Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) YLi


YLi
tag

Sziasztok!
A héten már a második helyről hívtak. Most vettek HP nyomtatatót az egyik egy Deskjet 1510 a másikra nem emlékszem, de 28e ft-os wifis model. Egyik sem nyomtat Win7 64 bit alól eddig létező Word dokumentumot egyik helyen Word2010 a másikon Word2013 van fent. Egyik egy új Asus laptop Inteles. A másik egy asztali gamer gép AMD. Viszont új dokumentum létrahozásakor Libre office-ból nyomtat. A nyomtatási feledatokban egy pillanatra felugrig a nyomtatandó fele
adat, de nem tölti tovább a nyomtató felé. Erre gombra tud valaki kabátot varni?

(#2452) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

kellene nekem egy Wifis nyomtató, mit ajánlotok? Ha lehet multi legyen.

Nálunk van 1515 az már jó, vagy inkább magasabb kategória? Számlák rendezéséhez kell pár papírt kinyomtatni, meg esetleg sulihoz pár doksit

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2453) Gyalu Gyula


Gyalu Gyula
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Hp photosmart D7160 nyomtatóm és a következő hibakódot jelzi: "0xc18a0206"!
Tud valaki segíteni mi a megoldás ilyenkor?
Köszönöm előre is!

(#2454) jcsinku


jcsinku
csendes tag

Üdv Mindenkinek !
HP Photosmart B110 nyomtató az utángyártott chippes patronra hibát ír ki.
Tintarendszer hiba.Nem HP a patron.
Ki lehet ütni a tiltást ezekből a nyomtatókból ha van benne ilyen? Mert azt hallottam direkt raknak bele chip figyelőt vagy mit.

próbáltam keresni a megoldást de nem találom :(

(#2455) D4v3


D4v3
őstag

Hello!

Találtam itthon 1-1.5 éve lejárt patronokat bontatlan dobozokban. Kipróbálni nem tudom őket, de érdekelne, hogy működnének-e még, mert ha igen, akkor megpróbálnám eladni őket.

(#2456) Gyalu Gyula válasza D4v3 (#2455) üzenetére


Gyalu Gyula
csendes tag

Hello! Milyen tipusú patronok? Eredeti vagy utángyártottak?

(#2457) D4v3 válasza Gyalu Gyula (#2456) üzenetére


D4v3
őstag

Eredetiek.

(#2458) Gyalu Gyula válasza D4v3 (#2457) üzenetére


Gyalu Gyula
csendes tag

Dobozban vannak? Mi van ráírva, milyen tipusú? mikori lejáratú?

(#2459) D4v3 válasza Gyalu Gyula (#2458) üzenetére


D4v3
őstag

HP 364 tintákról van szó, 2013 okt-nov és egy januári lejáratú. 1-1 db van cyan, magenta, yellow, black.

(#2460) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Halihó!

Van egy DeskJet 930c-m de nem találok hozzá Win 7-es driver-t. Kézi "illesztő program" frissítéssel is sikertelen. Megoldás?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2461) haromegesz14 válasza haromegesz14 (#2460) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Már tárgytalan! Nem tudom mit csináltam vele, de működik! :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2462) oddewo válasza evo87 (#2425) üzenetére


oddewo
újonc

Ugyanez a gondom. Lett megoldás?
:F

(#2463) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok.
Van egy hp laserjet 1005 nyomtatóm és win 8 alatt nem akar működni. Amikor telepítem a drivert kéri hogy csatlakoztassam a nyomtatót, amit meg is teszek de nem is reagál rá. Viszont ha megnyitom a vezérlőpultban az eszközök és nyomtatókat akkor ott látja a gép hogy csatlakoztatva van a nyomtató. A drivert a hp honlapjáról szedtem le. Tudtok valami megoldást?

Üdv.: Aszti

(#2464) oddewo válasza oddewo (#2462) üzenetére


oddewo
újonc

Talán ez segíthet :

https://www.youtube.com/watch?v=f57jOGj-G5s

meg többszöri igazítás és tisztítás.

keresőnek: hp 5525 nem nyomtat feketét

(#2465) mascarade


mascarade
csendes tag

Sziasztok!

Van néhány régi, eredeti, bontatlan HP 98A (92298A) toner cartridge-om. Lejártak, szerintem kb. 10 évesek lehetnek, de normál körülmények között voltak tárolva.
A kérdésem az, hogy rendesen működhetnek-e, vagy számítsak némi "fennakadásra"? Gondolok itt ilyenekre pl.:
- a forgó alkatrészek beragadhatnak-e? Ha igen, mit kell csinálnom, hogy életre keltsem?
- a festék tömörödik-e, vagy elég ha jól megrázom a behelyezés, használat előtt?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#2466) Csavarnyuzo válasza aszti93 (#2463) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

LaserJet 1005 vagy LaserJet P1005 a nyomtatód pontos típusa?

A pirosat kell elvágni.

(#2467) aszti93 válasza Csavarnyuzo (#2466) üzenetére


aszti93
aktív tag

Sima LaserJet 1005

Üdv.: Aszti

(#2468) Csavarnyuzo válasza aszti93 (#2467) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Akkor fogalmam sincs honnan sikerült win8 alá drivert letöltened. Link.

A pirosat kell elvágni.

(#2469) aszti93 válasza Csavarnyuzo (#2468) üzenetére


aszti93
aktív tag

Nem az az ami a linken van, hanem ez az: [link]

Üdv.: Aszti

(#2470) Csavarnyuzo válasza aszti93 (#2469) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Akkor töltsd le az általad adott linkről az 5 megás cuccost, ne indítsd el, hanem csomagold ki és a eszközök és nyomtatóknál frissítsd a 1005 driverét úgy, hogy betallózod azt az alkönyvtárad, ahova csomagoltad. Ott lesz egy .inf kiterjesztésű file, az kell neki.

A pirosat kell elvágni.

(#2471) aszti93 válasza Csavarnyuzo (#2470) üzenetére


aszti93
aktív tag

Rendben, megpróbálom. Köszi.

Üdv.: Aszti

(#2472) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

A HP 4625 nyomtatóm nem akarja behúzni a papírt.

Nyomtatásnál elkezdi behúzni de csak eddig jut el, gondolom az a behúzó henger ment tönkre. Ezután kiírja, hogy elakadt papír, szüntesse meg a papírelakadást.

Szerintetek mi lehet a gond és milyen összeg lehet a javítása?

Ha valaki tud megbízható szakit, aki foglalkozik nyomtató javítással (Budapest vagy Debrecen) kérem jelezze.

Köszi :R

üdv

(#2473) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Van egy HP Photosmart 5520-as nyomtatóm, kifigyott a gyári patron, vettem chippel ellátott utángyártott patronokat 364-es kóddal mint a gyárin volt. Be is raktam levettem a védő kupakot, még kicsit festékes is lettem :C de a lényeg az, hogy nem nyomtat ennek ellenére sem, csak valami halvány dolog van a papíron. Sárga van, de többi szín nincs. 4-5 hónapot állt a nyomtató kifogyás után, de benne voltak a patronok. Valakinek van valami ötlete tapasztalata mit tudok tenni, mert anyomtató a becsült tintaszíntre is maximális értékeket mutat, de azt is kiírta, hogy nem eredeti a patron, így nem vállal a gyártó garanciát ......... nyomtató fej vagy mi lehet vele :F :F

Előre is köszönöm :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#2474) sandró60


sandró60
addikt

Sziasztok!
Kérdésem. :F
Kaptam a fiamtól egy HP1660-tintasugaras nyomtatót.
Jól nyomtat csak az a problémám,hogy amikor végzek a nyomtatásal és ki akarom kapcsolni a nyomó gombal akkor csak a sokadik nyomásra lehet kikapcsolni.Érdekes az amikor sikerűl és a hangrendszerem be van kapcsolva mindig hallom az usb-leválasztó hangot.
Aki tud erre valami tippet adni előre is köszönöm :B

[ Szerkesztve ]

(#2475) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Photosmart 6510 es nyomtatómnak a fekete tintája üres csíkot húz, és ez meglátszik a szövegen is. Már nem garanciális. Csomó fejt tisztítást megcsináltam, de eredménytelenül.
Valahogy ezt helyre lehet hozni?
Sajnos a fej nem kiemelhető, de esetleg szét tudom szedni és be tudom áztatni a fekete fúvókát? Vagy kuka?

(#2476) pimmi


pimmi
senior tag

Sziasztok a hp hp 2050A al in , nyomtatónál hol látható a becsült tintaszint mert a könyvében ezt írja : 2.A nyomtatószoftverben kattintson a Becsült tintaszintek lehetőségre.
na most ilyen nincs, heogy lehet akkor ezt megnézni? köszi
ennyi a menü:

[ Szerkesztve ]

(#2477) agroman


agroman
senior tag

sziasztok!

tudnatok tanacsot adni hogy eredeti hp tonert, bontatlanul kb. meddig lehet tarolni minosegromlas nelkul?

kosz!

------

(#2478) harmonikas65


harmonikas65
újonc

Sziasztok!
Teljesen új vagyok az oldalon, üdvözlök mindenkit! Szeretném segítségeteket kérni. Több éve használom, és nagyon elégedett vagyok a HP 845c nyomtatómmal. Sajnos ma olyan hibát produkált, amivel nem tudok mit kezdeni. A hiba a következő:
Bekapcsoláskor a fejek nem mozdulnak meg, nem futnak végig. Ha felnyitom a nyomtatót, akkor sem teszi pozicióba a fejeket. Próbálkozás van, kicsi mozdulatot tesz, de azonnal levált és villog a sárga lámpa. Nagyon köszönném az ötleteket a megoldásra.

(#2479) Csavarnyuzo válasza harmonikas65 (#2478) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Legtöbbször a tisztítóegység szokott megszorulni a sok tintától és ezért nem tudja mozgatni a "fejeket". Nem egyszerű kitisztítani és elég mocskos meló. Persze ez csak egy hibalehetőség.

A pirosat kell elvágni.

(#2480) boken


boken
senior tag

Sziasztok,van egy HP 5520 nyomtatóm,kifogytak a patronok,vettem újjat mindenből,de a feketére azt írja hogy nincs bent vagy hibás a patron,a patronok eredeti HP patronok,és most ha visszateszem a régi patront amivel idáig ment arra is azt írja hogy nincs bent vagy hibás.Valakinek valami ötlete esetleg,vagy vigyem szervízbe? :R :R :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#2481) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok! Most állok nyomtató vásárlás előtt és nagyjából kinéztem egy lézeres hp-t (1102). Elég keveset nyomtatok tehát alkalmanként ha szükséges, de van, hogy félévente egy papír nyomtatás. Jól gondolom, hogy ilyen esetben mindenképpen a lézeres éri meg? Tintasugarasok beszáradása miatt. (nem tudom meddig bírja egy tintasugaras patronja nyomtatás nélkül).

A másik kérdésem az, hogy amennyiben egy színes lézernyomtatóban ki fogy egy szín akkor egyáltalán nem tudok nyomtatni vagy azért fekete-fehér dokumentumokat tudok?

Választ előre is köszönöm!

(#2482) Csavarnyuzo válasza Nova91 (#2481) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

1102 jó választás arra amire neked kell,
Ha valóban több hónapot áll egy tintasugaras készülék nyomtatás nélkül az nem szerencsés.
Van olyan színes lézeres, ami nyomtat feketében, ha egy/több szín ki van fogyva, de korántsem biztos, hogy az össze ilyen. Ezt meg kell nézni a kezelői kézikönyvében. Ugye nem nézted félre, hogy a 1102 az mono.

A pirosat kell elvágni.

(#2483) Nova91 válasza Csavarnyuzo (#2482) üzenetére


Nova91
tag

Igen-igen tudom. Egy CP1025 színessel szemezgetek. 8 ezer felár.

(#2484) Csavarnyuzo válasza Nova91 (#2483) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Inkább ne...

A pirosat kell elvágni.

(#2485) Nova91 válasza Csavarnyuzo (#2484) üzenetére


Nova91
tag

Mi a baj vele?

(#2486) Csavarnyuzo válasza Nova91 (#2485) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nem olyan a szaga :)
Több sebből vérzik szegény. Igaz arra a terhelésre, amit írtál valószínűleg jó lenne. Bár szerintem a színes lézerek sem szeretik annyira az állást mint a monók.

A pirosat kell elvágni.

(#2487) Nova91 válasza Csavarnyuzo (#2486) üzenetére


Nova91
tag

Köszi. Maradni fog az 1102.

(#2488) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy van egy HP PSC 1510 All-in-One nyomtatóm és már vagy 2-3 éve nem volt használva mert kifogyott a fekete patron és szeretném használni újra és gondoltam feltöltetem a patronokat csak nem tudom hogy előtte ki kell-e valamelyik részét takarítani a nyomtatónak Pl.: a beszáradt tintát valahol vagy mit érdemes megnézni rajta hogy működik-e.

(#2489) Alföldi Peti válasza Alföldi Peti (#2488) üzenetére


Alföldi Peti
tag

HP PSC 1510 All-in-One kipróbáltam és a Szkennelés nem jó mert csak ilyet mutat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2490) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok,

Munkám nagy részét távoli asztalon folytatom. A problémám a következő: Ha elfelejtek kikeletkezni a távoli asztalról és alvó állapotba helyezem a laptopot vagy kikapcsolom akkor a wifi-s nyomtató nem hajlandó működni csak akkor ha kb 2x újraindítom. Ha úgy altatom vagy kapcsolom ki a gépet, hogy a távoli asztalból kikeletkezek akkor semmi probléma. Két gépünk is van, az egyiken Widnows 7 Pro van a másikpon pedig Windows 8.1 Pro. Természetesen a Windows 7 Pro-n nincs ilyen probléma. A nyomtató pontos típusa HP Pro X576DW

A hiba azért idegesítő, mert ha azonnal kell valamit nyomtatnom, akkor az ügyfélnek meg kell várni amíg vagy 2x 3x újraindítom a számítógépet. Sztem valami távoli asztal beállítás, de nem tudunk rájönni, h mi okozhatja.

Ötlet? A driver cseréken már túl vagyok sajnos :(

(#2491) rittzo


rittzo
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ismeri valaki a HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One nyomtatót? Milyen minőségü, mennyire megbízható és hogy 1 év után nem fog-e kifeküdni?
Átlagos használatra tervezem, napi átlagban 4-5 nyomtatás, és pár másolás.
Üdv:
Zoli

(#2492) allein


allein
addikt

Sziasztok. Adott egy HP lézernyomtató. Következő üzenet fogad: cserélje a tonergyűjtőt, az merre található és ugyanugy cserélni kell mint a 4 színes tonert?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2493) Csavarnyuzo válasza allein (#2492) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Link. Tonert nem kell cserélned -hacsak nem írja azt is-.

A pirosat kell elvágni.

(#2494) allein válasza Csavarnyuzo (#2493) üzenetére


allein
addikt

Tonereket cseréltem már :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2495) allein válasza Csavarnyuzo (#2493) üzenetére


allein
addikt

Toner kiürítve. Viszont a jobb oldalán is van egy toner, kivettem kíváncsiságból :K Vissza is helyeztem és most ezt kapom: wrong fusion installed :F

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2496) allein válasza allein (#2495) üzenetére


allein
addikt

No, most akkor nyomtat valami régi dolgokat. Ezek szerint megvajult :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2497) allein válasza Csavarnyuzo (#2493) üzenetére


allein
addikt

Köszi szépen a segítséget. Van ötletetek mit lehet csinálni a kiürült eredeti tonerekkel? HP-hoz vissza lehet juttatni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2498) Csavarnyuzo válasza allein (#2497) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

"Megvajult" ez tetszik :D
Amit utoljára kiszedtél az nem toner hanem valószínűleg a fuser.
A Hp-nek van nagy gyűjtődoboza, de hogy hogyan lehet kérni nem tudom, hívd fel az ügyfélszolgálatukat.

A pirosat kell elvágni.

(#2499) allein válasza Csavarnyuzo (#2498) üzenetére


allein
addikt

Köszi az infókat :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#2500) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok...
A lényeg: érdemes-e utángyártott tonert venni, vagy mindenképpen az eredetit kellene megvennem egy HP LaserJet Pro M1132MFP nyomtatóba?

HP CE285A utángyártott lézertoner OP kb. 1600 oldal Bruttó ára: 6990 Ft

Eredeti HP CE285A lézertoner kb. 1600 oldal Bruttó ára: 19980 Ft

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.