Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Pttypang válasza Csavarnyuzo (#2150) üzenetére


Pttypang
veterán

A tetűlassúságon kívül, ha más nicns, azért használható, nem? :DDD

Everybody lies.

(#2152) Csavarnyuzo válasza Pttypang (#2151) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Persze: terítő rá, váza tökéletesen megáll rajta.
Komolyan: amíg működik működik, de a papír behúzása rendkívül gyenge. Ha elkezd vacakolni kulturáltan nem javítható, nem arra tervezték, hogy szerelgesd. Alkatrész nincs hozzá. Barkácsolni lehet, de frankó sosem lesz.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#2153) Pttypang válasza Csavarnyuzo (#2152) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig most hirtelen nem terem más, használnom kell, de azt hittem, csak a hozzá nem értésem miatt ilyen mocsoklassú, de akkor tévedtem :N

Everybody lies.

(#2154) Csavarnyuzo válasza Pttypang (#2153) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Lassulást okozhat ezeknél valami, de nem emlékszem mi, még az is lehet, hogy a patron. Fórumokon -külföldin- írogattak erről a Hp tintásoknál.

A pirosat kell elvágni.

(#2155) Pttypang válasza Csavarnyuzo (#2154) üzenetére


Pttypang
veterán

Érdemes bele patront venni? Vagy ezekben még nem chipes van, szóval próbálkozhatok utántöltéssel? o.O

Everybody lies.

(#2156) Csavarnyuzo válasza Pttypang (#2155) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nem tudom, a tintások ezen részéből kimaradok.

A pirosat kell elvágni.

(#2157) I64


I64
újonc

Sziasztok,
Bár egyszer már elhatároztam, hogy soha többé HP , most mégis vettem egy HP P1102 laser nyomtatót. Feltelepítés után ( csatlakoztatás után a gép feltelepítette magát ) rendesen nyomtatott , de a számítógép kikapcsolása végén egy kattanás volt hallható a számítógépen. Később nyomtatás után ( aztán még később, már közben is ) egyszer csak kék monitorkép, rajta sok fehér betű, amit elolvasni nem tudok, mert csak 1-2 másodpercig látható, majd a gép kikapcsol, és elkezdi magát újra indítani ami megszakad és a gép teljesen leáll. Próbáltam lemezről újra telepíteni az illesztő programot. Addig ment a dolog, amíg nem kellett a nyomtatót csatlakoztatni a géphez, ekkor eljátszotta az előbb leírtakat. A gépemen Win. XP fut, mellette tökéletesen dolgozik egy Canon tintasugaras nyomtató. Mi lehet a gond, vigyem vissza?
Köszönettel: Imi

(#2158) Csavarnyuzo válasza I64 (#2157) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha már 3 napon túl vagy, akkor ne siess a visszavitellel -szerintem nem a nyomtató lesz a ludas a dologban-. Ha van rá lehetőséged próbáld ki másik számítógépen. Ha azon is ugyanez a produkció, akkor nincs vita: rossz a nyomtató. De nekem inkább win cseszésnek, vagy a jelenlegi géped hibájának tűnik a dolog. Másik usb portban, másik usb kábellel már próbáltad?

A pirosat kell elvágni.

(#2159) I64 válasza Csavarnyuzo (#2158) üzenetére


I64
újonc

Köszönöm a tippet, de a kábelcsere és másik port kipróbálása már megvolt. De ha nem egyértelműen nyomtató hiba akkor a másik gép verziót és egy windows újra telepítést kipróbálok.
Köszi: Imi

(#2160) Tatinho


Tatinho
tag

Sziasztok
Nem tudtok 5520-hoz valami tuti helyet vagy embert ahonnan jó áron vehetnék gyári hp patront?
Neten nézegettem és 10160Ft-ért találtam multipack-ot amiben benne van a fekete és színes patronok is de egy sokat tűnik tekintve hogy 15ért vettem újonnan a komplett nyomtatót patronokkal együtt.

(#2161) Ladislaoca


Ladislaoca
tag

Sziasztok!

Van egy HP Deskjet F2180-as nyomtatóm!
Pár napja kifogyott belőle a színes patron, ami egy 21XL típusú utántöltött patron volt!
Van festékem ezért utántöltöttem, visszahelyezve szépen fel is ismerte. Sőt sikerült resetelni is a nyomtatót így mindkét patront telinek látta. ( A fekete patront is feltöltöttem természetesen).
Viszont tegnap nyomtatás közben elkezdett pirosan villogni a nyomtató, és kiírta a program, hogy a színes patron nincs jól behelyezve. Ettől függetlenül ki tudtam nyomtatni amit éppen kellett. Kivettem és megtisztítottam a patront is és a foglalatot is a nyomtatón! De továbbra is villog.
Mit lehet ez ellen tenni?
Régebben volt már ilyen problémám, akkor vettem bele patront és azt szépen fel is ismerte, eltűnt a villogás!

(#2162) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Remélhetőleg jó helyen teszem fel kérdésem: Adott egy HP 5510 nyomtató ami durván 1 éves tökéletes látszólag hibátlan állapotban egy irodában tette a dolgát. Egyik napról a másikra nem nyomtatott üres fehér lapok jöttek ki. Cseréltek benne vadonat új eredeti HP patronokat. Egy dokumentumot próbáltunk vele nyomtatni és és üres fehér lap jön ki. A menüben volt előre beállított naptár nyomtatási lehetőség azt érdekes módon kinyomtatta (de a fekete ott is halvány volt inkább szürke).

Kérdés: Mi lehet a probléma?

Szoftver rendben, windows tökéletesen felismeri, patronok tökéletesen a helyén, eredeti gyári.

Bármilyen tanácsot örömmel fogadnék.
Üdv!

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2163) nylaccc


nylaccc
csendes tag

Üdv!
Van egy HP lj M1132 MFP-m, ami papírforma szerint 18oldal/perc nyomtatásra képes. Ez A4-es oldal esetén kb meg is van. Viszont nekem nem szabvány méretű lapokra kellene nyomtatnom.(ez egy előre kinyomtatott meghívó, aminek az aljára 4 sort kell nyomtatni, helyszínt és időpontot, a méretei 228x171mm). Ennek sebessége az első néhány percben 6 oldal/perc, oldalak között 5 másodperc szünettel (nemtudom eddig mit csinál, A4-es lap esetén azonnal veszi fel a következő lapot várakozás nélkül), majd később a szünetet 10 másodpercre változtatja, így összesen 4 oldalt nyomtat ki percenként. Eddig próbáltam játszani a papír méret beállításaival, de nem történt semmi változás. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne kicsalni belőle valami nagyobb sebességet? Előre is köszönök minden ötletet.

(#2164) HartgeH3-2.8 válasza HartgeH3-2.8 (#2162) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

XP alatt új (vendég) felhaszn. fiókot kellett létrehozni és tökéletesen nyomtatott utána.

22-es csapdája, ilyet még nem láttam.Bermuda háromszög rejtélye.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2165) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Megérkezett az új hp photosmart 5520-as nyomtatónk.Brekatam a hozzáadott patronokat majd bedug,bekapcs.

Kiírja hogy a nyomtató felkészül.Kis türelmet és kb 3 perctől számol vissza.

Olyan 1 perc tájékán kiírja hogy a patrontartó elakadt.

Mi lehet a problémája?Többször megnéztem és nincs elakadva.

Lapot nem húz be,bár nem tudom hogy bekellene-e.

Üdv:Viktor

(#2166) mr.krizsi.69


mr.krizsi.69
tag

Sziasztok.
Van egy HP psc 2178 all-in-one nyomtatóm.
Olyan gondom lenne hogy állandóan kiírja hogy ellenőrizze a patront.
Kivettem megtisztítottam... ugyan az....
mikor a patront feltöltöttem tintával (fekete) és visszaraktam újra kiírta a nyomtató hogy ellenőrizze a patront, kivettem a nyomtatóból és folyt belőle a tinta. Akkor minden kép másikat kell hogy vegyek vagy van rá más értelmes megoldás????

Válaszokat előre is köszönöm.

KK

(#2167) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Sziasztok!

Van gy HP 4 L nyomtatóm. Két problémám van vele.

Az egyik, hogy bekapja a lapot az első görgőnél. Csiszolóvászonnal próbáltam egy fekete gumigörgőt megérdesíteni, de ez nem segített.

Mivel nem sikerült legalább kettőnél több lapot egymás után kinyomtatni, így nem tudom, hogy a második hiba, nem -e az első hozadéke. Szellemképet nyomtat, bal oldalt "háttér csíkot".

Mit tudnék ezek ellen tenni?

Köszi
drog

[ Szerkesztve ]

(#2168) Csavarnyuzo válasza doktordrog (#2167) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A szellemkép valószínűleg toner hiba. Ha a papírt elöl tolod be neki az átmegy rajta?

A pirosat kell elvágni.

(#2169) Eastwood


Eastwood
tag

Helo
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy HP Color 2605dtn laser nyomtató.
Windows xp- vel tökéletesen működik.
Windows 7 Ultimate 32. bit rendszernél már nem nyomtat.
Felismeri a win 7 alapból, de mikor ki akarok nyomtatni valami dokumentumot akkor a nyomtató kijelzője azt írja ki, hogy Túl bonyolult oldal, és ott megáll a végtelenségig.
Már felraktam a hp honlapjáról a hozzá való drivert is de azzal sem javult meg a probléma.
Mi lehet a probléma vajon?
Üdv

Eastwood

(#2170) doktordrog válasza Csavarnyuzo (#2168) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Az elől tolom be, az mit jelent pontosan? (A nyomtatót lényegében most kezdtem el használni, ezért nem ismerek rajta mindent). Most a papírtálcáról veszi be a lapot.

ui: Ez a négyes ábrát jelenti? [link]

[ Szerkesztve ]

(#2171) Csavarnyuzo válasza doktordrog (#2170) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Igen.

A pirosat kell elvágni.

(#2172) Csavarnyuzo válasza Eastwood (#2169) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A Hp oldalán van hozzá PCL6 és PS driver. Gondolom a PCL6 driverrel próbáltad. Próbáld ki a PS-el is.

A pirosat kell elvágni.

(#2173) doktordrog válasza Csavarnyuzo (#2171) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Próbáltam balra igazítva, akkor semmi nem történt. Próbáltam jobbra igazítani, ekkor behúzta majd leáált.

Tipp?

(#2174) Csavarnyuzo válasza doktordrog (#2173) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Amikor behúzza és megáll, akkor várja a nyomtatási parancsot.

A pirosat kell elvágni.

(#2175) doktordrog válasza Csavarnyuzo (#2174) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Rászántam egy jó órát, de szerintem nem tudja bevenni.Balra igazítom, akkor egy fél centit behúzza és megáll. Ha jobbra igazítom, akkor egészen behúzza és megáll. Mindkét esetben papír elakadás miatt reklamál.

(#2176) just


just
aktív tag

Tescoban lehet kapni szerintetek nyomtató kábelt? Vettem egy hp nyomtatót de az usb kábellel spóroltak.

Two things what i hate. People that can't count...

(#2177) Csavarnyuzo válasza doktordrog (#2175) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ez esetben így távolról passz.
Szerk.: annyi még, hogy a 4L típusbaja, hogy a főmotorról "leforog" a fogaskereke, de közel sem biztos, hogy nálad ez van.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#2178) balint730


balint730
csendes tag

Sziasztok.
Egy régebbi HP Deskjet 930c nyomtatóm van és az szeretném kikapcsolni valahogyan hogy a nyomtatás után (1vagy több lapnál is mindig) ne csináljon patronkalibrációt.
Ezt hogyan lehetne? Win 7 es gépem van

Meg valamilyen gombkombinációval meg lehet nézni hogy hány oldalt nyomtatott. Mi lehet az?

(#2179) Csavarnyuzo válasza balint730 (#2178) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szerintem a tisztítást nem lehet kikapcsolni, de biztos nem vagyok benne. Tesztoldalak: nyomod a powert és megnyomod mellé valahányszor a laptovábbítás gombot. A példányszámhoz úgy emlékszem négyszer.

A pirosat kell elvágni.

(#2180) HIJ


HIJ
őstag

Sziasztok!

Van nekem több HP 1010 -es sorozatú nyomtatóm, többféle oprendszeren. Az lenne a kérdésem, hogy találkozott e valaki olyannal, hogy egyes pdf fájlok teljesen megakasztják a nyomtató driverét. Illetve az egész windows nyomtatási sor kezelő exe -jét. Ilyenkor eltűnnek a nyomtatók és csak úgy lehet megoldani, hogy kikapcsolom a nyomtatót, restartolom a gépet, kitörlöm a nyomtatási listából a fájlt és visszakapcsolom a nyomtatót. Ezt csinálja xp és win7 alól is. Ezt csak HP 1010 vagy 1020 nyomtatóknál csinálja, pl egy samsung simán kinyomtatja. Az az idegesítő hogy egyre több pdf -nél jön elő ez a gond. Esetleg valakinek van erre valami ötlete?

(#2181) djpetar válasza HIJ (#2180) üzenetére


djpetar
tag

Nekem is hasonló problémáim vannak. Szintén ez a széria. Pl. kétoldalas nyomtatás hálózaton keresztül nem is megy, akár NAS-ra van rácsatlakoztatva, akár nem. Néhány helyen azt írják, hogy nincs is nagyon megoldás a problémára, de hátha itt kapunk néhány jó tanácsot. :)

Trust me, I'm a doctor.

(#2182) Csavarnyuzo válasza HIJ (#2180) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Találkoztam ilyennel. Foxit readert használtam egy ideig, azzal csinálta. Most Sumatrapdf van azzal még nem jött elő.

A pirosat kell elvágni.

(#2183) Nikita90 válasza Csavarnyuzo (#1826) üzenetére


Nikita90
csendes tag

Visszavittük, és azt mondták, hogy a feketénél tönkrement a festékbefúvó, és nem lehet javítani, dobjuk ki.

Kicsit drága volt ahhoz, hogy csak úgy kidobjuk, hát gondoltuk szétszedjük, csakhogy szegecselve volt.
Szétcsavarozni ugyebár nem tudtuk, úgyhogy kézifűrésszel kicsit megbontottuk a műanyagot, és kiemeltük a patrontartó "kocsit"... Gőzölős tisztítógéppel átfújtuk az összes patron befúvójánál, kiszárítottuk, majd összeraktuk. A probléma továbbra is fennállt.

A fekete patron azóta is csak áll benn, a színeseket meg feltöltöttem fekete tintával, és azóta is használjuk a nyomtatót... mindössze annyi a változás, hogy a fekete nyomtatásnál a gépen a színesre kell kattintani. (A színes patronokat egyébként sem használtuk, és nagyon drágák voltak, így most jó.)

Szóval azt mondták dobjuk ki.., napersze... :)) ;)

(#2184) Csavarnyuzo válasza Nikita90 (#2183) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

:Y :R Nem semmi. Ez megérdemel egy barkács szakkör érdemérmet!

A pirosat kell elvágni.

(#2185) kerimaci


kerimaci
csendes tag

Sziasztok!

Van egy HP Deskjet 3070A típusú multifunkciós készülékem, és sajnos a fekete patron nem nyomtat; pontosabban a tinta nem jut el a papírra. :P Valószínűsítem, hogy a fekete patronnál a patrontartó kocsiban a fúvóka vagy szivattyú (akárhogyis hívják :) ) tömődött el, mivel az előző adag patron cserénél is csinálta, de ott kicsit megtisztogattam HP tisztítófej folyadékkal és jó lett. De most a következő adag csere után megint ezt csinálja. A színesek gond nélkül nyomtatnak, de a fekete nem, pedig van benne tinta, eredeti patron, illetve most is próbáltam tisztítani meleg vízzel, pálinkával, még tiszta gyógyszertári alkohollal is, de mind hasztalan.

Kérlek segítsetek, hogyan tudnám itthon kitisztítani, mivel a szerviz árajánlata alapján 7500+áfáért csinálná, és azért lassan egy új nyomtatót kapok, de minimum egy új szett patront. :O

Több helyen olvastam valami gőzölős tisztítási módszert, de azt hogy tudnám itthon kivitelezni és hogyan kell pontosan csinálni? :U

Nagyon köszönöm előre is a segítséget! :R
Kriszti

(#2186) b@zsi


b@zsi
csendes tag

Sziasztok!

Van egy HP M1132-es multifunkciós nyomtatóm.
A következöt produkálja: amikor nyomtatni akarok vagy scannelni mindig kiírja, hogy a nem tud kommunikálni a nyomtatóval vagy a lapolvasó nem érhetö el.
A vezérlöpultban is látszik,hogy nincs meg a kapcsolat de ha átdugom másik USB-be sem javul.

Teleppítés során mindent úgy tettem,ahogy megjelentek az utasítások a gép azonosította is. A gépen WinXP fut.

USB drivert is ujratettem már.

Ha valakinek van valami ötlete vagy belefutott már ilyen problémába kérem ossza meg velem tapasztalatait.

Köszönöm!

(#2187) Csavarnyuzo válasza b@zsi (#2186) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha van rá lehetőséged próbáld ki win7 alatt. Ha ott sem jó, akkor "szóba jöhet" panelhiba. Sajna előfordul a 1132-es gépeknél (is).

A pirosat kell elvágni.

(#2188) Siriusb


Siriusb
veterán

Üdv!

Adott egy officejet 6700 és egy win7-es gép wifi kapcsolattal telepítve. Egyik napról a másikra egyszer csak nem lehetett nyomtatni (ugyanabban a hálózatban másik gépről nem jelentkezik a probléma).
Jelenlegi állapot:
Programok közül a HP cuccait nem lehet uninstallálni. A Device managerből is csak csökkentett módban lehetett eltávolítani a nyomtatót. A program törlés sem csökkentett módban, sem normál felhasználóval nem megy, windows installerre panaszkodik (sajnos a hiba pontos szövegét elfelejtettem. :( )
Ccleanerrel is próbáltam törölni, azzal sem sikerült.

Van valami ötlet, mi lehet a gond, illetve miként lehet megoldani? Azt nem tudom, mi történhetett, lehet a felhasználó kattintgatott ide-oda, de hogy mire, azt már úgysem tudjuk meg.

Kösz!

(#2189) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Adott egy Hp laserjet 1100-as nyomtató. Lecserélnénk az asztali gépet a cégnél de az új gépen nincsen párhuzamos port csak usb. Létezik ugyan átalakító de a fönököm azt mondta, hogy próbált kettőt is de nem volt jó. Nem használ valaki esetleg ilyen átalakítót ami müködik is vagy esetleg más ötlet?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2190) Csavarnyuzo válasza golyós (#2189) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szerintem csak 2 kábellel tudod megoldani, mert az 1100-as nyomtatónak spéci kábele van. Kell egy usb-lpt átalakító, de nem a "sínes végű", hanem a "tűs anya végű", ami a képen látható: [link].
Ebbe tudod beledugni az 1100-as régi kábelét.
Szerk.: Tévedtem. Van átalakító, de itthon még nem láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#2191) golyós válasza Csavarnyuzo (#2190) üzenetére


golyós
őstag

Én is ettől tartottam.
Esetleg ha az alaplap engedi akkor egy PCI-os printer kártyát betenni a gépbe?
[link]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2192) Csavarnyuzo válasza golyós (#2191) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Az is egy lehetőség. Kérdés megér-e még ennyit a jó öreg 1100-as.

A pirosat kell elvágni.

(#2193) golyós válasza Csavarnyuzo (#2192) üzenetére


golyós
őstag

2500 találtam.melóban csak munkalap és havi illetve heti naplók nyomtatására használjuk.Arra hibátlan még. :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#2194) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Van egy HP Photosmart 6510 nyomtatóm, és azt csinálja, pl szövges dokumentumnál kihagy sorokat a fekete tinta.
Előzőnél halovány volt minden. Tettem bele másik tele patront. ECOpixel márkájút.
Mi lehet a gond?
Patron a ludas? Tegyek bele eredetit?

(#2195) ch13


ch13
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy van egy wifi-s HP multi nyomtatóm, amivel nem vagy csak nagyon körülményesem tudok szkennelni. Tűzfal kikapcsolása nem segít. Ezt a hibaüzenetet dobja: http://prntscr.com/3hmzng Nyomtató típusa: Deskjet 3525. Sima nyomtatás gond nélkül megy. Valaki tapasztalt már hasonlót, esetleg valami tipp?

(#2196) Batikos1


Batikos1
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert már feladtam fejben! A feleségem az üzletébe vásárolt egy HP Deskjet 1510 all in one készüléket. Az eladó udvariasan felhívta figyelmét a páromnak, hogy a készletezett patronok 75% feltöltöttségű. Ezért vásárolt egy készlet után gyártott patront. A gyári fekete annak rendje s módja szerint kifogyott, kedvesem berakta az után gyártottat erre a nyomtató közli, hogy nem kompatibilis a patron. A gyári eredetit nem mindíg engedhetjük meg magunknak, mit lehet tenni? Segítségeteket előre is köszönöm! Ha már valaki kért hasonló ügyben segítséget, akkor bocsánat az ismétlésért, de nem találtam hasonló hozzászólást!

(#2197) rozmla válasza Batikos1 (#2196) üzenetére


rozmla
csendes tag

Az utángyártott 301-es tintapatronok (akár sima akár XL) nem kompatibilisek a következő nyomtatókkal:
Hp Deskjet 1010
Hp Deskjet 1510
Hp Deskjet 2540
Hp Officjet 4630
Hp Envy 4500
Hp Envy 5530

Sajnos a Te készülékedhez sem használható utángyártott tintapatron.
A megvásárolt tintapatron mielőbb vidd vissza az üzletbe és reklamálj emiatt, mivel ezt minden szaküzletnek tudnia kell. Esetleg a nyomtatót is vidd magaddal, kérd a megvásárolt patron beszámítását új eredeti vásárlása esetén. [link]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#2198) rozmla válasza xrvman (#2194) üzenetére


rozmla
csendes tag

Fúvókatisztítás megvolt?
[link]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

(#2199) Batikos1 válasza rozmla (#2198) üzenetére


Batikos1
újonc

Ha arra gondolsz, hogy az utángyártott patronokkal, nem tudom. Sajna a bolt nem veszi vissza a patront,s nem is számítja be a gyáriba. A bolt egy helyi kiskirály (egy a sok közül, de a többi olcsó, s korrekt) aminek a munkájával (gép javítás, alkatrészek stb...) semmi gondom,( de!!!!) Nem kívánok üzletrontást csinálni,felkiáltó jelek nélkül nagyon drága. Hiába a 90-es évek elején ők voltak az elsők! , Az okát véletlenül meg tudod mondani a problémának? Amúgy NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM válaszod, bár kissé lehangolt! Apropó! Ha egy gyári patront utántöltünk, miért kapunk üzenete, hogy "Ön valószínűleg tintahamisítás áldozata lett!" Windowsnál már láttam hasonlót, de nyomtatónál még nem. Nem megfelelő tinta lett volna betöltve a patronba? Hogy érzékeli a masina ezt??? S lenne még ezzel kapcsolatban akkor kérdésem! Még egyszer, NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM válaszod!

[ Szerkesztve ]

(#2200) rozmla válasza Batikos1 (#2199) üzenetére


rozmla
csendes tag

Sajnos ezeknél úgy van kialakítva a nyomtató érzékelője, rendszere, hogy csak eredeti patront fogadjon el.
A nyomtatóban lévő patron tartóra szerelt chip érzékeli amint nem eredeti van a tartóban.
Sajnálom, mert kötelességük lenne, mivel ezt tudnia kellett volna az üzletnek. Későbbiekben csak eredetit vásárolj, valamint ne feledkezz meg arról sem, hogy 2-3 alkalommal megtöltetheted a patronokat!

Minden utántöltött patron esetében ezt adja ki a rendszer, viszont nem kell emiatt aggódnod, a patronba attól még minőségi tinta került ( sehol sem szoktak gányolt tintát rakni ). Mivel patron azonos, de már több tinta mennyiséget érzékel benne (mivel feltöltetted), ezért adja ki ezt a szöveget.

[ Szerkesztve ]

TINTABOX: Olcsó Tintapatron, Lézertoner, nyomtatókellék - --- http://www.tintabox.hu ----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.