Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) Tulku


Tulku
veterán

No eddig bírtam...

Tehát Astell&Kern XB10 inside (hogy a külföldi keresők is megtalálják...)

Két fontos támpont a Cirrus 4350 dac chip és a CSR8675 integrált BT chip amely így csak részben jut szóhoz.
AK ismét bizonyította, hogy a dac chip nem minden...egyáltalán nem cirrusos hangja van...

Jön majd ha ráérek egy összevetés az Itech 9100 és az XB10 között.....perpill az általam ismert modulok közül magasan a legjobb hangúak...az Itechben Sabre chip van...azt hiszem nem lövöm le a poént, ha elárulom, hogy az XB10 nyert, bár nem volt gyenge a verseny...
Itech majd boldogít valakit, ezért nem is kapom szét...

Lesz ebből a BT istennyilából is végre valahára valamelyest elfogadható minőség, egyelőre mélyen zsebbe kell nyúlnia, annak aki ezen a szinten képzeli el a BT zenehallgatást...

[ Szerkesztve ]

(#30502) RobeeK


RobeeK
tag

Sziasztok,
tanácsot-ötletet szeretnék kérni dap vásárlással kapcsolatban (mi mással itt :) )
Jelenleg egy sok éves Cowon D2-t használok és előbb-utóbb új lejátszót tervezek vásárolni - ha beadja a kulcsot, akkor előbb.
Amiket nézegettem eddig a kínálatban:
Fiio X1 2, X3 2, X5 2, - inkább x3, x5-öt
Lotoo PAW 5000
SONY NW-A35
Cowon M2, Plenue D
Cowon-ok lennének méret és üzemidő alapján a legszimpatikusabbak, de azokat ha jól tudom nem forgalmazzák hivatalosan. Többi pedig ezekhez képest elég méretesek (rendszeresen zsebben hordom) és az üzemidejük is csak kb 10 órára van megadva. Még a Sony az, ami jobb üzemidővel kecsegtet, de az egyéb paraméterek alapján nem tudom a többiekhez képest hol áll.
Tudnátok tanácsot adni, ezek közül melyiket réné meg leginkább, esetleg más javaslat, ami kisebb mérettel hosszabb üzemidőt tud? Köszi.

(#30503) krx21 válasza RobeeK (#30502) üzenetére


krx21
nagyúr

Vedd számításba szerintem az X5 3-mat is...

(#30504) RobeeK válasza krx21 (#30503) üzenetére


RobeeK
tag

Az ha jól látom még nagyobb és üzemideje sem jobb (és még drágáb is),
már az X5 2 is 120e. Igazából 100ból szeretném megúszni - nem baj ha kevesebből, de ez annyira a 'környékén' volt, hogy bekerült a listára. ade az már +50% :)

(#30505) #16820480 válasza RobeeK (#30504) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont androidos, ami akkor előny, ha akarsz esetleg Spotify vagy Tidal szolgáltatást használni. Illetve a DAC chip jobb benne azért.

Az üzemidőt szerintem nagyjából elfelejtheted, aminek igazán jó hangja van, az ilyen 10-15 órákat megy, mert ennyit fogyaszt bennük az erősítő és az egyéb elektronika, amitől jó hangjuk lesz. Szoktál 15 óránál többet zenét hallgatni úgy, hogy közben nincs a közelben konnektor? Nálam a tipikus zenehallgatás ilyen 1-2 órás, utána már azért fárasztó lehet. Ha meg csak szóljon valami a háttérben, akkor arra kb egy telefon is elég.

Amúgy 100 körül van még néha AK Jr is, az is jó hangú cucc, de persze üzemidőben ez a kategória, mint a fentiek.

(#30506) Tulku válasza RobeeK (#30502) üzenetére


Tulku
veterán

Ezek közül a plenue D...ha kicsit többet szánsz rá akkor X5 III...abban AKM dac van és egész jó hangja van...

(#30507) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Mrobo C5 2.0 olcsó kis lejátszót már próbálta valaki?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30508) RobeeK válasza #16820480 (#30505) üzenetére


RobeeK
tag

Köszi.
Nem gondolkodtam ilyen szolgáltatásokban egyelőre.

Üzemidővel igazad van jobban belegondolva, csak a Cowon-nal úgy megszoktam, hogy a töltőt elfelejthetem és 2 hetente ha eszembe jut rádugom. Volt anno ilyen 8-10 órát bíró lejátszóm amit 2-3 naponta töltöttem és felüdülés volt utána a D2 :) Így nézegetve zavaróbbnak tűnik a méretük.

Hangminőségre nekem nagyjából elég ami egy 'nagy felbontású' mp3-ból kihozza a maximumot, meg esetleg még ad némi pluszt a sima cd minőségű lossless. Tapasztalataim szerint egy olcsó lejátszó erre (sem) nagyon képes), ezért nem a legolcsóbbaknál nézelődöm. Igazat megvallva a nagy felbontású anyagok hozzáadott értékével kapcsolatban szkeptikus vagy hordozható eszközöknél. Eleve közlekedek, nem 100%ban csak a zenére koncetrálok, plusz busz/villamos/vonat zaja, zörejei. A környezet és körülmények amiben használom szerintem többet vesznek el mint amit nyerek a jobb minőségével, így mindegy.

Ha már listaáron 150ezres lejátszókat említünk akkor láttam iBasso DX90-et is ennyiért, igazán azt (sem) ismerem.

(#30509) RobeeK válasza Tulku (#30506) üzenetére


RobeeK
tag

Köszi, nekem is a Plenue D a legszimpatikusabb, csak ha jól látom azt Magyarországon nem forgalmazzák.
Ilyen árú cuccnál meg tartok a külföldi rendeléstől.

(#30510) #16820480 válasza RobeeK (#30508) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem volt több ilyen "rövid" üzemidős lejátszóm, igazából nem zavaró. Nekem nem volt az. Végső esetben rádugod egy powerbankra.

Olcsóbban én még a Shanling M1-et nézném meg, az sem bír sokat, de viszont kicsi és jó a hangja.

(#30511) arcszesz válasza Ciccuka (#30507) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Szerintem ez nem ér 50 USD-t. Találni ebben az ársávban jobbat is. +25 usd-ért meg már valódi audiofil lejátszó is van.

(#30512) Ciccuka válasza arcszesz (#30511) üzenetére


Ciccuka
veterán

De az már legalább 50%-al drágább. Egyébként melyikre gondolsz?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30513) arcszesz válasza Ciccuka (#30512) üzenetére


arcszesz
aktív tag

IHIFI780 van 75 alatt. Másik liga.

50 körül Benjie T1-et mondanék. CPU és DAC ugyanaz mint IHIFI-ben, erősítő viszont nincs benne. Némileg gyengébben szól, cserébe hosszú az üzemideje. Alin most 51 usd.

(#30514) fericske válasza arcszesz (#30513) üzenetére


fericske
addikt

Ezeket hallottad, vagy csak tippelsz?
Egyébként mindegy. Biztos vagyok benne, hogy ezek közül egyik sem képes kiváltani hangra egy telefont.
Ennélfogva szerintem már a létjogosultságuk is megkérdőjelezhető, egy Sansa clip féle aprósághoz képest,
amikor itt még legfeljebb a méret lehet szempont valami aktivitáshoz.

(#30515) arcszesz válasza fericske (#30514) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Hallottam.
Amúgy nincsenek audiofil hajlamaim. :)

A budget kategória létjogosultságáról meg teljesen értelmetlen vitát nyitni.

(#30516) RobeeK válasza #16820480 (#30510) üzenetére


RobeeK
tag

Köszi, ahogy látom, ez is 'külföldi'.
Ha már kicsi és olcsó, Fiio M3, vagy X1 2?

(#30517) kemcso válasza RobeeK (#30516) üzenetére


kemcso
Ármester

Egyik se, akkor inkább telefon ;)

(#30518) Maxximus válasza #16820480 (#30510) üzenetére


Maxximus
őstag

Megjött innen, úgy 3-4 hétre a Shanling-M1. Simán kihozta a posta,átvettem. Az ÁFA-t és VÁMOT ezek szerint megúsztam, mert nem kellett semmit fizetni. Vagány kis lejátszó. Az AKG 545-ömmel összehaverkodtak. A Focal Spirit classic-ra már talán kicsit kevéske. 37.800.- volt tokkal,üvegfóliával,szíjjal.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#30520) krx21


krx21
nagyúr

Gyerekik! Végre van már X7-re 3.3 nem beta firmware!

(#30521) #16820480 válasza Maxximus (#30518) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az annyiért elég jó vétel volt akkor :K

(#30522) RobeeK válasza kemcso (#30517) üzenetére


RobeeK
tag

OK, köszi. Akkor első sorban X5 2-3, AK JR, Plenue D, olcsóér' Shanling M1,
esetleg M2. Kisebb Fiio-t X5-től lefelé inkább ne ha jól értem.

(#30523) Maxximus válasza krx21 (#30520) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem ÓTA ra nem dob fel semmit.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#30524) Maxximus


Maxximus
őstag

És a technikai supportban sem....marad a manuális frissítés.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#30525) Tulku válasza krx21 (#30520) üzenetére


Tulku
veterán

És mit hozott?

(#30526) krx21 válasza Maxximus (#30523) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem sem, csak felnéztem a fiio.com -ra..
Tulku: Fel még nem tettem, de új android és sok egyéb, az oldal részletezi...

(#30527) kemcso válasza RobeeK (#30522) üzenetére


kemcso
Ármester

Az X3 II már nem rossz, de elég száraz hangja van és nem is egy acélos cucc. DX90 is ott van, mint lehetőség

Én azt mondom, hogy ezen a szinten már el kell menni hallgatózni, a Fiio-k pl az iJoe-nál, az AK a Kácsánál. Akkor lesz képed arról, hogy milyen hangot keresel, melyik jön be, hallod-e a különbségeket és ha igen megéri-e neked a drágább.

(#30528) Mortel


Mortel
senior tag

Sziasztok!

Ibasso-t Magyar országon forgalmaz valaki?

Köszönettel:

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#30529) Tulku válasza Mortel (#30528) üzenetére


Tulku
veterán

Tudtommal már nem...Bartimexnél lehetett kapni...de már tán ott sem...

Melyik készülék érdekelne? (DX200?)

(#30530) Mortel válasza Tulku (#30529) üzenetére


Mortel
senior tag

Köszönöm, sejtettem... :(

Egyelőre csak a 90, vagy a 100 jöhetne szóba, de így esélytelen...

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#30531) Tulku válasza Mortel (#30530) üzenetére


Tulku
veterán

100-at már nem gyártják...szerintem a 90-et sem...használtan néha felbukkan...

(#30532) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Olyan MP 3 lejátszót szeretnék,amelyhez lehet pl.pendrive-ot(64 GB)csatlakoztatni,a rajta levő fájlokat lejátszani.
Jó lenne,ha a mappa kezeléssel nem lenne gond,illetve,ha az adott számokon belül könnyedén lehetne előre-hátra tekerni.
Milyet javasolnátok?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#30533) RobeeK válasza kemcso (#30527) üzenetére


RobeeK
tag

OK, köszi, ez lesz belőle. Lehet ha idáig jutok majd bővítem is a listát.

(#30534) s4tch


s4tch
veterán

@sheratan

A többieknek az alapgondolat: Meizu Pro 6 telefon mellé/helyett valami, ami jobb hang, és nincs helyhez kötve. Hogy ez dap, tablet, telefon, vagy hordozható dac/amp, az alapvetően mindegy.

- iPad Pro: itt úgy olvastam, a kicsiből hiányzik a dedikált dac. Egyébként ez egy hasonló chip, mint ami az iPhone 6s-ben is van; hacsak nem gyökeresen más az iPad Pro erősítő része, akkor ez nem lesz érdemben jobb, mint a Pro 6 (ami hangyányit nekem jobban tetszik a 6s-nél). Ráadásul drága is.
- X5 III: ez listán van :) AK dac, android (van tidal és nasról lejátszás is), masszív ház, jöhet. Mondjuk drágállom kicsit, nem a tudásához és a versenytársakhoz, hanem a hajlandóságomhoz képest.
- Shanling M1: asszem schawo írta erről, hogy az LG hifi plus jobban szólt. Akkor már ott az LG + telefon, olcsóbban, a telefon minden kényelmével.
- DA300 éjjeliszekrényen: és akkor mit hallgatok a nappaliban? :)

Veszett sok variáció van valóban, és a nagy része kényelmes is. Kár, hogy nincs lehetőség végigpróbálni ezt a temérdek kütyüt. Ezeket szívesen meghallgatnám:
- Pioneer XDP100r, Onkyo DPX1: ezek használtan most kezdenek szállingózni. Sabre, de ettől még lehet jó. A Pio hangja állítólag inkább meleg, mint harsány.
- Cayin i5: ezt számomra nem feltétlenül lényeges dolgok miatt (mint pl. nincs gapless playback) köpködik a head-fin, előbb-utóbb használtan biztosan ki lehet belőle fogni jó áron.
- Xduoo XD05: ez sima dac/amp, papíron ez is klassz, lehet, hogy bőven elég lenne.
- Hidizs AP60, Cayin N3: ezek is elég hasonló tudást hoznak. Bár kicsit idegenkedem a bt átviteltől, megoldható lenne a telefonról ezekre streamelni bt-n keresztül.
- LG G6 quad dac verzió, Meizu Pro 6 plus: leginkább kézenfekvő megoldás lenne, ha hangban hoznának egy kategóriányi ugrást a Pro 6-hoz képest.

Sorry, hosszú lett...

[ Szerkesztve ]

(#30535) #16820480 válasza s4tch (#30534) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom telefont mennyi időre veszel, és mennyire vagy válogatós, de én kb feladtam, hogy olyan telefont hajkurásszak, ami kiemelkedően szól, mert:
- eleve alig van néhány ilyen
- azok többségén valami hihetetlen elk....t Android fut
- egyéb hardverben nem felelnek meg
- drágák
- és amúgy is évente legalább új telefont veszek, így a fenti kritériumokkal ez már lehetetlenné teszi az ilyesmit.

Én nem úgy emlékszem, hogy schawo jobbnak mondta volna az LG-t, szerintem talán csak ár/értékben, mert az a cucc jóval olcsóbb az M1-nél. Az AP60 is olyan fekete bárány, senki nem akarja megvenni, de mondjuk az AP100 próbája után én nem is csodálnám (mondjuk ezt meg innen kb én próbáltam csak, meg talán olyanok, akik CanJam-re járnak), mert a Hidizs szoftvere iszonyat, a hangja pedig nem kiemelkedő (AP100-nak ugye). Ezek fényében én nem várnék sokat az AP60-tól.

Én most szerintem amúgy biztosan M1-et vennék, ha kellene egy DAP, vagy valami kompaktabb és normális hangú. Annál előrébb kb egy X5-III lenne, vagy valami Plenue/A&K, de azok meg igen drágák tudnak lenni.

(#30536) Bodz válasza s4tch (#30534) üzenetére


Bodz
nagyúr

Még mindig XD-05. 150 dollárért be lehet húzni és dapokat eszik reggelire...

[ Szerkesztve ]

(#30537) s4tch válasza #16820480 (#30535) üzenetére


s4tch
veterán

Megkerestem, itt írt schawo egy keresetlen gondolatot: [link]

Elvileg a Hidizs is valami kifacsart Hibyt futtat, csak nyilván nem az androidos verziót.

(#30536) Bodz: épp most írok egy head-fis arcnak, aki korábban kínált eladó példányt, és nem zárta le a hirdetést. Hátha...

(#30538) fericske


fericske
addikt

Jön a QP2R.
Remélem lesz a CanJam-en.

(#30539) Tulku válasza s4tch (#30534) üzenetére


Tulku
veterán

1. Mivel fogod hallgatni? (igen lényeges mielőtt bármilyen ügyet ajánlana az ember)
2. Mennyi a keret?
3. Fontos-e hogy telefon is legyen (hiszen ha nem, akkor a dedikált dap-ok jelentős előnyt élveznek...tehát dap-ok nem ilyen fisz-fasz apró mütyúrök...)

Fericske: No ezek is hallgatnak az idő szavára és végre AKM-et használnak...erősnek erős lesz, a lényeg a kezelése és hogy a tárcsa ne adja fel ideje korán :)

[ Szerkesztve ]

(#30540) s4tch válasza Tulku (#30539) üzenetére


s4tch
veterán

1. Nad Viso HP50, Goldring DR150, Fostex TE02n, illetve tervezek venni valami jobb hangú fülest.
2. Nem tudom, tényleg. Legyen forintban max. 5 számjegy, többet nem szánok rá.
3. Tudjon tidalt és dlna-t.

Ki kéne várnom, míg az X5 III használtan lemegy 100k alá, ugye. :)

(#30541) Tulku válasza s4tch (#30540) üzenetére


Tulku
veterán

DAP eddigi tapasztalataim szerint fülhallgatók meghajtására lett tervezve (írhat itt és most akárki akármit....már hogy ez meg az a 600 ohmos HD1500-at is kihajtja...stb....a dap már feszültség-áramerősség együttes okán szinte mindegyik fejesben hagy benne valamit ....némelyik még fülesekben is).
Ezt mindenképp figyelembe kell venned, akkor jársz a legjobban, ha a felsorolt készülékek közül a legnehezebben hajthatót elviszed az Ijoe-ba és meghallgatod az X5 III-at...egyáltalán teszik-e, kihajtja-e...stb...

Tidalt még az Onkyo, Pioneer tud, vagy az AK magasabb lejátszói, de ott vígan 6 a számjegyek száma...
Másképp: 99 ezer forintért Tidalt tudó egyértelműen jó hangú dap-ot nem fogsz perpill kapni...esetleg vmi kínai csodát...én ezekben természetesen nem bíznék, de ízlések és pofonok....

(#30542) s4tch válasza Tulku (#30541) üzenetére


s4tch
veterán

Pont ezért nézem az Xduoo XD05-öt: az borítékolhatóan meghajt bármit, ami nálam valaha előfordulhat. Egyébként ezek könnyen hajtható eszközök, a DR150 is elmegy a telefonról.

(#30543) #16820480 válasza s4tch (#30542) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az elmegy és a jól szól az két külön dolog ;) Mi most arra próbálunk tippeket adni, hogy miként szólna jól is a láncod.

(#30544) Tulku válasza s4tch (#30542) üzenetére


Tulku
veterán

Nézd...borítékolhatóan a 300-as denon asztali után egy dap nem adja azt a minőséget hangban...
Ez nagyjából tekinthető axiómának...

Nyilván az "elmegy" kategória nem fog 100 ezer forint kiadására késztetni....

Nyilván nem hangosságra értettem, illetve különbözőek lehetnek a zenei minőségről alkotott elképzelések, fogalmak egyes emberek esetében...ezt nem vitatom...

Példának okáért, a Layla (fülhallgató) minden telefonról elég hangosan szól, még némelyikben basszus és magas hangok is vannak rendesen...de egy normális dap-ról valami egészen mást hallok...

(#30545) Sefter válasza Tulku (#30544) üzenetére


Sefter
veterán

Egy komolyabb dap-tól se várhatom el a jobb hangminőséget (mint a da300) :F

Más: meghallgattam az X5 3-at egy fiio ex1 mkii agybadugóssal (sajnos csak ezzel lehetett). Valami szánalmasan szarul szólt..
0 tér, tompa hang. Mivel itt sok jót mondtok róla, adnék neki még egy esélyt, valami más fülessel/fejessel. Tudtok mondani olyan helyet, ahol kipróbálhatom (akár viszek fejest..).

Psn ID: sefter_hun

(#30546) s4tch válasza Tulku (#30544) üzenetére


s4tch
veterán

Valami ilyesmi nekem is a gondom a mobillal, amit az utolsó bekezdésben írsz: megvan a hangerő, nagyjából megvannak a részletek és a térleképzés is, de a dinamika és a középtartomány húzása az asztali cuccon más liga. Még az olcsó Fostex füles is szebbet zenél. Az sem segít, hogy alapvetően már a Pro 6 sem szól éppen rosszul. Rossz volt az előző telefonom, rossz az aktuális hivatali laptop, a Pro 6 meg nüansznyi eltérésekkel tudja azt, amit egy szintén kéznél lévő iPod 5gen, amit alapvetően a kocsiban tartok.

"Nyilván az "elmegy" kategória nem fog 100 ezer forint kiadására késztetni...."

Igen. A fejes választásnál valahol a HP50-nél lépett be a csökkenő hozadék törvénye: addig nagyjából minden forintnak láttam a helyét, viszont zárt fejesben a következő, ami kategóriányival jobb hangot hozott, majd' 3x annyiba került. Lehet, hogy Bodzra hallgatva lövök egy Xduoo XD-05-öt, az legalább biztosan minden téren túlszárnyalja a Pro 6-ot. De leginkább hallgatózni kéne... :) Köszi neked is sheratannak is a törődést.

(#30547) Tulku válasza Sefter (#30545) üzenetére


Tulku
veterán

Nézd a DA300-as egy asztali gép, nyilván nem a felső kategória...azonos árkategóriában ne várd azt a minőséget, nyilván egy milliós dap felveszi vele a versenyt (füles esetén)...

"0 tér, tompa hang."

Ez furcsa...nyilván az AK chip egy nagyon sima hang, az hogy nincs tere és tompa, az vagy egyéni ízlés, vagy a hangkeltő sajátossága...
Bár magam nem hallottam (csak az elődöket) de saját ismeretségi körben is találkoztam olyan emberrel (akinek nyilván legalább 80%-ig megbízom az ízlésében) aki nem ezt hallotta...de bármi lehetséges...

(#30548) Sefter válasza Tulku (#30547) üzenetére


Sefter
veterán

Én is a fülesre gyanakszom, ezért próbálnék rá egy komolyabbal. A szomszédos standon viszont a Hifiman supermini nagyon tetszett (nem találtam infót milyen dac van benne), igaz, arra egy pár ezer dolláros fejes volt kötve :B

Psn ID: sefter_hun

(#30549) Tulku válasza Sefter (#30548) üzenetére


Tulku
veterán

Hifiman dap-ból felejtős...igen nagy a meghibásodási ráta...ha az a supermini a régi 700-as megfelelője, akkor azt hallottam...nem rossz, de fejesben azért hagyott rendesen...

(#30550) biokox


biokox
tag

Na tegyük tisztába a dolgokat az egyik legerösebb dap-om van ami létezik ez alatt az erösitörészt értem egy majdnem 2000$ fejessel hallgatom de egy 100$ füles röhej de odaver neki egyszerüen egységesebb a hangképe.A fejesben brutál mélyek vannak a közepe érthetö sima a magasak sziporkázóak de dap-al nem áll össze a kép .Fejeserösitövel hallgatva már más a helyzet pláne ha van rajta szimmetrikus fejhallgato kimenet.nincs mese dapokhoz füles kell azt kiszolgálja maradéktalanul. Fejesekben mindig hagy kivánnivalot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.