Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) rootkiller válasza ElGatto (#900) üzenetére


rootkiller
őstag

Ja, nálam is egy picit marahat(na), próbálom győzködni a kicsikém hogy hagyjon...

Artengo TR 990 Pro

(#902) MartOOn válasza rootkiller (#897) üzenetére


MartOOn
addikt

Erre a helyes válasz a SOK. ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#903) rootkiller válasza MartOOn (#902) üzenetére


rootkiller
őstag

Látom kolléga te már minden kacatot kipróbáltál telefon fronton...

Artengo TR 990 Pro

(#904) MartOOn válasza rootkiller (#903) üzenetére


MartOOn
addikt

Igen... Ott is... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#905) rootkiller válasza MartOOn (#904) üzenetére


rootkiller
őstag

Én már teljesen kezdek kiábrándulni a dologból egyébként, a nexusra azt hittem hogy végre tökéletes lesz...csak a vas szar...illetve a ház sérülékeny túlzottan...meg persze a hangszóró hiba...

Artengo TR 990 Pro

(#906) MartOOn válasza rootkiller (#905) üzenetére


MartOOn
addikt

Neha en se tudom mi kell nekem... Sosesemmisejó.... :D
Legszivesebben max 2havonta cserelnem de azon meg sokat buknek... :( nexus5-tel egyebkent elvagyok. Meg rootolva sincs. Most a 4.4.3 kicsit docog de lehet h elso szerias gyengebb procisat kaptam... Mivel hogy nov 3-an rendeltem... ;)
Es mar tobb mint fél éve meg van, unom... Ilyenkor szoktam vmi laggolos samsungot venni... Mert legalabb mas... Erted. :) pont mint a nokkel... :D nem biztos h jobb az uj de MÁS... :DDD jó ott azert tobb mint fel ev a "kifutasi ido" altalaban... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#907) dnelb válasza MartOOn (#906) üzenetére


dnelb
veterán

kicsit docog de lehet h elso szerias gyengebb procisat kaptam... Mivel hogy nov 3-an rendeltem..

[ Szerkesztve ]

(#908) gzbotii válasza rootkiller (#903) üzenetére


gzbotii
veterán

Az en kortortenetemet akkor mar megse nezd ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#909) rootkiller válasza gzbotii (#908) üzenetére


rootkiller
őstag

Az N9-en droid fut?

Artengo TR 990 Pro

(#910) gzbotii válasza rootkiller (#909) üzenetére


gzbotii
veterán

Isten oriz...azt a telefont a MeeGo (pontosabban a Swype UI) miatt vettem es imadom. Mai napig teljesen hasznalhato rendszer es keszulek.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#911) rootkiller


rootkiller
őstag

Szereztem még anno egy törött plexis Galaxy Ace-t amit egy ideig egy ismerős használt. Most visszajött, elkezdtem megbuherálni...eddig nem sok örömmel...:D

Artengo TR 990 Pro

(#912) MartOOn válasza dnelb (#907) üzenetére


MartOOn
addikt

Volt egy varosi legenda h az elso szeriaban gyengebb volt a snapi... Erre probaltam viccesen utalni... De most meg jott a frissites es nekem legalabbis gyorsabbnak tunik. :K

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#913) pcnet


pcnet
addikt

Dobhatnánk fel új témát. Pl. ki milyen okostelefonnal kezdte pályafutását és hogy kötött ki Nexusnál?

Akkor én kezdeném: Nokia 6600 -> Nokia E61i -> Samsung Omnia -> Samsung Wave -> HTC HD2 -> SE Xperia Mini (HD2 mellett) -> iPhone 4 -> iPhone 3GS -> iPhone 4 -> iPhone 4S majd Ingress miatt Galaxy S+ majd utóbbi kettőt eladva Nexus 4. Ingresshez kellett erősebb vas és haver Nexus 4ét kipróbálva kialakult a szerelem. :) iPhoneok után fura volt a mérete, kezdetben hüvelyk újjam alatti párnával le akartam lökni az újjaimról (nincs péklapát tenyerem) de egy hét alatt megtanultam, hogy kell/érdemes fogni és most már 3,5"os iPod touch a furcsa.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#914) NTonee válasza pcnet (#913) üzenetére


NTonee
veterán

pfff... bocsi, törölve, este van, bamba vagyok :DDD

de ha már elkezdtem a hsz-t, akkor én is leírom azokat, amik 1 hónapnál tovább húzták a kezemben.
Ericsson A1018, Ericsson A2618, Nokia 3210, Sony J6, Ericsson T610 (2x) SE V630i, HTC TyTN II (Kaiser), HTC Desire S, Nexus 4

[ Szerkesztve ]

(#915) NTonee válasza NTonee (#914) üzenetére


NTonee
veterán

és tessék, bambázok továbbra is... okostelefon volt a kérdés. Szerintem én mára befejeztem. :B

(#916) MartOOn válasza pcnet (#913) üzenetére


MartOOn
addikt

Okostelo? Hmmm...
Symbianen kezdtem, Nokia 7650. Istencsaszarok voltunk h nekunk a telonkra jottek az emailek. :D meg bluetoothon kuldozgettuk egymasnak a sis fileokat... :) (gyk az appokat ;) ) symbiannal is vegigjartam a sort, volt mindenem. Nem volt nehez, 2000-2002ig Pannonnal 2002-2011ig Vodafonnal meloztam.
Nokia E75-el zartam le symbian korszakot, aztan vettem a HTC G1-emet Android 1.5 oprendszerrel! Feher szinben, :Y innentol pedig az alairasomban benne vannak amiket hasznaltam/megvettem is nem csak belekoltoztam par orara vagy napra.

Es most frissitettem a Nexus5-omet Android 4.4.4-re. Hosszú út az 1.5-tol a 4.4.4-ig.

Es volt (sajna csak volt) egy Nokia gyujtemenyem 150db teloval. A java mukodokepes volt, nagyjabol. A TELJES 8-as szeria(kiveve 8110 - sose tudtam értelmes aron jot szerezni) es az elso symbianek 7650,3650,3660,6600, 7610 stb...

Utoljara sgs2-vel romolgattam, barmolgattam... Azóta csak hasznalom oket. Appokkal es launcherekkel operalva max... De ha sikerul szereznem O+O-t az megkapja a magaet! :D

Na halljuk aTi sztoriaitokat.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#917) w333 válasza pcnet (#913) üzenetére


w333
félisten

Ha az összes telefonom leírnám 2 oldalra sem férne ki ... :))

Na akkor kezdem csak amik hirtelen eszembe jutnak ... első telefon 12 évesen 1996 / Ericsson GA 628, T10i aztán a többi : Siemens (A35, M30, C55, M55, CX65, SP65, M65, stb.) Bosch 909 Dual S, Alcatel OT 512, aztán amiből a legtöbb volt az a Sony Ericsson ( T68i, T100, T105, T610, T630, K500, K508, J200, K600, D750, K750, W800, W810, V630, K800, W850i, W200, W880, W610, S500, K850i, stb.) LG ( KU970 Shine, KE800, KP500, BL40 és BL20 Chocolate, KM900 Arena, GT540 > első android telefon stb.) Nokia (3210, 3310, 6310, 5210, 3510i, 3650, 7250i, 6230i, 6822, N73, E50, 6300, 5310, sok symbian, és az N8 volt az utolsó nokiám ) kezdem unni ezt az írogatás és már a fejem is megfájdult aztán még vagy 5db. Sharp, 2db. Panasonic, kb. az összes Sagem, nagyon sok Samsung, és még nagyon nagyon sok ... szerintem még a felét sem írtam le de komolyan már nem emlékszem :( amik a közeljövőben voltak ZTE Blade, Moto Defy, Xperia Go, S3 LTE és most a Nexus 4 :D

Tessék nyugodtan megkövezni de volt olyan hét hogy 5 db. új telefonom is volt ... régen nagyon mentek a csereberék a haverok és ismerősök között, de aki ilyen régi motoros az biztosan tudja milyenek is voltak azok a 90 -es évek Ericsson T10S és a többi nagy legenda :R

Szerk.

Jah hogy csak okostelefonról volt szó ? :Y ezt nagyon benéztem ... :B
álmos vagyok, de most már azért sem törlöm ki ha már ennyit gondolkodtam rajta és elszívtam lassan egy fél doboz cigit :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#918) MartOOn válasza w333 (#917) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem az elso telom egy Ericsson GH172-es volt. 10ezerert hoztak Nemetorszagbol. Viszont a Pannon GSM-nel vettem hozza ELOFIZETESES kartyat 36.000 magyar forintert! :DDD meg van meg a szamlam rola ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#919) MartOOn válasza MartOOn (#918) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezek a mai domborzati viszonyok... :DDD

Csak ugy... :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#920) w333 válasza MartOOn (#918) üzenetére


w333
félisten

Én amit a legdrágábban vettem és kivételesen emlékszem is rájuk (a nagy ár miatt) az a Samu E850 ha jól emlékszem 93 ezer Ft volt aztán, a T610i 84 ezer és a W810i ez kereken 60 ezer, a többi nagyon régi telefonjaimra már nem emlékszem hogy mennyik voltak mert nagyon sok volt a csere-bere is :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#921) randras_83 válasza w333 (#920) üzenetére


randras_83
addikt

nálam 49.9 k ért landolt az első telefonom, a legendás N5110 praktikummal. Istenem az a jó kis snake. Mondjuk felsorolni már nem tudnám, de nagy nokiás voltam.:)
Az első okos meg egy HTC Sensation volt amin megtanultam romolni meg ilyenek, aztán tavaly jött a nexus

https://www.flickr.com/randras83/

(#922) kenwood3 válasza pcnet (#913) üzenetére


kenwood3
őstag

Lg gt 540 , optimus 2X, nexus4 :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#923) gzbotii


gzbotii
veterán

Xperia x10 Mini, HTC Wildfire, LG Optimus7, Motorola Defy, HTC HD7, HTC Desire, iPhone 3GS, Samsung Omnia 7, Xperia Mini Pro, iPhone 4, HTC Trophy, Samsung Wave2, HTC Wildfire S, LG Optimus Sol, Nokia Lumia 710, Nexus S, HTC Radar, HTC Sensation, Galaxy S, ZTE Blade, Evolve FX520, ZTE Grand X In, Xperia Mini, Samsug Galaxy Note, Acer S500, Desire 200, iPhone 4S, Optimus 2X, HTC One X, Galax S3, Nokia N9

Volt amelyikbol 3 (iPhone 4S, Omnia 7, iPhone 4, Acer S500) meg olyan is amibol ketto (S3, iPhone 3GS, ZTE Blade, Optimus Sol)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#924) pcnet válasza MartOOn (#916) üzenetére


pcnet
addikt

Nokia gyüjteményeddel mi lett? 150 db telefon, az már szép! Helyigényre is! :)

Nem okos telefonom 18 évesen lett, egy Nokia 3210 személyében. K&H banknál volt valami 20-25e ft ha jól rémlik ha Trambulin számlát nyitottál. Én pont lecsúsztam róla, mert betöltöttem a 18at és csak 14-18 év közöttieknek volt az akció. Egy osztálytárs csaj huga meg épp betöltötte a 14et és az ő nevére vettem. Enyém lett a telefon, övé a Trambulin számla. Meg egy táblacsoki! :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#925) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na mikor kezdődik ez az izé?
Ma már fent lesz mindannyiunknak az új főverzió? ;]

(#926) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki nezi innen az I/O-t?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#927) rootkiller


rootkiller
őstag

nézni, nézni, nézni...

Artengo TR 990 Pro

(#928) kenwood3 válasza gzbotii (#926) üzenetére


kenwood3
őstag

Én nem, mert nem értek englisül

Mi az az ekezet dragasag??

(#929) gzbotii válasza kenwood3 (#928) üzenetére


gzbotii
veterán

Jajjjjjj en ha most angolul beszelhetnek...mit megerne :C (jelenleg nemetben vagyok, nemetul eleg alap szinten motyogok igy aztan melo kozben kollegaval neha nehezen ertekezunk)
De kompenzaciokent BBC Radio 1 hallgatok- tavaly kaptam ra Angliaba es imadom a britt akcentust :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#930) kenwood3 válasza gzbotii (#929) üzenetére


kenwood3
őstag

Németül még annyit se tudok, mint angolul. :)) Sőt lassan már magyarul se tudok :D

Ne offolj off topikban!

[ Módosította: kenwood3]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#931) gzbotii válasza kenwood3 (#930) üzenetére


gzbotii
veterán

Ket nyelven beszelek anyanyelvi szinten (magyar es roman), angolul is eleg jol vakogok, bar nem hibatlanul. Nemet epp, hogy surolja a kommunikacios hatart, erteni eleg jol (kezdek) erteni de a beszed az meg hagy kivanni valot.
Ezeken kivul, meg a latint ismerem, bar sokat felejtettem. Meg 9.-es gimnazista koromban eleg jol beszeltem, bonyolult ragozasokat is vagtam, tukorforditasom is jo volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#932) MartOOn válasza pcnet (#924) üzenetére


MartOOn
addikt

A mukodokepeseket eladtam az akkori fonokomnek (hasznalt gsm uzlet) es vettem belole s2-ot. :DDD a maradék elkopott vateran meg itt ott... De lehet van meg egy zacsko lom otthon. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#933) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ez vicces, Android L cikknél az androidpolice-on:


:D :D

(#934) aizen92 válasza pepe091 (#933) üzenetére


aizen92
addikt

Ez kész :DDD sííírok

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#935) gzbotii válasza pepe091 (#933) üzenetére


gzbotii
veterán

Igaz, azt nem irta, hogy melyik kezevel volt :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#936) snorbi5


snorbi5
csendes tag

A Doodle Play zene miért nem ismeri fel az összes zenét? Ami mp3-at másoltam telóra??

(#937) snorbi5


snorbi5
csendes tag

Google*

(#938) gzbotii


gzbotii
veterán

Nagyon nem porog a totyik sracok.
Csinaljatok mar valamit :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#939) randras_83 válasza gzbotii (#938) üzenetére


randras_83
addikt

Mindenki dolgozik. Én is :DDD
Valakinek nem kell áram?

https://www.flickr.com/randras83/

(#940) Gedeon31 válasza gzbotii (#938) üzenetére


Gedeon31
addikt

Eladta mindenki a Nexus telefonját :D

(#941) randras_83 válasza Gedeon31 (#940) üzenetére


randras_83
addikt

Mondjuk rá ez igaz... :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#942) Gedeon31 válasza randras_83 (#941) üzenetére


Gedeon31
addikt

Amikor megjelent a Samsung S5 tényleg sok Nexus 5 lett eladó ,de aki eladta és arra váltott lehet megbánta sz@r Samsungra pénzt adott.

(#943) randras_83 válasza Gedeon31 (#942) üzenetére


randras_83
addikt

Én N4-ről mentem N5-re, annyira nem vadulok meg hogy nexusról Samsung ra váltsak. ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#944) dnelb válasza Gedeon31 (#942) üzenetére


dnelb
veterán

ilyen hülye nem létezik.

(#945) Gedeon31 válasza randras_83 (#943) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ne is :D

(#946) Gedeon31 válasza dnelb (#944) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pedig volt egy pár :D

(#947) randras_83 válasza Gedeon31 (#945) üzenetére


randras_83
addikt

Asszonykámnak van egy GS2-je. Most azon agyalok hogy cseréljem le neki egy Moto G-re. ☺☺☺

https://www.flickr.com/randras83/

(#948) Gedeon31 válasza randras_83 (#947) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az is jobb ,mint a Samsung.

(#949) gzbotii válasza randras_83 (#947) üzenetére


gzbotii
veterán

Sok potlassal :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#950) w333 válasza randras_83 (#947) üzenetére


w333
félisten

Én most vettem egy Moto G -t ... mindenestől nagyon szép szinte új állapotban 6/hó garanciával 35k -ért, én mindenképp ajánlom mert tényleg nagyon jó :K

És még a tokot + fóliát is adta hozzá, egy igazi korrekt eladótól :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.