Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33999) tom956ster válasza SpeciCanyon (#33998) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Köszönöm a fejtágítást. Tetszik a gondolát meneted és amiket leírtál, azt szűröm le ebböl, hogy jó ember vagy, nem egy hiéna. Én magam is ehhez a szűk csoporthoz próbálok tartozni, keresem azt a társaságot akiben meglátom a jót és az értelemet.
Munkásságod szerintem hazai szinten kb a top 3ban lehet, ha alapul vesszük hogy ez egy régi és nagy Oakley fórum, kévés olyan fun van itt, mint Te. Egy kévés, de azért akad...
Hogy ne legyen off, egyébként nekem van egy eredeti Oil Rigem is ám... :) Anno 2009 vagy 11 tájékán vásároltam Amerikából, valami 100 dolcsi körül volt meg. Akkor még jó volt a dollár, érdemes volt azt meglépni, itthon 35ezer lett volna. Ma már picit laza a szára, a lencse már aftermarket, és már az is kuka, de még tartom. Egyszer lehet hogy teszek bele egy normális lencsét...
Ellenben nagyon keresek Inmatet, illetve arra nagyon hasonlító Probation is jöhet.
Ja, német amazonról Crosshair 99 eur-ért igazi lehet?
Thx!

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.