Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) forintuser válasza gzbotii (#10000) üzenetére


forintuser
őstag

650 nyitott ablak mi..? :))

Holnapkészítést vállalok.

(#10002) Keem1


Keem1
addikt

Lehet gyúrni a 20 ezerre. Meglesz még ma? ;]

(#10003) bigrock válasza Keem1 (#10002) üzenetére


bigrock
addikt

Rajtam ne múljon...
1

(#10004) Scooter74 válasza Keem1 (#10002) üzenetére


Scooter74
őstag

Rajt vagyok a témán! :D :K
Olvassatok bele a másik topikba, szegény srác N6-n usb hibakeresés engedéjezése nélkül feltolta a 6.0-t aztán most meg mindig újraindul a telefon.
Neki próbálnak segíteni a többiek.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#10005) gzbotii válasza bigrock (#10003) üzenetére


gzbotii
veterán

2

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10006) Scooter74 válasza gzbotii (#10005) üzenetére


Scooter74
őstag

3

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#10007) Fkris válasza gzbotii (#10000) üzenetére


Fkris
őstag

Áááááááá

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10008) -juc- válasza Scooter74 (#10004) üzenetére


-juc-
aktív tag

Nem, ott kezdte, h jött az 5.1 OTA frissítés a vadiúj telefonra, és nem lépett túl az optimalizáláson, hanem mindig újrakezdte. Azóta meg mindenki tanácsol neki össze-vissza mindent, amiből szerintem a névelőket és kötőszavakat érti 100%-osan, a többit meg talán kezdi sejteni sokadjára meghallgatva.
Szerintem azért ment át az N5 topikba, mert N6-ban nem boldogult a segítőkkel. Pedig nem csak ő járt így ezzel az OTA-val...

[ Szerkesztve ]

(#10009) rootkiller válasza -juc- (#9988) üzenetére


rootkiller
őstag

Pedig nem lenne rossz eldönteni hogy hordasz-e. Viszont ha nem hordasz akkor olyan túl nagy nem lehet :D

Artengo TR 990 Pro

(#10010) Fkris válasza -juc- (#9988) üzenetére


Fkris
őstag

Jön, boti már ment is a srácokat összegyűjteni, kezdődik a műszak;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10011) Scooter74 válasza -juc- (#10008) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem tudom ennyire nem mélyedtem bele a dolgokba.
Ám jut eszembe miről is maradtam le??
Mit nem hordasz? ;]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#10012) -juc- válasza Scooter74 (#10011) üzenetére


-juc-
aktív tag

Aztat nem lehessen tu'nni. Körömcipőt, pl.?
Lassan elfogy az ötletem, hogyan tereljek. Bár szerintem Csonkoltmaci belenyugodott a következtetésébe, és ettől kezdve nem érdekli a téma.

(#10013) Scooter74 válasza -juc- (#10012) üzenetére


Scooter74
őstag

Ez de mekkora #Csonkoltmaci# . :DD :DD

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#10014) Fkris


Fkris
őstag

Érdemes feldobni a 6.0-t N5re?

Vagy egy Xposedet azért illene megvárni?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10015) rootkiller válasza -juc- (#10012) üzenetére


rootkiller
őstag

Mibe nyugodtam bele?

Artengo TR 990 Pro

(#10016) Keem1 válasza rootkiller (#10015) üzenetére


Keem1
addikt

Hogy Juc nem enged közelebb magához :D
Az van, hogy te még a legyet is röptében... :DDD

(#10017) randras_83


randras_83
addikt

Hogyaf@szom...megint lemaradtam....sebaj kellett a fodrász.

jó estét kiscsillagok ;] ;]

az 10017-ik commentért jár valami extra????

(#10015) rootkiller: hogy csonkolt a maci és nem éri el a cerkát

(#10014) Fkris: told föl mer jobban csúszik, vagy mi

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#10018) Fkris válasza randras_83 (#10017) üzenetére


Fkris
őstag

Vehetsz nekem egy sört! ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10019) aizen92 válasza Fkris (#10014) üzenetére


aizen92
addikt

Illene, mert én tikkelek olyan csupasz a rendszer....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10020) randras_83 válasza Fkris (#10018) üzenetére


randras_83
addikt

az ok

https://www.flickr.com/randras83/

(#10021) twine válasza randras_83 (#10017) üzenetére


twine
addikt

Loáál... Azért ilyen frusztrált maci? Mert ilyen "kézzel" nem tudja húzogatni? :DDD :C

(#10022) Fkris válasza aizen92 (#10019) üzenetére


Fkris
őstag

Mi ma megyünk a vendéglátós karral, megdönteni az egyszerre kikért shotok mennyiség az egyik törzshelyünkön.

600 dbot tervezünk vásárolni.
Én ebbe max egy olyan 10dbbal szállok be, mert nem kéne holnap gekkóba suliba menni.

Majd gondolok rád! :C

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10023) gzbotii válasza Fkris (#10022) üzenetére


gzbotii
veterán

És hányan jelentkeztek erre a feladatra?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10024) Scooter74 válasza twine (#10021) üzenetére


Scooter74
őstag

LOL ez ütős.
Szegény macit hogy cikizitek. :D ;]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#10025) -juc- válasza Scooter74 (#10024) üzenetére


-juc-
aktív tag

Hajrá, hadd érezze magát úgy kitüntetve, mint én délután.

(#10026) horvathkrisz válasza Fkris (#10022) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Apropó, betolnád az első sz-be a "doze" mód leírását?

(#10027) Fkris válasza gzbotii (#10023) üzenetére


Fkris
őstag

Meg nemtudom.
Az elozo rekord a mienk volt(Vendeglatos, en nem voltam benne), 260 shotal, arra kb 10-12en voltak.
Ezt a rekordot tegnap dontottek meg a kulkeresek, 500 shottal, ok egy egesz evfolyam voltak ( kb100-150fo).
Erre megyunk ma mi, 600 a cel, es elorelathatolag 80fovel keszulunk, de pontosat meg nem tudok mondani!

Krisz:
Ez most nekem is uj.
Mi is ez a doze?az utobbi napokban a hosszabb kommentek kimaradtak.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10028) horvathkrisz válasza Fkris (#10027) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Pontosan én sem tudom, az M újítása, valami olyasmi hogy fél vagy egy óra után "mély alvásba" rakja a telefont és szinte alig-alig merül az akksi. De az okosabbak jobban tudják. Pont ezért kéne beírni, hogy kedvet kapjanak az emberek a 6.0-t felrakni.

(#10029) Fkris válasza horvathkrisz (#10028) üzenetére


Fkris
őstag

Jaaa, hogy azt a funkciót jelenti...
Na majd belevethetem
Bele egesztem a hsz be!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10030) horvathkrisz válasza Fkris (#10029) üzenetére


horvathkrisz
addikt

thx :)

(#10031) rootkiller válasza -juc- (#10025) üzenetére


rootkiller
őstag

Miértis?

Artengo TR 990 Pro

(#10032) -juc- válasza rootkiller (#10031) üzenetére


-juc-
aktív tag

Mert nagyon kitüntettél a figyelmeddel, és te meg közben nagyon a háttérbe szorultál, hogy örültem, hogy ezt a többiek is észrevették, és próbáltak tenni ellene.
(Ez is szarkazmus volt.)

(#10033) Fkris


Fkris
őstag

na mivan boti, most miért nem floodolsz?;]

többiek is lapulnak mint szar a fűben...
kérem szépen, mi ez a hozzáállás? :DDD

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10034) horvathkrisz válasza Fkris (#10033) üzenetére


horvathkrisz
addikt

dozét írd be, ne itt fúdolj ;)

(#10035) Fkris válasza horvathkrisz (#10034) üzenetére


Fkris
őstag

hát várjál már, had érjek haza suliból!:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10036) gzbotii válasza Fkris (#10033) üzenetére


gzbotii
veterán

En kielegultem, egy világos szökébe való élvezes nem okozott ekkora örömet mint a 10.000 Hsz :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10037) Fkris válasza gzbotii (#10036) üzenetére


Fkris
őstag

A 20000nél elkaplak! :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#10038) -juc- válasza Fkris (#10035) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ha még suliba is tudtál menni, akkor nem lehetett a tegnapi olyan "sikeres" buli... Meglett a 600?

(#10039) twine válasza horvathkrisz (#10034) üzenetére


twine
addikt

Milyen az "új" N5?
Irigykedek kicsit..jó lehet zsír új készüléket "tulajdonolni" ;) :R

N6 megjött már?

Én ma itthon maradtam, hogy pihenek,, de mivel hajnalban ugyanúgy fel kelett kelnem, hogy a családot elvigyem melóba, bölcsibe...szart sem ért az egész nap...csináltam egy jó reggelit,, megnéztem 2 filmet...aztán aludni már nem is nagyon tudtam, kelhettem ki az ágyból...:((( megyek a gyerekért bölcsibe...

Kbsztt kva rhdt mókuskerék...sosincs vége...hol a sírós smiley...estére
Szétcsapom magam,, valami jó is legyen ma :/ :DDD

Pablo Escobar is mekkora egy szar film...sokkal többet vártam tőle...azt hittem, még a projektorból is kokain fog folyni....erre kaptam egy szerelmi drámát :/ nagy okosság...

[ Szerkesztve ]

(#10040) gzbotii válasza twine (#10039) üzenetére


gzbotii
veterán

Ami tuti, az újnak sokkal szebb a kijelzője mint az első generációsoknak

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10041) twine válasza gzbotii (#10040) üzenetére


twine
addikt

Az biztos....kevésbé karcos :DDD mégis csak új...

[ Szerkesztve ]

(#10042) horvathkrisz válasza twine (#10039) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Király az új n5, főleg 6.0-val. Megvan még 2 évre a telóm, gogle bekaphattya. N6 csak jövő héten jön, még majd sz lesz csak igazán faxa stuff.

Miért, mit hittél, hogy aludni fogsz? ;] A fimről: meg se nézem, most szedem a fear the walking dead utolsó 3 részét, ezeket még nem láttam.
True Detective 2-t végignézted amúgy?

(#10043) horvathkrisz válasza gzbotii (#10040) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Igen, ez így van, amikor megjött az új, feltoltam arra is a prew3-at, és ugyanazzal az oprendszerrel, fényerő beállításokkal összehasonlítottam, hát az új keresztbe lenyeli a régi panelt...

(#10044) horvathkrisz válasza twine (#10041) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ahhoz képest hogy nem hordtam tokban, alig volt karcos. Jó, nem basztam be kulcs mellé, erre azért mindig figyeltem. A jobb zsebem fent van tartva a telefonnak. Ennyi a titka a bu(zi)mper-mentes használatnak. ;]

(#10045) twine válasza horvathkrisz (#10042) üzenetére


twine
addikt

FTWD vélemény :B
True detectivről nem is tudtam, hogy a világon van...:DDD
Maj'megnézem az miaz ;)

A másik mai film félálomban a Focus volt...

Abban is az az egy jelenet tetszett, mikor a végén a csávó vezetés közben felrakja a nyakmerevítőt, fogvédőt,biciklis bukót....:DDD mekkora arc...aztán had szóljon a csattanás :C

(#10046) horvathkrisz válasza twine (#10045) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Micsodaaa? Nem láttad a true detectivet? :Y
Azonnal szedd le és nézd meg egyhuzamban a 8x1 órás filmet!

(#10047) twine válasza horvathkrisz (#10046) üzenetére


twine
addikt

:R

(#10048) gzbotii válasza horvathkrisz (#10043) üzenetére


gzbotii
veterán

Amikor mutattad az újat, csak néztem, h mennyire jo a kijelzője, nem ilyen rémlett a reginek

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#10049) horvathkrisz válasza gzbotii (#10048) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Amúgy ez érdekes, hogy ilyen szintű hw-javítást nem hoznak nyilvánosságra, vagy ennyire nem érdekel már senkit? Pedig azért a kijelző elég fontos szempont egy telefonnál, nameg azért még van pár marha a világon aki még n5-öt vesz...

(#10050) gzbotii válasza horvathkrisz (#10049) üzenetére


gzbotii
veterán

Fail, tipikus LG marketing :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.