Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) SpeciCanyon válasza radi8tor (#33550) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

A kérdés jó, nincs 2 egyforma, de szerintem ugyanúgy gép festi random módban :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33553) SpeciCanyon válasza sfspirit (#33552) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Ha megfelel 100%ban megegyező 3d nyomtatott akkor tudok adni facebookos elérhetőséget

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33554) Sh4rk válasza radi8tor (#33550) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Sztem gép meríti őket festékfürdőbe. :-)

Valami ilyesmi lehet csak nagyban, sok darabbal. :-)

LINK

[ Szerkesztve ]

(#33555) radi8tor válasza Sh4rk (#33554) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tényleg, pedig láttam már ilyet korábban alu felnikkel, bukósisakokkal. :R

⭐ Stella

(#33556) Sh4rk válasza radi8tor (#33555) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

:R

(#33557) TaaT válasza radi8tor (#33555) üzenetére


TaaT
veterán

VTN :K

Give them hell Ukraine!

(#33558) saddybaddy válasza harryls (#33548) üzenetére


saddybaddy
tag

Kösz, rendes vagy de én azért írtam ide mert nem fogok 2 db aluminium O betűt megvenni 10000FT-ért. Gondoltam itt hátha van olyan aki olcsóbban tud...

(#33559) harryls válasza saddybaddy (#33558) üzenetére


harryls
csendes tag

Szvsz max egy 1000-es/db. Ha nem kérded meg sosem fogod megtudni. Kb 2 éve vettem utoljára és néhány száz ft volt/db, már pontosan nem emlékszem

(#33560) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

sz_proli kolléga fertőzött meg pár hónapja a Dispatch-el :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33561) SteveAd


SteveAd
tag

Kihasznalatlansag miatt megvalnek 2 vintage Oakley-mtol. Ha valakit esetleg erdekel, korrekt arajanlatot PM-ben. Amugy erdekelne, hogy mennyit ernek.
1. New Straight Jacket Matte Black - Bronze. 2005-os retro modell amit 2011-ben dobtak piacra limitalt kiadasban (Oakley Vaultbol vettem az USA-ban, csak ott lehetett kapni). 2011-es szamlaval, doboz nelkul. 2-3 alkalommal volt csak rajtam, hibatlan.
[kép]
[kép]
[kép]

2. Original Twenty Jet Black - Black Iridium. 2005-ben vasaroltam, de mar evek ota csak a fiokban pihen. Hasznalt de alapvetoen a korat meghazudtoloan jo allapotban van. A lencsek karcmentesek, kiveve a bal lencse belso feluleten lathato serulest (viselet kozben nem latszik amugy). A szargumik nincsenek szetrohadva, de a koruknak megfelelo allapotban vannak
[kép]
[kép]

(#33562) sfspirit válasza SpeciCanyon (#33553) üzenetére


sfspirit
újonc

Szia!

Köszönöm szépen a felajánlást, de eredetit szeretnék!

Facebook account meg nincs és nem is lesz!

[ Szerkesztve ]

(#33563) sfspirit


sfspirit
újonc

Tudtok ilyenről, hogy agyonhasznált Monster Pop Matte Black lehámlik mint ez >
http://i.ebayimg.com/images/g/I6oAAOSwB09YGQ-a/s-l1600.jpg
http://i.ebayimg.com/images/g/9dMAAOSwal5YGQ~B/s-l1600.jpg
Vagy nem eredeti?
Leírás: FRAMES ARE IN VERY GOOD CONDITION WITH NO DAMAGE OR EXCESSIVE WEAR, LENSES ARE ONLY IN FAIR CONDITION WITH SEVERAL SCRATCHES.
Nekem inkább úgy tűnik, hogy most szedte ki a mocsár aljáról ...

Ill. korábban érdeklődtem, most is megtenném, hogy Monster Pop köztetek nem népszerű? Valaki gyűjti?
Lehet, hogy hülyeség de fél pár lencséket is vennék vagy cserélnék. Sajnos több olyan Pop-om is van, aminek az egyik lencséje hibátlan, a másik viszont sérült. Ha valaki esetleg hasonló helyzetben van lehet, hogy kölcsönösen jól járunk.

(#33564) sfspirit


sfspirit
újonc

http://www.flickriver.com/groups/oakley-custom/pool/interesting/ :Y

(#33565) Babarnew


Babarnew
csendes tag

Sziasztok,
régebben project céljából beszereztem egy Crosshair 1.0 Black Chrome/ Transition szemcsit és hozzávaló eredeti replacement Grey Polarised lencséket...
a napokban akartam összerakni, hát basszus (ma a szervízben felhomályosítottak..) ebből kétféle készült, egy sima és egy hornyolt profilú, mindenesetre nem tudtam öszerakni, ezért nem szórakozom vele tovább, egyben vagy külön ELADÓ :U
Sajnos a vadiúj, hordatlan Grey lencse jobb darabját a szervízben ma leütötték, lett rajta egy pötty sérülés :(( csak itthon vettem észre, hát így jártam, ezt vegyétek figyelembe.
Árat nem írok szándékosan, nagyjából tudható külön mennyiért szereztem be ezeket, de egyben az első normális ajánlatért odaadom, lehetőleg Bp-en személyesen, nem szívesen mászkálnék még postára is.

PÜ-ben keressetek, köszi, üdv


(#33566) SpeciCanyon válasza Babarnew (#33565) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Jó újra itt látni :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33567) koxx válasza Babarnew (#33565) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pár éve amikor a westendes oakleyba mentünk be veled akkor is ezen bukott meg a dolog. Titán CH1-ben akartunk lencsét cserélni, a gyári domborított szélű volt míg az új beszerzés hornyolt. Sehogy nem passzol bele a keretbe, mindig kiugrott.

(#33568) Babarnew válasza Babarnew (#33565) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Bocs, jogos észrevétel, nem transition hanem Brown Gradient az eredeti lencse benne...lekéstem a szerkesztési időt, bocs, esetleg Mod. javíthatná ha szabad kérnem ?

(#33569) Babarnew válasza koxx (#33567) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Igen, emlékszem, de szájbavert Oakley miért nem tudja ezeket a módosított kereteket/lencsékket valahol feltüntetni ?!? Te pontosan tudod mennyibe volt ez a csere lencse, semmi jelzés hogy ez ilyen vagy olyan...

(#33570) Babarnew válasza SpeciCanyon (#33566) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Köszi :-) itt vagyok én mindig csak read-only üzemmódban

(#33571) Babarnew


Babarnew
csendes tag

Egyébként ezek is eladóak, vadiúj mindkettő ;) a kettő együtt 10.000 Ft...(ma néztem ezek a The Lab-nál 8.200-8.500 /db áron mennek, de ilyen speckó X-es nem is volt..)

(#33572) TayRol válasza Babarnew (#33571) üzenetére


TayRol
veterán

X-squared-ed nincs? Mint a régi szép időkben...:)

(#33573) Babarnew válasza TayRol (#33572) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Hja, azok az idők elmúltak :) fiatalság, bolondság ...napszemüveg már kevésbé izgat, van más hülyeség ;) - bár pár itteni ismerőssel már összefutottam a 'svájci órás' fórumon is :D

(#33574) Babarnew válasza Babarnew (#33571) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Tokokat holnap viszi egy fórumtárs :K így azok (elvileg) már nem eladóak

(#33575) SpeciCanyon válasza Babarnew (#32093) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Ez annyira megmaradt bennem :)) és még mindig van akinek jól működik a "hátteresüzlet" :C

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33576) majorosbence


majorosbence
újonc

ha valakit erdekelne elado sorba kerult szeretett Oakley Minute Machine oram.Alig hasznalt dobozzal,mindennel.Csere koszonom nem erdekel.Priviben jelezze akit erdekelne.szep hetveget!
https://postimg.org/image/dpvyclppp/

[ Szerkesztve ]

(#33577) atee_13


atee_13
őstag

Üdv!

Szemüveg (sima nem nap) újítás előtt állok. És Oakley keretben gondolkozom. Van valami ajánlott hely vagy eladó ahonnan érdemes rendelni?

És van egy Felon om is ami tök jól szuperál eltekintve attól az apróságtól, hogy a szárán a gumi réteg elkezdett hámlani, még nem annyira látványos, de ha így folytatódik akkor előbb utóbb nagyon ronda lesz.

Találkozott valaki már ilyen jellegű problémával esetleg van ötlete mint lehet tenni?

(#33578) koxx válasza atee_13 (#33577) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vision expresszben elég korrekt feltételekkel lehet új szemüveget vásárolni. A választék nagyobb pl egy optic worldben, de az árak is magasabbak.

(#33579) lorcsi válasza atee_13 (#33577) üzenetére


lorcsi
veterán

nem tűnik nagyon extrának az a gumis szár, szerintem általános oakley
és ez esetben kapható simán a Lab-ban

The Lab - Skate, Shoe and Eyewear Store  
Napszemüvegbolt
Cím: Budapest, Király u. 48, 1061
Telefonszám: (1) 321 3250
Nyitva tartás:
vasárnap Zárva
hétfő 10:00–20:00
kedd
(Mindenszentek napja)
10:00–20:00
A nyitvatartás változhat
szerda 10:00–20:00
csütörtök 10:00–20:00
péntek 10:00–20:00
szombat 10:00–18:00

(#33580) atee_13 válasza lorcsi (#33579) üzenetére


atee_13
őstag

Köszi az infókat mindkettőtöknek.

(#33581) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

jelen állapot, ebben benne a család összes szemüvege, 4db hiányzik csak a képről... ebből 3 festés alatt elég régóta.. "jó" munkához idő kell :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33582) TaaT válasza SpeciCanyon (#33581) üzenetére


TaaT
veterán

Van aki a gyerekével nem foglalkozik ennyit mint te a szemcsikkel. :)

Am amikor olvastam a blogodat és benne az oakley nail cipőt, eszembe jutott hogy nekem mi volt az első oakley-s cuccom. [link] Bár ez nem bizonyult olyan tartósnak mint amire az ára (14.000ft) alapján számítottam, néhány év alatt elporladt. :(

Give them hell Ukraine!

(#33583) harryls válasza SpeciCanyon (#33581) üzenetére


harryls
csendes tag

Mióta van bronze/titán plate-ed?

(#33584) SpeciCanyon válasza TaaT (#33582) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Hát, nem annyira sok időt vesz el, mert javarészt tokban várják a hordást :))
Régen én is szerettem volna egy olyan kesztyűt, de nem volt rá pénzem :)

Huh, jól elvagyok maradva azzal is, mármint a bloggal.... most élvezem a szabadságom még dec 10-ig kb.. de majd folytatom..

Harryls nem rég, kb egy hete :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33585) SteveAd válasza SteveAd (#33561) üzenetére


SteveAd
tag

A New Straight Jacket 20k-ert viheto, a vintage Twenty 10k (alku nincs).

Illetve lenne meg egy elado Radarlock Path (Matte Heather keret, Jade Iridium Vented es Grey Vented lencsekkel) 95%-os allapotban, tokkal 45-ert.
[kép]

(#33586) X-metal


X-metal
csendes tag

Amennyiben jól emlékszem, valaki keresett X-Squaredet nemrégiben. Nem szeretném elkótyavetyélni, de jó ajánlat esetén vihető:

Polished Carbon-Titanium Polarized (Nagyon ritka lencse, csak a 750 db-os limitált szériás 24k-ban volt ilyen...). Vagy karcmentes Black Polarized van még hozzá. Keret nagyon szép, gumik hibátlanok, orrnyereg feszes, mint az új. Csak zsák van hozzá...

Kérdéseket, ajánlatokat privátban please!

[ Módosította: radi8tor ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33587) X-metal


X-metal
csendes tag

Van itt egy Infinite Hero Split Jacket is.
Zsír új, dobozos, minden papírjaival, tokkal, zsákkal, jelvénnyel, Grey IH lencsével.
Már több éve csak a szekrényben áll. Csak azért vettem meg, mert kellett belőle a Violet lencse + a lila ikonok és csavarok. Szóval csak az, és úgy, ahogy a képeken látható. Ez is elég ritka darab. Pláne, hogy új...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33588) X-metal


X-metal
csendes tag

Plusz még ezek is...

Mint fentebb is írtam, kérésekről, ajánlatokat privátban .
Nyilván mindenki tudja, melyik mit ér. Én is! :K
Szóval, csak normális ajánlatokat küldjétek please!
Ha itt nem megy el, külföldi fórumokon pikk-pakk elviszik öket...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33589) harryls


harryls
csendes tag

Utolsó PECSA napon némi szerencse, párom találta plasma/emerald juli szinte tökéletes, bal lencsén kis hiba. 10e-ért

[ Szerkesztve ]

(#33590) becike76 válasza harryls (#33589) üzenetére


becike76
újonc

Gratula , hogy hogy én nem vettem észre ? :Y

(#33591) SpeciCanyon válasza harryls (#33589) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Az igen :))

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33592) X-metal válasza harryls (#33589) üzenetére


X-metal
csendes tag

20-ért viszem is! Az 100% nyereség pár órán belül. 😂😎😂

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33593) TayRol válasza X-metal (#33586) üzenetére


TayRol
veterán

Én kerestem. Prágában voltam, most érem utol magam, nézem, mid van... :)

(#33594) lorcsi


lorcsi
veterán

Szerintetek várható hogy valamelyik oakley-t forgalmazó rendes akciókat hirdet a BF idejére ?

(#33595) koxx válasza lorcsi (#33594) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt nehéz megmondani. Az a baj, hogy a magyar cégek azt gondolják, hogy a 20-30%-os akció az rendes BF. Érdemes most ránézni az árakra, csinálni egy screenshotot majd leellenőrizni, hogy valójában mennyire áraztak felfele.

(#33596) radi8tor válasza koxx (#33595) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oakley-nál nem, de műszaki cikkeknél erősen ajánlott argep.hu és társai használata BF akciós termékek vásárlása előtt. :K

⭐ Stella

(#33597) X-metal


X-metal
csendes tag

A Polished Carbon
X-squared elkelt! Szerintem jó helyre került... 😎

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33598) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

"C" vitamin

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33599) lorcsi


lorcsi
veterán

a lab honlapján fent van az összes boltban található szemüvegük?
vagy a bolti készlet nagyobb attól ?
(rx)

(#33600) koxx válasza lorcsi (#33599) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem nincs fent minden, de ha optikai kell akkor inkabb optic worldben es vision expressben nezelodnek, mindig van vmi akcio.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.