Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) X-metal


X-metal
csendes tag

Ma vagy 15-év után találkoztam egy gyerekkori barátommal Keszthelyen, Emlékeztem rá, hogy régen elég sok külföldről hozott X-metal szemüveget adott el, mert többek között én is vettem tőle pár darabot. Csak úgy viccből megkérdeztem tőle, hogy nincs-e valahol valami elkallódott darab. Azt mondta, hogy úgy emlékszik, mintha lenne valahol a házban. 10 perc keresgélés után megjelent egy régi X-metal dobozzal, amiben nem volt coin, illetve nem volt meg a külseje sem. A felirat szerint egy Ice lencsés Penny doboza volt. Kinyitottam és majdnem lefostam a bokámat. Egy X-metal Black Iridium R1 volt benne. A dobozban lévő szivacs betét az elmúlt években szétmállott (aki látott már ilyet, az tudja, hogy egy ilyen ragadós masszává alakul át), és az R1 zsák nélkül volt benne. Mondanom sem kell, hogy az egész cucc rá volt ragadva a lencsékre meg a keretre. Viszont 10 perc tisztogatás után kiderült, hogy mind a keret, mind a lencsék karcmentesek. Gyakorlatilag egy zsír új R1 volt. 120 ezer feletti sorozatszámmal. Kurvára nem volt nálam pénz, de elvileg pénteken, ha ismét lemegyek Keszthelyre 50.000Ft-ért megkapom. :K

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33252) majorosbence válasza X-metal (#33251) üzenetére


majorosbence
újonc

Azszéép!!! csak megéri elmenni érte :DD

(#33253) SpeciCanyon válasza X-metal (#33251) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Az igen! :C

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33254) harryls válasza X-metal (#33251) üzenetére


harryls
csendes tag

Neked mindig szerencséd van :)
Láttad az angol ebay-en a ducati pit boss-t?

(#33255) majorosbence


majorosbence
újonc

Sziasztok.Ha valaki ki tudna segíteni egy pár R1 felső tömítéssel azt megköszönném.Sajnos az eredeti kuka :(
ÜDv
B

(#33256) X-metal válasza majorosbence (#33252) üzenetére


X-metal
csendes tag

Pláne úgy, hogy egy Pesten lakó keszthelyi vagyok, aki nyáron minden hétvégén hazautazik. :)

R1 felső tömítést nem nagyon fogy eredetit kapni. Ráadásul a gyári elég könnyen kinyúlik, ha jól meghúzod a lencsét. Ez szerintem jobb mint a gyári.

Harryls: Persze, de annyiért amennyi a vége lesz, és nem veszek szemüveget.
Majd jön szembe egy sokkal olcsóbb valamikor. Vagy cserélek.
Az a japánban élő Angol vagy Amerikai (?) Saulsaul nicknevű csávó úgyis mindig érdeklődik amióta adtam neki egy Plasma Fire R1-et 2db új dobozos PB1-ért (Rootbeer, Matte Black), hogy nincs-e valami eladó/cserélhető ritka X-metalom...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33257) harryls válasza X-metal (#33256) üzenetére


harryls
csendes tag

... és annak van Ducati PB-je?

(#33258) X-metal válasza harryls (#33257) üzenetére


X-metal
csendes tag

Általában van. :K
Csak eddig nem akartam R1-től megválni, mert az építkezés miatti eladások, illetve egyéb cserék után 10 darabra redukálódott a számuk. :O
De most ugye lett egy "plusz" új R1 50.000 Ft-ért.
Így talán beáldozok egy másikat ami dobozos, plusz egy hajlított szárú X-metal színű Julit, kék Ichiro gumikkal és új Ice Polár lencsével...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33259) majorosbence válasza X-metal (#33258) üzenetére


majorosbence
újonc

SZia!

esetleg ha lesz eladó sorban újra R1-ed (nem fontos doboz ,stb..) akkor kérlek jelezd mert vennék egyet :)
Tervem,hogy szeretnék csináltatni egy custom r1-et fekete homokszórtat :)

ha netán lenne azt megköszönném előre is.
ÜDv
Bence

(#33260) X-metal válasza majorosbence (#33259) üzenetére


X-metal
csendes tag

Lesz egy most valószínűleg.
De mint ahogy te is feltetted az XX-eket, én is felteszem a fórumra, mert 600-750$ kifizetnek érte.
Persze, ha ennyiért érdekel, jelezhetem...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33261) majorosbence válasza X-metal (#33260) üzenetére


majorosbence
újonc

annyira azert nem erdekel koszi

(#33262) DJK111


DJK111
újonc

Splice... hosszú évek óta használaton kívül a dobozában pihen... Nem érdekel valakit? Magyarországi vásárlás, sorozatszám, papírok, doboz stb. Mindene megvan.

(#33263) X-metal válasza DJK111 (#33262) üzenetére


X-metal
csendes tag

Gondolod, hogy ha 07.05 óta nem kellett senkinek, akkor most kell majd. :)
Valószínűleg az a baj, hogy kicsit sokat kérsz érte.
Itthon nem reális a 40.000Ft. Lehet, hogy az Ebay-en amire hivatkoztál kapni lehet érte 150 eurót kb,
de abból lejön az Ebay + a Paypal jutalék, illetve a zárolás miatt várhatsz minimum 21 napot addig amíg le tudod hívni a pénzedet.
Arról már nem is beszélve, hogy a váltásnál mennyit buksz a bankod árfolyama miatt...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33264) kpykpy válasza X-metal (#33263) üzenetére


kpykpy
tag

nézőpont kérdése.

ha mondjuk picit kisebb lenne a fejem :) nagyon akarnék egy splice-t és mivel itthon elég ritkán tűnik fel szép állapotú eredeti példány, ezért ebayen kellene megvennem, ami 120-140 dollár, plusz a vám és az áfa, meg a posta ktg... :D

Oh long Johnson...

(#33265) SpeciCanyon válasza X-metal (#33263) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Kicsit támadós kedvedben vagy mostanság ;]

Itthon magas ez az ár szerintem is.... Aki ebay áron akar vásárolni, az megteszi ott :) a másik, pedig az, hogy kint gyakran tűnnek fel jó áron... Én 30€-ért vettem az enyémet, igaz doboz nélkül, de 100%os állapotban :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33266) DJK111 válasza X-metal (#33263) üzenetére


DJK111
újonc

Mikor kommunikáltunk én konkrétan egy magyar vonatkozású 244 eurós hirdetést hoztam fel példának. Nem kell rögtön támadni. Ha valaki privátban megkeres egy ajánlattal mérlegelni fogom. Nálam csak "porosodik" egyenlőre. :)

(#33267) majorosbence válasza DJK111 (#33266) üzenetére


majorosbence
újonc

Nincsen semmi baj azzal amennyiért hirdeted.Mindenkinek szive joga eldönteni mennyit kér ;)
Nagyon patent amugy a szemcsi kár,hogy nem áll jól :) sok sikert az eladashoz!

(#33268) harryls válasza majorosbence (#33267) üzenetére


harryls
csendes tag

Abszolút igaz, ha valakinek megtetszik majd mond rá egy árat.
Az üzletelés ilyen, az eladó szeretne a portékájáért minél több pénzt bezsebelni, a vevő pedig a kiszemelt példányhoz minél olcsóbban hozzájutni. Aztán majd lesz belőle valami :)
Látod, a tök patent állapotú half jacketem 10e-ért sem kell senkinek :D

[ Szerkesztve ]

(#33269) TayRol válasza harryls (#33268) üzenetére


TayRol
veterán

lehet, a golf lencse miatt. de csak tipp.:)

(#33270) harryls válasza TayRol (#33269) üzenetére


harryls
csendes tag

Ezt miért írtad off topicra? :U Témába vág.
Egyébként bringázáshoz kurva jó ez a G30 lencse. Ami volt hozzá black iridium csináltam juli lencsét

(#33271) Rikseven


Rikseven
csendes tag

Sziasztok!
Eladó egy pár eredeti Oakley Iridium black lencse Fives Squared típusú szemüveghez jelképes 5000Ft-ért. Enyhén karcos.
http://www.jofogas.hu/heves/Oakley_Iridium_black_lencsek_50655269.htm

(#33272) TayRol válasza harryls (#33270) üzenetére


TayRol
veterán

on-ba raktam.:)

(#33273) koxx válasza Rikseven (#33271) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Engem erdekelne. Hol lehetne megnezni?

(#33274) Rikseven válasza koxx (#33273) üzenetére


Rikseven
csendes tag

Jövő hét csütörtökön a fővárosban leszek a Budapest Parknál. Esetleg Egerben.

(#33275) X-metal válasza DJK111 (#33266) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nem tudom, hol láttok támadást a hozzászólásomban, de mindegy is.
Igen, azt hoztad fel példának (amúgy az egy Montoya limitált kiadás volt, ami lényegesen többet ér mint a sima Ice lencsés, illetve annak a felső lencse kerete is más színű).
Most is van fenn 208 és 220 Euróért, de ezek már hónapok óta ott vannak és ott is maradnak, mert a kutya nem veszi meg őket...
A 150 Eurót mint olyat, maximalizált, reális vételi árként írtam le, mert ha van Splice liciten, akkor max. ennyiért megy el. Tudom. Figyelem őket...

Tőlem annyiért árulod a szemüvegedet, amennyiért akarod.

Azért bátorkodtam csak leírni a véleményemet, mert szemmel láthatóan el szeretnéd adni...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#33276) Rikseven válasza koxx (#33273) üzenetére


Rikseven
csendes tag

A nicknél megtalálod az e-mail címem. Ha elküldöd a számod, megbeszélhetünk egy találkozót.

(#33277) SpeciCanyon válasza X-metal (#33275) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

#33260-assal együtt gondoltam, de no offense ;)

Harryls, hogy én mennyire nem szeretem a g30 lencsét :DDD

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33278) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

:DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33279) DJK111 válasza X-metal (#33275) üzenetére


DJK111
újonc

Ezt hoztam fel példának, nem Montoyás, hanem pont, mint az enyém:

[link]

Semmi gond, nyilvánvalóan senki nem haragszik senkire. :)

(#33280) SpeciCanyon válasza DJK111 (#33279) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Ez az életbe nem megy el ennyiért :) amióta van ebay ez azóta fent van ennyiért ;]

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33281) harryls válasza SpeciCanyon (#33280) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem is értem ezt a palit, ennyiért akkor sem menne el ha a dobozából sem vette volna ki, azt még hibás is :D

(#33282) SpeciCanyon válasza harryls (#33281) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Nem is kicsit hibás az a keret basszus... :W

[ Szerkesztve ]

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33283) beamen1


beamen1
csendes tag

Sziasztok!
Lehet hogy amatőr kérdés :DDD
De szerintetek ez eredeti?
http://www.jofogas.hu/pest/Oakley_crosshair_napszemuveg_eredeti__50445164.htm

[ Módosította: radi8tor ]

(#33284) SpeciCanyon válasza beamen1 (#33283) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Hát, nekem gyanús :F

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33285) harryls válasza beamen1 (#33283) üzenetére


harryls
csendes tag

Az "O" icon a száron egyedül a ducati crosshair-en piros, de annak nem fekete a kerete, és nem valami piros árnyalatú a lencse. crosshair ducati
Ez pl eredeti [link]

[ Szerkesztve ]

(#33286) beamen1


beamen1
csendes tag

Nekem is gyanús, azért kérdeztem meg. :)
És engem is a színe kavart meg, ducattinak nézett ki, de valami nem stimmelt :)
Nekem a keret is fura, bár lehet a kép minősége teszi, de mintha nem is fém lenne.
Köszi a válaszokat! :C

(#33287) kpykpy


kpykpy
tag

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Oakley_Quarter_Jacket__52522872.htm

itt pedig már kapható a legújabb elite szériás óklí quarter jacket pit boss edisön :D

a vicc, h mikor egy illumináltabb állapotomban ráírtam az eladóra, h miért nézi ennyire hülyének az embereket, még neki állt feljebb és állította, h ezek igen is eredeti szemüvegeket ;) a bolti ár töredékéért :D

[ Módosította: radi8tor ]

Oh long Johnson...

(#33288) Vbazsi2


Vbazsi2
tag

Sziasztok. Egy dispatch 1 be szeretnék lencsét cserélni, lehetőleg polarizáltat. Melyik márka szerintetek a leg elfogadhatóbb minőségű? Mik a tapasztalatok? Vissza olvastam a topicban, de nem tudtam levonni a megfelelő következtetést. Sajnos gyárit már nem lehet rendelni. Előre is köszönöm a tájékoztatást! :-D

(#33289) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Kegyes volt hozzám a feleségem és már a születésnap előtt odaadta az új szemüveget (Carbon blade). Tegnap este sikerült is elhagynom így kb. 5 naposan. Feltúrtam mindent ahol jártam, de nem látták sehol. Végül egy boltos visszahívott, hogy megtalálta, be volt esve az üdítők közé....
Korábban nem volt ilyen drága szemüvegem az olcsókra pedig nem vigyáztam. Van rá valami praktika (tok, táska) aminek segítségével kevesebb az esély az ilyen "balesetekre"?

Illetve Lencsét honnan érdemes rendelni hozzá? Úgy olvastam, hogy nem, vagy csak nehezen törik, de karcolódik.

(#33290) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Ez meg micsoda??? :F :F :F
Szerintetek berakjam a többi közé? :DDD szerintem omatter mérgezést kapna :DDD
Félreértések elkerülése érdekében jelzem, hogy van szerető gazdája, én csak közbeszerző vagyok jelen esetben ;)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33291) SpeciCanyon válasza qpakcovboy (#33289) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

huh... az nem semmi :DDD mákod volt :C egy ilyet beszereznék a helyedben: [link]

de ez sem véd meg az elhagyástól :P az csak rajtad múlik!

lencse vagy ebay vagy hazai forgalmazó, vagy német oldalak ahol foglalkoznak ilyennel. de ha egy kicsit is vigyázol rá, sok sok éven át fog szolgálni :)

Vbazsi2 az eredetinél gyengébb mind ez fix, nekem nem nagyon van tapasztalatom, de talán jön valaki aki jártas :)

-------------------------------
más.... luxikottáék leépítenek az oakleynál... Jim Jannard szavai:

"Devastated. LUX has officially dismantled everything it took decades to build. Shakes head. Rolls eyes. Deep depression. Building Oakley took inventions wrapped in art and an army of great people. It now has been reduced to a bottom line number. Sad day for me and everyone who invested their heart and soul in the "O"."

nem tudok mit mondani.... szomorú... tudom, csak a profit a lényeg.... ott lett elrontva, hogy kiadta a kezéből... 2000-2005 mad science gyere vissza :O :O

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#33292) Babarnew


Babarnew
csendes tag

Sziasztok,

Keresek új állapotú vagy nagyon szép de használt Violet vagy Blue (esetleg ezekből polar) lencsés, fekete műanyag keretes szemcsit, Holbrook vagy hasonló stílusban, de mindent meghallgatok ...

Cserébe esetleg ( de nem mindenáron) vagy eladóak akár:

Crosshair 1.0 Blk/Blk Iridium Polarized - csak zsák, használt szép állapot, 1-2 apró karc nem zavaró ( 2 kép)

Deviation Plsd Black/Ruby Iridium - full doboz, zsák, új állapotú, karcmentes (ez netes kép de pont ilyen...)

Ajánlatokat és érdeklődést privibe pls.

Köszi, üdv B

(#33293) zzz03


zzz03
őstag

Sziasztok!
Kineztem ma ezt a szemuveget egy uzletben (41.000ft). Az ara miatt inkabb amazonrol rendelnem be, viszont mit jelent az hogy a merete: 60? (Mas meretbe mar nincs)
Nem csak egy meret van belole? Legalabbis a boltba azt mondtak h ez univerzalis meretbe.

Crankshaft

[ Szerkesztve ]

(#33294) radi8tor válasza zzz03 (#33293) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valami fura linket küldtél.
Ezzel a rendes adatlapjára jutsz a szemüvegnek.

Ettől függetlenül nem tudom mit jelent a 60-as méret. :)

⭐ Stella

(#33295) zzz03 válasza radi8tor (#33294) üzenetére


zzz03
őstag

Nalam jo a link matte black szin tetszik. Abbol irja hogy csak 2db 60as van. (Chrome iridium a lencse, es az O jel meg feher fekete pottyokkel). Csak azert irom igy h konnyu legyen beazonositani. Amugy ami a lenyeg, h ebbol nincsenek meretek? Univerzalis mind nem?

(#33296) albert8


albert8
addikt

Ha esetleg érdekel valakit egy M frame slash persimmon/clear vagy egy SI m frame 2.0 grey/clear vagy egy c wire +red akkor pü

Meg találtam egy esőkabátot meg egy piros vörös bringás inget :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#33297) TaaT válasza radi8tor (#33294) üzenetére


TaaT
veterán

Nem a lencse szélessége? :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#33298) radi8tor válasza zzz03 (#33295) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyit látok, hogy az egyik eladó 60-as lencseméretet ír, de másik színben one size-t kiválasztva ott a többi eladó közöttük Amazon is.

⭐ Stella

(#33299) zzz03 válasza radi8tor (#33298) üzenetére


zzz03
őstag

Ok. Koszonom. Akkor lenyegeben egy meret van ebbol a modellbol szoval nem lesz olyan, h nagy vagy kicsi ha lerendelem mivel itt mereten szarat vagy lencset stb ertenek ami minden ilyen tipusnal ugyanaz.

(#33300) TayRol válasza albert8 (#33296) üzenetére


TayRol
veterán

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.