Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) LackoMester válasza LamaCube (#7744) üzenetére


LackoMester
addikt

okés nem vettem komolyan.... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7752) @rglaaf válasza Winne (#7745) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó csak az is tedd már hozzá hogy ez egy előre megbeszélt jelenet volt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#7753) Winne válasza @rglaaf (#7752) üzenetére


Winne
nagyúr

Gyenge próbálkozás. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7754) @rglaaf válasza Winne (#7753) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem nem most már emlékszem beszéltük ts-n hogy tanker-nek meg nekem kőporos lett a hátunk és megkértünk rá a porold már le de nem gondoltuk hogy ezt egy Spas-l teszed ami nem volt egy fair dolog de mind egy, ennyi a story :K :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#7755) Winne válasza @rglaaf (#7754) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7756) albert8


albert8
addikt

Ez a BF3 multi eddig röhej...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7757) busman válasza albert8 (#7756) üzenetére


busman
addikt

Mi? Az új dlc?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7758) albert8 válasza busman (#7757) üzenetére


albert8
addikt

Mivel nincs DLC-m ezért arról nem tudok nyilatkozni, de a BF3 multi az úgy egyben eddig röhejes.Nem erre számitottam a coop után meg főleg nem...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7759) @rglaaf válasza albert8 (#7758) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én is igy votam 1-2 nap játék után, mindig a cod-hoz hasonlitottam aztán 15-20 óra játék után hozzászoktam most már a cod a röhej.. főként az mw3

PSN:BiZzare_0 ️

(#7760) albert8 válasza @rglaaf (#7759) üzenetére


albert8
addikt

Nem , egyáltalán nem. Én nem hasonlitom ahhoz. Inkább próbálom az EA játékaihoz, de valahogy nem megy. Annyira más az egész...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7761) @rglaaf válasza albert8 (#7760) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze hogy más hiába csak egy "fps" lövölde az engine miatt különbség miatt is érzetre teljesen szokatlan, ha valaki meg akarja szokni akkor nincs probléma, persze itt is vannak idegesítő f@szságok nem is kevés

PSN:BiZzare_0 ️

(#7762) Winne válasza @rglaaf (#7761) üzenetére


Winne
nagyúr

Vannak, de bőven szerethető és újszerű. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7763) Mappa válasza albert8 (#7756) üzenetére


Mappa
addikt

jaja idő kell ... öljed bele csak szépen a 10 órákat :K

nem kötelező megadni

(#7764) @rglaaf válasza Mappa (#7763) üzenetére


@rglaaf
veterán

úgy mint te.... :DDD

PSN:BiZzare_0 ️

(#7765) LamaCube válasza albert8 (#7760) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha elsőre nem fog meg, nem fog 20 óra után sem :N Persze vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7766) albert8 válasza LamaCube (#7765) üzenetére


albert8
addikt

Igazából én is igy állok hozzá, DE nyári szünet miatt van időm igy próbálkozok még.

Bizarre: Vannak bizony
Ti pl a térképet hogy tudjátok használni? vagy egyáltalán, honnan látjátok azt hogy ki az ellen? mert elég gé egyforma mindenki

Ja és dobhatna valaki egy video setupot
elég érdekesen alakul az FPS érték

Ja és végre megtaláltam a megoldást az árnyékokra
HBAO-t kellett beállitani nem SSAO-t vagy mit :))

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7767) Winne válasza albert8 (#7766) üzenetére


Winne
nagyúr

Azt a beállítást nyugodtan kapcsold ki, az szívja le legjobban az fps-t. :K Nem kell az élsimítás sem, azt amelyiket nem lehet kikapcsolni, azt mondjuk 2x-esre.

Térkép teljesen használhatatlan, mert nem lehet áttenni, a csapattársak zöldek és van nevük. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7768) @rglaaf válasza Winne (#7767) üzenetére


@rglaaf
veterán

a csapattársak zöldek és van nevük vagyis akkor ogrék :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#7769) Pickle Rick válasza @rglaaf (#7768) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

:C

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#7770) Winne válasza @rglaaf (#7768) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7771) Winne


Winne
nagyúr

Ha valaki esetleg nem olvasná a Bf topicot: [link] :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7772) LackoMester válasza Winne (#7771) üzenetére


LackoMester
addikt

ezmiaszar :U :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7773) albert8 válasza Winne (#7771) üzenetére


albert8
addikt

OMG :Y

ratatatatatatatatatatatatatatat :DDD :DDD :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7774) LamaCube válasza Winne (#7771) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom ezek az új mapok és mivel kutya sem játszik a böffel, így kicsit codosítottak rajta. Persze így is egy fos ez is meg a cod is.:-)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7775) Winne válasza LamaCube (#7774) üzenetére


Winne
nagyúr

Játszanak sokan vele, rengeteg szerver van tele emberrel. ;)

Elég codos tényleg, jól megfogta a videó a lényeget, de jól csinálta az EA. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7776) LamaCube válasza Winne (#7775) üzenetére


LamaCube
addikt

Ebből is az következik, hogy igénytelenek az emberek ;] :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7777) busman válasza LamaCube (#7776) üzenetére


busman
addikt

Ne trollkodj.... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7778) LamaCube válasza busman (#7777) üzenetére


LamaCube
addikt

Jó, jóóóó, jóóóóóó , de trolloló trollolóóó trolkodni olyan jóóóóó :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7779) busman válasza LamaCube (#7778) üzenetére


busman
addikt

Amúgy meg jók lettek a Dlc mapok,de te inkább ne mondj semmit,mert 45 perc jákék alapján ítéled meg..... :P

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7780) Rusher válasza busman (#7779) üzenetére


Rusher
őstag

Ránézésre szerintem is jók lettek....nekem nincs meg még, így nem toltam rajta, de alig várom már...Ziba Tower 64-es TDM maga a menyország lehet.... :D Na meg a CQ Dom is jó lehet. Ezért nem szoktam hozzátok becsatlakozni, ha éppen játszok, mert nincs még meg a DLC... :(

[ Szerkesztve ]

(#7781) LamaCube válasza busman (#7779) üzenetére


LamaCube
addikt

A bétával toltam kb. 8 órát és utána Lackó jóvoltából még 2.5 órát. Nálam ez úgy megy, ha nem tetszik az első pillanattól, akkor kuka. 10.5 órát adtam neki, tehát teljesen túlszárnyaltam magamat :K A laggokról nem is beszélve, egy hirtelen egér mozdulat, vagy egy közelharcban leadott sorozat (mondjuk az ritkán volt, mert valamelyik csipás kemper noob mindig kiszedett) aztán laggoltam, mint az atom, hát ha valaki egy fps játékban ezt élvezi, akkor "nosza, nosza szívós szemű Márta" :D Egy olyan játékért meg nem fejlesztek gépet, ami nem is tetszik. Sőt az igazság, hogy nincs és nem is lesz olyan játék, amiért fejleszteni fogok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7782) Winne válasza LamaCube (#7781) üzenetére


Winne
nagyúr

A bétát ne számold sehova, az még csak a hibajavítási stádium volt. Laggok nagyon ritkán vannak, csak neked a fejedben vannak laggok. :DDD Csipás nehezen szed ki, ha nem állsz meg. Fejleszteni meg nem kell, b1zarre egy nálad gyengébb géppel játszik. :P Ennyi! :DDD

@(#7780) Rusher: tutira tetszeni fog, iszonyat pörgős, én négy este alatt beletoltam majdnem 1500 spas killt már. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7783) Rusher válasza Winne (#7782) üzenetére


Rusher
őstag

Nem értem, mindig oda lyukadunk ki, hogy a BF3 milyen szar, holott nem is játszik vele az illető csak trollkodik itt mindig.... ;]

Jaja tuti tetszene, de külön nincs értelme csak a premiumnak, de most nincs erre 10K-m.... :N

(#7784) LamaCube válasza Winne (#7782) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint anno írtam, hogy amikor kipróbáltam Lackó böffét voltak laggjaim nem is kicsik. Bánom, hogy nem vettem fel :W Leírtam akkor is, hogy bármilyen akadás vagy laggom lesz, akkor se játszom vele ha tetszik, de mivel nem is tetszik így nincs miért játszanom. Megmondtam nekem egy fps-nek úgy van értelme, ha egyáltalán nincs laggom. Itt pedig bosszantó volt, hogy egyet fordultam hirtelen és megálltam a levegőben. 600x400-as felbontásban meg nem fogok játszani :P Mindent levettem és volt 80-100 fps-em is csak annak semmi értelme, ha bejön egy akció azt leugrik 20-ra. Inkább legyen 50, de az folyamatosan. Bizarre is írta, hogy leugrik neki sokszor az fps, neki jó úgy nekem meg nem. Nem botladozni akarok egy játékban.

Rusher

Persze, hogy oda jukadunk ki, hiszen tényleg szar ;]
Azt hiszem Mappa vagy albert8 írta, hogy ezen a fórumon az off is on, tehát annyiszor trollkodom ahányszor kedvem tartja. :K Az mw3-at is ugyanúgy fikázom és azzal sem játszom.
Mivel ez a topic is lassan csak a böffről szól, akkor miért ne trollkodhatnék kedvem szerint.
Végül leírom még egyszer (de nem utoljára :P ) Nagy fos mindkét játék ;]

Winne

A Revenge-be belenéztél? Már fent van a teljes évad és bekérték a folytatást is. Nézzél bele jó kis sorozat.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7785) busman válasza LamaCube (#7784) üzenetére


busman
addikt

Azóta volt kb 3 frissítés ,de trollkodj csak.... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7786) Rusher válasza LamaCube (#7784) üzenetére


Rusher
őstag

Félre ne érts engem nem zavar, ott trollkodsz ahol akarsz ;)
Egyébként csak annyit még, hogy érdekes ez a lag dolog nálad, mert nekem sosem produkált a játék ilyet még a béta sem, nálam az is rendben volt teljesen. :K

Ja igen, de ettől függetlenül hiába mondod, hogy mindkét játék fos....a BF3-at szídod mindig szinte :D

[ Szerkesztve ]

(#7787) LamaCube válasza Rusher (#7786) üzenetére


LamaCube
addikt

Nézd meg a kettőnk konfigját és talán feltűnik, hogy nálad miért nincs lagg. ;)
Mindig amikor a böfföt fikázom ugyanúgy odaírom, hogy az mw3 is fos. Nézz utána, ha érdekel. Egyébként azt a topicjába is szidom, tehát duplán fikázom :P

Busmann

A frissítésekről ne is beszéljünk :D 7 hónapra a kiadás után próbáltam ki és laggolt gondolom most is úgy lenne, de nem érdekel mert nem tetszik maga a játék. :N
Jó trollkodni, mert legalább felpörög a topic. Majd, ha a topic gazdának nem tetszik ír a modiknak azt bannolnak ;)
Addig is, szar mind a két játék ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7788) Winne válasza LamaCube (#7784) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem néztem még bele, több elmaradásom is van most a régi sorozataimmal, de időm meg nem nagyon van, de majd belekukkantok a pilotba. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7789) albert8 válasza LamaCube (#7784) üzenetére


albert8
addikt

Offolni lehet, de a trollkodást viszont büntetik ;]

Am meg nálam 40-50 FPS fölé nem is megy a cucc mediumon 2x-es elsimitásokkal.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7790) LamaCube válasza albert8 (#7789) üzenetére


LamaCube
addikt

Na, akkor várom a bannt ;]

Gondolom te full hd-ban tolod. Én 1280x1024-ben. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#7791) Mappa válasza @rglaaf (#7764) üzenetére


Mappa
addikt

????

Xander - amit rohadt kevesen csinálnak Q gomb (alapértelmezett) a spot-olás ezzel megjelölöd az ellenséget, és látszódik is a térképen narancssárga kis háromszög. csak ahogy írtam ezt nagyon kevesen csinálják. :(

térképet tudod változtatni 3 módba: bill beállításoknál le van írva melyik gomb az alap. :K

terep: alap kék minden a térképen
utak és házak: világos kék minden a házak utak majdnem fehérek a terep ilyenkor nem látszódik
terep, házak utak jobban látszódnak, amolyan hibrid : ez a legjobb ház út terep minden jól kivehető

térkép méret növelés: 3 mód ez is, gyalogosként a legközelebbi sztem a legjobb, járművel meg a közepes és távoli

nem kötelező megadni

(#7792) Winne válasza Mappa (#7791) üzenetére


Winne
nagyúr

Tehát a minimap nagyságát nem lehet változtatni, csak zoomolni lehet rá?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7793) albert8 válasza Winne (#7792) üzenetére


albert8
addikt

Jaja ezt tegnap találtam ki én is, hogy lehet változtatni, de még harcban még nem próbáltam.

Mappa: kösz megpróbálom ezt a q- t
ez ilyen legális vh akar lenni?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7794) Winne válasza albert8 (#7793) üzenetére


Winne
nagyúr

Én az újratöltésre tettem a spotolást, mert gyalogosként én sem spotolgatok külön, így legalább néha bespotolok pár embert, akit amúgy nem vettem volna észre. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7795) @rglaaf válasza Winne (#7794) üzenetére


@rglaaf
veterán

egy gombra a 2-t azt hogy? mondjuk nem hülyeség

PSN:BiZzare_0 ️

(#7796) Winne válasza @rglaaf (#7795) üzenetére


Winne
nagyúr

A spotolás a commonban van. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7797) @rglaaf válasza Winne (#7796) üzenetére


@rglaaf
veterán

értem de belehet bindelni pl a Q-ra a spotolást is meg a reloadot is?

PSN:BiZzare_0 ️

(#7798) Winne válasza @rglaaf (#7797) üzenetére


Winne
nagyúr

:K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#7799) Mappa válasza Winne (#7792) üzenetére


Mappa
addikt

de meglehet változtatni csak akkor bedobja nagyba, azt a fél képernyőt kitakarja :N totál nem vágom kinek jó az, még ha több monitorral is játszik az ember.

nem kötelező megadni

(#7800) @rglaaf válasza LamaCube (#7778) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tessék te Trollolooo 2 Danielle Steel regény között kiélheted a kreativitásod :D [link]

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.