Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45651) errrtu válasza defygaben77 (#45645) üzenetére


errrtu
aktív tag

Sajnos linket nem tudok adni de annyi biztos, hogy nálam (zöld vagyok) jobban muzsikál. Igaz, hogy csak egy napja van fent de eddig biztató. Az tény, hogy az otthoni WiFi-m csak ezzel a rommal hajlandó működni. Telepítéshez #41778 segít annyi kiegészítéssel, hogy a hangerő léptetés már nem fordítva települ. Go launcherrel miuiv4 témával egy jó kis lockerrel nagyon zsír Szabad memóriám általában 150-180 között mozog bár nincs belakva még.
A telepítés pofon egyszerű (ha nem németül kezded :) bár itt valakit az sem akasztott ki) ne parázz minden teljesen egyértelmű és ha valamit máshogy csinálnál miután végeztél és megnézed mit kaptál akkor csináld újra de ne full wippal.

OnePlus3

(#45652) R19 válasza defygaben77 (#45650) üzenetére


R19
senior tag

Recovery-ben elindítod a telepítést zipből - aroma installer - full wipe - a superchargert ne válaszd / ehhez emlékeim szerint a legfelső pontot jelöld be / - tweak-et ne válassz - az összetevőket szépen bejelölöd - reboot.

(#45653) defygaben77 válasza errrtu (#45651) üzenetére


defygaben77
tag

Nagyon köszönöm, este megkísérlem! :R

R19 Szintén nagyon köszönöm, remélem sikerülni fog! Mindig tele gatyóval állok neki romolni, a végén meg csak mosolygok magamon! :)

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#45654) unyadavid


unyadavid
senior tag

Heló, a telefonomon a proximity szenzor nem működik, van egy pixel hibám és néha recseg a hangszóró beszélgetés közben (earpiece). Szerintetek érdemes gariztatni?

(#45655) defygaben77 válasza defygaben77 (#45653) üzenetére


defygaben77
tag

Még egy utolsó, láma kérdés: Ezt kell letöltenem és installálnom, ugye?: DOWNLOAD WhiteRabbit Edition v.1.6
only for Defy and Defy+ User until 2.3.5 / Froyo Kernel / MD5 = 8ae8afdea28fafd3ff30b5a15f413b0a
Köszi!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#45656) Kbali válasza unyadavid (#45654) üzenetére


Kbali
nagyúr

Feltétlenül...

(#45657) StefanBraun válasza defygaben77 (#45655) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Igen ezt kell.

(#45658) Kbali válasza stojesz (#45649) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha wiui-n vagy, akkor szerintem próbáld meg telepíteni, hátha működik. Elég sok CM dolog van a wiui-ban, hogy esély legyen rá (egyébként külön app-ot nem láttam ilyenre - beépítve nem tudok ról aa ROM-ban)

(#45659) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Ma kipróbáltam a Miui v4 2.8.17. Nagyon gáz! Aztán felraktam a WhiteRabbit Edition v.1.6.
Meg sem közelíti ez sem a Wiui 2.5.27-et. Szebb is, gyorsabb is. Már megy is vissza.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#45660) stojesz válasza Kbali (#45658) üzenetére


stojesz
tag

Jól sejtem, hogy a telepítés a Recoveryből ugyanúgy megy, mint amikor új ROM-ot teszek fel? (Tehát install zip from sd card és a letölthető zip-et jelölöm ki?) Ha jól sejtem, akkor sajnos nem működik.

www.stojcsics.hu

(#45661) kano


kano
nagyúr

Nekem valahogy ez az új MIUI V4 nem annyira jön be. Bayeres a telóm és olyan lassúcska rajta. Amikor hív valaki, eltelik vagy 5mp mire megjelenik, hogy ki is az. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#45662) Kbali válasza stojesz (#45660) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen, így kellene működnie, de a telepítés menete a linkelt oldalon le is van írva.
0. use SuperOneClick for root
1. Download 2ndinit 1.4.2
2. install 2ndinit (Important!:following the instructions)
3. Boot into bootmenu by pressing volume down when device flashes a blue led at bootup. Set default boot mode to 2nd init.
4. Select Recovery/Stable Recovery. Choose "Wipe Data/Cache" option. Let finish.
5. Choose Install zip from SD Card, select WajkIUI_multilang .zip and let it finish.
6. select "Wipe Cache" then go to Advanced and select "Wipe Dalvik Cache". Reboot Now!
(If you are stuck on boot (Motorola logo), do 4th and 6th point again.)
7. After boot, set your prefered language in Settings menu
8. Done! Recommend: use Battery Calibration for maximum battery
ps.: i use 2.2 CEE Froyo ROM for base

(#45663) stojesz válasza Kbali (#45662) üzenetére


stojesz
tag

A program zipből való telepítésére gondoltam, nem ROM telepítésre. :-)
De köszi!

Találtam egy Green Power for Android programot, most megpróbálkozom vele, szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

www.stojcsics.hu

(#45664) Roland06 válasza somi52 (#45623) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm! Már tesztelés alatt ....

(#45665) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Üdv!

Most szeretnék miuira vagy cm-re váltani. Annyi lenne a kérdésem, hogy játékokhoz mit ajánlanátok? ( azért kérdezem külön, mert youtube-on szoktam lecsekkolni egy-egy játékot megvétel előtt, és a youtube videóban az adott defy-n akadásmentesen fut, nekem meg factory reset után is -tehát nem fogja valami más progi se a procit se a memóriát - játszhatatlan). Miui 2.1.21.1 van most fent. ( gps is működjön jól, ha lehet, de most prioritást a játékok élveznek :D)

[ Szerkesztve ]

(#45666) somi52 válasza Sajátos (#45646) üzenetére


somi52
őstag

Nem csak a system ui ban a statusbar cucai hanem a farmework res Apk draweble-hdpi ben hasonlo romokbol àt tudod màsolni ami tetszik pl atlátszo

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45667) pillevas


pillevas
csendes tag

Sziasztok!
Még egy hülye kérdés: ROM cserénél elfelejtettem lementeni hogy hogyan voltak az asztal ikonjaim. Meg tudom valahol nézni? (clockworkmod backup?)

Gigabyte GA-H270N-WIFI; Intel Core i3-7100; Cougar QBX Kaze; Samsung Galaxy A40

(#45668) szabof1 válasza pillevas (#45667) üzenetére


szabof1
őstag

Persze, ha visszaállítod a mentést. :D
De komolyan. Biztosan meg lehetne oldani, hogy a launchered data file-jait kinyered és bemásolod a mostani romodba, de ehhez nekem nincs meg a szakértelmem és szerintem neked sem.
Ha nem mentetted le a csere előtt és csak a nandroid mentésed van, akkor szvsz. vissza kell állítani - vagy lemész alfába... :)

(#45669) hodostamas válasza szabof1 (#45668) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem nehéz :) Van egy progi Playen, amivel lehet turkálni a CWM mentésekben, aztán csak ki kell másolni a launcher fájljait :) Csak most nem jut eszembe a neve.

(#45670) Sajátos válasza somi52 (#45666) üzenetére


Sajátos
csendes tag

Köszi a valaszod, amugy a kerdesem az lenne, illetve a problemam, hogy az orat kozepre akarom betenni, ehhez van is tutorial,meg is csinalom, de a vegeredmeny az, hogy nincs statusbar, most nem tudom, h mi a hiba. En arra gyanakszom, hogy baksmali kozben az a sok hibauzenet amit kiir nem tesz jot neki o.O pedig azt hasznalom, amivel a guide iroja is dolgozik. Nem ertem...

[ Szerkesztve ]

(#45671) somi52 válasza Sajátos (#45670) üzenetére


somi52
őstag

Evvel még nem foglalkoztam csak háttér redöny stb

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45672) baal-amiga válasza pillevas (#45667) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Ilyenkor jó a Titanium. Azzal pofonegyszerű a visszaállítás, akár csak az adatoké is.
Backup vissza, TB-vel lemented, új rom fel, aztán visszaállít. ;)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#45673) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Sziasztok!

Defy-re próbálom felrakni a White Rabbit 1.6-ot, de a telepítés utáni rebootnál nem indul el, hanem megáll a Motorola logónál.

Gyári 2.2.2 volt rajta, rootoltam, felraktam a clockwork recoveryt, full wipe, wipe cache, felrakom a CM9-es kernelt, utána a zipet, elindul az aromabaros telepítő, kiválasztom miket rakjon fel és 2%-nál kiír egy ilyet: assert failed: is_mounted("/system")
A továbbra kattintva azt írja, hogy sikeresen feltelepítette, majd reboot után a Motorola logónál nem jut tovább.

Mi a megoldás?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#45674) baal-amiga válasza Mulderpapa (#45673) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Két tippem van: egyszer volt hasonlóm (nálam a system partíciót cseszte el valami flashelés közben),
vagy a kernel nem kellett volna. Másik rom sem ment fel eztán nálam, csak sbf segített helyreállítani.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#45675) Mulderpapa válasza baal-amiga (#45674) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Közben RSD Liteal visszaraktam egy gyári ROM-ot, megpróbáltam úgy, hogy kihagyom a kernelt, de ugyan az történt, azzal a különbséggel, hogy most elindult a telefon, viszont minden gyári maradt. A hibaüzenetet most is kidobta.
Milyen custom romot érdemes kipróbálni még, ami stabil és gyors és fel is menne rá?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#45676) somi52 válasza Mulderpapa (#45675) üzenetére


somi52
őstag

Elöször rakjál fel egy cm7.2töt ha az ok ùjbòl a wr 1.6tot

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45677) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Most mi van quarx oldalával? valaki tud valamit?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45678) Black Phone válasza somi52 (#45676) üzenetére


Black Phone
senior tag

miui v4-es hogyan bánik az akkuval?

skidrowkil: Én ezt használom

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45679) lordyka válasza Sajátos (#45670) üzenetére


lordyka
aktív tag

JDK fent van? nekem anno ugyan így nem ment ,aztán rájöttem h nem volt fent a JDK és társai. miután feltettem minden ment faszán.

[ Szerkesztve ]

(#45680) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok
Felkerült a Defymre a 4.1.1 CM10, de valami brutál rossz.
Össze-vissza nyom mindent, használhatatlan. Ezelött egy MIUI volt fennt,azzal sem lehetett használni (azzal vettem)
Mit kéne felraknom ami stabil?
Nem lehet,hogy a húzott proci miatt csinál ilyeneket? (1ghz)
Lehetőleg valami olyan ROM kéne amit úgy kell felflashelni ,mint a 4.1.1-et.
Előre is köszi, fontos lenne! :R :R

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#45681) Black Phone válasza ::Trunks:: (#45680) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia!

itt nézelődj,mindegyik nagyon jó ....

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45682) skidrowkill válasza Black Phone (#45678) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

köszi, nagyon szuper :R
nem tudod, hogy hogy lehet beállítani CM10-ben , hogy ne MTP, hanem USB mass store legyen?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45683) ::Trunks:: válasza Black Phone (#45681) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszi megpróbálom a MIUI-V4-et

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#45684) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Mostmár Epsy és Quarx is eltűnt, úgy néz ki megállt az egész :(

(#45685) Sutee89 válasza stojesz (#45649) üzenetére


Sutee89
aktív tag

Próbáltad flashelni a zip-et az xda-s topicból? Vagy feltelepíteni az apk-t? Lehet, hogy működik wajkiui-n is...

Egyébként pár napig én is játszottam azzal, hogy mikor nem használtam konkrét netezésre a mobilnetet, csak szinkronizáció vagy gps, akkor átváltottam 2g-re, de az én használati szokásaim mellett (gyakran eszembe jutott valami, amit meg kellett nézni stb.), nekem a kapcsolgatással jóval többet fogyasztott a teló, mintha 3g-ben lett volna folyamatosan.

szerk: bocsi, most látom már volt pár válasz :S

[ Szerkesztve ]

(#45686) Z0C! válasza KaiotEch (#45684) üzenetére


Z0C!
őstag

ne temesd...nekik is lehet szabadidejük... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#45687) skidrowkill válasza KaiotEch (#45684) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

2 nappal ezelőtt frissített quarx :))
12.08.28

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45688) Black Phone válasza skidrowkill (#45682) üzenetére


Black Phone
senior tag

lehúzod a felső panelt és ott a usb kapcsolatnál tudod változtatni amikor össze van kötve.
Még régebben olyan problémám volt,hogy hiába állítottam át nem volt csak mtp és ekkor az illesztő programod állítottam át másra a pc-n,hogy usb eszköztárat ismerje fel.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#45689) skidrowkill válasza Black Phone (#45688) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

amikor lehúzom akkor csak az USB connection és ott ki lehet választani a Memory card accedd....és ennyi mást nem lehet nagyon idegesít
ötlet?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45690) etooo válasza skidrowkill (#45689) üzenetére


etooo
senior tag

A "memory card acces" az "usb mass storage" CM10-ben. Hasonló gondom volt nekem is nemrég, hogy erre az opcióra nem történt semmi, az lett a megoldás, hogy az eszközkezelőben töröltem azt a drivert, aminek a gép éppen látta a telefont, és utána amikor megint felismerte, már a jó driver ment vissza, és működött.

(#45691) Mulderpapa válasza somi52 (#45676) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Felment a CM 7.1, utána sikerült a WR 1.6-ot is felrakni, mondjuk pár extrát nem jelöltem ki, lehet azok kavartak be, illetve a CM9-es kernelt sem raktam fel. Utóbbival lenne valami változás egyébként?

A mobilnet viszont sehogy sem akar menni, hiába vannak letöltve a beállítások. (Telenor)
Erre tud valaki valamit?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#45692) buksa93


buksa93
csendes tag

CMX alatt kipróbáltam már 4-5 zene lejátszó progit is, és egyikse akarja beolvasni a zeneszámok közé az mp3makat az sd krátyán, leformáztam már az kártyát és ujra ráhúztam a számokat, ígysejó, ha filemanager-el megnyitom a mappát ottvannak, akkor tudja hazsnálni a zenelejátszó, de mikor megnyitom csak a programot nem tölti be őket, vm tipp?

(#45693) somi52 válasza Mulderpapa (#45691) üzenetére


somi52
őstag

Aksi ki be

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#45694) skidrowkill válasza etooo (#45690) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

én töröltem már 5x és mindig az MTP-t telepíti....nem tudom mit csináljak

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45695) tzl válasza somkuti (#45632) üzenetére


tzl
senior tag

rootolt a telód? ha igen, akkor gépre ADB, telefon rádug, adb shell wipe data és kész is vagy.

(#45696) etooo válasza skidrowkill (#45694) üzenetére


etooo
senior tag

Azt is kipipáltad, hogy törölje is le a gépről a drivert?

(#45697) skidrowkill válasza etooo (#45696) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

újraraktam az egész gépet miatta de semmi... akkor mivan?

engem az se érdekelne ha MTP van, csak az a baj, hogy nem tudok semmit rátenni a telefonomra USB-n keresztül, mert nem hozza be...

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#45698) Mulderpapa válasza somi52 (#45693) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Így sincs mobilnet. :(
Egyébként a gyári romnál is volt egy olyan jelenség, hogy ha wifin van és utána mobilnettel akarok netezni, akkor nem vált át, csak ki-bekapcs után. A szerviz nem tudott vele mit csinálni. Ez valami általános hibajelenség?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#45699) etooo válasza skidrowkill (#45697) üzenetére


etooo
senior tag

Más ötletem sajnos nincs :( Nekem megoldotta a végleges törlés, így nem kellett tovább keresgélnem.

(#45700) errrtu válasza etooo (#45699) üzenetére


errrtu
aktív tag

Jó reggelt!
Mi a megoldás az éjszakai repülőmódban történő durva fogyasztásra? cca 5 óra alatt leesett 40%ról 19%ra :F
WR1.6 van fent

OnePlus3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.