Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12452) bajnokpityu válasza Boci_83 (#12444) üzenetére


bajnokpityu
félisten

a fagyálló nem azért forr fel később,mert magasabb a forr pontja.hanem mert nyomás alatt van.a deszt viz is képes a motoroknál járatos 1baros túlnyomáson 106fokon nem felforrni.
amúgy innen jön az ötletem,mi segithetne talán:nem lehet,hogy nincs túlnyomás a vizkörben?
meg pont ezért van ráirva a sapkára,hogy meleg motornál nem szabad letekerni,ugyanis a normál nyomáson azonnal felforr a víz,és a 100fokos vizgőz égési sérüléseket okoz.

valamint,ami lehet,h hülyeség,de anno úgy hallottam, a fagyálló kenő hatása szükséges néhány vizszivattyú tengelyének,és ezért is fagyállót használnak.

csak mert pont ezzel szopok az éroxszal.
egy 10éven keresztül gyártott tipushoz nem találok alkatrészt bontottan,hát beszarás.
Tomi,ha erre jársz,dobj meg légyszi egy robibontó cimmel,mert az én forrásaim zsákutcában futkosnak.

no,elmesélem akkor mi az én szopásom tárgya(trágya).napokban vettem észre,hogy fagyállót fröcsköl a térdemre a robi.sokáig aszittem a madarak szarnak rám,de sajna nincs ilyen szerencsém.szétkapom a robi elejét,hát lukas a sapka.oké,tom,lukasnak is kell lennie,valahol távoznia kell a túlnyomásnak,de az én sapkámból hiányzik a szelep.namost ami jelzi, milyen tartalékokkal dolgozik a gép,hogy a tartályból elfröcsögött az összes folyadék,és igy sem főtt meg.

szal ha vki tud BP körül robogó bontót,irjon egy privátot,hátha ott van sapkájuk.

eladó Kawasaki j300 robogó

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.