Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) koxx válasza SpeciCanyon (#33950) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha vamkoteles arut kapsz akkor arrol fogsz kapni levelet, egyebkent pedig hivd fel oket ugy gyorsabb.

(#33952) SpeciCanyon válasza koxx (#33951) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

lehet hülye a kérdés, de a postánál érdeklődjek?

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33953) koxx válasza SpeciCanyon (#33952) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, van par telszam ami hivhato. Trackinget keri majd.

(#33954) TayRol


TayRol
veterán

Nos, Oakley Forehand illetve Dispute az, ami maradt a kosárban a próbák után. Valakinek esetleg valamelyik nincs meg elfekvőben? :)
Esetleg a Drop In.

[ Szerkesztve ]

(#33955) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

RetinaBurn/BMX Chrome

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33956) alhayoth


alhayoth
újonc

Sziasztok!
Keresek 2. gen. ruby lencsét Julietbe, lehet párban is, de ha valakinek csak balos lencséje van (mert pl. a jobbost elrontotta/elvesztette stb.), az még jobb lenne.
Ugyanitt Juliet Carbon orrnyereg is kerestetik, egyedi építéshez.
Ajánlatokat, javaslatokat privátban várok.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#33957) csaszi72 válasza koxx (#33940) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Tavaly vettem meg az első M.J.-t. Azután még egyet. Azóta egyszer volt rajtam Okley :(((

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33958) harryls válasza csaszi72 (#33957) üzenetére


harryls
csendes tag

Melyik modellek?

(#33959) csaszi72 válasza harryls (#33958) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Egy Hanalei és egy Dorado.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33960) SpeciCanyon válasza csaszi72 (#33957) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

és oAkley? ;] :P

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33961) csaszi72 válasza SpeciCanyon (#33960) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:D :B

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33962) csaszi72 válasza SpeciCanyon (#33960) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Sőt, ha pontos akarok lenni (sisak nélkül)
:DD :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33963) becike76


becike76
újonc

Sziasztok . Nincs-e valakinek XS VR28 black polár lencséje ? Cserébe fel tudnék ajánlani OEM XS fire polár (9,8/10) , custom cut R1 ruby (új) , custom cut R1 fire (új) lencsét .

(#33964) harryls válasza csaszi72 (#33959) üzenetére


harryls
csendes tag

Én valami szuper könnyűt szeretnék beszerezni mint a kaanapali vagy a kapalua, vagy az újabbak közül a frigate, bronze lencsésbe. Az unokatesóm szerint a maui rose lencséje brutál jó.

[ Szerkesztve ]

(#33965) becike76


becike76
újonc

Red

(#33966) harryls válasza becike76 (#33965) üzenetére


harryls
csendes tag

Faszák! Állítsd már be rendesen azt a gumit a romeo-n :D

(#33967) TayRol válasza becike76 (#33965) üzenetére


TayRol
veterán

az xx-en a piros gumiszett melyik márka?

(#33968) becike76 válasza harryls (#33966) üzenetére


becike76
újonc

Tudtam hogy kifogod szúrni :D

(#33969) becike76 válasza TayRol (#33967) üzenetére


becike76
újonc

Walleva

(#33970) csaszi72 válasza harryls (#33964) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Hanalei pille, majd le mérem. Lencse nem rose de Brutal jó!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#33971) Gyugyu008


Gyugyu008
újonc

Elköltöztem, jött velem a Kicsike is :))

(#33972) harryls


harryls
csendes tag

Érdekel valakit egy ilyen doboz? 8e



(#33973) SpeciCanyon válasza harryls (#33972) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

jelen :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33974) Spet


Spet
addikt

Sziasztok,

Napszemüvegemhez (oo9272-03 56-17) keresnék új lencsét.

Próbáltam volna google-val keresni, de kifogott rajtam.

Milyen típusú lencsét lehetne beszerezni hozzá, és milyen árban?

Segítségeteket köszönöm.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#33975) harryls válasza Spet (#33974) üzenetére


harryls
csendes tag

Eredeti, vagy aftermarket is jó? [link]

(#33976) Spet válasza harryls (#33975) üzenetére


Spet
addikt

Eredetiben szokasom gondolkodni. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#33977) gaborcsu válasza Spet (#33976) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Küldj egy privátot, hogy milyen színt szeretnél, és adok rá árat. Black Iridium Polár van raktáron

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#33978) Iludka


Iludka
tag

Sziasztok. Vettem nemrég egy Oakley Twoface Violet Iridium lencsés napszemüveget. Érdekelne hogy mivel tisztíthatom a lencsét? Hallottam olyat ha nem megfelelő szerrel tisztítom akkor romlik a lencse színe. Van Alkoholos szemüveg spray-m de nem merem rá fújni nehogy megmarja vagy valami kárt csináljak benne. köszönöm a válaszokat.

(#33979) bandus válasza Iludka (#33978) üzenetére


bandus
veterán

pöttyintesz rá egy kis mosogatószert és kész :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33980) bandus válasza gaborcsu (#33977) üzenetére


bandus
veterán

lecsúsztam a szerkesztési időről (najó, csak a hsz-eket gyűjtöm :D): budaörsön kívül szoktál mozogni esetleg a belvárosban is? használtan sehol sem találok, szóval bele kell invesztálnom egy új holbrookba, reméljük egy évet kibír :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33981) gaborcsu válasza bandus (#33980) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Sajnos, vagy szerencsére a szabadidőm ezt nem nagyon engedi, így többnyire Budaörs-11.ker határa.
Kibír az többet is, ha vigyázol ra, de a 2év gyári gari nálam is adott.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#33982) bandus válasza gaborcsu (#33981) üzenetére


bandus
veterán

jah persze, inkabb a vigyazol ra-val van a gond, konnyen baja esik strandon, sieleskor :D egy kolleganak is mutattam a weboldalad, azt hizem a fia vegul egy jwbreakert valasztott, orul is neki rendesen :D irok privit a reszletekrol

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#33983) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Keresek Inmatet. Ha van jó állapotban, kármentes lencsével, dobj egy privit árral és pár fotóval. Köszönöm. Egyéb infó is jó lenne, ha valakinél van elérhető de alapvetően nem vagy csak ritkán fórumozik.
Thx
Tom

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#33984) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Vélhetően igazam van ha azt gondolom hogy ez hamis:

[link]

Légyszi szakértsétek meg, van.még pár napon egy aukcióból hátra, de ha lehet itthonról vennék Inmatet vagy valami hasonló fémeset.... :)

Thx
Tom

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#33985) Hullamos válasza tom956ster (#33984) üzenetére


Hullamos
tag

Hamis......az ornyeregnel a gumi piros,az eredeti Ferrari Badmanek pedig fekete :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#33986) jozsi252


jozsi252
veterán

Ti a kis mikroszálas tartót mivel szoktátok kimosni? Rendesen mosógépbe, vagy elég neki folyékony szappan + meleg víz?

iPhone 13 Pro Max

(#33987) TayRol válasza tom956ster (#33984) üzenetére


TayRol
veterán

A képet meg sem kellett volna nézni, csak az árat. Nincsenek csodák.

(#33988) tom956ster válasza TayRol (#33987) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Köszi kindenkinek! Volt rá egy gyene 99%om, ez van.
Nézelődöm még, addig is várnék Inmate ajánlatot ha van valakinek.

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#33989) radi8tor válasza jozsi252 (#33986) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kézzel jobb lenne.
Meg a téma összefoglalóban található írásban is van erről szó.

⭐ Stella

(#33990) kpeter555 válasza marcsiruby (#9892) üzenetére


kpeter555
újonc

Helló látom kicsit régebbi a dolog, de hátha. Megvan még az oakley switch? Üdv köszönöm Péter

(#33991) napey válasza kpeter555 (#33990) üzenetére


napey
csendes tag

Általában 7-8 évbe telik eladni egy oakley-t, tehát ez még biztos megvan neki

(#33992) harryls válasza napey (#33991) üzenetére


harryls
csendes tag

Az lehet hogy megvan neki de válaszolni nem fog. marcsiruby 3 éve nem lépett be, és addig sem látogatta valami sűrűn a topicot

(#33993) harryls válasza TayRol (#33987) üzenetére


harryls
csendes tag

Óóóó... dehogy nincsenek, többek közt vettem már R1-et 13e-ért és hozzá sem kellett nyúlni. Legutóbb ezt a julit 2e-ért igaz kellett rajta tuningolni egy kicsit, de egy x-metal fun-nak mindig vannak otthon alkatrészei :)

(#33994) TayRol válasza harryls (#33993) üzenetére


TayRol
veterán

Akkor visszavontam a mondanivalóm. :)

[ Szerkesztve ]

(#33995) SpeciCanyon válasza TayRol (#33994) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

ma érkezett egy Radar XL mattfehér/blue iridium.... szerintem nem rossz :DDD

csoda faktor létezik :K igaz nem feltétlen csak azt jelenti ha valami olcsó. Elég tehetős emberkékkel kell "megverekedni" az általam látogatott oldalakon, szóval ha valamit nagyon jót vagy nagyon jó áron tudok szerezni az is lehet akár "csoda".

Teljesség igénye nélkül, amik nekem eddig sikerültek és csoda számba mennek számomra:
- 100€ Romeo 1
- 100€ BMX chrome jawbone hibátlan állapot, a violet lencse hiányzott eddig, de sikerült egy fehér jawbone-t szereznem violettel 40€-ért, így teljes lesz a szett, gumikat már áthúztam lilára ha megjön lövök képet.
- 100€ mag switch, Harryls súgta a linket ;)
- 150€ Todd Francis eyepatch, 1 napja futott a hirdetés mikor írtam, próba cseresznye alapon, az eladó azt mondta ha megadom a 150-et amit kiírt akkor az enyém, elmondása alapján 30an érdeklődtek kb de mindenki alkudni próbált
- 20e ft-os és 50€ TLD gascanok
-15e ft-os flying tiger gascan majd 35e ft-ért egy 0km-es ugyanolyan
- 100€ red camo thump 1

meg még sok hasonló ami nem jut eszembe hirtelen ;]

jelentem a mambo és a rust decay halad.. aktuális állapot: 13.án és azóta: "Vámmentes vámkezelési indítvány NAV részére elküldve"....már nagyon várom....

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33996) tom956ster válasza harryls (#33993) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Nem vagyok irigy ember, sem kizárólagos Oakley fun, de ezért már picit irigyellek. Adok 15öt az R1ért! ;D wááá hol a pokolban lehet ilyen áron ilyen csodákba botlani??? Hihetetlen....

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#33997) koxx válasza tom956ster (#33996) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

fan :)

Bújni kell a netet napi szinten több órát. Én is vettem már majdnem új állapotú XX 24K-t 26e ft-ért.

(#33998) SpeciCanyon válasza tom956ster (#33996) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

az R1 azóta harrylsnél van, jött érte 18db nsj :DDD koxxnál is nagy igazság bújik, ha időm engedi, napjában többször ránézek, ha nagyon benne vagyok a vennék valamit dologban, simán elmegy 1-1,5 óra egy nap a kereséssel, nézegetéssel.

ha lemaradok valamiről nem bánkódok jön majd más, ilyen is akad, néha lecsúszunk, ami beugrik ezekből az:
-20€ tribal monster
-100 és 75€ penny
-200€ OTT

ezeket pótolja bőven az olyan fogás, amit én is napokig-hetekig nézegetek aztán a végén kiderül hogy eléggé ritka darab, pl a snow jungle pro m frame, vagy az electric mustard pro m frame pl. ezek is 80-100€ voltak és szinte sehol nem látsz róluk képet, csak ha Jens Voigt nevét és a TDF 2003 vagy 2004 szavakat beírod googleba.

aztán ahogy nézegettem a szemüvegeket csak jönnek elő emlékeimben még az ilyen "csodák":
-3db whitecamo m frame, pontos árakat nem tudok már, de 100€ körül voltak/db
-holiday oil rig 100€
-fonseca antix ez is 50€ volt
-a green fade jawbreaker, amit már írtam, hogy rossz szemüveget küldtek 90€-t fizettem mert egy jupiter dispatch-et akartam, aztán a rio jb volt benne aminek akkor ott 220€ volt az ára.

ja és a legnagyobb fogás a vitrinem volt, 100€ volt úgy hogy 200€ körül volt benne műanyag állvány grátisz. minimum 5-6x ennyit lehetne érte kérni és az még baráti ár lenne.

Ezek is kellenek, de "szerencse" címszó alatt mehet az is hogy, látják hogy én nem kereskedek, nem nagyképűség, vagy bármi, de már privátban megkeresnek sokszor, hogy lenne xy cucc és kell-e. a 0km-es bmx radar is így jött annyiért amennyiért a srác vette anno, mert látja, hogy én nem adom tovább. Itt a fórumon is szerencsére akad akivel jót/jókat üzleteltem már. becike, harryls, sz_proli, supacow, de még sokan mások is, csak + eddig itt :R :R

sok embernek segítek, látják a mániát és rámírnak, hogy pl volt egy egy oil rig-je és szeretne mert már nem kapni itthon és a jófogáson se lát stb, én körbenézek megmondom, hol és mennyi, ha kell segítek is megvenni/megrendelni, persze haszon nélkül. Az élet mindig döntetlenre játszik, ha jót adsz, jót kapsz! :K :K szóval várom már az extra olcsó medusám ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33999) tom956ster válasza SpeciCanyon (#33998) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Köszönöm a fejtágítást. Tetszik a gondolát meneted és amiket leírtál, azt szűröm le ebböl, hogy jó ember vagy, nem egy hiéna. Én magam is ehhez a szűk csoporthoz próbálok tartozni, keresem azt a társaságot akiben meglátom a jót és az értelemet.
Munkásságod szerintem hazai szinten kb a top 3ban lehet, ha alapul vesszük hogy ez egy régi és nagy Oakley fórum, kévés olyan fun van itt, mint Te. Egy kévés, de azért akad...
Hogy ne legyen off, egyébként nekem van egy eredeti Oil Rigem is ám... :) Anno 2009 vagy 11 tájékán vásároltam Amerikából, valami 100 dolcsi körül volt meg. Akkor még jó volt a dollár, érdemes volt azt meglépni, itthon 35ezer lett volna. Ma már picit laza a szára, a lencse már aftermarket, és már az is kuka, de még tartom. Egyszer lehet hogy teszek bele egy normális lencsét...
Ellenben nagyon keresek Inmatet, illetve arra nagyon hasonlító Probation is jöhet.
Ja, német amazonról Crosshair 99 eur-ért igazi lehet?
Thx!

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#34000) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, úgy néz ki, hogy egy nagyobb projekt miatt meg kell válnom két szeretett szemüvegemtől (pedig milyen sokáig kerestem őket...).:( Egy új Kozik Hijinx és egy szinte új, karcmentes X Metal XX Tio2 (plusz eredeti - ám vágott - oakley ruby lencsével). Az áruk legyen 50e illetve 140e ft. Ha esetleg valakit érdekel, keressen nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.