Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) SipiBcs válasza busman (#6299) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nálad komolyabb a gond! :DDD

Az a videó kártya sokkal többet ér, mint amennyit adnának érte. Azon kívül, hogy nem tud dx11-et, szerintem a világ legjobb kártyája. ;)

lap:5-7k
proci 22-23k
ram: 10-12k

Szerintem pont most értek még rá egy picit. A napokban jön ki az IvyBridge proci ami jó lesz az 1155 socket-be. A tiétek már nem nagyon fog esni, viszont a használt Sandy procik ára garantáltan megy majd lejjebb. Erre a megjelenéstől kb. 2 hónapot kell várni szerintem.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6302) Rusher válasza LamaCube (#6300) üzenetére


Rusher
őstag

de nem látom még értelmét, mivel olyan játék nincs amihez kellene akkor minek? :)
Csak lehet most még jól ki lehetne jönni a dologból lap+cpu+ram 35K-nál többet nem nagyon kapnál érte, viszont egy új hűtő+2500K+lap+ram legalább 80K. Amire érdemes lenne váltanod sztem egy i3-as proci plusz valami olcsóbb lap, ami azért jó meg 4 giga ram, akkor nem kéne ráfizetned sokat viszont jobb lenne érezhetően.

(#6303) LamaCube válasza Rusher (#6302) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát szerintem marad ez, úgysem játszom nagyon, letöltésre meg netezésre elég lesz :K
Mondjuk a 35 szerintem kevés, de ezen nem veszünk össze.
Az i3 meg nem megoldás sokkal erősebb nem lenne a vas szerintem. Sipinek igaza van, hogy most még nem érdemes váltani, majd talán 2-3 hónap múlva. Nem hajt semmi, végül is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6304) Winne válasza SipiBcs (#6301) üzenetére


Winne
nagyúr

Én nem követem a témát, mennyire várják kb a 2500-as i5 Ivy-s megfelelőjét? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6305) albert8 válasza SipiBcs (#6301) üzenetére


albert8
addikt

Csak megjegyzem, hogy van árazós topik PH-n :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6306) SipiBcs válasza Winne (#6304) üzenetére


SipiBcs
őstag

A tunning betyárok nagyon. Az átlag felhasználóknak még pár évre kiváló az SB. :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6307) busman válasza albert8 (#6305) üzenetére


busman
addikt

Akkor elmehetsz oda..... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6308) v-paci válasza busman (#6307) üzenetére


v-paci
aktív tag

Visszamennyé... Te kérdezted, hogy mennyit ér az ócskavasad :DDD

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6309) @rglaaf válasza LamaCube (#6303) üzenetére


@rglaaf
veterán

bf3-ra bőven jó ez a konfig még, vegyed meg mert kell a helibe a jó gunner mert itt , mindenki ace combat lesz lassan:D meg itt lehet csipázni sz@rásig

PSN:BiZzare_0 ️

(#6310) busman válasza @rglaaf (#6309) üzenetére


busman
addikt

:K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#6311) LamaCube válasza @rglaaf (#6309) üzenetére


LamaCube
addikt

Jobb az fps-ed, mint a béta alatt???
Nekem béta alatt 30-40 volt a max, olyan fps laggjaim voltak, hogy az hihetetlen :DDD
Természetesen nem veszem meg :N sose érdekelt a repkedés és a járműves harc, de ezt már túltárgyaltuk.Szerintem ez a szerencsém, mert így nem kell fejlesztenem :K
Bár a bandából mindenki hiányzik, de jártam már így miután megjelent a cod4 és mindenki odament én meg maradtam még cod1-ben 2 évet. Most ezt nem tudom megtenni, mert mw3 nem tud marasztalni. Vagy untat vagy idegesít és ez nem jó párosítás. :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6312) Winne válasza LamaCube (#6311) üzenetére


Winne
nagyúr

Jobb az fps, simábban fut és hidd el a járműves marhasággal nem is kell foglalkozni, én sem teszem. :N A monumentális hatása megvan, tényleg harctér érzését kelti, mindenképpen érdemes lenne kipróbálnod legalább. :K Jobb ha te is fennt vagy, több visítás van. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6313) Winne


Winne
nagyúr

Ez volt az amin kiestetek és egyedül maradtam a fogyó csapatban:

[link] :D

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6314) Mappa válasza LamaCube (#6311) üzenetére


Mappa
addikt

belezúzol valami mai középkategóriás vga-t oszt annyi. én is tervezem egy 7850/70 beszerzését majd pár hónap múlva mikor kicsit leesnek az árak(legalább is ebben reménykedem, hogy a szaros Nvidia odateszi már magát valami videózsugával, hogy kicsit elkezdődjön az árháború)

mai game-k úgy is erre hajtanak.

más: ma délután leszek........ HANGGAL :DD

nem kötelező megadni

(#6315) Svájcinéger válasza albert8 (#6305) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lófaszt sem szoktak ott válaszolni szerintem. Akkor érdemesebb megnézni, hogy ugyanaz a cucc mennyiért megy az aprón.

Hyper: azt hittem eladod a géped és nem veszel semmit.

Mappa: majd hozzánk is köszönj be légyszíves. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6316) Mappa válasza Svájcinéger (#6315) üzenetére


Mappa
addikt

de csak mert ilyen szépen kérted (ritka) ;]

nem kötelező megadni

(#6317) Svájcinéger válasza Mappa (#6316) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hiába na ! Jól nevelt gyerek vagyok. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6318) Mappa válasza Svájcinéger (#6317) üzenetére


Mappa
addikt

ámen :R :D

nem kötelező megadni

(#6319) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap kipróbáltam a BF3 -at, hááát nem az én játékom. :N
3- 4 pályán játszottam ( Teheran, Kharg Island ) itt esélyem se volt mert szarrá lőttek tankal, helivel, jet- el. Embert nemtudtam lőni. :U
Azt próbáltam jármű nélküli pályát a Metro- t, ( valami zászlót foglaltunk :K ) ez már valamivel jobban tetszett ( medic- el voltam ) de csak úgy tudtam bártkit is lelőni ( itt már lőttem vagy, 10 emebert ) h. kempeltem. ;) Ez meg nem az én stilusom. :N
Hatalmas nagy pályák, és ha nincs jármű akkor sokat kell futni a csatába. :K
Ez van. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6320) @rglaaf válasza LackoMester (#6319) üzenetére


@rglaaf
veterán

nálam is volt olyan hogy 0-12 statom volt de nem érdekelt jót gémeltünk, itt is vannak bosszantó hibák de probálok elvonatkoztatni a cod-tól ,ritkán van pluszos stat főleg a sok kamikaze járművezés miatt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#6321) Winne válasza @rglaaf (#6320) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez pontosan így van. :K

Ha a csapat érdekeit nézed és nyomod ezerrel, akkor nehéz pluszban maradni, de így is lehet jó hajtós egy meccs. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6322) LackoMester válasza @rglaaf (#6320) üzenetére


LackoMester
addikt

Az a helyzet, h. nemtudom elválasztani a COD- tól ( egyébként, el kéne, igazad van ) mivel nálam, ha PFS akkor még mindig COD, bár sajnos a sorozat oda jutott, h. már kezd nekem se tetszeni, de ez van és még mindig jobb mint BC2- BF3.
Egyébként ha már játékélmény, valahogy nekem nem tud az lenni, h. mire a csatába eljutok lepörög előttem az életem, aztán meg egyből pofánlőnek. Meg ugye nem azért játszok, h. negativ stat- om legyen, mert az nálam eléggé romboló hatású. :B
Ja és az origin- és a szerverkereső, az valmi vicc a Steam- hez képest. :U
Nemakartam trollkodni, de nálam ez a játék csak erre jó. A 17 Euro- t( 5000 Ft ) megér, de teljes összeget biztos nem. És simán, nyugott szívvel kifizezetek az MW3 DLC- ért ugyanennyit, mert tudom, h. azzal rendszeresen fogok játszani, nemúgy mint ezzel.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6323) v-paci válasza Winne (#6321) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jah kamikaze járművezés ugye Winne... a humvee nem tud ám basejumpolni :DD

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6324) Winne válasza v-paci (#6323) üzenetére


Winne
nagyúr

Igenis tud, este feltolom a videót. :DDD Elég furán lebegett szerencsétlen, meg kellett volna próbálni benne kinyitni az ernyőt. :DD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6325) @rglaaf válasza LackoMester (#6322) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem kell sokat gyalogolni mert a csapattársakra rá spawnolsz és ott vagy azonnal a sűrűjében,egyébként én is azon dillemáztam hogy mw3 dlc a szokott tartalommal 4-5 map vagy egy egy fullos uj játék ugyan azon az áron, persze én orosz verziórol beszélek kb annyi az is dlc-vel együtt.
Igazából az uj moh-ra is kiváncsi leszek remélem lesz belőle béta , kell a változatosság mert mw2 után az mw3 nem hozott akkor ujitásokat és olyan érzésem volt mint ha mw2-vel tolnám tovább csak egy patch-el rontottak rajta meg hozzá dobtak pár uj mapot

PSN:BiZzare_0 ️

(#6326) v-paci


v-paci
aktív tag

epic fail

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#6327) Svájcinéger válasza v-paci (#6326) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

LOL

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6328) LackoMester válasza @rglaaf (#6325) üzenetére


LackoMester
addikt

Ok a spawn -ról nemtudtam, de sokat nem változtat a dolgon. :B
Egyébként én is a fórumtárs által árult oroszból angol- ra varázsolt DLC -s verzióra gondoltam, és írtam, h. annyit talán még megér, de nekem a leendő MW3 DLC is megér ennyit, sőt azzal még gémelni is fogok. ;)
Egyébként fasza, h. tetszik Neked- nektek. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6329) LamaCube válasza Mappa (#6314) üzenetére


LamaCube
addikt

1.5 éve vettem ezt a vga-t(50000 forintért) a tököm cseréli le újra. Jó kis kari ez. A 2magos proci kevés a bf3-ra, de mivel nincs szándékomban vele játszani, így nem is érdekel annyira.
Persze lehet más véleménnyel lennék, ha csapatban próbálnám ki, de 5000 ft még sok arra, hogy csak kidobjam az ablakon, ha nem jön be és ahogyan magamat ismerem, ha elsőre nem fogott meg, akkor csapattal sem fog. :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6330) @rglaaf válasza LamaCube (#6329) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mivel én nem vagyok ős cod-s én annak idején is azt mondtam ha mw2-kihal akkor avval megyek tolni amit a nagytöbbség nekem mind egy csak ne kelljen lone wolf mod-ba játszani,figy nekem gyengébb a procim mint a tied és csak 64-slotos cq hal be az fps azért is csak 32-re megyünk esténként
A helyzet az hogy hiába vagyunk esténként 5-6an egy csapatban még igy is kevesen vagyunk mert nem jut elég ember mindent csinálni
Tankerrel megint hajnal 2-ig csak a helire gyurtunk ugy hogy mostmár csak jó gunnerek kellenének:D
Demo beta alapján nekem se tetszett igy hogy vagyunk már egy páran igy már elég élvezetes a játék meg mondom mw3 sincs semmi bajom csak igazából a fegyo maxolásról szólt nekem az utóbbi hónapokban csak hogy haladjak a prestige szintekkel.Ugyhogy ugy döntöttem mw3 dlc helyett lesz bf3
Idei cod nem izgat mert issmét tréarc csinálja majd jövőre megnézzük hátha addig lesz engine váltás

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#6331) LackoMester


LackoMester
addikt

Egy kis kedvcsináló, FarCry 3 a multi egész jónak igérkezik a video alapján.
Azért egy próbát megér ( ne ). :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6332) Svájcinéger válasza LackoMester (#6331) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Első rész bejött, második már nem érdekelt, mert akkor már multiztam. Azért arra semmi garancia nincs, hogy ez a multi jó lesz. Ubisoftnak nem tom mekkora tapasztalata van multiban, bár elég híres játék gyártó. Biztos van köztetek, akinek beugrik tőlük egy-két játék, nekem nem. Pedig anno nézegettem a honlapjukat, hogy milyen új single játékot hoznak ki. Most mindenki igyekszik meglovagolni a COD által generált multis hullámokat.

Azért egy Postal multit kipróbálnék. Kapnátok a pofátokra a lapáttal. :DDD A sliccem azért nem gombolnám ki, max. ha csak idegen lenne az ellen.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6333) LamaCube válasza @rglaaf (#6330) üzenetére


LamaCube
addikt

Ha tetszene is sok értelme nem lenne nekem, mivel 10-nél tovább nem lennék, azt néha kezdenénk 9-kor, akkor még 1 mapot se tudnék végig tolni. A repülős, helis harctól meg kiráz a (h)ideg :DDD
Hát a tréarcos engem se izgat :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6334) LackoMester válasza Svájcinéger (#6332) üzenetére


LackoMester
addikt

Egyébként nagyon a COD- ra hajaz az egész multi, én próbáltam anno a FC első részét is, de azt a cheaterek megölték, játszhatatlan volt, a Far Cry 2 multit is próbáltam, azthiszem tavaly, az olyan BC2- hez hasonlítanám ( járművek nélkül ), de semmi extra az egész.
Azért is írtam, h. ez így elsőre egész jónak tűnik. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6335) @rglaaf válasza LamaCube (#6333) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó persze nem 50k tiketes serverre kell menni, a helis harc meg zsir amikor 50-s nagypapival csinálsz darálthúst a gyalogságból :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#6336) Winne válasza LamaCube (#6333) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem kell a repülősökkel foglalkozni, azok elvannak egymással, ritka, amikor olyan jók vannak, hogy van idejük gyalogossal és pontokkal is foglalkozni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6337) LamaCube


LamaCube
addikt

Jó egye fene rábeszéltetek, de akkor se veszem meg azt a szart ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6338) SipiBcs válasza LamaCube (#6337) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD :R

Alakul..... már csak pár hét és megtörik! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6339) Winne válasza SipiBcs (#6338) üzenetére


Winne
nagyúr

Én speciel senkit sem akarok meggyőzni, de ahogy megbeszéltük az MW3-at is, hogy a csapat miatt megvesszük, úgy itt is az van most, hiányzik is a visítós pofája. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6340) LamaCube válasza Winne (#6339) üzenetére


LamaCube
addikt

Majd felmegyek ts-re azt visítok vazze :DDD

Sipi

:N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#6341) Winne válasza LamaCube (#6340) üzenetére


Winne
nagyúr

Kezdetnek nem rossz. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6342) Mappa


Mappa
addikt

vööhááheeh.... :U

nem kötelező megadni

(#6343) Svájcinéger válasza Mappa (#6342) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát hozzánk tegnap nem köszöntél be. Hiába kértem szépen...

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6344) @rglaaf válasza Mappa (#6342) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem jött ez sehova kamubéla:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#6345) Mappa


Mappa
addikt

már kora este úgy bealudtam, hogy az csak na :D

nem kötelező megadni

(#6346) Svájcinéger válasza Mappa (#6345) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ilyenkor mit szól az asszony vagy hát ha puncid van, akkor a pasid ? :D

Kora este bealudtál ? Már a tinájgerek sem aludnak be kora este !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6347) Mappa válasza Svájcinéger (#6346) üzenetére


Mappa
addikt

keljél a héten minden nap 4 órakor és megnézlek péntek vagy hétvége fele tombolsz-e este 8-9 órakor :K

nem kötelező megadni

(#6348) albert8 válasza Mappa (#6347) üzenetére


albert8
addikt

Ahogy kotta szokta mondani, haggyad a NYUGGERT :DDD ;] :P

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6349) Svájcinéger válasza Mappa (#6347) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Jól van na ! De azért szegény asszony pajti ! Anno bármikor fel bírtam kelni azonnal, most már azért húz vissza az ágy, hogy na még egy kicsit. De hétvégén nincs kifogás.

albert8: szeretnétek Ti ilyen kondiban lenni a Kottával, mint én. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#6350) albert8 válasza Svájcinéger (#6349) üzenetére


albert8
addikt

Úgy legyen :K Respekt :R

Mánki tanár :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.