Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44932) doc válasza ALI_G (#44928) üzenetére


doc
nagyúr

miert vennek szart? ha egy szerelo azt mondja ra hogy nincs komoly baja, akkor az olyan nagy bukta nem lehet...

jotanacsokat a vasarlashoz meg honapok ota olvasok mindenfele oldalakon, beleertve termeszetesen az elso hsz-t is

a csorgesrol egyebkent kerdeztem a CBR600F tulajokat, mondtak hogy siman elofordul hogy a vezermulanc/feszito csorog, az pontosan ugy viselkedik mint amit ma hallottam (3000 koruli fordulaton csorog, alatta/felette semmi), ez pusztan annyi, hogy idovel azert cserelni kell (egy normalis szerelo nyilvan egybol felismeri hogy pontosan minek is a hangja)

Integra:
miert lenne 'nagyon lutri'? figyu, ha mutatsz nekem felmillaert tokeletes allapotu 15 eves CBR600F-et, vagy legalabb hasonlo kategoriaju turasport vasat, hidd el, megkoszonom... ez legalabb (amennyit szetszedes nelkul lattam belole) egyben van, nincs szetrohadva (ilyet lattam sajna csutortokon, gyonyoru hangu, stabil gep, alul harom kilo rozsdaval), szepen jar a motor, nincs lathatoan betonnal polirozva (mint a ma megnezett, mar linkelt moci a szarrapalyazott gumival). ez volt az otodik CBR600F amit megneztem, es a masodik olyan, amire azt mondtam hogy ezt szivesen hazavinnem. az elso egy 20 eves F2 volt, amire azt mondta a srac hogy 600-ert elvihetem (rendszam nelkul) :D jo mondjuk mondta hogy alapvetoen nem elado, ezt maganak vette, es tudja hogy horribilis ar, nem is eladni akarja, de 'van az a penz' :)
a futomu/lengescsillapitok proba alapjan jok, szinte zsir uj gumi van rajta, mi kell meg? vannak rajta hibak, karcok, a farokidomon repedes, de ezt kb. lesz@rom... nekem az kell, hogy megbizhatoan mukodjon alattam, ne legyen komoly baja (pl. torott/ferde vaz, hengerfej, stb), a problemas, de vallalhato dolgokat majd idovel rendbehozom
tudom hogy szerinted aki nem harommillas uj motort veszi, az idiota, de ez van, nekem erre telik. mondjuk ha megtehetnem sem vennek sokkal dragabbat elso motornak...

egyebkent orulok hogy aggodtok ertem (tenyleg!), de azert egyikotok sem ajanlott meg szerelot, vagy legalabb motorugyekben kellokeppen jartas szakit, aki be tudna kukkantani az idomok ala :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.