Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Svájcinéger válasza Mappa (#7900) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jah. :D

Tegnap voltunk a Balcsin. 27 °-os volt. Még sohasem fürödtem pisiben. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7902) Mappa válasza Svájcinéger (#7901) üzenetére


Mappa
addikt

azaz :D kollégám is volt lent a napokban, mert az meg vitorlás megszállott azt mondta, hogy ez a víz már nem hűt.

nekem idén is kimarad a balcsi :U :(

nem kötelező megadni

(#7903) Winne válasza Svájcinéger (#7901) üzenetére


Winne
nagyúr

de fürödtél már, csak hidegebb volt. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7904) Svájcinéger válasza Mappa (#7902) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Osztán mér ? Elviszi a Sziget ? Benyomsz, beülsz egy tescos bevásárló kocsiba, leevezel vele a Dunán, vissza a Sió csatornán és már ott is vagy. :D

Winnie: :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7905) LackoMester


LackoMester
addikt

Talán megyünk a családdal pár napra a Balcsira, a Juniorral csak ennyi fér bele. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7906) Svájcinéger válasza LackoMester (#7905) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szóljál majd, aztán hátha össze tudunk hozni egy "találkát". Ma este jövök lőni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7907) LackoMester válasza Svájcinéger (#7906) üzenetére


LackoMester
addikt

OKés, de még azt sem tudom mikor, elvileg valamikor Július hónap. Persze, összefuthatnánk. :K
Ideje lesz, h. jössz lőni, én is leszek, csak lehet, h. picit késübb mert 8- ig foci, ha az idő engedi. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7908) Mappa válasza Svájcinéger (#7904) üzenetére


Mappa
addikt

b+ :DD

ez a 3. éve, hogy nyarat végig mókus kerekezem :K hétvégenként lazulás de én utálom a nyarat:D ótvar melegben nem tudok mit csinálni, ezért tartogatom szeptember fele a szabikat azt esetleg akkor külföld fel/el hegyekbe stb. én ha "nyaralok" akkor azt jobb szeretem nem sík terülten vagy vízpart mellett tölteni. ;)

nem kötelező megadni

(#7909) Winne válasza Mappa (#7908) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát jah, a nagy szőrös test és a meleg nehezen fér össze... :U :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7910) LackoMester válasza Winne (#7909) üzenetére


LackoMester
addikt

Nem is tudtam, h. a Mappa egy Jeti. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7911) #56230144


#56230144
törölt tag

ASD nem hiszem el,hogy mindig engem tesz be hostnak :W Aztán folyamatosan laggolok...

[ Szerkesztve ]

(#7912) Mappa válasza Winne (#7909) üzenetére


Mappa
addikt

;] ne is mond... de hát ez van nem fogok epilálni magam mint valami kecseg :DDD

nem kötelező megadni

(#7913) LackoMester válasza Mappa (#7912) üzenetére


LackoMester
addikt

Nincs az a epilátor ami levinné azt a vasztag jetiszőrt, küldök neked jetinyírót, bocs sövényvágót. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7914) Mappa válasza LackoMester (#7913) üzenetére


Mappa
addikt

na jó ti tudtok valamit? :DDD

nem kötelező megadni

(#7915) LackoMester válasza Mappa (#7914) üzenetére


LackoMester
addikt

2x ment

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7916) LackoMester válasza Mappa (#7914) üzenetére


LackoMester
addikt

azt, h. egy Jeti vagy... :K :))

Ajánlom figyelmedbe, hatalmas film .

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7917) Mappa


Mappa
addikt

úristen :N :DDD :N

nem kötelező megadni

(#7918) Svájcinéger válasza LackoMester (#7907) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Augusztusban megyünk nyalni, szóval július elvileg ok.

Ez biztos nem Mappa, mert nem szereti a vízpartokat. Most már tuti, hogy Jeti, ha a hegyeket választja inkább a víz helyett, a nyarat is utálja, szóval minden egybevág.

Mappa: hogy a tökömbe nem lehet szeretni a nyarat ? Sör, csöcs, napbanézés ! Mégiscsak jobban jártunk volna veled, ha csaj vagy. :D

Winnie: :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7919) Mappa válasza Svájcinéger (#7918) üzenetére


Mappa
addikt

ezzel a felsorolással nincs is baj. téli kölök vagyok na!!!! :D nyárban azt utálom, hogy ha gatyarohasztó meleg van, nem lehet csinálni semmit előbb kidöglesz ragadsz izzadsz :D kedvtelenség éjjel nem lehet aludni egy jót stb. utálom a nyarat és kész! :D

nem kötelező megadni

(#7920) Svájcinéger válasza Mappa (#7919) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mostanában alig volt olyan nyár, hogy hosszabb ideig rád rohadjon a gatya. Most is esik ! Másba is megizzadsz bakker és mégis csinálod ! :D Bár ha Te vagy az egyetlen jeti, akkor ...... De milyen jó legurítani egy hideg sört vagy többet a strandon, vagy akár otthon. Mi kitárjuk az ablakot és tök jól lehűl az erdő felől mire alvásra kerül a sor, igaz a gyerekek szobáiban más a helyzet. Szóval nekem az alvás sem gond. Nem tom mit nyafogsz annyit ! Vagy a TS-sel van bajod, vagy a nyárral ! Neked sem jó ám semmi ! :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7921) Mappa válasza Svájcinéger (#7920) üzenetére


Mappa
addikt

9. lakóm reggel 5től délután 2-ig végig perzsel a nap. szerencsére van klíma, így tudok védekezni :D az erdő miatt irigyellek :P

sört már manapság nem iszom :D egyből töményet szárazon és inkább keverem ilyen ízesített vízzel, hiába noh új idők. ;]

én nem nyafogok, csak nem tudod elfogadni azt hogy én utálom a nyarat.

nem kötelező megadni

(#7922) Svájcinéger válasza Mappa (#7921) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A védekezés az fontos ! :D

Azta a kurva !!! Egyből töményet szárazon ?! Ízesített víz ? Brrrrrrrrr ! Te osztán lehetsz egy fazon vazze ! Piáznék veled egy rendeset ecccer ! :D

Dehogynem nyafogsz ! Mást sem csinálsz egyfolytában !

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7923) Winne válasza Svájcinéger (#7922) üzenetére


Winne
nagyúr

A tömény az alap, én is csak azt iszom, sör és bor nekem nagyon nem jön be, nem maradt más.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7924) Mappa válasza Svájcinéger (#7922) üzenetére


Mappa
addikt

:D ami késik nem múlik... nagy test nagy élvezet, csak a pia kevés mindig :D ezért hamar józanodom

Winne - pontosan :K .... én már a pálinkát galgalizálva iszom/alázom. egyből hányinger rulez :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#7925) Mappa


Mappa
addikt

ruszkik na ide sem mennék saját autóval, mennyi balfax állat van ott az utakon :Y

nem kötelező megadni

(#7926) Svájcinéger válasza Winne (#7923) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem is voltak ilyen korszakaim. Kezdtem a töménnyel. Na azt sikerült megutálnom, mert annyiszor betúrtam a sokféle szar töménytől, jött a sör, de az meg nem tett jót az epémnek, így maradt a bor. De most már újra iszom mindent ! :D

Mappa: hát én elviszlek egy olyan helyre, ahol az egy lakosra jutó kocsmák és alkoholisták száma a világon a legmagasabb ! :D Ott nem fog elfogyni a pia.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7927) albert8 válasza Mappa (#7925) üzenetére


albert8
addikt

Hát van benne egy két durva frontális :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7928) Mappa válasza Svájcinéger (#7926) üzenetére


Mappa
addikt

Jó ilyen helyi lelakott alkoholpuffadt alakok közé én nem ülök be. söröző, ahol kihozzák a piát és nem kocsma ahol én támasztom a pultot ;]

nem kötelező megadni

(#7929) Svájcinéger válasza Mappa (#7928) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ne vágj fel itt nekem ! A pia, az mindenhol pia ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7930) Mappa válasza Svájcinéger (#7929) üzenetére


Mappa
addikt

a tartás az meg tartás .... :D

nem kötelező megadni

(#7931) LackoMester


LackoMester
addikt

Nézegrtek egy szlovák bazár -on erre mit találok.
Nézzétek meg a marha lov, nem fért bele a kártya gépbe, hát kivágta a ház oldalát, és kábel menedzsment is nagyon komoly, a kosszról nem is beszélve. :W

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7932) albert8 válasza LackoMester (#7931) üzenetére


albert8
addikt

Házra nincs péz :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7933) LackoMester válasza albert8 (#7932) üzenetére


LackoMester
addikt

arra már nemjutott.... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7934) Mappa válasza LackoMester (#7931) üzenetére


Mappa
addikt

ezek ilyen balta nyomok.... igénytelen :K

nem kötelező megadni

(#7935) v-paci válasza Mappa (#7934) üzenetére


v-paci
aktív tag

Eléggé sufni lett... legalább reszelhetett volna rajta egy kicsit :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#7936) LamaCube


LamaCube
addikt

Egyem a szíveteket nem mindenki arra veri, hogy milyen szép a házikó belülről a világító plexi mögött. Befért a kártya? Befért :K Zsebben maradt 20 ropi a ház végett? Zsebben :K
Na, akkor nincs miről beszélni :P ;) :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7937) LackoMester válasza LamaCube (#7936) üzenetére


LackoMester
addikt

Akinek ilyen kártyára+ hűtésre futja, ja és a deszka is elég komnoly, vicc, h. nemtelik egy normális kuckóra, amit nemkell szétvágni, főleg ilyen morbid módon. :U
Nemverem a makit a házamra, de azért nem is így néz ki. :B :R
Este nyomok fel képet az enyémről, persze nem tökéletes, de határozottan jobb, mint ez Rózsahegyi tájparaszt féle ház. :K

szerk.
Találtam egyet .

albert 8
nemértem pontosan hova, mi?

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7938) albert8 válasza LackoMester (#7937) üzenetére


albert8
addikt

+ még meg is főz pár alkatrészt. :)
Ha már fotózol meg tudnál nekem nézni valamit?
a hátlaphoz és a lemez olvasók háta mögé befér egy 3cm széles cucc?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7939) LamaCube válasza LackoMester (#7937) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint látható valaki leszarja, hogy milyen belülről a pc háza. A lényeg, hogy ami benne dübörög az legyen rakéta. Lehet sokat jár vele lan-partykra és ezért nem kell neki csilli-villi házikó. Nem kell rá vigyáznia. Egyébként lehet kívülről jól néz ki, atom jó fényezéssel stb. :K

Amikor svájcban voltam párszor, akkor egy fazontól vittük az autókat. Bontója volt, meg övé volt a fél falu. Egy ütött kopott audival járt. A garázsába, meg ott volt a Ferrari testarossa, mellett az összes James Bond filmben használt Bond autó ez volt a hobbyja :Y . A faszikám kb. úgy nézett ki mint egy szakadt hippi kopott bőrkabát hosszú haj, meghívott kajálni és amikor fizetett össze-vissza voltak gyűrődve az ezer frankosok a zsebében.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7940) LackoMester válasza LamaCube (#7939) üzenetére


LackoMester
addikt

Okés, értem mit mondasz ( ismerek én én is olyan sokszoros Euro 10miliomost aki úgy néz ki mint egy hajléktalan, mondjuk Ő A7 -sel jár :D ), de akkor se így kell kinéznie, hardverekből látni, h. nemsajnálja a zsetont a gyerek a PC- re, akkor a kuckóra se sajnálja. :K Ez az én véleményem az egésszről. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7941) albert8 válasza LamaCube (#7939) üzenetére


albert8
addikt

Akkor asszondjátok én is úgy nézek ki mint egy hajléktalan? :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7942) LamaCube válasza albert8 (#7941) üzenetére


LamaCube
addikt

Én hippit írtam és igen ez az avatar tényleg hasonlít az említett emberre :P :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7943) Svájcinéger válasza albert8 (#7941) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Aztat. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#7944) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Az az egyetlen baj a nyárban, hogy minden este be vagyok állva mint a gerely és soha nem marad semmi emlékem róla. Most is k.o. vagyok. Megírom ezt a kommentet és fekszem is. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#7945) Mappa válasza Pickle Rick (#7944) üzenetére


Mappa
addikt

Májtranszplantáció.. és akkor emlékezetes lesz :D :D :DDD

amúgy nem vágom, hogy lehet k.o.-n ilyen helyesen írni? ;] nem, hogy még gépet is benyomjam :DDD

kitartás! nincs is jobb mint éhgyomorra pálinkát böfögni :DDD

nem kötelező megadni

(#7946) Pickle Rick válasza Mappa (#7945) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Tegnap nem voltam azért k.o. de az elmúlt most a hétvégén kb. minden nap, gép elé se volt időm/erőm beülni max egy pár percre. xD Én leabszolváltam, haverom meg 4-esre diplomázott uh, most megy az ünneplés. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#7947) Mappa válasza Pickle Rick (#7946) üzenetére


Mappa
addikt

grat. akkor igyál még szemed így áll :K

nem kötelező megadni

(#7948) Mappa


Mappa
addikt

na beállok én is a BÖF3 premiumosok közé :))

sztem holnapra meg is lesz a kód.... kiváncsi vagyok :)

nem kötelező megadni

(#7949) @rglaaf válasza Mappa (#7948) üzenetére


@rglaaf
veterán

az uj mapokat max 16-sloton told különben szivás lesz ha csak nem vettél még új vga-t

PSN:BiZzare_0 ️

(#7950) Mappa válasza @rglaaf (#7949) üzenetére


Mappa
addikt

:N még nem... várnám, hogy a 7870 ára becsúszik 90k alá olyan 85k-ra az itten boltban de valahogy annak az ára meg sem moccan :F 7850 cirka 15k-val lett olcsóbb így lehet maradok ennél. bár! aprón vannak jó áron lévő 7870-esek 80k környékén - korrekt eladóktól...de a csőrömet baxa hogy, garancia is oda szól így ha valami van a kártyával, akkor posta vissza pl. Pécsre az úgy meg cuclis :o

a pálya betöltés CQ-nál is annyi gyors mint B2K-nél? mert alap map-ekre azért kell várni bőven.

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.