Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) v-paci válasza Mappa (#6549) üzenetére


v-paci
aktív tag

A torrenttékában nincs bent esetleg a koncertfelvétel? Minek szenvednél fos utube videókkal...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6552) Mappa válasza v-paci (#6551) üzenetére


Mappa
addikt

hát ez az hogy nincs ... elsőre én is neki futottam torrent oldalaknak, ahol még seed-et is találtam 1-5 ember tolja de meg sem moccan a torrent :(

bezúzom a koncert linket hátha csipázzátok az e fajta zenét :K

Wolfmother live - Rockpalast - 2006

nem kötelező megadni

(#6553) Mappa válasza Mappa (#6549) üzenetére


Mappa
addikt

na aránylag nem is rossz ... :C

fél óra után csúszik a hang jeeeeeee :((( :))

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#6554) Winne


Winne
nagyúr

Ehhez mit is kell megcsinálni? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6555) v-paci válasza Winne (#6554) üzenetére


v-paci
aktív tag

Remélem meg tudod nézni...
[link]

Hyper... az újdonság varázsa tart még :P

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6556) LamaCube válasza Winne (#6554) üzenetére


LamaCube
addikt

Már nem azért, de ezt nem lehetne a böff 3 fórumán megkérdezni? :U Vagy oda nem alacsonyodtok le ;] Mást se lehet itt olvasni, mint hogy mit, miért, hogyan kell böffenteni :DDD
Mondjuk legalább pörög a topic. :K :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6557) Winne válasza v-paci (#6555) üzenetére


Winne
nagyúr

Közben meglett, nem vettem észre, hogy hol van, ma ráfekszem. :)

@(#6556) LamaCube: te lámi be böffents be nekem, inkább gyere te is lőnyi. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6558) LamaCube válasza Winne (#6557) üzenetére


LamaCube
addikt

Én "emberekre" lövök nem helikre meg repülőkre... a harckocsikról már nem is írok ;] :P
Ma Trónok harcát nézek és nem játszom ;), de azért meghatottság fog el, hogy látom mennyire hiányzok neked, de azon a csatamezőn nem puffogtatunk együtt :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6559) Mappa válasza LamaCube (#6556) üzenetére


Mappa
addikt

nézd el .. a BÖF3 topik eléggé öhöm trágya domb :DDD

nem kötelező megadni

(#6560) albert8 válasza Mappa (#6559) üzenetére


albert8
addikt

Itt bármiről beszélhettek hiszen ez egy OFF topik, és nem hiszem, hogy bárkit is zavarna.
A baráti körben pedig csak nem haragszik meg senki :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6561) v-paci válasza Mappa (#6559) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jah... sok ott a troll és ráadásul még hajlamosak etetni is őket :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6562) LamaCube


LamaCube
addikt

Ma reggel erős hasfájásra ébredtem és amikor már a wc-n ültem egy hatalmasat böffentettem. Ez kimondottan jól esett szinte azonnal elmúlt minden fájdalmam. Pedig már arra gondoltam, hogy veszek be szodabikarbonátot, mert az eléggé jól böfögteti az embert. Hála az égnek nem kellett ehhez folyamodnom. Miután beértem melóba újra elmentem wc-re, de már nem böfögtem.A meló után elmentem a gyerekért a suliba, hát mit ne mondjak jó fajta tanárnénik tanítanak ott. El is gondolkodtam, hogy az én időmben miért vén trottyok voltak a tanárnénik. Persze ők is voltak fiatalok csak pont a szüleimet taníthatták. Az érdekes az, hogy a védőnőm lett az én gyerekem védőnője és nem is öreg annyira még, tehát amikor csecsemő voltam ő akkor kezdhette a pályafutását és biztosan jó bőr lehetett.
Amikor hazaértem csináltam 12 tojásból hagymás, kolbászos rántottát. Leszórtam piros őrölt paprikával és reszeltem rá sajtot. Finom volt és jól belaktam. Biztosan holnap is fájó gyomorral ébredek és a wc-n böffentek egy jó nagyot. Mert böfögni jó. Na, de ezt holnap bővebben kifejtem nektek. Lehet valami challenge is lesz, amit megkapok ennyi böfögésért...na majd meglátjuk :U
Most megnéztem a Trónok harcát, hát mit is mondjak eléggé tetszett. Jó csajok vannak benne, meg volt most 2 buzi is az egyik a király és a király feleségének a testvére, úgyhogy Winne neked is tetszeni fog ;]
Lama voltam sziasztok!

ui: holnap is beszámolok a napomról

Na böfff... :U

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6563) LackoMester válasza LamaCube (#6562) üzenetére


LackoMester
addikt

Én még tegnap néztem a Trónok Harcát, nemrossz, bár egyre jobban keverik a szart. Mindenki ellensége mindenkinek, és mindenki király akar lenni, a buzi királyfi na az meg teljesen kiakasztott.
Majd el felejtettem, nagyon köszi, h. beszámoltél a napodról. :R
Akkor én meg léptem Spartacust nézni, közbe nagyokat fingok, cső. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6564) busman válasza LamaCube (#6562) üzenetére


busman
addikt

Köszönöm a kimerítő beszámolót... :R
Azt elfelejtetted beleírni,hogy mivel törölted ki....ill milyen illatosító szprét használtál... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6565) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hyper + Busman: +1

Hyper: valami blogot nem akarsz nyitni, vazze ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6566) Pickle Rick válasza LamaCube (#6562) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Fosoznad a csajokat a tronok harcaban mi? Hehehee... Koszonjuk a beszamolot, varjuk a folytatasat. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6567) Winne válasza Pickle Rick (#6566) üzenetére


Winne
nagyúr

"Sunázná a fosszórójukat" :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6568) Mappa


Mappa
addikt

Fúj

Ordenárék vagytok mint a kanász fasza, mindjárt gecit hányok tőletek :DDD

nem kötelező megadni

(#6569) Svájcinéger válasza Mappa (#6568) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szeretném látni a youtube-on a videót.

Kotta kedvenc szava az ellenre: Fospermet

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6570) albert8


albert8
addikt

Huhh hajjátok olyat HAW-X-oztam :DDD :DDD :DDD
Kész ez a játék :DDD biztos mondták a franciák, hogy mit csinál ez a hülye a levegőben?
Ott parádéztam triplaszaltó 3as dugó meg hasonlók :DDD Aztán beültem a kis zsipbe és végigmentem a pályán dudálva hátha találok egy örömlányt ;] :D , de sajna egy enemy tank jött velem szembe :DDD Helivel meg kamikaze voltam, biztos örültek nekem ;]
Am nem tudom miért hasonlitják páran a CoD-al, mert szerintem semmi közös nincs a 2-ben
max annyi, hogy mind 2 FPS. Teljesen más játékélményt nyújt a 2 :)
Nagy mapok nem tetszettek, de azért volt amikor találtam kis mapos módot is. Only humans az nem volt rossz. Pl a késes kill nagyon pofás benne. Fegyverek elég érdekesek. Szerintem nagyon nagy a visszarúgás. Ez változtatható? javitható?

Konfigom sajna nagyon tepert. VGA 85 fok is volt Mediumon 30-40 FPS közt volt
High-on pedig 30-35 FPS, de voltak nagy laggjaim is sajna. Igy még hanyagolom kicsit a gamet, majd talán nyáron, de 5k-t mindenképpen megér :K

Jah és köszönet Lackónak :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6571) Mappa válasza albert8 (#6570) üzenetére


Mappa
addikt

Milyen felbontásban ? Nekem lowon és 1280x720-ban zökkenőmentesen megy.

nem kötelező megadni

(#6572) albert8 válasza Mappa (#6571) üzenetére


albert8
addikt

1920x1080-as 24-es monitoron, de az adatlapomon is rajtavan :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6573) Pickle Rick válasza albert8 (#6572) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Jól van, ne arcoskodjál itt a menő monitoroddal... :P

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6574) albert8 válasza Pickle Rick (#6573) üzenetére


albert8
addikt

Nemnagycucc.

Am pont rólad jut eszembe, hogy olyan lukat lőttem magamalá a tankkal, hogy majdnem beleragadt :D

Am meg géppel mivan? rakhatnál már fel pár képet :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6575) Pickle Rick válasza albert8 (#6574) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Most építgettem picit, jövő héten csinálni akarok suliba egy venti szabályozót, mert agyrém ami az alaplapon van, aztán ha mindennel kész leszek rakok fel képeket. :K

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6576) Winne válasza Pickle Rick (#6575) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor még a beindítás előtt csinálj képet, nem füstöt akarunk látni... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6577) Mappa válasza albert8 (#6572) üzenetére


Mappa
addikt

a P2450-en átsiklottam.... :U

vedd lejjebb a felbontást vazze ne fullhádézé ;] :P
sokkal élvezhetőbb lesz... az meg, hogy homályosabb a kép nem eget rengető probléma úgyhogy hajrá

nem kötelező megadni

(#6578) Pickle Rick válasza Winne (#6576) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Ahhoz képest hogy gányolás amit csináltam egész jó lett (kívülről). A helyzet az, hogy nem igazán voltam megelégedve a ház szellőzésével ezért fogtam és gyorskötözővel odafabrikáltam az 5.25" előlapokhoz +1 12-es ventit, ami ledes így egész kulturált lett. Plusz hátulra felkerült még 1 venti a corsair H40-re így az kifelé tolja a levegőt. Kicsit nagyobb lett az alapzaj, de a proci 48°C-os 1 óra prime után a vga meg 70°C-os, de az nem is lesz jobb sajnos. :N

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6579) Mappa válasza Pickle Rick (#6578) üzenetére


Mappa
addikt

ja Te ilyen tuning/modding bubus vagy?

nem kötelező megadni

(#6580) tupacamaru válasza Mappa (#6579) üzenetére


tupacamaru
veterán

Vagy ilyen tákoló művész? :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6581) Mappa válasza tupacamaru (#6580) üzenetére


Mappa
addikt

Manapság már mindent lehet.... Sőt annak az ellenkezőjét is :D

nem kötelező megadni

(#6582) LamaCube


LamaCube
addikt

Jó estét az uraknak! Neked is Winne ;]

Hát a mai reggelem nem jól indult. :( Mivel 5 év egyedül alvás után 4 hete már az asszonnyal vagyok kénytelen aludni. Annyira nem bírok jót pihenni, mert a megszokott mozdulatok beidegződtek, így vagy fejbe tolom könyökkel vagy belerúgok. Persze ez engem nem zavarna, ha nem tologatna ide-oda. Na mindegy is hiszen kit érdekel, hogy hogyan alszom. Mondjuk más sem érdekel senkit , de ez meg engem nem érdekel. Ott tartottam, hogy ez a mai reggel más volt mint a többi. Böffenteni nem bírtam, de ha jól bele gondolok nem is akartam. Mondjuk valami challenge-t kaptam, de gyorsan le is húztam, mert irtózatosan kellemetlen volt a bukéja.
Busman (biztosan valami wc fetisiszta vagy mitököm) kedvéért megjegyezném, hogy 3 rétegű wc papírral töröltem ki. Apropó ez akkora parasztvakítás. Mivel az egy rétegűt használja az ember abból többet tép le és akár 4,5,6 réteget is csinál. A tekercsen meg 3x több van, mint a 3 rétegűn. Persze, egy jól célzott mozdulattal mindkettő át tud lyukadni és akkor sz@r van a palacsintában, akarom mondani az ujjunkon. Na, de ezt a témát le is zárom. Remélem Busman nem maradt fátyolos lila köd a szemed előtt.
Miután fogat mostam eszembe jutott, hogy éhes vagyok és kajálni kellene valamit. Sose szoktam reggelizni, de éppen ezért ma se tettem. Jó oké lusta lettem volna megint fogat mosni. Egy kicsit begyorsítok.
Gyereket elvittem a suliba és persze hogy bicajjal, mert a meteorológusok meg mondták, hogy itt szegeden jó idő lesz. Majd lefagytam mire beértem a melóba. Annyi melóm volt ma, hogy elfáradok, ha írnom kellene róla. Röviden megjegyezném, hogy a 8 órából kb. 6-ot maszekkal töltöttem. Esztergáltam ezt-azt a bicajra. Ezek után ebédeltem egy jót, majd a főnököm mindenkinek hozott egy tábla milka csokit, hogy jobb kedvünk legyen. Jobb is lett a fél órás kajaidőből 1 lett. Majd szépen megveregettem a vállamat, hogy jó munkát végeztem bementem az irodába és a főnök a kínai útja során lefotózott dolgokat mutogatta. Érdekes volt, el is telt a munkaidő.
Hazaértem és a szomszédom lecsapott rám, mert nincs netje...Átmentem és megállapítottam, hogy tényleg nincs. Nem győzött hálálkodni, hogy milyen ügyes vagyok, ezért megveregettem megint a vállamat.
Gyerek hazaért a suliból az anyjával. Dumáltunk egy kicsit. Megkérdeztem milyen volt a napja, majd egyből témát váltottam és megkérdeztem mi a kaja...
Most megvacsoráztam füstölt kapuvári szalonnát ettem mustárral. Gondolom reggel megint lesz valami challange.
Megfürdöm és megyek egy kicsit játszani a megszokott ded szerón, vagy nézek valami sorozatot.
Végül is elgondolkodtam, hogy ezt 1 mondatban is le tudtam volna írni.
Felkeltem, sz@rtam, ettem,hazajöttem, ettem és holnap is sz@rok.
Mindegy is rohadjon meg kuszaszemű matolcsy bácsi.

Láma voltam, sziasztok!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6583) Pickle Rick válasza LamaCube (#6582) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

:C

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6584) tupacamaru válasza LamaCube (#6582) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hazaértem és a szomszédom lecsapott rám, mert nincs netje...Átmentem és megállapítottam, hogy tényleg nincs. Nem győzött hálálkodni, hogy milyen ügyes vagyok, ezért megveregettem megint a vállamat.

Azt képzeld el, akkor hogy hálálkodott volna, ha még ráadásként meg is csinálod neki a net-et. :B :K :Y

Amúgy hogy lehet ilyen munkahelyre bekerülni?? Nincs felvétel?? :U ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6585) LamaCube válasza tupacamaru (#6584) üzenetére


LamaCube
addikt

:D Mi vagyok én kábelbarát :))

Most vettek fel 1 titkárnőt, mert a régi elment (Winne tudja , hogy néz ki a csaj). Vettek fel egy asszisztenst. Meg egy elektro műszerészt. A pénz nem sok, de ellenben nincs stressz. Nagyon jó a főnökség. pl. elromlott a mosógépe a munkatársamnak és kért munkáltatói igazolást a főnöktől. Erre a főnök azt mondta, hogy ne legyen már hülye ad neki a cég . Kinézte a mosógépet megkapta a pénzt és havonta vonják a fizuból. A poén, hogy akár 2000ft/hóra is, de a srác hamar le akarja tudni, így havi 10000-et fizet. Karácsonykor pulykapénz, céges buli, kalandparkban étteremben. Nem panaszkodom. Életem legjobb munkahelye és munkatársai. Ja és a 2 év alatt 3x volt fizetésemelés.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6586) tupacamaru válasza LamaCube (#6585) üzenetére


tupacamaru
veterán

Erről beszélek, nekem jövő hét péntekig szól a mandátumom. :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6587) LamaCube válasza tupacamaru (#6586) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem sikerült találni másik melót? :(
A vicc az egészben, hogy a munkanélküliségi mutatók nagyon jók, köszönhetően a 3 hónapos munkanélküli segélynek. 3 hónap alatt kikerül a rendszerből, de munkája továbbra sincs. Nesze neked 1 millió munkahely...idióta banda, hogy dőlne az összesre a parlament.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6588) Pickle Rick válasza LamaCube (#6587) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Az a szép épület arra a sok hülyére? Kár lenne érte...

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6589) LamaCube válasza Pickle Rick (#6588) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt az áldozatot meghoznám :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6590) v-paci


v-paci
aktív tag

Busman... csak hogy tudd, hogy mit kell kikölcsönöznöd a tk-ból ;)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6591) Mappa válasza v-paci (#6590) üzenetére


Mappa
addikt

huh én ezt várom.. :))

nem kötelező megadni

(#6592) Winne


Winne
nagyúr

Vannak még azért kisebb gondok. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6593) SipiBcs válasza Winne (#6592) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ebből is látszik, hogy rendes ámbör elmegy éjfélkor hajcsikázni! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6594) LamaCube válasza Winne (#6592) üzenetére


LamaCube
addikt

Te neked nincs barátod vagy barátnőd??? KOCKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6595) Svájcinéger válasza Winne (#6592) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Annyira vonzó az a Mégse gomb. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6596) Winne


Winne
nagyúr

A lényeg még nem is ez, hanem a barátlistám. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6597) Pickle Rick válasza Winne (#6596) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Bocs, de nem tudtam kihagyni. :D

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#6598) Winne válasza Pickle Rick (#6597) üzenetére


Winne
nagyúr

Neked már mondtam te lámi, de nekik talán nem volt világos elsőre.

Különben meg:

:DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6599) Mappa válasza Winne (#6592) üzenetére


Mappa
addikt

használj új firefoxot

nem kötelező megadni

(#6600) Winne válasza Mappa (#6599) üzenetére


Winne
nagyúr

Minek? :D Nem szeretem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.