Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-18 18:36:55

LOGOUT.hu

A topik mindazokhoz szól akik foglalkozni szeretnének, vagy már foglalkoznak vasútmodellezéssel. Nem csak szegecs számláló technikákról szól az oldal, elfér rajta minden ami modellvasút. Vagyis a legpontosabb, profin kivitelezett modelltől, a házilagosan, papírmasé-fűrészpor technikával készült terepasztalig bármi.
Új vagy régi, digitális vagy analóg, bárki bármilyen témával jelentkezhet, hogy a közösség okuljon, szórakozzon általa. Kiállításokon készült képekkel, vagy a saját alkotásokról készült fotókkal és persze megfelelő magyarázó szöveggel a képekhez.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Régen én is nagy vasútmodell-imádó voltam, de sajnos helyhiány miatt sosem lehetett terepasztalom, pedig elég sok mozdonyom, kocsim, és sínem volt. Nekem minden TT volt. Most öregebb fejjel ismét előkerült a téma, bár mostanában inkább a digitális modellvasút érdekel.
Pár évvel ezelőtt meglátogattam a modellvasútgyártás őshazáját, a Marklin-gyárat, ahol el is határoztam, hogy hozok szuvenírnek egy kis N-es kocsi-szettet. Aztán a 700 eurós ár némileg elijesztett... :(
A múzemumuk nem volt nagy, de csodálatos kisvasutak voltak és ingyenes volt a belépés. Ja a múzeum Göppingenben van (Stuttgart-tól nem messze).
A másik múzeum a a Miniatur Wunderland, ahová a kígyózó sorok miatt nem jutottam be, de azért egy linket nyomok, mert eléggé érdekes. [link]

Batman: a képek jók lennének, de állítgasd a fényképezőt egy kicsit, mert így a hátsó rész homályos.

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.