Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) JoceeHunt válasza Csavarnyuzo (#1550) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Szia!

Köszi, közben sikerült, a routerhez kellett csatlakoztatni, én meg mindenáron direktben a laptoppal gondoltam :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1552) ESP


ESP
senior tag

Halihó

Laserjet 1100-ba keresnék tonert.
Mostani kezd kifogyni már. 14éves a kicsike és 115k oldallal a háta mögött még mindig tökéletes :B
Ez jó lehet? Vagyis jónak biztosan jó de azért kérdezem.

Illetőleg valamilyen programmal meg lehet nézni mennyi van a tonerben?

Állt 2évet a nyomtató, hibátlanul jól kinyomja amit kell viszont vannak ilyen "pacák" a lapon. Enyhe foltokban. Gondolom koszos vagy rászáradt valahova valami az állásban.

:R

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1553) Csavarnyuzo válasza ESP (#1552) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szia,
Toner: bele fog menni, de a gyártóról semmi infó a megadott linken így a minősége passz.
Pacák:
- Ha össze vissza vannak a lapon, akkor tonerre gyanakodnék
- Ha a pacák kicsik és le lehet "pattintani" a papírról, akkor a gumihengerre van felrakódva a festék. Üzemkész állapotban -papír is legyen a gépben- tartsd nyomva nagyon sokáig -kb 30 sec.- a gombot a előlapon, ekkor be fog húzni egy lapot és akadozva fogja kiadni. Ekkor egy tisztítást végez. Ha jön a cucc vele, akkor többször is megcsináltathatod ezt a géppel amíg le nem tisztul a henger.
- Ha a paca helyén a papír be van nyomódva, akkor a fixáló fólia valószínűleg sérült és cserés.
Jellemző, hogy a paca periódikusan ismétlődik adott távolságonként? Ha igen mérd le mi a távolságot.

A pirosat kell elvágni.

(#1554) ESP válasza Csavarnyuzo (#1553) üzenetére


ESP
senior tag

Ugyan ott van a paca mindig és nem jön le. Közelről nézve mintha pici szőröcskék lennének.
Akkor a toner fáradt meg szerintem. Az a zöld henger hibátlan benne.

Tisztítást hétfőn ha bemegyek a melóhelyre megnézem majd, hátha!

Amúgy ebben van scanner is? :Y

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1555) loki24 válasza Win-T (#685) üzenetére


loki24
csendes tag

Szia!

Bocs a zavarásért. Megtaláltam egy 2 éves hozzászólásodat, amiben win7-hez akartál hp 1005-ös nyomtatót tenni. Megpróbáltam én is az ajánlást. De ha kihúzom a nyomtatót, nem megy tovább a telepítő.
Tudnál nekem abban segíteni, hogy mit csinálok rosszul?

Köszi

(#1556) jeni


jeni
félisten

szia

melyik modellt érdemes venni ami multis,LCD és wifi nem szükséges de..

elől legyen a papír adagoló,szkenneljen rendesen valamint 2 patronos legyen 1 fekete és egy kombi színes

lényeg ha beszárad,ne kelljen a gépet kidobni

ilyenre gondoltam igaz használtan van 10000 Ft-ért de a boltban 19000 Ft

ha van olcsóbban új esetleg más típus az is jó

[ Szerkesztve ]

(#1557) Csavarnyuzo válasza ESP (#1554) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Az 1100A volt alapban "scanneres", de utólag a simára is rá lehet(ett) tenni. Tisztítással csak óvatosan... 2 paca kezdetének távolsága mennyi?

A pirosat kell elvágni.

(#1558) ESP válasza Csavarnyuzo (#1557) üzenetére


ESP
senior tag

5cm kb

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1559) Csavarnyuzo válasza ESP (#1558) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Toner kb.

A pirosat kell elvágni.

(#1560) ESP válasza Csavarnyuzo (#1559) üzenetére


ESP
senior tag

Akkor az fogyott ki? Vagy van fogyóban?

Nicsen valami program ami kiírja, hogy mennyi van benne?

Most az XP felismerte alapból és úgy van használva.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1561) Csavarnyuzo válasza ESP (#1560) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szerintem nem kifogyóban van -hacsak nem fehérek a pacák-, hanem sérült valami benne. Program nincs rá max súly alapján tudsz saccolni.

A pirosat kell elvágni.

(#1562) ESP válasza Csavarnyuzo (#1561) üzenetére


ESP
senior tag

Jól gondolom hogy egy új toner orvosolja a hibát? 2500ft nem pénz érte.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1563) Csavarnyuzo válasza ESP (#1562) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Biztosat csak akkor mondanék, ha látnám...

A pirosat kell elvágni.

(#1564) gabesz78 válasza loki24 (#1555) üzenetére


gabesz78
tag

Szia

Szerintem inkább privátban kérdezd "Wint-T"-t akkor biztosan célba jut a kérdésed.

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#1565) Black Plague


Black Plague
tag

Sziasztok olyan hálozati nyomtatót keresek HP ban "pici pénzért " ha lehet amivel WI-fi routererrel is tudok nyomtatni hálozatban...
Létezik ilyen és nem pokoli drága ????
;)

(#1566) Csavarnyuzo válasza Black Plague (#1565) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szia,
Nem világos a kérdés:
- wifi-s nyomtatót keresel?
- a routerre szeretnéd kötni a nyomtatót?
- ez utóbbi esetben van usb port a routereden és ezzel szeretnéd használni, vagy hálózatos nyomtatót keresel?
- lézer vagy tintás?
- színes vagy mono?
- mennyi a pici pénz?

A pirosat kell elvágni.

(#1567) Black Plague válasza Csavarnyuzo (#1566) üzenetére


Black Plague
tag

Laptopról szeretnék WI-Fin keresztül meg okostelóról használni a a nyomtatót ..Mivel nem a legdrágább nyomtatót keresem max 25.000 ft amit beleinvesztálnák a dologba..így azt hiszem a lézer nyomtató ki is van löve..természtesen színes nyomtatóban gondolkodom...Egy TP Link Wi fi routerem van

(#1568) Csavarnyuzo válasza Black Plague (#1567) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A router pontos típusa -van rajta usb port-?

A pirosat kell elvágni.

(#1569) VeresP bácsi


VeresP bácsi
csendes tag

Sziasztok! HP LJ P1102w nyomtatóra felraktam a legújabb FW-t (20120814), és azóta sleep módban folyamatosan villog rajta a zöld LED, ami azt jelezné, hogy "adatok fogadása vagy feldolgozása", ami ugye éppen nem lehet, mert sleep módban van... Ezt direkt csinálták ilyenre, vagy ez hiba szerintetek?

Veres Pali bácsi

(#1570) Black Plague válasza Csavarnyuzo (#1568) üzenetére


Black Plague
tag

Nincs Rajta USB port és a típusa pedig TL-WR340GD

(#1571) gyongy68


gyongy68
csendes tag

Sziasztok! Van egy HP PSC 2355 all-in-one nyomtatónk. Baja van: villog a bekapcsolás gomb.
Tudtok segíteni, hogy hol tudnék utána nézni a problémának? Nagyon nem vagyok műszaki ember. :(((

gyöngy

(#1572) Csavarnyuzo válasza VeresP bácsi (#1569) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha felhívod a Hp ügyfélszolgálatát minden bizonnyal megmondják, hogy normális-e a jelenség.

A pirosat kell elvágni.

(#1573) Csavarnyuzo válasza Black Plague (#1570) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Olyan készüléket kell választanod ami(n):
- van rj45 port vagy,
- wifi-s
A 25k-s keretbe ez belefér, hálózatos, többpatronos. Hogy mennyire jó ne kérdezd...

A pirosat kell elvágni.

(#1574) Csavarnyuzo válasza gyongy68 (#1571) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Csak egy tipp: ha full install volt, akkor lehet, hogy van fönt a gépen valamilyen segédprogram, ami segít a hibafeltárásban. Az is lehet, hogy ha átnézed a driver-t, akkor ott kiír valamit -szöveges üzenet vagy hibakód-.

A pirosat kell elvágni.

(#1575) Teaway válasza Csavarnyuzo (#1573) üzenetére


Teaway
veterán

Mit mondanál ugyanebben a kategóriában, ha 40k a keret?

Nincs itthon csokid??

(#1576) Black Plague válasza Csavarnyuzo (#1573) üzenetére


Black Plague
tag

Ahan Értem köszi :R :R
volna még egy kérdésem ha nem zavarlak vele nagyon :P
Most egy HP deskjet D1560 -as nyomtatóm van ha veszek egy Ilyen routert akkor a mostani nyomtatómat a router USB portjára kötve azt tudom használni hálozati nyomtatónak ???
A laptopomonról WI-fin keresztül tudok akkor nyomtatni ????

Előre is köszi a Választ :R :R

(#1577) Csavarnyuzo válasza Teaway (#1575) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Mindig ugyanazt tanácsolom:
- csakis többpatronos rendszer -színek külön-
- első szempont a garancia, vagyis amire többet adnak azt kell választani -márka-
- a legolcsóbbat kell megvenni, ami kielégíti az elvárásokat -ha garidő után elromlik simán kuka, akkor meg minek a drága-
Konkrétan:
Ez most a 3 éves gar miatt jó lehet DE meg kell kérdezni, hogy for use patronok használata esetén ugrik-e a garancia.
Amúgy itt OFF márkát preferálok.

A pirosat kell elvágni.

(#1578) Csavarnyuzo válasza Black Plague (#1576) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Elvileg fogod tudni használni, de gugli a barátod, hátha találsz olyat, aki a gyakorlatban is próbálta és sikerült neki. Azért elvileg, mert ha jól emlékszem voltak olyan Hp nyomik, amik megosztott nyomtatóként nem működtek a driver miatt. Ha a D1560 ilyen, akkor routeren keresztül sem fog menni.

A pirosat kell elvágni.

(#1579) Black Plague válasza Csavarnyuzo (#1578) üzenetére


Black Plague
tag

Ahan Értem akkor körbekérdezem a Barátomat és köszi a választ.. :R

(#1580) Teaway válasza Csavarnyuzo (#1577) üzenetére


Teaway
veterán

Hmm...nem is rossz, egész pofás!
A másik versenyző a 6700P lenne, majd kimazsolázom a különbségeket.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1581) Tubco2


Tubco2
csendes tag

Sziiasztok!

nekem van egy kis problemam....HP Deskjet 5740-es nyomtatom van....most töltettem újra a patronookat dea fekete patronnak a jelzője mindig villog akarmit csinalok vele.....elosszor elidnul de amikor nyomtatni akarna mar a papirt is behuzta elkezd villogni....segitsetek koszonom

(#1582) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Sziasztok!

Csak havi néhány A4-es lap nyomtatására használnám EZT a kütyüt. Használható-e így, tehát mennyi idő alatt száradnak be a fúvókák? A fenti linken ill. az ósanban láttam akcióban 10k, vajon teljes patront vagy csak "demó patront", vagy semmilyet sem adnak hozzá?
(Sürgős lenne a segítségetek...)

(#1583) Csavarnyuzo válasza Tacsika (#1582) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szia,
Patront biztosan adnak hozzá, elvileg nem demo, de a boltban kérdezz rá és nézd meg a dobozon hátha lesz valami info róla. Amúgy a sima fekete -nem Xl-es- patont is 190 oldalra írja, a színeset meg 165 oldalra :( Ennyit szinte biztos, hogy nem fog kibírni. Ha rendszeresen nyomtatsz vele, akkor nem száradnak be a fúvókák.

A pirosat kell elvágni.

(#1584) Tacsika válasza Csavarnyuzo (#1583) üzenetére


Tacsika
aktív tag

Köszi!

(#1585) monomisi


monomisi
csendes tag

Sziasztok!

Hátha tudtok segíteni....

Kaptam egy új HP Officejet 6500 wireless nyomtatót tavaly....azóta nem bontottuk ki,mert a régi még működött. Tegnap neki láttam beüzemelni, de a végén kiderült, hogy minden szép és jó...az új fóliát lehúztam, a patront kibontottam...ekkor derült ki, hogy a legolcsóbb alkatrész hiányzik a csomagból... a festékpatron tartó műanyag( ebbe lehet beletenni a 4 db festék patront) .

Amennyire utána néztem a legtöbb HP-ben ez a kis műanyag tartó van..

Előre is köszönöm a segítséget

(#1586) Csavarnyuzo válasza monomisi (#1585) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szia,

Nem vágom teljesen a "dolgot", de szerintem Te a nyomtatófejre gondolsz. Ezt kell először a készülékbe tenni, majd ebbe a patronokat. (Ha jól gondolom, akkor az üzembe helyezési útmutatót nézted.) Sajna ez nem csak egy patrontartó műanyag, ráadásul nem olcsó. Száma: c01643079. Ez egy új készülék volt és nem volt benne a dobozban?

A pirosat kell elvágni.

(#1587) gabesz78 válasza monomisi (#1585) üzenetére


gabesz78
tag

Szia

Szerintem ERRE gondoltál!

[ Szerkesztve ]

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#1588) macilaci.1


macilaci.1
csendes tag

Sziasztok!
Tud nekem valaki segíteni?
Van egy Hp C4180-as nyomtatóm amibe ugyebár a 337 tintapatron való, de elnéztem és 338-at :W vettem ami fizikailag is jó bele ám a nyomtató felismeri és kiírja, hogy nem jó bele. Tud valaki valami megoldást vagy így jártam?

macilaci

(#1589) jeni válasza macilaci.1 (#1588) üzenetére


jeni
félisten

én eladnám azt a 338-s és vennék 337-s patront
mint,hogy nagyobb kárt tennél vele

(#1590) monomisi válasza Csavarnyuzo (#1586) üzenetére


monomisi
csendes tag

Szia!
Igen vadi új!! Akkor szedtem le az összes fóliát a géprél stb.

Kaptam rá egy 8000 + áfás ajánlatot. Esetleg valaki tud olcsóbban?

(#1591) monomisi válasza gabesz78 (#1587) üzenetére


monomisi
csendes tag

Szia!

Nagyon köszönöm. Esetleg tudsz benne segíteni?

(#1592) gabesz78 válasza monomisi (#1591) üzenetére


gabesz78
tag

Segíteni, azt sajnos nem de a linken meg tudod rendelni, vagy pedig a neten a cikkszáma alapján tudsz keresni, lehet hogy találsz olcsóbban.

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#1593) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Tintasugarasnál nem tudjátok mennyi idő mire beszáradnak a patronok ha nem használjuk?

(#1594) macilaci.1 válasza jeni (#1589) üzenetére


macilaci.1
csendes tag

Az Ok, de kell valakinek egy bontott 338-as?

macilaci

(#1595) Csavarnyuzo válasza Red_Bull (#1593) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Teljesen változó, közrejátszik: patron típusa, állapota, tárolás mikéntje.

A pirosat kell elvágni.

(#1596) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

HP 300 fekete tintapatront eladnék.
SOS megválnék tőle, tévedésből vásároltam. :) (Azért bátorkodtam iderakni, mert itt lehet valaki számára hasznos.) Ha mégis teljesen szabálytalan, akkor megértem ha törlitek, és nincs harag. :)

http://szamitastechnika.vatera.hu/nyomtato_szkenner_es_kellekeik/nyomtato_kellekek/tintapatron/hp_300_fekete_tintapatron_uj_1682260022.html

(#1597) StLui


StLui
veterán

Üdv!
Vettem egy 5525-öt, csak ez a négyféle patron van hozzá, amit kaptam is, vagy innen lehet valami fototintás csomagot venni, én úgy gondoltam nem, de hátha. Sajnos nem sikerült ott nyomtatóra szűrni.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1598) Csavarnyuzo válasza StLui (#1597) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szia,
Ezek vannak hozzá. Te fotópatront keresnél?

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#1599) StLui válasza Csavarnyuzo (#1598) üzenetére


StLui
veterán

Igen arra gondoltam, hátha van külön fotó patron, de ezek szerint nincs, és akkor azok a csomag ajánlatok sem érintenek engem. Köszönöm, akkor veszek csak papírt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#1600) StLui


StLui
veterán

MM-ba kaptam teljes szett tintatpatront és 25db 10x15 premium plus foto papírt 10500Ft-ért (Duna Pláza) HP 5525-höz

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.