Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45251) Dream_01 válasza verebi (#45245) üzenetére


Dream_01
csendes tag

Szia nekem is hasonló gondom volt és FR után instal zip cm10 utána gapps és jó lett a cm10. sajnos ujra be kell lakni deazota stabil minden.
Előzmény nálam : CM7.2-re raktam a Mig-et és utána jőtt a cm10 és akkor voltak ilyen gondjaim. de végűl is nem kellet teljesen alaprol rakni mindent ugyhogy csak fél óra volt belakással egyűtt.

[ Szerkesztve ]

(#45252) bibliator válasza szabof1 (#45241) üzenetére


bibliator
aktív tag

Köszi!

Az írásaidat olvastam, az alapján fogom feltenni a WR-t.
Ha jól értelmeztem a CM9-CM10 telepítési írásod, akkor úgyis kell lennie egy CM7 kernelnek a telefonon hogy fel tudjam később tenni a CM10-et. Így nem veszítek semmit ha előtte kipróbálom a WR-t.
Lenne azért egy két kérdésem:
- Defy 2ndInit v1.4.2 kell feltenni vagy lehet az újabb is?
- Ha titaniummal lementem a programjaim, vissza lehet tenni vele a WR alá? Vagy kiakad?
- Csináljak rendszermentést? Ha igen abban benne lesznek a telepített programjaim?

Köszi a segítséget!

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#45253) somi52 válasza Roland06 (#45217) üzenetére


somi52
őstag

igen a miuiV4ben nincs magyar nyelv én raktam bele magamnak a wiuibol proba képpen :DD

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45254) szabof1 válasza bibliator (#45252) üzenetére


szabof1
őstag

Nem kell CM7 a Cm9 vagy CM10 telepítéséhez, de arra is lehet telepíteni.
Bármilyen főzött rom telepítéséhez a CWM (Custom/Stable Recovery) megléte szükséges. Ezt gyári rom esetén a 2ndInit (v1.4.2 / v1.7 / v2.0 / v2.3 - bármelyik) telepítésével tudjuk elérni. Én a 2ndInit v2.3-ast javaslom telepíteni.
Csinálhatsz mentést Titaniummal. Ha az adatokat is mented a programokkal, akkor lehet egy kis esély arra, hogy egyik-másik program esetleg problémázik (nekem nem volt ilyen, de mások jeleztek ilyen hibát). CWM nandroid mentést is csinálhatsz, de az csak arra jó, hogy egy CM után könnyen visszatérj a gyári belakott romodra.

(#45255) Roland06 válasza somi52 (#45253) üzenetére


Roland06
aktív tag

Értem!

És használható volt (rom is meg a magyarítás)?
Tudnál nekem segíteni vagy fel tudnád valahová rakni?
Az a gáz az oldalban amit küldtél, hogy már fél napja töltöm de gyakorlatilag semmi nem jött le még belőle. 4% kb 6óra alatt. :W
Van más hely amiről gyorsabban jön?
Előre is köszönöm!

(#45256) verebi válasza szabof1 (#45247) üzenetére


verebi
csendes tag

Köszönöm. sikerült!!!!! :) Most már jól fut a cm 10

(#45257) verebi válasza szabof1 (#45247) üzenetére


verebi
csendes tag

Köszönöm. sikerült!!!!! :) Most már jól fut a cm 10

(#45258) Halo


Halo
senior tag

úgy tűnik, szerencsém van, mert a mai nightly is simán felment, semmi gondot nem eredményezett - kopogom is le.

amiért írok:
25.08: " Disable lock in memory Phone and sms apps(by users requests)"

ez mi a manót takar?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#45259) hokins


hokins
addikt

hokinsilver v1.1 teszt alatt. Hamaroan a blogomban

(#45260) somi52 válasza Roland06 (#45255) üzenetére


somi52
őstag

1napig volt fent 3 szor eldobta a hálozatot a mobilnet neha eltünt hiváskor egyszer ufo hang a gps mobilnetröl nem tölti be a koordinátákat de gps test appal müködik kb nagyon szép rom nekem bejön ha gondolod feltöltöm saját mokolásomat

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45261) hYpa


hYpa
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem egy WajkIUI multilang 2.2.3-at egyből a CM10-20120812-NIGHTLY-mb525
után! semmi mást nem csináltam csak a wipe chace partitiont, és utána ment fel, az előzőleg feltelepített CM10 bootmenüjében!

Azonban hívásnál elsötétül a képernyő és nem tudom felvenni! Hogyan kellene a CM10-ről áttérnem a WajkIUI-ra hogy egy gyors és tabil rendszerem legyen? Mert azt olvastam hogy ez amúgy az!

Köszönöm!

(#45262) Shyciii válasza Halo (#45258) üzenetére


Shyciii
veterán

Nocsak. Quarx visszakozott ezekszerint. Ez azt jelenti, hogy a Phone, és sms app (tárcsázó, és sms) nincsen folyamatosan betöltve a memóriába. Ez azért lényeges, mert ha valaki nem a gyárit használja, akkor két különböző app is foglalja a memóriát, és fut feleslegesen.

(#45263) somi52 válasza somi52 (#45253) üzenetére


somi52
őstag

somiMIUI-V4-2.8.10-for-defy.zip
[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45264) szabof1 válasza hYpa (#45261) üzenetére


szabof1
őstag

Én mindenképpen csinálnék telepítés közben Wipe Data-t!
Wipe Data nélkül ne lepődj meg, ha furcsa dolgok történnek.

(#45265) Black Phone válasza somi52 (#45263) üzenetére


Black Phone
senior tag

csak a magyart tetted bele vagy még változtattál rajta?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45266) bibliator válasza szabof1 (#45254) üzenetére


bibliator
aktív tag

"CWM nandroid mentést is csinálhatsz, de az csak arra jó, hogy egy CM után könnyen visszatérj a gyári belakott romodra."

Ez azt jelenti hogy ezután mikor vissza akarok térni a régi eredeti gyári 2.2-esre
"JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf" akkor nem ezt, hanem azt kell telepítenem amit lementettem a CWM-ben? Ha igen, akkor ebben benne lesznek a programjaim is amit feltelepítettem?

[ Szerkesztve ]

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#45267) somi52 válasza Black Phone (#45265) üzenetére


somi52
őstag

igen csak a magyart de még mokolom mert még nem teljes más kicsit recseg a hangszorom van olyan maszek szerviz ahol egy nap alatt megcsinálják.. bpesten

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45268) KaiotEch válasza somi52 (#45263) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

No ez jól néz ki mire épül ez M(W)IUI?

(#45269) Black Phone válasza somi52 (#45267) üzenetére


Black Phone
senior tag

Ha tb lennél aznap meglehetne oldani szerintem :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45270) somi52 válasza KaiotEch (#45268) üzenetére


somi52
őstag

eredeti miui

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45271) kymco


kymco
veterán

Kipróbáltam a lwgújabb wiui-t és a legújabb qcm10-et is.
A wiui-nál gyorsulást érzékeltem, bár még lassabb, mint cm10, de már kevésbé zavar a lassúsága.
a cm10-nél az alapértelmezett címtárat folyton elfelejti, és a ugyanez igaz az alapértelmezett billentyűzet beállítására is. Minden gyorsasága ellenére ez nagyon zavaró.
Remélem ezen is javítani fognak, mert a jobb memória kezelése és a gyorsasága miatt ez lenne a nyerő, ha nem lenne a fent említett két probléma. Így most újra wiui-zom.

www.refujvaros.hu

(#45272) Dream_01 válasza kymco (#45271) üzenetére


Dream_01
csendes tag

nálam tökéletes a CM10 nem jelentkeznek az általad emlitett hibák. Swipe beta +Dragon go combo van billentyűzetnek és egyszer sem felejtette el,és a cimtár is rendben van.

(#45273) kymco


kymco
veterán

Az új wiui-nál hol lehet lecserélni a boot animációt?

www.refujvaros.hu

(#45274) kymco válasza Dream_01 (#45272) üzenetére


kymco
veterán

Nálam a swiftkey-t felejti el időnként, és a dw contact-ot. Az utóbbit most öt perc alatt háromszor is.

www.refujvaros.hu

(#45275) Halo válasza Shyciii (#45262) üzenetére


Halo
senior tag

hm - akkor én most hátrányban érezhetem magam, mert a gyáriakat használom?
nem kutattam át még, de ezt nem ki-bekapcsolós opcióra rakta?

valaki?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#45276) mumtaz


mumtaz
senior tag

Másnál is előfordul újabb V4-es WIUI-knál, hogy nem lehet a wifi kapcsolatok beállításainál néhány dolgot megváltoztatni? Itthoni wifi kapcsolatnál mindig statikus IP-t állítok be, de a V4 wiui-knál amint átállítom, hogy statikus IP-t szeretnék, azonnal FC-zik a settings.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#45277) Shyciii válasza Halo (#45275) üzenetére


Shyciii
veterán

Azt sajni nem írják. Meg kellene nézni, hogy van-e ilyen funkciója, de nem tartom valószínűnek. GB alatt amúgy a build.prop-ban be lehetett állítani, hogy mit tartson a memóriában (illetve lehetett kémyszeríteni). Nem tom, hogy azok a bejegyzések érvényesek-e a CM10-re is, de ahogy elnéztem a régebbi romot amiben tuti megvolt még, Quarx nem így csinálta.

(#45278) krisztian7


krisztian7
tag

Azt szerintetek mi okozhatja, hogy a gyári lejátszó és a playerpro se tölti be a múltkori zenefeltöltéseim óta a zeneszámokat? a playerpro folyamatosan csak szkenneli az sd kártyát abba se hagyja. ha fájlkezelővel nyitom meg a zeneszámokat akkor működik. sd kártya leválasztás, újracsatlakozás se segített( pikucho rom, eddig minden jó volt)

(#45279) kymco válasza mumtaz (#45276) üzenetére


kymco
veterán

Én nem tapasztaltam hibát a wifivel, igaz nem használok sehol fix ip címeket.

www.refujvaros.hu

(#45280) somi52 válasza kymco (#45279) üzenetére


somi52
őstag

a gps milyen?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45281) zolnagy válasza baal-amiga (#45220) üzenetére


zolnagy
őstag

Köszi, már néztem, de ez Android 2.3-tól kell arra, hogy ott a nem fogadott hívás értesítést a rendszer nem tűnteti el a statusbarról, ha nem a gyári dialer az alapértelmezett erre (hanem pl. az exdialer) Ez ugyanaz, mint a Notigo, amit CM7.2 alatt használtam.
Sajnos ez nem megoldás az én problémámra, mert Froyo alatt azt sem tudom, hogy tudnám a nem fogadott hívások megnézéséhez az Exdialert alapértelmezetté tenni. CM7.2 alatt egyszer megkérdezte, aztán kiválasztottam az Exdialert, utána az volt az alapértelmezett.

(#45282) errrtu válasza hYpa (#45261) üzenetére


errrtu
aktív tag

Itt hiába kérdezel.... :(

OnePlus3

(#45283) zolnagy válasza hokins (#45223) üzenetére


zolnagy
őstag

Köszi, közben megtaláltam én is ezt az UOT témát a Popcorn topicban az XDA-n. De ott egy másik verzió volt linkelve. Most feltettem a tiedet, annyi különbséget látok, hogy itt az akksi fekvő, ott meg álló volt :) A battery stepet már feltettem korábban, az működött is.

(#45284) Godmax válasza kymco (#45274) üzenetére


Godmax
tag

Nálam is elfelejti a bill.-t, de "csak" újraindításonként. Menet közben, magától eddig még nem tette. Amúgy ez az utolsó CMX száguld az előzőhöz képest.

(#45285) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Nincs egy flashelheto zipetek proci huzashoz cm10hez???

Nekem lassu ez az 1ghZ :/ vagy vmi gebasz lehet, h lassu??

De akkor is kellene egy zip :B

(#45286) hargitomi


hargitomi
tag

üdv. v6 superchargert akarom kipróbálni ;) vki tudna adni egy pontos linket ? WIUI 2.3.7 GB. Csak mert több link van az xda-s topicban, x számú updattel és nemtudom melyik szedjem le.

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#45287) zolnagy válasza zolnagy (#45283) üzenetére


zolnagy
őstag

Megtaláltam az UOT oldalt, ahol elvileg mindenki tud generálni magának olyan témát, amilyet szeretne (elég részletesen be lehet állítani). Kíváncsi vagyok, az enyém most készül: [link]

(#45288) hokins


hokins
addikt

CM10 használóknak egy kis cpu settings segítség: [link]

(#45289) somi52 válasza zolnagy (#45287) üzenetére


somi52
őstag

fizetös a letöltés

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45290) kakukkmarci válasza kymco (#45273) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Beállítások->Személyes->Téma menedzser->Téma szerkesztése->Boot Anim.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#45291) zolnagy válasza somi52 (#45289) üzenetére


zolnagy
őstag

Hmm, nekem megcsinálta ingyen is...

(#45292) szabof1 válasza bibliator (#45266) üzenetére


szabof1
őstag

Igen, azt jelenti. A NANDROID backup (amit a CWM-ben lehet csinálni) mindent lement. Ha most lemented a Froyot, akkor bármikor vissza tudsz állni a mostani állapotra. Minden ugyanúgy lesz a visszaállítás után, mint a mentéskor volt.

(#45293) somi52


somi52
őstag

somi.miui_Defy_2.4.13.zip
[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45294) bibliator válasza szabof1 (#45292) üzenetére


bibliator
aktív tag

Köszi!

Feltettem a leírásod alapján a WR 1.6-ot. Nagyon gyors. Gyorsabb, mint a gyári Froyo!
Még tanulgatom. :)

Köszi még egyszer a segítséget!

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#45295) Roland06 válasza somi52 (#45263) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszi de nem tudom letölteni.
De várok meg ha foglalkozol vele....

(#45296) kymco válasza kakukkmarci (#45290) üzenetére


kymco
veterán

Hát ez az, a v4-es wiui-nál a személyes alatt nincs témát kezelő menüpont.

www.refujvaros.hu

(#45297) kymco válasza somi52 (#45280) üzenetére


kymco
veterán

Még nem tudtam tesztelni a gps-t.

www.refujvaros.hu

(#45298) somi52 válasza kymco (#45297) üzenetére


somi52
őstag

Szgépen megnyitod a romot a system média könyvtàrban megtalálod kicseréled wipe nélkül ujbol felrakod

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45299) mumtaz válasza kymco (#45296) üzenetére


mumtaz
senior tag

V4 Wiui-ban: Témák -> Mix -> és ott minden testre szabható

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#45300) somi52 válasza Roland06 (#45295) üzenetére


somi52
őstag

somiMIUI-V4-2.8.10-for-defy
gps test+
[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.