Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) LackoMester válasza busman (#6449) üzenetére


LackoMester
addikt

Kinek a pap, kinek a panpné, szóval, h. ha még lehúgyfosozod az MW3, nekem akkor is az tetszik. :K

Rusher azért nemtolom veletek a gémet mert alig több mint 2 órát toltam 2 hét alatt, és amikor Ti vagytok, akkor én általába MW3- al gémelek :B
Majd ha beleunok ( végigtolom a prestige- ket ) akkor majd jelentekezem nálatok, azért köszi a meghívást. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6452) @rglaaf válasza LackoMester (#6451) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igy van mindenki el tudja dönteni mivel akar játszani, nekem semmi bajom a cod-al nálam az volt a baj hogy ráuntam, és mivel nem voltam ős cod-s nem ragaszkodom annyira hozzá

PSN:BiZzare_0 ️

(#6453) Winne válasza Rusher (#6450) üzenetére


Winne
nagyúr

..., vagy kölcsönadhatnád egy teszt erejéig Hypernek... :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6454) LackoMester válasza Winne (#6453) üzenetére


LackoMester
addikt

Ha nekem címezted a kérdést, akkor természetesen, ha a Hyper kéri, akkor kölcsönadom kipróbálni. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6455) Svájcinéger válasza Winne (#6453) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Minek ? MW3-mal sem játszik. :D Bár tegnap volt, TS nélkül.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6456) v-paci válasza @rglaaf (#6452) üzenetére


v-paci
aktív tag

+1

Én is így vagyok ezzel... az mw3 valahogy nem hozott semmi újat, ami lekötött volna. Számomra nagyon unalmasak és egyhangúak a pályák és lehet ezért is volt olyan érzésem, hogy folyamatosan ugyanazon a 3 mapon játszunk. Hol van egy Highrise, vagy Afghan, vagy Overgrown (és még sorolhatnám) szintű map az mw3-ban :F

Amúgy Lackó szerintem az a baj, hogy cod-os elvárásokkal akarsz nekifutni a böf-nek. Ez, annak ellenére, hogy itt is embereket kell ölni, kicsit másfajta játék. Ha csak az infantry only játékmódokat nézem, már akkor is óriási különbségek vannak. Ez nem az a játék, ahol előkapod az mp7-et aztán egyedül lekommandózod az egész ellent. Persze azért itt is lehet szép killstreakeket összelőni, de egészen máshogy kell nekiállni ;)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6457) LackoMester válasza v-paci (#6456) üzenetére


LackoMester
addikt

Természetesen, ahogy korábban már párszor leírtam, nálam a COD4 az etalon, szóval igen, akarva- akaratlanul a COD a kiinduló pont, bocs, ez ellen sokat egyenlőre nemtudok tenni.
A játékmódok közül csak párat próbáltam, de valahogy a TDM ( csak jármű nélküli játék jöhet szóba ) még úgyahogy tetszett, egyébként, azért próbáld meg egy MP7, vagy akár egy G36C úgy lelőni ( hátulról 6 embert ) az ellent mint a Mappa által belinkelt BF3 videóba, megnyugtatlak- nemegyszerű.
Elhiszem, meg láttam, h. itt egésszen máshogy kell játszani, na ez az amiért nem jön be annyira.
Egyébként nem azt mondom, meg sosem állítottam, h. sz@r, rossz játék, csak egyszerűen nemfekszik- és ezáltal nem jön be, valószinűleg sok gyakorlással lehetne rajta csiszolni, de egyenlőre van mivel gémelnem. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6458) Svájcinéger válasza v-paci (#6456) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kár ezen vitázni, hogy melyik a jobb játék. Kinek a pap, kinek a papné. Én elvagyok az MW3-mal, a Fiam meg mostanában csak World Of Thanks-ozik. Jelenleg egy német páncélvadászba szerelmes. MW3 egyáltalán nem érdekli.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6459) v-paci


v-paci
aktív tag

Angel és Lackó... félreértés ne essék, mindenki azzal játszik, amivel akar. Eszemben sincs agitálni, csak leírtam a saját véleményem a két játékról. :R

A WoT pedig egy nagyszerű játék

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6460) LackoMester válasza v-paci (#6459) üzenetére


LackoMester
addikt

Persze, így van. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6461) LamaCube


LamaCube
addikt

Voltam tegnap és szerintem ma is leszek, de mint kb 20x leírtam ts-en nem tudok lenni, mivel a gyerek egyedül alszik és az ajtók nyitva vannak. Az asszony meg ott nézi a tv-t ahol játszom. A hangot se erősítem fel, így hiába mennék fel úgysem hallanék semmit :N

Winne

Amiről beszéltünk múltkor.
Felújítás előtti:[link]

Felújítás utáni:

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6462) albert8 válasza LamaCube (#6461) üzenetére


albert8
addikt

Azigen, jó lett, stilusos :K :Y :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6463) Winne válasza LamaCube (#6461) üzenetére


Winne
nagyúr

Szépen megcsináltad. :K Mennyi lett a vége összesen? Azért a sárvédő nélkül sokkal szebb. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6464) LamaCube válasza Winne (#6463) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszi mindenkinek! :R Igen sárvédőket már nem teszek fel, jobban néz ki. Majd többet mos az asszony eső után :DDD

A munkálatok:
- váz homokszórása, szinterezése (porfestés)-8000Ft
- matrica szett készítése-2600Ft
-bowdenházak, bowdenek-1000Ft
-bowdenház végeket én esztergáltam inoxból- ingyé volt :) -vagyis a cég állta :D
- 2db fehér felni fekete küllőkkel fekete aggyal-12500Ft (a küllők dobták meg az árát, mert sima fényes küllővel 8000 lett volna)
-monoblokk csere (hajtókar csapágy)-2700 Ft
-racsnicsere, váltó beállítás-3000Ft
-fehér v-fék szett 2500Ft
-Kellys fogantyúk 1000Ft

Összesen 31-32000 Ft kb.+ 6-7 óra munka a szétszedés és összerakás, beállítás.

Ráfért már a generál. 12 éves a bicaj és kb 20000 km volt benne :K

TUPA

:DD :C

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6465) tupacamaru válasza LamaCube (#6461) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nájsz. :K De a kép kedvéért nem kellett volna levenni a támasztó kerekeket. :N :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#6466) Mappa válasza LamaCube (#6461) üzenetére


Mappa
addikt

fehér fekete igazi minimalista ...nagyon fasza. (lett) :D

nem kötelező megadni

(#6467) Svájcinéger válasza tupacamaru (#6465) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6468) LackoMester válasza LamaCube (#6461) üzenetére


LackoMester
addikt

Fasza jól néz ki. :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6469) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ma este én sem leszek. Haveromnak megszületett a fia.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6470) Mappa


Mappa
addikt

BÖF3 legújabb DLC megfogjátok venni? Ez a zárt épületen belüli DLC-t?

nem kötelező megadni

(#6471) Rusher válasza Mappa (#6470) üzenetére


Rusher
őstag

Én sztem majd igen, de csakis Origin 50%-os akcióban. :K

(#6472) Winne válasza Mappa (#6470) üzenetére


Winne
nagyúr

A COD DLC. :D

Én rássönbe venném meg, megvárom amíg lesz. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6473) @rglaaf válasza Mappa (#6470) üzenetére


@rglaaf
veterán

no thanx inkább repkedek:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#6474) Mappa


Mappa
addikt

ingyen kiszállítás van a pcx.hu-nál

nem kötelező megadni

(#6475) Winne válasza Mappa (#6474) üzenetére


Winne
nagyúr

Árban se olyan rosszak, amiket néztem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6476) Winne


Winne
nagyúr

[link]

Lvl. 34 :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6477) Wans válasza Winne (#6476) üzenetére


Wans
aktív tag

ez valami gagyi műanyag vizipisztolynak tűnik egy nagy TV-vel rajta, cube-nak úgy sem tetszene ;]

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6478) LamaCube válasza Winne (#6476) üzenetére


LamaCube
addikt

Ez micsoda? A jó öreg fatusú Ak-47-nél nincs jobb fegyver :N

Wans

:K :C

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6479) v-paci válasza Winne (#6476) üzenetére


v-paci
aktív tag

sátgán núúb :P :C

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6480) Mappa válasza Winne (#6476) üzenetére


Mappa
addikt

haladsz :K :C

én a héten még nem is játszottam... ahogy most hétvégén sem fogok. grillparti helyett benti sütögetős parti, elég vacak idő lett :( jövőhét hétvégén szint úgy grill parti.
gyerekek lassan májat keresek... valaki? :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#6481) busman válasza v-paci (#6479) üzenetére


busman
addikt

Jó is az... :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6482) Winne válasza LamaCube (#6478) üzenetére


Winne
nagyúr

Van benne frankó igazi kopott AK is, én azzal tolom, igazi fegyver érzése van rúgásra. :)

@(#6477) Wans: rákattintottál a képre? :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6483) LamaCube válasza Winne (#6482) üzenetére


LamaCube
addikt

Már annyira izgatott vagyok, hogy kipróbálnám... :K csak nincs mivel :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6484) Wans válasza Winne (#6482) üzenetére


Wans
aktív tag

lol, nem. így már egy fokkal más. :)

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#6485) Winne válasza LamaCube (#6483) üzenetére


Winne
nagyúr

Lackó felajánlotta már te gyogyi, úgyhogy nincs több kifogás... :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6486) LamaCube válasza Winne (#6485) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem ment át az irónia? :P
Meg hogyan tudnám kipróbálni? Nincs is fent a gépen...azt se tudom mit kellene csinálni.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6487) Winne válasza LamaCube (#6486) üzenetére


Winne
nagyúr

Ne magyarázz, Lackó odaadja, lecuppantod és kipróbálod, majd örülsz, hogy birkózhatsz a fapuskákkal. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6488) @rglaaf válasza LamaCube (#6486) üzenetére


@rglaaf
veterán

jajj ne bénázz már :D ugyan ugy müködik mint a steam beloginolsz és leszeded a gépedre, peccset dlc-t mindent leszed automatice

PSN:BiZzare_0 ️

(#6489) busman válasza LamaCube (#6486) üzenetére


busman
addikt

Láma vagy? :D

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6490) LamaCube


LamaCube
addikt

Ha netalán megtetszene és megveszem, akkor újra le kell tölteni és új acc-ra kellene tenni?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6491) busman válasza LamaCube (#6490) üzenetére


busman
addikt

Jah,vagy megveszed lackóét...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6492) LamaCube válasza busman (#6491) üzenetére


LamaCube
addikt

Tényleg :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6493) Winne válasza LamaCube (#6490) üzenetére


Winne
nagyúr

Dehogy kell újra feltenni, uaz. Az origin ugyanúgy működik, mint a steam, kb annak a koppintása, van benne fájlellenőrzés. Na húzzál bele! :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6494) LamaCube válasza Winne (#6493) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt mibe húzzak bele???

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6495) lacos001 válasza LamaCube (#6490) üzenetére


lacos001
senior tag

Meg fog tetszeni,én is pontosan ugyanigy álltam hozzá,mint te.Tessék,mi lett belőle? Sztiiimen sem voltam 8 napja játszani mw3-at........nem véletlenül.....
Hajrá ;)

(#6496) Laraxior válasza lacos001 (#6495) üzenetére


Laraxior
titán

:D :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6497) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez hatalmas XD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6498) Winne


Winne
nagyúr

Te Tanker!

Mik ezek a cheater statok? [link]

Vallj színt szépen... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6499) v-paci válasza Winne (#6498) üzenetére


v-paci
aktív tag

Tényleg... hogy haxolt össze ilyen kerek számokat :Y

Ki vele Tanker, miez?! :DDD

Winne legalább ilyen vezetési tudás legyen a cél

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6500) Winne válasza v-paci (#6499) üzenetére


Winne
nagyúr

A céljaim megvannak, a megvalósítással természetesen komoly gondok vannak... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.