Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45601) Integra válasza TayRol (#45598) üzenetére


Integra
titán

aztán takarítottál e vagy elsunnyogtad e?:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45602) TayRol válasza Integra (#45601) üzenetére


TayRol
veterán

hat ize, tegnap elsunnyogtam de attettem mára.:D a festes elmaradt de volt viragultetes meg par aprosag. ja, es bőrruhatisztitas.:)

(#45603) runner 125 válasza Steven (#45597) üzenetére


runner 125
nagyúr

Áh, köszi, ennyire nem vagyok oda érte, csak az ár / futott km-en megakadt a szemem.
De köszi tényleg, rendes tőled. :R

Integra

Jah, az EU-s rendszámból egyértelmű, h import. Viszont ezt nem vágtam. Miből ismerted fel?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45604) TayRol válasza runner 125 (#45603) üzenetére


TayRol
veterán

pl. a prizma az elso villan.

(#45605) Shkiz0 válasza runner 125 (#45594) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

~28.000

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#45606) Integra válasza runner 125 (#45603) üzenetére


Integra
titán

usa-ban kötelező az oldalsó prizma, ami amúgy kiégeti az ember szemét, mert annyira ótvar ronda, egy fertő.. :) de ez csak egy pc37, a pc40-nél nagyon komolyan új bringát csináltak. na nem mintha a pc37-tel ne verték volna rommá a világot ssp-ben.. :)) sőt, még a sima f4-gyel is előtte..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45607) Topiccsendőr válasza Integra (#45606) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah, azoknak a bringáknak semmi közük az utcaihoz :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45608) Djuree válasza VIBO (#45599) üzenetére


Djuree
félisten

persze, dobd fel :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45609) Integra válasza Topiccsendőr (#45607) üzenetére


Integra
titán

azért annyiban van, hogy nagyon sok minden széria elem kellett rajtuk hogy legyen. más kérdés, hogy futamonként újra cseréltek bennük szinte mindent:)
wsbk-nál is ugyanez ugye a fő kritérium, ezért is lettek ennyire durvák az utcai ezresek.
az ádámot kéne megkérdezni hogy nicky rcv-je vajon milyen a blade-hez képest.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45610) runner 125 válasza Integra (#45606) üzenetére


runner 125
nagyúr

Valóban, nem tűnt fel elsőre.

..egy csöppke elfogultságot érzek. :D :))
_

mod.

Elhiszem én.

..viszont az összes Honda-s olyan, mint Te. :D Vicc nélkül.., Honda-t azért is érdemes venni, mert minden tulaj a gyerekeként kezeli. Ezt beszéltük persuval is. :D

Shkiz0

Vezérműláncot csekkoltad, vagy fogod?
Egyik barátomnak van K4 600-asa, úgy rémlik ő 35k km környékén cserélte. De, ez nem tuti, ha elérem megkérdezem.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45611) Integra válasza runner 125 (#45610) üzenetére


Integra
titán

nincsen benne, nézd vissza az ssp utolsó 10 évét:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45612) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Pont tegnapelőtt nézegettem katalógusadatokat a versenymotorokról.
2003ban SBK ban a sornégy 1000 nek volt 208 lóereje. Igaz, hogy V2 esek miatt egy kicsit fojtani kellett szabályzat szerint, de akkor is.
Manapság a bundesliga hajú Hans bemegy a boltba a festékfoltos melegítőnadrágban - amit színházbajárósnak hív - rábök az S1000R-re és megveszi a bömöst majdnem ugyanennyi lóerővel. Amikor Ruben Xaus meg James Toseland ilyen teljesítményű bringákkal versenyeztek. Lehet kicsit könnyebbek voltak. Hát nem döbbenet? :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45613) Integra válasza Topiccsendőr (#45612) üzenetére


Integra
titán

sőt, mondok jobbat is. olyan biztosítást is tudsz kemény 500 euróért kötni rá, hogy ha eldobot, kapsz akár egy tök újat helyette....egyik barátom kint így jár pályázni az amúgy új s1000rr gépével. nem fél eldobni, mert kap másikat.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45614) Topiccsendőr válasza Integra (#45613) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nálunk meg nézi a biztosító, hogy ki járkál pályanapokra és annak egy fityinget se fizet, ha közúton töri, ha nem :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45615) runner 125 válasza Topiccsendőr (#45614) üzenetére


runner 125
nagyúr

:Y

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45616) VIBO válasza Djuree (#45608) üzenetére


VIBO
őstag

ezekről lenne szó

nagyon keveset voltak használva

sztetek mennyiét érhetnek?

hova érdemes feltennem őket hirdetni?

vagy esetleg itt vkit megmozgat?

:R:R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#45617) runner 125 válasza VIBO (#45616) üzenetére


runner 125
nagyúr

Linkkel valami nem ok.

Egyébként ilyeneket kepesmotor.hu-n szokás eladni. Legalábbis szerintem ott van a legtöbb motoros holmi eladó.
Vagy: expressz és vatera.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45618) Shkiz0 válasza runner 125 (#45610) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Még nem lett csekkolva, de szép hangja van a blokknak, nem csörög.
Ahova fogom vinni szervizbe ott azt mondta a srác, hogy 40-50-et is elmennek. De látott már olyat ami 10k után szarrá ment, viszont azzal a géppel dragversenyre járnak.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#45619) VIBO válasza runner 125 (#45617) üzenetére


VIBO
őstag

link javiitva :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#45620) doc


doc
nagyúr

[link]
"alapjaraton enyhe cicerges" ez mi az ordog lehet? :F esetleg kuplung? bar arra csak rajott volna, ha a kart behuzva elmulik...

(#45621) yodamastah válasza Shkiz0 (#45618) üzenetére


yodamastah
őstag

En 50k korul csereltem 600on. Ez ido alatt tobbszor is zorgott hidegen eleg brutal ronda hanjga van ilyenkor.Aztan ugrik 1-et a lepcsos szerkezet es megint jo lesz, es egy ido utan kzedodik elolrol ez a moka :)

Mondjuk en mentem vagy 20e kmt manualis feszitovel is, de aztan a gyaribol raktunk bele ujat mert meguntam hogy 1000km-enkent utana kellett allitani a manualist. Persze a manualisban pont ez volt a jo hogy lehet hallani hogy milyen gyorsan nyulik a lanc :) Meg persze a manualis lenyege az, hogy az a budos eletbe nem fog elromlani es elenreszteni. Az oem fesziton szet tudnak verodni a fogak es visszaugrik. No akkor baj van. De ez nagyon ritka, en legalabbis ilyet meg nem lattam, csak olvastam hgy elofordult mar.

[ Szerkesztve ]

(#45622) Djuree válasza VIBO (#45619) üzenetére


Djuree
félisten

mondjuk 15 a bukó, 10 a kabó, de csak hasraütés, majd valaki mond mást is, ha mond :)) . tedd fel képesmotorra :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45623) Ferdzsoo válasza yodamastah (#45621) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah erről mesélj még egy kicsit, mert nekem mostanában jött elő csattogó hang a blokkból, de az érdekes az az hogy csak MELEGEN van hangja. hidegen néma.
Lehet hogy a vezérműlánz feszítője nem ugrik feszesebbre?
Nekem ilyet mondtak, meg hogy az olaj állítja a szerkezetet üzemhőmérséklet függvényében?
Vagy hogyvanez? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#45624) Tüzi válasza doc (#45620) üzenetére

Szelep. Vagy hülye ahhoz, hogy megkülönböztesse a fogaskerekek vinnyogásától :D
Nem esküszöm meg rá, de mintha Csizi gépe lenne.
Utánakérdezek.
De ez jó vételnek látszik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45625) TayRol válasza VIBO (#45619) üzenetére


TayRol
veterán

a kabat Spidi, szerintem tobbet er, mint 10e. állapot fuggo, szvsz akár 15-20 ezret is el lehet kerni erte.

(#45626) doc válasza Tüzi (#45624) üzenetére


doc
nagyúr

marmint a VFR-clubos Csizie? az nem lett alaposan megtorve anno?
amugy tenyleg nagyon jo vetelnek latszik messzirol, azert is nezegettem, pedig elvileg mar megvan a mocim, ennel nemileg dragabban, de szinten VFR-klubos, szepen rendbentartott, es meg kozelebb is van :D

azt irja a srac, hogy a szerelo sem tudja pontosan hogy mitol van (ha jol ertem), ugyhogy a fogaskereket azert kilonem :D szelep meg talan, bar a franc tudja, hogy az a szerelo akkor mennyire megbizhato, ha ezt nem szurja ki...

(#45627) Daywalker válasza Ferdzsoo (#45623) üzenetére


Daywalker
addikt

Amikor nekem elment a szelephézag, akkor csak melegen cicergett, hidegen kuss volt. Azóta is van valami nagyon halk hidegen-melegen, de az a vezlánc lesz, illetve a feszítő (direkt utána is olvastam, mert többeknek is volt ilyen bajuk, a hézagmérés meg jót adott).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#45628) Tüzi válasza doc (#45626) üzenetére

akkor nem szóltam :)
grat hozzá :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#45629) doc válasza Tüzi (#45628) üzenetére


doc
nagyúr

meg ne gratulalj, egyelore meg csak 'elvileg' van meg sajna :U ki van szemelve, meg van beszelve hogy mikor nezem meg, es szerintem kb. 98% hogy el is fogom hozni, de azert kivancsisagbol csak nezelodok jobbra-balra :)

(#45630) yodamastah válasza Ferdzsoo (#45623) üzenetére


yodamastah
őstag

En K4-5 600/750rol szerzett tapasztalatokrol beszeltem. Ezen a modellen az olaj es egy rugo egyutt nyomja elore a kis fejet ami a lanc vezetot tartja. Egy fureszfogas szerkezet van, ami nem engedi hogy visszafele jojjon a fej. Ahogy nyulik a lanc az olajnyomas es a rugo idonkent ezen a fureszfogas rendszeren leptet egyet. De van egy atemeneti idoszak amig hidegen zorog.

Nem minden motoron mukodik egyforman a dolog, szoval nalad nemtudom hogy van. Ennek megfeleloen a hibajelenseg is mashogy jelentkezik. Mutasd meg egy szerelonek aki jol ismeri azt a modellt. Sok motor van amin a lanc feszito kenyeskedik, szoval lehet csak a feszitot kell kicserelni. De az is lehet hogy nem annak van hangja.

[ Szerkesztve ]

(#45631) Topiccsendőr válasza Ferdzsoo (#45623) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Üzemhőmérsékletnek semmi köze ehhez. Az olajnyomás nyomja az egyik fajtában, rásegít egy rugó, hogy amikor indítózol a 400 fordulatnál, ahol "semmi" olajnyomás nincs, ne lobogjon össze-vissza a lánc. De van ahol csak szimplán rugó van, az tud feszesebbre ugrani. Az olajos az egyfajta hidrotőke, ott az olajnyomás elintéz mindent, nem ugrál.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45632) Topiccsendőr válasza yodamastah (#45630) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

télleg, a suzukinál olajnyomás is van, meg fogasléc is...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45633) Topiccsendőr válasza doc (#45626) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egy cicergésről bármit kijelenteni egy összerakott blokk mellett. Az eléggé voodoo kategória.
Ez nem így működik :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#45634) doc válasza Topiccsendőr (#45633) üzenetére


doc
nagyúr

nem tudom mit szedtek szet, csak annyi infom van ami a hirdetesben olvashato...

(#45635) runner 125 válasza VIBO (#45619) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem a kabát többet ér, azt úgy 18-20k környékén el lehet adni, a bukó talán 10, de necces.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45636) Djuree válasza runner 125 (#45635) üzenetére


Djuree
félisten

nem ér annyit sztem, mivel xs-es :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45637) TayRol válasza Djuree (#45636) üzenetére


TayRol
veterán

neked meg nem tunt fel, hogy a motoros cuccok nem meretarányosan dragulnak? :)

(#45638) Daywalker válasza TayRol (#45637) üzenetére


Daywalker
addikt

:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#45639) Integra válasza TayRol (#45637) üzenetére


Integra
titán

abba ő tönkremenne.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45640) Ferdzsoo válasza Topiccsendőr (#45631) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kösz, az infót srácok, ez ki lett szűrve, nem az csinálja. igazából hol csinálja hol nem, de az is lehet hogy már csak beképzelem magamnak. Vájtfülű vagyok fene vinné el... ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#45641) Djuree válasza TayRol (#45637) üzenetére


Djuree
félisten

hát nem sűrűn veszek motoros cuccot, még nem tűnt fel :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45642) ALI_G válasza Topiccsendőr (#45614) üzenetére


ALI_G
veterán

Le kell venni a rendszámot pályára, és utcára is xD

(#45643) Integra


Integra
titán

így kell ezt csinálni... még kérdés?!:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45644) ALI_G válasza Integra (#45643) üzenetére


ALI_G
veterán

beteg [link], mint a pálya :)

(#45645) runner 125 válasza Integra (#45643) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szépen tartotta az ívet levegőben is. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#45646) TayRol válasza Integra (#45643) üzenetére


TayRol
veterán

aztaa! ez kiraly volt!

(#45647) VIBO válasza runner 125 (#45635) üzenetére


VIBO
őstag

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#45648) Djuree válasza VIBO (#45647) üzenetére


Djuree
félisten

mindenki mást mondott, de szívesen :DDD 1 szó mint 100, ha nem sürgős eladni, tedd fel drágábban, aztán ha nem viszik el, vidd lejjebb :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45649) VIBO válasza Djuree (#45648) üzenetére


VIBO
őstag

ez lesz sztem is ;) ;] :P

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#45650) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Ha már a dzsekiknél tartunk, ma vettem egy Shox Factory-t. Szerdán kapom meg elvileg.
Pontosan ilyen, csak nagyobb méretben.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.