Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#825) #41635072 válasza laci666 (#823) üzenetére


#41635072
törölt tag

A ptaronok dye típusúak, kivéve a PGI-t, amely pigment. Ez eredetinél és utángyártottnál is így van elvileg.
Utángyártott és eredeti patron között elég nagy a különbség, persze ez csak fotónyomtatásnál látszik. Én a tintacentrum.hu-tól rendeltem tintát, mert ott Orink van, és az valamennyire ismert, nem csak felmatricázott fos. Az a baj, hogy az eredeti nagyon drága, pedig fotónyomtatáshoz nem ártana. Végülis így is jó képeket csinál. (Ha nem a monitor előtt ülve hasonlítgatod össze a kinyomtatott képet, akkor teljesen jó. Amúgy is csak nekem szúr szemet az eltérés, a család többi tagjának nem).
Először nyugodtan használd el az eredetit! Azok nem fognak keveredni, és ha keverednek sem baj...
Az egyetlen olcsó fotópapír, ami most még olcsóbb!!! Naggyon olcsó!!! :Y :Y :Y : [link] Ez elég jó minőségű.
Sima papírként valami nónémet használok, amit fater hoz a munkahelyéről... :D Ez szerintem mindegy mjen.
DVD borítót nem nyomtatok, max magára a DVD-re szoktam nyomtatni.

Természetesen nem gond, nyugodtan kérdez csak, segítek, ahogy tudok.

Jah, egy kis tapasztalat: A nyomtatóval készült fotók kissé túl világosak, a fotóstól előhívatottak, meg túl sötétek, és ragyás az emberek bőre... Kinek melyik tetszik jobban, szerintem otthon jobbat lehet nyomtatni. Még annyi, hogy otthon kicsit erős a vörös színárnyalat, de nem vészes, ezt is csak az én hülye szemem látja szvsz.

Egyébként annyi még, hogy rendesen odaver, még az epson 6 tintás fotónyomtatónak kikiáltott hiperszuper nyomtatóknak is. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.