Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46401) baal-amiga válasza aranymedve (#46398) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Megnéztem, a MiBadge lesz a nyerő, sötétszürke alapon fehér betűk.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#46402) StefanBraun válasza R19 (#46399) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Én is ezt a romot használom régóta és épp az ellenkezőjét tapasztalom!Akkuidő itt a legjobb kimagaslóan a többi romhoz képest nálam,gps t net nélkül kb 5-10 másodperc alatt talál,miui kamera tökéletes.Esetleg tedd fel újra hátha.

[ Szerkesztve ]

(#46403) R19 válasza StefanBraun (#46402) üzenetére


R19
senior tag

Az újra telepítést wipe data nélkül megpróbálom - már eléggé belaktam a Defyt - hátha ez segít.

(#46404) kymco válasza baal-amiga (#46401) üzenetére


kymco
veterán

A téma melyik elemét kell hozzá módosítani?

www.refujvaros.hu

(#46405) herbi76 válasza StefanBraun (#46351) üzenetére


herbi76
csendes tag

Én is kipróbálnám,honnan tudom letölteni?
Megvan,bocsi. :U

[ Szerkesztve ]

(#46406) kymco válasza herbi76 (#46405) üzenetére


kymco
veterán

Menü/Beállítások(Settings)/Téma menedzser/Online Téma
Ott rákeresni a névre

www.refujvaros.hu

(#46407) tib78 válasza aranymedve (#46393) üzenetére


tib78
tag

Ez nálam akkor volt, amikor felraktam a launcherre is egy témát. Az egyiknek a betűi+ a másiknak a háttere = nem olvasható...

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#46408) baal-amiga válasza kymco (#46404) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Asztalt és értesítéseket biztosan. Vagy beállítod a témát, és az alkatrészeket módosítod utána.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#46409) TcMano válasza Kbali (#46390) üzenetére


TcMano
tag

Sanyirigo: köszi

KBali:

Az az érdekes, hogy a zene átmegy avval nincs gond. Nekem gyanús a CM7. Megpróbálom felrakni a 2.2 es froyot, aztán meglátom. Reggel próbáltam a WR1.6-ot, de elkezdett fc ni a beállítás, aztán bootloop os lett. Viszont ha megy a 2.2 vel akkor nem értem a problémát.

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#46410) kymco válasza baal-amiga (#46408) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, ennyi elég volt.

www.refujvaros.hu

(#46411) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt álok 3 készülék között vacilálok:
Motorola DEFY+
Alcatel one touch 995
Samsung Galaxy Ace 2
Nem tudok dönteni,az alcatel a legjobb áru többet tud a motorolánál de jobban össze van szerelve,a Samsung meg a legokosabb.és legdrágább!
A telefon GPS-nek,néha fényképezni,wifi-zni,néha játszani kell, jól összerakott telefont szeretnék!

(#46412) baal-amiga válasza Willanyasz (#46411) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Jómagam pillanatnyilag egyetlen érvet tudok a Defy + mellett, az pedig a strapabíró mivolta.
Teljesítményben jobb a másik 2 készülék, az Alca pedig tepsi (ez kinek előny, kinek hátrány).

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#46413) supercharley


supercharley
tag

Régebben sok romot próbálgattam, de ilyen vagy olyan okból egyik sem jött be igazán.
Mostanra sok bajom lett a stock rommal is, gondoltam újra megnézem hogy mi újság a főzött romok körül. Nagyon bejött a wiui 2.5.27, most ez megy, nagy a megelégedésem.
Néhány apróság azonban zavar, egy ilyenről kérdeznék most, hátha valakinek van rá ötlete.

Szóval, használom autóban is a telefont, de nincs bluetooth kihangosítóm, se fülesem. Így az szeretném ha kihangosítva tudnék beszélni. Vannak is jó alkalmazások, amik a közelséérzékelő lekérdezésével autómatikusan tudják állítgatni hogy hol jöjjön ki a hang. Azonban a wiuiban minden ilyesmi hatástalan, amikor elindul a tárcsázó, akkor alapból ki van kapcsolva a speakerphone, és csak gombnyomással lehet bekapcsolni. Próbáltam manuálisan(widgetről) bekapcsolni a speakerphone-t, be is kapcsol, amikor a tárcsázó megjelenik akkor ki is írja hogy a kihangosítás aktív, azonban még sem hangosít ki. Van erre valamilyen ötlete vagy megoldása valakinek?

(#46414) -Zola0808- válasza Willanyasz (#46411) üzenetére


-Zola0808-
tag

Én a RARZ-t választanám :-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#46415) CoolBoy323 válasza -Zola0808- (#46414) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Razr Maxxx HD ;) :P

(#46416) Willanyasz válasza -Zola0808- (#46414) üzenetére


Willanyasz
tag

:Y énis ha megtudnám fizetni :Y :P :))

(#46417) motodefy


motodefy
tag

cm9 alatt de már más romok alatt is tapasztaltam, hogy a zenék egyszer csak eltűnnek a zenelejátszóból, úgy, hogy eddig jo volt minden most meg csak fájlkezelőből érem el őket.. de ugyan ez a helyzet gallériénál is. megoldás?

(#46418) R19


R19
senior tag

Ma éjfélkor ha minden igaz felkerül a WhiteRabbit 1.7 végleges verziója. :)

[ Szerkesztve ]

(#46419) Csendeske válasza R19 (#46418) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Már alig várom! Az 1.7 X beta is szépen fut!
Remélem a final sem lesz rosszabb! :)

(#46420) errrtu


errrtu
aktív tag

Kipróbáltam már mindent az akksieséssel kapcsolatban (szerintem) állítottam már jogosultságokat rootexplorerrel, töltöttem merítettem, imádkoztam de semmi :( ma amikor esett akkor felraktam gyorsan tölteni és kb 42% nál lehúztam és a következőt produkálta

Most egy egész estés töltés után használjam vagy töltsem fel fullra+1-2 óra és utána vegyem le a töltőről? Aztán két nap múlva meglátom, hogy mi lesz!

WhiteRabbit 1.6 van fent de most, hogy jön az új akkor holnapra lesz dolgom úgy érzem :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus3

(#46421) R19 válasza Csendeske (#46419) üzenetére


R19
senior tag

Milyen újdonságok vannak az 1.7 verzióban?
Az 1.6 is nagyon jó, nem egyszerű felülmúlni. :)

(#46422) -Zola0808- válasza errrtu (#46420) üzenetére


-Zola0808-
tag

Szerintem semmi mást nem kell tenni csak beletörődni!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#46423) -Zola0808- válasza errrtu (#46420) üzenetére


-Zola0808-
tag

Bocs az ismétlésért.

[ Szerkesztve ]

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#46424) -Zola0808- válasza Willanyasz (#46416) üzenetére


-Zola0808-
tag

Ezzel én is így vagyok de egyszer úgyis az lesz. :-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#46425) Halo


Halo
senior tag

van új QCMX - mai (0912) - próbálta már valaki?
"12.09: Fixed touch driver (allow touches upto 10), Fix for data connection, thanks to SlugZero, also some more fixes for stability ril, disable fps limit in preview.
Any new build include cyan updates."

innen egész türhető sebességgel jön - rakom fel, holnap délután, estére jelzek, mit tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#46426) Hafy75


Hafy75
aktív tag

A Tiny Notes nevű szuper program eltávolítása után hagyott maga után állandóan felbukkanó értesítési sávban reklámokat. Hogy lehet megszabadulni tőle?
Kösz

Na!!!

(#46427) pockhome


pockhome
senior tag

srácok!
gyors, stabil, akksikímélő romot tudtok ajánlani ami magyar nyelvű?
előre is köszi! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#46428) StefanBraun válasza pockhome (#46427) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Wajkiui 2.5.27. és ami alapból nem magyar de van hozzá magyarosítás somi-mokeeos-v1.10.448.Mindkét rom nagyon jó szerintem!Ha az akkuidő a lényeg akkor a mokee!

[ Szerkesztve ]

(#46429) Sdi válasza StefanBraun (#46428) üzenetére


Sdi
addikt

Miért nem magyar ? Csak a beállításoknál kell átállítani, és rögtön magyar lesz, nem kell hozzá semmilyen külső cucc. Wajk eleve magyar srác.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#46430) StefanBraun válasza Sdi (#46429) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Bocsánat ha félreértelmezhető volt !! :K nem arra írtam hanem mokee romra !!
Akkor mégegyszer : wajkiui 2.5.27 magyar
somi-mokeeos-v1.10.448 ami nem magyar alapból de van hozzá letölthető magyarosítás.

[ Szerkesztve ]

(#46431) Qbász válasza Halo (#46425) üzenetére


Qbász
aktív tag

Miután feltettem, 16 bit-es lett a kép. Élvezhetetlen a youtube, a képek. Hogy lehet újra rendes színeket csiholni?

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#46432) icom


icom
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült a Defy-met levágnom, most már per.pillanatban besem kapcsol és semmi nem látja a gépen. sem az RSDLite, sem a motorola oldalon nem tudom elindítani, egy darabig még az RSDLite-al feltudtam tenni a spanyol romokat, de aztán már azt sem lehetett, mert nem látja a telefont a pc-n semmi. Ha valaki tudja mit lehet tenni, akkor szívesen fogadnék jótanácsokat....:)

Előre is köszönöm mindenkinek.

Üdv.: Icom

(#46433) Davebowman válasza errrtu (#46420) üzenetére


Davebowman
senior tag

Semmi baj, ezt én is megcsináltam, de ha 50% fölé töltöd és akkor húzod le, akkor megint megjelenik az esés! Jaja, beletörődés lesz, nem fog meggyógyulni! én már akkor töltőre teszem, ha 30% alá kezd esni, így mindig van egy 70%-os telóm és ha baj van, akkor úgyis kibírja pár órát(sőt 19%-ról 6-10 órát is)

Vargalex 1.1.7

(#46434) pockhome válasza StefanBraun (#46428) üzenetére


pockhome
senior tag

egy linket tudnátok adni?
ezek ICS-k vagy gingerbread-ok? vagy valami más esetleg?
:R

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#46435) w333 válasza pockhome (#46434) üzenetére


w333
félisten

Parancsolj : Link
Egy kicsit átalakítottam alapból launcher pro plus -al települ :D
És igen Gingerbread 2.3.7 :K
Full wipe ajánlott ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46436) pockhome válasza w333 (#46435) üzenetére


pockhome
senior tag

ICS nincs rá? nem is lesz?

és köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#46437) szabof1 válasza icom (#46432) üzenetére


szabof1
őstag

Mégis mivel "vágtad le"?

Ilyenkor már csak a szerencse (volt már rá pozitív és negatív esetem is) vagy esetleg egy Defy+ rom (a lényeg a magasabb BL verzió) segíthet. De ez az utóbbi csak a BAYER (piros) kamerásoknak jó igazán, mert a SOC driver hiányzik a pluszos kernelből.

Vagy még egyszer felrakod a 2.2 CEE romot és szervizbe viszed. Amúgy is lehet, hogy csak szerviz lesz belőle, mert esetleg a Defy+ romok sem segítenek már (ilyen esetem is volt már).

(#46438) w333 válasza pockhome (#46436) üzenetére


w333
félisten

Van ebből ICS verzió is de nagyon nem ajánlom még elég bugos és nagyon lassú az egész, és egy Memória/RAM zabáló :)
Itt már látszik hogy kevés neki a Defy, kéne még 1 proci meg vagy 512MB/RAM akkor jó lenne :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46439) pockhome válasza w333 (#46438) üzenetére


pockhome
senior tag

okés, köszönöm szépen! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#46440) Halo válasza Qbász (#46431) üzenetére


Halo
senior tag

úh, passz... direkt megnéztem, a youtube.com bejön, néztem is videót róla, semmi gondom nem volt... beállításokban viszont pár dolgokt visszarakott alapra - nézz szét valamerre... ill. mindenhol, mert nem tudom hol lehet/kell a bitmélységet állítani...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#46441) icom válasza szabof1 (#46437) üzenetére


icom
csendes tag

Utoljára RSD-vel felment a Spanyol rom a telóra, de utána sikerült a gyári 2.2-t visszaenni és azután jött a baj.

Nem tudtam root-olni semelyik verzióval sem és egyszer csak az rsd-vel szerettem volna feltenni valamit rá és akkortól nincsen se kép se hang rajta.

Olyan mint ha nem indítaná el a bekapcsoló gomb a telót, mert a telefont a fehér led mellett töltése meg megy, csak nem indul el a bekapcsolóval.....:(

(#46442) nagymolnar


nagymolnar
tag

Sziasztok!

Az új Somimokee-ban bejövő híváskor van híváselutasítás sms üzenettel. (angolny nyelvű, szeretném "magyarosítani", de sehol nem találom.

Valakink valami ötlete?

Köszi

nagymolnar

(#46443) szabof1 válasza icom (#46441) üzenetére


szabof1
őstag

Mit szerettél volna utoljára telepíteni? (Link esetleg)

(#46444) icom válasza szabof1 (#46443) üzenetére


icom
csendes tag

Hát sajnos link az nincs, mert már annyira be voltam vadulva, hogy rengeteg rom-ot meg akartam próbálni vele és semelyik nem jött össze. az igazi probléma az az, hogy defy+ -os rom is volt rá téve és azok után még a 2.2-vel is sikerült egyszer újra telepíteni, de akkor már a root-olás nem ment és talán ott erőltettem fel valamit az rsd-vel amit már nem kellett volna...

és azóta fekete a kijelzője és nem indul el a teló...

Sőt volt közben már ilyen előtte is az rsd-vel, hogy fekete volt a kijelzője, de akkor még az RSD látta a pc-n a telót és tettem rá valami olyat, mint a spanyol rom és akkor újra el indult, de most az RSD sem látja a telót sajna...

[ Szerkesztve ]

(#46445) szabof1 válasza icom (#46444) üzenetére


szabof1
őstag

Kamera? BAYER vagy SOC?

(#46446) icom válasza szabof1 (#46445) üzenetére


icom
csendes tag

SOC

(#46447) icom válasza szabof1 (#46445) üzenetére


icom
csendes tag

Talán még egy megközelítési mód lehetséges...

Egyszer leszedtem a gépről az RSD-t és a motorola eszközkezelőjét is amitől látta a gépen a pc a telót, de utána mint ha nem látná eszközként a PC-m a telót, mert most is néma az adat kábel végén, mmint ha ne is lenne rajta semmi...talán ha lenne a gépen egy telepített teló és akkor láthatná az RSD is akkor talán lehetne újra tenni a telóra rom-ot...

(#46448) szabof1 válasza icom (#46446) üzenetére


szabof1
őstag

Egy héten belül kerül hozzám egy pont ilyen Defy: SOC, Defy+ rom is volt rajta, se kép, se hang, csak fehér led, garancia már nincs. Megnézem. Ha sikerrel járok, akkor leírás is készül belőle. Addig kitartás.
Így most nem tudok mit mondani, mert menet közben jönnek az új ötletek.
Első körben biztosan BL6-os Defy+ romokkal fogok próbálkozni és azt "downgrade-elni" Froyora, de nem az ismert domerator-féle leírás szerint. Ha egyáltalán feléled. Ha nem segít, akkor még BL7-essel is megpróbálom, de akkor tuti nem lesz kamera.

(#46447) icom:
Másik PC-n nem tudod megnézni? Lehetőleg alaplapi USB-vel.

[ Szerkesztve ]

(#46449) icom válasza szabof1 (#46448) üzenetére


icom
csendes tag

Rendben, nincs más mint várni és remélem lesz megoldás rá....:)

kb.: fél éve már minden romot kipróbáltam a te leírásaid alapján mertem belefogni és minden mindig összejött és csak a romok instabilitása végett lépegettem tovább és a White rabbit 1.6-ot szerettem volna visszatenni, mert az volt a legstabilabb it a közel 50-100 féle romból és erre vége a játéknak....:(

Na akkor várom, hogy sikerrel jársz-e azon a hasonló telón.

Köszönöm a segítségedet előre is....

Üdv: icom

ja azon gondolkodtam én is, hogy vagy egy másik gépen, vagy van itt egy érintő hibás defy is, hogy azzal települ-e valami eszközként a gépre, vagy hogy mi a baj? Lehet a PC.-m a gond? Addig ennek is a végére járok és ha van újdonság, vagy előre lépés ezzel kapcsolatban, akkor megosztom egyből....:)

[ Szerkesztve ]

(#46450) schokolite


schokolite
csendes tag

sziasztok. remélem tudtok segíteni!van egy Motorola Defy mb525-öm
néha laggol egy kicsit, ezzel még nem is lenne gond,de hívásnál néha azt csinálja, hogy teljesen elsötétiti a képernyőt. ezt néha tudom azzal korrigálni, hogy megnyomom a billentyűzár gombot és akkor vissza felhozza a lerakógomb lehetőségét. viszont van hogy ezen gomb megnyomásával is sötét marad a kijelző hallom,hogy kicsörög és jártam már úgy hogy bekapcsolt a hangpósta. és utána nem reagált semmit ki kellett vennem az aksit és újra bekapcsoltam. remélem tudtok erre valami okosat mondani nekem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.