdét? ;]

(#557) twine válasza horvathkrisz (#556) üzenetére


twine
addikt

(#558) randras_83 válasza twine (#557) üzenetére


randras_83
addikt

bazzz..... :DD :DD :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#559) tboy93 válasza szentkuti11 (#553) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem tudom ki fogja kovetni es ki nem, de mar a hocipom tele van a kulonbozo sim foglalatokkal...

(#560) w333 válasza horvathkrisz (#556) üzenetére


w333
félisten

Most csöriztek az előbb, lefagytak a szerverek 18-19h körül jön

Még a végén a Samsungosok is korábban megkapják mint mi ... ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#561) GrooveHero válasza w333 (#560) üzenetére


GrooveHero
addikt

az beb@szna :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#562) Scooter74 válasza w333 (#560) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem meg Norbi most hozta az UpDate-t! :D

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#563) w333


w333
félisten

Visszanéztem az Android verziók frissítéseit és hibajavításokat ... úgy érzem nem kellett volna :( az eddigi leghosszabb idő az 3 hónap volt, na most pedig már ott tartunk hogy lassan eltelt 6 hónap és még nem adták ki a hibajavítást, főleg úgy hogy nem is kis hibákról van szó (kamera + 20 kép = telefon újraindítás) :W

Nem tudom hogy mit fejlesztenek, de nem kicsit elvagyunk hanyagolva :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#564) pepe091 válasza w333 (#563) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak megsúgom, hogy a hibajavítás a 4.4.1 és a 4.4.2 volt. ;)

(#565) tybsen válasza w333 (#542) üzenetére


tybsen
addikt

Nehany photo sphere megtekintesenel tovabbra is vagy leall a "google play service" vagy meg sem lehet nezni a kepeket. Ezt nem ertem miert nem tudjak javitani.

(#566) w333 válasza pepe091 (#564) üzenetére


w333
félisten

Igen tudom ... és nem is lenne baj ha legalább a kamerát javították volna :K

4.4.1 > Nexus 5 hibáinak kijavítása: autofókusz, fehéregyensúly, HDR+ és további kamera problémák

4.4.2 > Biztonsági fejlesztések és hibajavítások és Eltávolításra került az Android 4.3-ban megjelent App Ops biztonsági alkalmazás

Nexus 4 kamera + kamera újraindításról pedig semmi hibajavítás ... :(

Tessék ... Link kicsit vicces hogy Nexus 4 még soha nem kapott hibajavítást :o

(#565) tybsen

+1 :K szerintem már korábban mint az I/O nem is kapunk semmit :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#567) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Egy cimborám úgy emlékszik, hogy korábban az amerikáner frissítés után pár nappal kaptuk meg Magyarországon az updatet pl. hétfőn lement ott és nálunk valamikor csütörtökön érkezett meg. vagy ez nem így van?

(#568) leslien válasza ElGatto (#567) üzenetére


leslien
nagyúr

most nem lesz semmi....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#569) horvathkrisz válasza leslien (#568) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Mikor lesz?

(#570) leslien válasza horvathkrisz (#569) üzenetére


leslien
nagyúr

Google I / O konferencia júniusban lesz sztem akkor ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#571) w333 válasza horvathkrisz (#569) üzenetére


w333
félisten

Ma este .... + / - 1 hónap :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#572) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

:O

(#573) w333


w333
félisten

Nyugi ... szerintem 3 lehetőség van !

1. A héten vagy max. a következő hét végéig kiadják a 4.4.3 -t, majd a Google I/O bemutatják a Nexus 8- t a friss Android 4.5 rendszerrel (ez a legvalószínűbb) !

2. Törölték az android 4.4.3 frissítést és már egyből a 4.5 fog majd jönni kb. július elején (nem hinném) !

3. Google I/O fog megjelenni az Android 4.4.3 és nem csak hibajavítások fog tartalmazni hanem + újdonságok is, viszont akkor nem lesz 4.5 (kizártnak tarom) !

De szerintem igen is létezik a 4.4.3 frissítés mivel a Samu S5 Prime telefonon már ott figyel, update kép is van róla, Moto E videóban is szerepel !

Eddig minden Nexus telefon + táblagép bemutatásával jött egy új Android verzió is, na most nem hinném hogy a 4.4.3 lesz az új verzió mivel ez ugye elvileg csak hibajavításokat tartalmaz :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#574) pepe091 válasza w333 (#573) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem unod még ezt a sok találgatást, meg nyavalygást? :U

(#575) w333 válasza pepe091 (#574) üzenetére


w333
félisten

Miért ... nem ez az OFF topik lényege ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#576) gzbotii válasza w333 (#575) üzenetére


gzbotii
veterán

A nyavajgas? :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#577) pepe091 válasza gzbotii (#576) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

LY. :)

(#578) w333 válasza pepe091 (#577) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#579) kenwood3


kenwood3
őstag

Mi az az ekezet dragasag??

(#580) w333 válasza kenwood3 (#579) üzenetére


w333
félisten

Szép ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#581) tybsen


tybsen
addikt

nem célozgatni akarok senkire tényleg csak ugy érdekelne általánosságban hogy azok akik ennyi időt töltenek a fórumon azok hogy csinálják ezt a rengeteg hozzászólást? munkaidőben a munkahelyen munka helyett? vagy éppen nem dolgoznak vagy iskolában vagy hogyan? vagy folyton egy számítógép előtt ülnek és írnak? nem rosszindulatúan kérdezem inkább csak tényleg érdekelne mert én maximum néha néha tudok benézni olvasni és inkább ritkábban szólok hozzá. ha már úgyis off topik gondoltam megkérdezem :)

(#582) twine válasza tybsen (#581) üzenetére


twine
addikt

Bár én nem érzem hogy olyan horror hsz. Gyűjtő lennék,, de részemről pld. Amikor bele tudok lendülni,, az munkaidőben van :DDD hang és video technikusként elég sokat ülök gép előtt...és pld. Odarakok egy anyagot renderelni vagy kódolni,, akkor mondhatni dolgozik a gép helyettem,,, tehát van időm fórumozni...

De valahogy érzem, hogy nem rám gondoltál ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#583) bAtt001 válasza twine (#582) üzenetére


bAtt001
addikt

elképzelem, tvájn leül odateszi a rendert és elégedetten roppantja meg az ujjait hogy na most megyek megmondom a tutit mindenkinek fórumon :DDD

(#584) w333 válasza tybsen (#581) üzenetére


w333
félisten

Itthon, munkahelyen, vagy kint a szabadban kb. mindig van nálam egy olyan eszköz ami kapcsolódik az internethez (asztali, laptop, táblagép, telefon, stb.) szoktam készíteni leírásokat, tanácsokat adni, segíteni, vagy csak simán a kérdésekre válaszolni ... van olyan hogy sokat nézem a topikokat (kb. 10-15 oldal) de olyan is hogy csak ritkán vagyok fent, ez igazából nagyon változó :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#585) gzbotii válasza bAtt001 (#583) üzenetére


gzbotii
veterán

:DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#586) Scooter74


Scooter74
őstag

Új 4.4.3 hírek:

:D

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#587) horvathkrisz válasza tybsen (#581) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nexus5+ mobilnet kombó. ;]

(#588) w333 válasza Scooter74 (#586) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas ... :DDD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#589) tybsen


tybsen
addikt

nagyon érdekes hogy mindenki másképp csinalja :) ettől függetlenül tényleg fura hogy néhány embernek mennyi ideje van erre mármint az írásra. most nem feltétlenül erre a topikra gondolok hanem úgy az egész fórumra általánosságban. én telefonról szoktam nagyrészt fórumot olvasni és ahogy ezt a hozzászólást és a legtöbbet diktálom mert utálok irogatni telefonon igazi billentyűzethez meg ritkán jutok pontosabban ha hazaérek már nincs kedvem ilyesmivel foglalkozni :) ezért ilyen fura néhány hozzászólás nálam mert írásjelek et nem nagyon lehet diktálni :DDD

(#590) DeathAdder válasza tybsen (#589) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát aki dolgozik annak nincs ideje pénzt keresni, sőt szabadideje sem nagyon van :DDD

Iskola mellett meg mi? Az a néhány előadás, vagy délelőtti tanítás? Ugyan-ugyan... :N

[ Szerkesztve ]

(#591) kenwood3 válasza w333 (#580) üzenetére


kenwood3
őstag

Lesz ez meg szebb is :)

tybsen: reggel melo elott telorol wifin, majd este melo utan pc-n. Este viszont lefekvesig figyelem az oldalt :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#592) twine válasza bAtt001 (#583) üzenetére


twine
addikt

:DDD :C

(#593) twine válasza twine (#592) üzenetére


twine
addikt

Sikeresen ki is nyírtam a topicot egy egész napra ;] :DDD :DDD
Ügyes vagyok...
Meg is érdemlek egy sört ;)

(#594) kenwood3 válasza twine (#593) üzenetére


kenwood3
őstag

Úgy néz ki, hogy mára is ;]

Volt szerencsém az előbb 1 iphone 4s-hez , ios 7,04-el. Már tudom miért sírtak annyira a szifonosok az ios 7 miatt ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#595) szentkuti11 válasza kenwood3 (#594) üzenetére


szentkuti11
addikt

7.1.1-gyel egyébként a lassúsági gondok rendbe jöttek egyébként, az iPhone 4 már rosszabb ezen a téren.

(#596) kenwood3 válasza szentkuti11 (#595) üzenetére


kenwood3
őstag

Az lehet, de a tulajnak lövése sincs, hogy mi az az ios illetve szoftverfrissítés . Így vette és szerintem így is fogja eladni nemsokára. Tőlem kérdezte meg, hogy, hogyan lehet rá zenét tenni. Mikor elmondtam a módját, már mondta is, hogy eladja a picsába és vesz valami mást és, hogy már bánja, hogy megvette. :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#597) gzbotii válasza kenwood3 (#596) üzenetére


gzbotii
veterán

En hasznaltam i4S-t 7-el. Meg voltam elegedve vele. Jobban, mint jelenleg a droiddal :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#598) kenwood3 válasza gzbotii (#597) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem meg ingyen se kéne az n4 után :N Én eddig egyik telómmal se voltam ilyen elégedett mint ezzel. Mondjuk én nem romolom , nekem megfelel gyári állapotában is :K Ami tökéletesen működik, ahhoz én hozzá nem nyúlok, mert minek!?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#599) leslien


leslien
nagyúr

OnePlus One vs iphone 5s videó skacok vki pls help zene cime 03;28 nál kezd.

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#600) gzbotii válasza leslien (#599) üzenetére


gzbotii
veterán

Shazam, Soundhound?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.