Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) koxx válasza kpykpy (#33199) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Oakleys fb csoportban is megkérdezheted hátha lesz olyan aki megválna tőle.

(#33202) kpykpy válasza koxx (#33201) üzenetére


kpykpy
tag

akiknél láttam h van neki, annak már írtam pü-t.
egyet találtam oakleyforum.com-on doboz minden nélkül 490dollárért, de karcos sajnos. a másik meg 225e lenne plusz a behozatal...

abban reménykedtem h itt a fórumon pár embernek van és lassacskán megunja a látványát a vitrinben :)

azért köszi tippet!

Oh long Johnson...

(#33203) kpykpy


kpykpy
tag

Pit Boss 1-be eredeti oakley lencséje nincs vkinek? bármelyik szín érdekelhet! esetleg jó minőségű más márkájú is szóba jöhet! köszi előre is!

Oh long Johnson...

(#33204) koxx válasza kpykpy (#33203) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azért egy PB1-be belerakni aftermarket lencsét...Original lencsét sztem nem ad el senki, max kurva drágán ha van neki 5pár.

(#33205) kpykpy válasza koxx (#33204) üzenetére


kpykpy
tag

ebayen a sima oakley black ir. 22-25e között mozog, de gondoltam hátha vki félre tette a gyári lencséjét, mert újat, más színűt vett és a régi csak porosodik.. :)

fire v ruby érdekelne a legjobban, de abból oakleyt találni lehetetlen, ezért írtam h más, jó minőségű is érdekelhet. régebben is fórumon is írtak egy másik márkát ami egész elfogadható.

Oh long Johnson...

(#33206) koxx válasza kpykpy (#33205) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy sima lencse annyi igen, de ami pitbossba való azt tuti nem kapod meg $2-300 alatt. Akárcsak az xmetaloknál az original R1 lencse.

(#33207) kpykpy válasza koxx (#33206) üzenetére


kpykpy
tag

http://www.ebay.com/itm/Oakley-Pit-Boss-Elite-Black-Iridium-Polarized-Replacement-Lenses-Custom-Cut-OEM-/232005783622?hash=item36049f5046:g:DuoAAOSwZ1BXgBJ1

eredeti pit boss 1 black iridium oem lencse. (rosszul emlékeztem, nem 25 hanem 28e)

Oh long Johnson...

(#33208) harryls válasza kpykpy (#33203) üzenetére


harryls
csendes tag

Szereztél egyet? Van hozzá lencse csak szar? Vagy nincs is hozzá? Szabatni lehetne split, jawbone, vagy big taco

(#33209) tomyka74


tomyka74
senior tag

[link]

szerintetek ennyiért?
használt radart keresek bringázáshoz,( nincs annyi kavics,hogy újat vegyek! ) ha esetleg van valakinek elfekvőben! :D

tudom tudom ez pont új!!! csak illusztrálom!! :))

[ Szerkesztve ]

(#33210) majorosbence válasza tomyka74 (#33209) üzenetére


majorosbence
újonc

Inkább ezt venném a helyedben:
[link]

(#33211) koxx


koxx
MODERÁTOR

Köszönet gaborcsunak a valve-ért. :R Nagyon cool

(#33212) tomyka74 válasza majorosbence (#33210) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen bitang akció de nekem még így is sok ugy érzem! :)

(#33213) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

haverom.a.postásbácsi :C

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33214) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok,

Oakley Felon-hoz hol tudnék szárgumi vásárolni a Lab-on kívül?

(#33215) kpykpy válasza harryls (#33208) üzenetére


kpykpy
tag

úgy fest, h két hét múlva megyek ki olaszba érte személyesen átvenni. amúgy csak keret, 500eurért árulja a srác, aztán lebeszéltem vele h adja oda jóval olcsóbban és kimegyek érte (persze pont oda megyünk nyaralni, ugyh kellemest a hasznossal) ;]

Oh long Johnson...

(#33216) nrgia


nrgia
őstag

Unatkoztam ... 😁

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#33217) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Szeretnék egy carbon blade szemüveget. A feketének prizma lencséje van. Ez mit jelent pontosan? A kéknél nem találkoztam ilyennel. Korábban azt hittem ezek egyforma lencsék csak a színük más.

(#33218) radi8tor válasza qpakcovboy (#33217) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt elég jól le van írva mit takar a PRIZM

⭐ Stella

(#33219) qpakcovboy válasza radi8tor (#33218) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Köszi, sokat segített.

eöbölben lehet kapni kb féláron szemüvegeket. Valaki már rendelten innen? Tarok tőle, hogy átverés.

(#33220) harryls válasza qpakcovboy (#33219) üzenetére


harryls
csendes tag

Az itteniek közül kb 90% szinte csak onnan vásárol :D Pl én is
Típushibás, nem ajánlanám

[ Szerkesztve ]

(#33221) radi8tor válasza qpakcovboy (#33219) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt így nem lehet kimondani vagy cáfolni. Van sok eredeti és van sok hamis szemüveg is eBay-en.
Néha elég magas áron kelnek el a hamis szemüvegek is, bár ha kiderül vásárlás után ez, akkor vissza követelheted a pénzt. Ettől függetlenül macera azért van vele.

⭐ Stella

(#33222) harryls


harryls
csendes tag

Felpróbáltam a carbon shift-et. Meglepően jó szemcsi, legalább is az én feformámra

(#33223) gaborcsu válasza qpakcovboy (#33219) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Valóban konstrukciós hibája van, törik. Sztem nem fogsz örülni mikor egy közel 100e-s szemüvegre nincs garid és eltörlik.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#33224) TaaT válasza gaborcsu (#33223) üzenetére


TaaT
veterán

Ezt megelőzendő nem szabad 100e ft-ért szemüveget venni :DDD

Give them hell Ukraine!

(#33225) majorosbence válasza TaaT (#33224) üzenetére


majorosbence
újonc

hidd el van olyan ami megeri ;)

(#33226) SupaCow


SupaCow
tag

Sziasztok készpénzre cserélném ezt a szépséget : )

Itt van még kép

Talán 3x volt rajtam. Természetesen sérülésmentes.
Pm ha érdekel valakit. Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#33227) qpakcovboy válasza gaborcsu (#33223) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Itthoni vetel lesz hivatalos garival. Sógorom evek óta hird ilyet és nincs baja. Sőt a carbon szár eleg jól hajlik.

(#33228) SpeciCanyon válasza harryls (#33220) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Én vagyok a maradék 10%ból 1% aki még nem vett onnan semmit :DDD de megvannak a forrásaim :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33229) harryls válasza qpakcovboy (#33227) üzenetére


harryls
csendes tag

A square wire 3.0 rugós szára sem minden darabnál esik szét, de elég sok ilyen jellegű gond volt vele.
A törés nem feltétlenül jelenti azt hogy a szára derékba törik. Ennél a típusnál a probléma a lencse külső felső sarkainál, a rögzítésnél szokott előfordulni. Lásd: [link]

SpeciCanyon Hát ja, Te vagy az a néhány kivétel :D

[ Szerkesztve ]

(#33230) oszamaster


oszamaster
csendes tag

Sziasztok! Bízom benne hátha tudtok segíteni. Keresek crystal black monster dog ot. Több mint 10 éve védjegyem volt. Télen nyáron hordtam. Imádtam,és hozzám nőtt. Társam volt mindenben. Végig kisérte 2 gyermekem születését. Most feladta a küzdelmet. Eltőrt a keret a szárnál. Akinek lenne kérem írjon. Csak ez a szín kéne. Előre is köszönöm

oszamaster@gmail.com

(#33231) koxx válasza oszamaster (#33230) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pontosan ilyen volt az elso oakleym amit 2004ben vettem :)

(#33232) oszamaster


oszamaster
csendes tag

Ezis 2004 es:-) éjjel nappal hordtam. 2 napja tört el. Aznap beszereztem egy pit bullt. De nem lesz teljes az életem a dogom nélkül. Muszály találnom egyet. Bízok benne hogy valamelyik gyűjtő megszán és elad egy ilyet.

oszamaster@gmail.com

(#33233) oszamaster


oszamaster
csendes tag

Láttam itt pár vitrint amiben ott csücsül. Valaki engedje ki a fényre legyen szíves:-)

oszamaster@gmail.com

(#33234) SpeciCanyon válasza SpeciCanyon (#33142) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

nem nagyon hagyott nyugodni, hogy csak annyi infóm volt a snow jungle-ról amit az előző hsz-ben írtam... pedig próbáltam "expert" szintű embereket kérdezni..... ráadásul megvettem mellé másik 2 pro m frame-et ugyanattól az eladótól.. az egyik már látszott a képeken hogy polished alu keret lesz, de a másikkal ismét bajban voltam... sehol semmilyen képen nem láttam ilyen arany színű keretet, de még csak hasonlót sem... újra írtam azoknak akik segítettek a snow jungle-nél.. az a válasz jött, hogy ilyen színről, nincs tudomása, valószínű "home made"... ehhez viszont túl szépnek gondoltam... meg gyanús volt, hogy ha a snow jungle-t sportolók kapták, gondolom profik... akkor talán ennek is hasonló történetűnek kell lennie :)

Mondom próba szerencse, ráírtam az eladóra, hogy hol vette, honnan van neki, hátha... bíztam benne hogy tud adni infót :)

jött válasz...

úgy kezdte, hogy: "egyáltalán nem mondhatná el..." itt már örültem :DDD
Jens Voigt profi outi bringás szemüvegei voltak, az eladó, Jens feleségének a sógora, Jenstől kapta a szemüvegeket mert ahogy írta "halomban állnak a szponzoroktól kapott szemüvegek nála", és ő ajándékba kapta tőle, de nem használta 1x sem egyiket sem... rákeresve a nevére és melléírva a 2003-2004-2005 Tour de France szavakat, már találtam pár képet amin ezek a szemüvegek vannak rajta... a neve nem volt ismerős, néztem néztem anno a tour-t de nem voltam nagy rajongó... annak idején pont ez az időszak volt mikor Lance Armstrong volt a jani, a többiek mg kb "senkik".... :C Sárga trikóban is nyomta Jens, szóval elől ment :DDD szép helyet foglalnak el ezek után nálam, gondolkodok rajta, hogy kinyomtatom ezeket a képeket és elküldöm neki, hogy írja alá :DDD (a rózsaszín tmobil mezes pedig Alekszandr Vinokurov, rajta is ilyen arany m frame van)

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33235) Hullamos válasza oszamaster (#33230) üzenetére


Hullamos
tag

[link] :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#33236) majorosbence válasza oszamaster (#33233) üzenetére


majorosbence
újonc

Ezt kövesd nyomon!

http://www.ebay.de/itm/oakley-monster-dog-crystal-black-sonnenbrille-ray-ban-fossil-brille-/172276244901?hash=item281c76e1a5:g:~vcAAOSw0fhXi7VS

;)

(#33237) oszamaster válasza majorosbence (#33236) üzenetére


oszamaster
csendes tag

Ennél furcsa hogy van felirat az orrészen. Nekem gyanus.

Figyelőbe van,de úgy làtom elég lelakott. A keret nagyon meg van karcolva. De köszönök minden segítséget!

Talàltam egy német motoros oldalt. Valószínű be tudjàk szerezni. Vàrom a vàlaszukat. De jobb lenne ha valaki írna és mehetnék érte azonnal.

[ Módosította: radi8tor ]

oszamaster@gmail.com

(#33240) harryls válasza oszamaster (#33237) üzenetére


harryls
csendes tag

Olyan homályos képek, hogy látod hogy lelakott karcos? Orrközép feliratot sem látok rajta. Egyébként az sem baj ha van rajta, régebbi modelleken előfordul.
Amennyire kiveszem azt írja hogy nem volt használva.

Régebben de szerettem volna üzletet kötni veled, de sajna nem jött össze pedig csak egy kicsit alkudtam a Finito juli-ra :) Rá két hétre meg eladtad az unoka öcsémnek :W

(#33241) SpeciCanyon válasza oszamaster (#33237) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Jól írja Harryls... ez vacsi új szemüveg... azt írja, soha nem hordta csak vitrinbe volt :R

gepflegter, ordentlicher, tierfreier, nichtraucher haushalt!

ez pedig kb annyit tesz, hogy "tiszta, igényes, házi állat mentes és nem dohányzó háztartás"

elég sok német hirdetésnél találkozok ezzel :DDD

nálam akad kettő ilyen monster dog... de bocsi.... a birtoklási vágyam nem engedi, csak a testemen keresztül :DDD

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33242) radi8tor válasza SpeciCanyon (#33241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De a földön fotózza! :)
Kivagyok az ilyentől.

⭐ Stella

(#33243) harryls válasza radi8tor (#33242) üzenetére


harryls
csendes tag

Az nem föld... parketta. Ebből is látszik milyen tisztaság van :D

(#33244) radi8tor válasza harryls (#33243) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyre megy, járkálnak rajta. :N

⭐ Stella

(#33245) X-metal


X-metal
csendes tag

Na, ez komoly!
Én elsőre is gondoltam/mondtam, hogy nem homemade. Ahhoz túl jól néztek ki!
Viszont gondolom, hogy mióta megemlítette az eladód, hogy hegyekben állnak nála a szponzorációs szemcsik, forró drót van és mindet meg akarod venni tőle...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33246) csaszi72 válasza radi8tor (#33242) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Mert a polcon "kupi" van :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33247) SpeciCanyon válasza X-metal (#33245) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Nem nem :) ez a 3db volt amit kapott :) megadtam az email címem, és mondtam, hogy ha esetleg kapna még szemüveget, gondoljon rám ;]

Más... Másfél hete majdnem sikerült vennem 79€-ért egy travel/retail fuel cell-t... De egy német csávó, akitől már 15monster dogot vettem kibaszott egy kicsit velem :DDD rájött az eladó, feltette licitre... 401€-ért ment el.... :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33248) oszamaster válasza SpeciCanyon (#33241) üzenetére


oszamaster
csendes tag

Kinagyítottam a képet. Azóta is bànom azt a szeműveget. Akkor elvesztettem a munkàm, 3s pont annyi volt a hitel törlesztőm. Úgy forintozta ki apróba. Màs helyzetben montam volna h köszi hadjuk. ☺ Meg el sem adtam volna soha. Nehéz ídők voltak de màr rendeződött minden szerencsére. Úgyhogy ne hari érte.

oszamaster@gmail.com

(#33249) oszamaster válasza radi8tor (#33242) üzenetére


oszamaster
csendes tag

Pedig jó gazdija lennék igérem☺

oszamaster@gmail.com

(#33250) oszamaster válasza radi8tor (#33242) üzenetére


oszamaster
csendes tag

oszamaster@gmail.com

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.