Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Adott ez a nyomtató: [link]
Be lehet állítani, hogy ne vágja le a papírt A1-es méretnél, ha esetleg a nyomtatandó rajz nagyobb, akkor azt is kinyomtassa.

Üdv,
GBoy

(#2752) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Üdv, ha valakit érdekel egy eredeti HP655-ös fekete patron... rendeltem egyet tévesen.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#2753) Csavarnyuzo válasza gameresboy (#2751) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kézikönyv 40. oldalát próbáld ki.

A pirosat kell elvágni.

(#2754) Rudi61


Rudi61
újonc

Sziasztok !
Van egy agyonkímélt HP Photosmart 3210 All-in-One nyomtatóm, mely az alábbi hibaüzenetet adja. Tintarendszer nem működik. ...... 0xc19a0002 hiba üzenettel.Festékpatronok telítettek most cseréltem. Valakinek tapasztalata, ötlete ? :W

(#2755) vmk válasza Rudi61 (#2754) üzenetére


vmk
tag

Beszáradt a tintarendszer az agyonkíméltségtől.
Szervizben megcsinálják.

(#2756) buci30


buci30
addikt

Egyszerűen nem jövök rá valamire adott egy HP fotónyomtattó
Adott egy kép (fényképező géppel készült vagy akár telefonnal lévő emlék képek) Ha én ezt 10X12 fotópapírra szeretném nyomtatni akkor 2 lehetőség van: Ha azt szeretném ,hogy a kép ne veszítésen a tartalmából egyáltalán, akkor ugye a fotópapíron nem lesz teljes fedésbe a kép tehát lesz fehér üres rész.
Ha azt adom meg, hogy fedje a teljes fotópapírt akkor ugye arányosan kell csinálnia a nagyítást ez logikus, de akkor veszítek a kép tartalmából.
Na akkor a nagy kérdés hogy ezt, hogy oldják meg a fotósok akik ezzel foglalkoznak ha viszek egy bármilyen képet hogy azt én 10X12 be kérem akkor azt a kép tartalom veszteség nélkül ugy hogy nem nyulik az arc tehát nincs rontva a képarány és 10x12be kapjuk.
Remélem érthető a kérdés és problémám. :F :R :Y

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2757) Csavarnyuzo válasza buci30 (#2756) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Sehogy.
Ha a kép aránya nem egyezik a papír arányával, akkor vagy két szemközti oldalon fehér sáv lesz, vagy lemarad a képből. Persze van még lehetőség, de az mind rosszabb ezeknél :)

A pirosat kell elvágni.

(#2758) buci30 válasza Csavarnyuzo (#2757) üzenetére


buci30
addikt

10x15 elirtam.
Na igen pont ez a bajom ha a teljes kép akkor csúnya az a fehér rész vagy a másik akkor a képből esik le remélhetőleg nem fontos rész a széléről.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2759) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

HP DeskJet 3650 utángyártott patronnal nem hajlandó működni - zöld LED villog a power gombon. Régi (beszáradt) eredetivel nem villog, illetve ha csak a gyári színes van benne, akkor sem villog.
Reset, illetve X gombot hosszan nyomni nem segít.

Van valami ötletetek, hogyan tudnám elfogadtatni vele az utángyártott patront?

Köszi előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2760) buci30 válasza csabyka666 (#2759) üzenetére


buci30
addikt

Nálam HP 3520 ugyan ez nem fogadja el az utángyártott épp tegnap vettem ez miatt eredetiket. :F :(((

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2761) csabyka666 válasza buci30 (#2760) üzenetére


csabyka666
addikt

Ehh, gondolom azokkal működik probléma nélkül.

Abban reménykedtem, hogy van valami trükk, hogy elfogadja az utángyártottakat. Undorító áron van a gyári HP... :W

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2762) rittzo


rittzo
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy van egy HP 4515 tip. nyomtatóm, ami nem hajlandó nyomtatni sem Exel-ből sem Word-ből. Képet, TXT, PDF-et nyomtat. Win 10 van fent és Office 2013. Word-nél nem ír ki semmi hibaüzenetet Exel-nél viszont ezeket röviden: 1.nincs elég memória zárjon be ablakokat 2. ha hálózatot használ....(nem használok) 3. rossz csatlakozás v. rossz a kábel.... Nem lehet rossz, mert mást tudok nyomtatni.
Szerintetek mi lehet a probléma?

(#2763) csabyka666 válasza rittzo (#2762) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Mekkora a dokumentum? Úgyértem, pár oldal, vagy valami hatalmas iromány?
Próbálj meg egy olyat nyomtatni, amin csak egy a betű van, azt se engedi? Esetleg ha oldalanként nyomtatod?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2764) rittzo válasza csabyka666 (#2763) üzenetére


rittzo
tag

Szia!
Sem 1 beüt, sem 1 oldalt sem nyomtat. A word-nél a nyomtatási icon látszik, de ha bemegyek a "megtekintheti hogy mit nyomtat az eszköz" ez üres

(#2765) buci30 válasza csabyka666 (#2761) üzenetére


buci30
addikt

Elvileg a megoldás, hogy a gyarirol átkel tenni s chip-et ezt tegnap mondták nekem is.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2766) rittzo


rittzo
tag

Még az Office Outlook-ból sem nyomtat. Tehát úgy néz ki, hogy az office programok nem kezelik a nyomtatót..
Nincs erre valami hibajavítás? Én nem találtam. :((

(#2767) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
ezen nyomtatók közül melyiket ajánlanátok inkább?
HP DeskJet Ink Advantage 5575
HP DeskJet Ink Advantage 5645

van közöttük érdemben valami nagy különbség?
köszönöm

(#2768) csabyka666 válasza rittzo (#2764) üzenetére


csabyka666
addikt

Nyomtatót ha törlöd, újratelepíted, alapértelmezett nyomtatót beállítod, akkor sem?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2769) csabyka666 válasza buci30 (#2765) üzenetére


csabyka666
addikt

Hm, ezt lehet? Úgyértem, meg lehet bontani úgy, hogy ne törjem szét közben?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2770) rittzo válasza csabyka666 (#2768) üzenetére


rittzo
tag

Igen már ezt is megcsináltam. Uninstall a nyomtató drivert. Win újraindít. Regedit tisztítás. Nyomtató újratelepít, alapértelmezetté téve. De nem megy továbbra sem a nyomtatás az Office programokból. Sőt megnéztem a WordPad-ból sem lehet nyomtatni. :F

(#2771) csabyka666 válasza rittzo (#2770) üzenetére


csabyka666
addikt

Ehh, itt valami program-összeakadás lesz. Mondanám, hogy telepítsd újra a rendszert, de az eléggé ágyúval verébre kategória, így passzolom, talán más valaki mond okosabbat. :F :(
Office csomag újratelepítése megvolt? Azt még megpróbálnám.

Ha a nyomtatót törlöd, akkor ráadásul - úgy tudom - a beállítások is visszaállnak alapra, szóval az sem lehet gond. Ilyet még nem láttam, fura mindenesetre.

Favágó módszer, tegyél fel egy LibraOffice-t, és nyomtass abból, szerkeszteni meg ott a 2013, de a két program sajnos nem mindig érti meg egymást, nem kapod feltétlenül ugyanazt az eredményt. Próba szerencse.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2772) rittzo válasza csabyka666 (#2771) üzenetére


rittzo
tag

Köszi az eddigieket! Én is arra gondoltam még utoljára az Office újra rakom hátha jó lesz.Beszéltem a HP vevőszolgálattal ők azt mondják a nyomtatójuk OK, mert akkor mást sem nyomtatna. Beszéltem a Windows- osokkal Ők azt mondták próbáljam választani az "online javítás" az oldalukon hátha jó lesz. Egyenlőre ennyi.

(#2773) csabyka666 válasza rittzo (#2772) üzenetére


csabyka666
addikt

Office környékén sejtem a hibát, azt pikkpakk újra lehet dobni végülis. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2774) R a y


R a y
senior tag

Sziasztok!

Nagy segítségre lenne szükségem!

Adott egy hp p1102w nyomtatóm. A legújabb FW-re nem csak én panaszkodom, mert az elérhető 8MB RAM ból állandóan csak 1mb illetve !0mb! elérhető!! Ugye ezzel az a baj, hogy nagyon de nagyon lassú a nyomtatás, csomót kell várni, lapok közötti nyomtatási idő is percekbe telik.
Találkozott valaki ilyen problémával? Ez minden bizonnyal nem csak nálam jelentkezik, hp forumain is olvastam erről.
Mi lehet tenni, ha nem lehet FW downgradelni??!!!! :R :W :W :W

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2775) Csavarnyuzo válasza R a y (#2774) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha a fórumokon nem írtak megoldást, akkor hívd fel a Hp ügyfélszolgálatát -nyomtató gyártási száma legyen kéznél-. Segítőkészek.

A pirosat kell elvágni.

(#2776) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

van egy HP Deskjet 2492 nyomtató, de egyszerűen nem tudjuk feltelepíteni sehogysem. Ötlet rá?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2777) rittzo válasza csabyka666 (#2773) üzenetére


rittzo
tag

Sziasztok! Na újra raktam az Office alkalmazást, de még így sem tudok nyomtatni.Próbáltam a javítást végigfuttatni, de az sem hozott megoldást. Az online javítást valamiért nem tudom futtatni, mert nem ajánlja fel a progi. Ötletek??????? Szét vet az ideg. :(((

(#2778) Csavarnyuzo válasza rittzo (#2777) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Egy próbát megér. link.

A pirosat kell elvágni.

(#2779) rittzo válasza Csavarnyuzo (#2778) üzenetére


rittzo
tag

Szia!
Már meg volt. Az volt az első. Ők azt mondták, hogy a nyomtató és a driver biztos jó és a microsofttal kell beszélni. Beszéltem velük ott az online javítást ajánlották, de az nem jön elő nálam.

(#2780) rittzo


rittzo
tag

Közben rájöttem hogy bizonyos betükészleteket nyomtat pl: Consolas Ez mitől lehet????

(#2781) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy HP Officejet 4500 és állandóan patront akar igazítani. Kérem várjon felirattal a világ végéig várna...
Csináltam hard reset-et. De a hiba ugyanúgy megvan. Ahogy bevenné a lapot a partonok igazításához félig beveszi és megáll. Kikerülni nem lehet a patron igazítást sajnos.
Van erre valami javítási mód, vagy mehet a szemetesbe a gép? :)

(#2782) csabyka666 válasza rittzo (#2780) üzenetére


csabyka666
addikt

Próbaképp telepíts egy LibreOffice-t. MS Office-ban megszerkeszted, LibreOffice-ban kinyomtatod, és talán szerencséd lesz abból a szempontból, hogy nem kell átírogatni - egy az egyben jó lesz a nyomat.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2783) csabyka666 válasza _kovi_ (#2781) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Ha a patron utángyártott, akkor az is lehet probléma, sajnos némely készülék nem tolerálja azokat. Olyat is hallottam nemrég, hogy egy készülék elfogadta az utángyártottat, aztán gondot egyet, és onnantól nem volt hajlandó érzékelni.

Próbáld meg, hogy kiveszed a patronokat, kikapcs-bekapcs patronok nélkül, majd visszateszed, megint kikapcs-bekacs.

Ezt a patronigazítást amúgy nem a HP szoftvere csinálja?! Ha egyébként nem használsz semmilyen HP-s programot, akkor szerintem töröld le a szoftvert, valamint a nyomtatót is távolítsd el az eszközkezelőből (drivert is!), és az alap Windows driverrel telepítsd újra. Ha a Windows nem ismeri fel, akkor manuálisan keress rá a nyomtatód driverei között, a lényeg, hogy a HP sallangjait ne telepítsd fel.

Legtöbbször csak bonyolítják az ember életét. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2784) Csavarnyuzo válasza rittzo (#2779) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ember olvasol? Egy linket adtam meg, hogy az ott leírtakat próbáld meg. Nem azt mondtam, hogy hívd fel a Hp support-ot. Amúgy meg mindegy is....

A pirosat kell elvágni.

(#2785) _kovi_ válasza csabyka666 (#2783) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Köszi! Megpróbáltam patronok nélkül is. Ugyanaz. Teljesen OS független, fel sem telepítettem a gépemre.
Már amikor bekapcsolod ezt csinálja. Nincs másik patronom, igaz most utángyártott van benne, de eddig megette, most hirtelen történt valami?? :)

(#2786) csabyka666 válasza _kovi_ (#2785) üzenetére


csabyka666
addikt

Ha független az OS-től, akkor szerintem az "utángyártottsága" miatt csinálja. Hogy miért most kezdte el, passz, lehet most jött rá, hogy nem közülük való. Ma telepítettem egy HP DeskJet 3650-est, amiből kifogyott a gyári patron, és nem ismerte fel az utángyártottat, mintha benne se lenne, úgy viselkedett. Ahogy te is írtad, patron nélkül is totál ugyanaz. Került bele eredeti, azzal tökéletes.

Esetleg azt nézd meg, hogy az utángyártott patronod dobozán rajta van-e a nyomtatód pontos típusa, mert ennél a 3650-esnél ez a típus nem volt rajta, viszont a patron fizikailag 100%-ban (az érintkezőket is beleértve) egyezett a gyárival.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2787) rittzo válasza Csavarnyuzo (#2784) üzenetére


rittzo
tag

Az is megtörtént, de eddig semmi. válasz.

(#2788) _kovi_ válasza csabyka666 (#2786) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Persze, évek óta ezeket a Victoria típusú utángyártottakat használtuk a gépben.
A rizikó az, hogy ha veszek 2 gyárit és mégsem nyert akkor azok árát bukom. Szervizbe ezért elvinni meg...

(#2789) csabyka666 válasza _kovi_ (#2788) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, értem a dilemmát. Sajna nincs más ötletem. :(

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#2790) Ata88


Ata88
csendes tag

Sziasztok!

A következőben kérném a segítségeteket! Ma vettem egy Hp OfficeJet 7610-es készüléket és a wifis kapcsolatot nem tudom létrehozni!
USB-ről működik a készülék, a telefonnal létrehozott wifi hotspotra is simán csatlakozik, de ahová kellene neki a UPC routeremre (Ubee EVW3226) ha megadom neki az elérési utat és a kódot csatlakozás közben lefagy és a következő hibakódot adja "B815C62C". Amennyiben WPS csatlakozást használok úgy kiírja hogy a csatlakozás sikerült majd ugyan ezzel a kód jelzéssel lefagy, ám elmenti az adatokat és innentől kezdve minden bekapcsolás után bejön a hibaüzenet!
Egy teljes memória reset után a nyomtató újra üzemképes lett, de még mindig nincs wifi kapcsolatom!

A kérdésem az lenne hogy ez a routerem hibája hisz más eszközre tudott kapcsolodni? Vagy a nyomtató hibás? Mert akkor sürgősen lépnem kell a 3 napos cseregarancia miatt!

Köszönöm a segítséget!
Attila

(#2791) Csavarnyuzo válasza Ata88 (#2790) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Volt már hasonló. Ha nem oldják meg, akkor egyből Hp ügyfélszolgálat.

A pirosat kell elvágni.

(#2792) Ata88 válasza Csavarnyuzo (#2791) üzenetére


Ata88
csendes tag

Köszönöm! A megoldás bevált! :R

(#2793) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Mi lehet a hiba?
Nem enged nyomtatni egy 2135-ös.
Minden nyomtatásnál azt írja ki,hogy a nyomtató felfüggesztve.
A saját diagnosztikáját kinyomtatja de mást nem enged nyomtatni.
Be-ki lett húzva az áramból meg minden de semmi.
Egy dokumentum ami kép azt nem engedi törölni az előzményekből.Szerintem itt van valami gigszer.

(#2794) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Megoldódott,újra kellett rakni a nyomtatót.

(#2795) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Ma vettem egy hp 4675-ös nyomtatót. A beüzemeléssel nem volt gond, egy lapot ki is nyomtatott az igazításhoz, de azóta azt írja ki, hogy elakadt a patrontartó. És valóban, jobb oldalon van, a patronokat sem tudom kivenni belőle ha felnyitom a fedelét, papír nem akadt el se nem szakadt bele, és a patrontartót kézzel se tudom mozgatni, erőltetni nem akarom.
Van valami ötlet, vagy vihetem is vissza? :O

Köszönöm!

http://totesz.myminicity.com/

(#2796) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Van esetleg közöttetek valaki, aki Win7 alatt használ HP Deskjet 840c nyomtatót?
Szükségem lenne hozzá 32 és 64 bites telepítőre is.

Köszönöm előre is.

Üdv.

(#2797) Csavarnyuzo válasza tPedro_ (#2796) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Bocs ha butaságot kérdezek, de nincs benne a win7-ben a driver?

A pirosat kell elvágni.

(#2798) tPedro_ válasza Csavarnyuzo (#2797) üzenetére


tPedro_
őstag

Próbáltam, de se 32, se 64 bites win7 alatt sem sikerült működésre bírnom a nyomtatót. Nem tudta telepíteni az illesztőprogramot.

(Eddig működött a 64 bites alatt, de új nyomtatóm lett, ezért töröltem a drivert, a HP oldalán meg már nincs fent, mert nem támogatott készülék.)

[ Szerkesztve ]

(#2799) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Van egy Hp 4657-ös multifunkciós nyomtatóm.
Cloudprint, localprint minden működik.
Viszont olyan beállítást nem találtam, feltéve ha van rajta, hogy számítógép nélkül, felhőbe/emailbe olvasson be, vagy hálózatra, (Nas) megadott mappába.
Hol keressem, ha tud ilyet.

Köszönöm!

http://totesz.myminicity.com/

(#2800) Excallibur


Excallibur
újonc

Sziasztok ! Van egy HP C4780 nyomtatóm és vettem a Tescoban garantált hozzáillő fekete patront
tele van de a gép nem ismeri fel mit tegyek ? Vegyek gyári patronokat vagy van más megoldás is ?
Várom válaszaitokat ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.