Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1573) Carasc0 válasza FefeeX (#1570) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali!

Ha jól sejtem te már a skin boldog birtokosa vagy. :P Irigykedem....Én akartam az első lenni büszkén belinkeli az unlock feliratot...

Amúgy több napig próbáltam összekapcsolni a WB accomat PC és mobil között, mert mobilon állandóan error 4-et írt ki... Ezt sikerült kiküszöbölnöm, azóta amióta az összekapcsolás sikerült nem merek kijelentkezni, komolyan. Annyira félek hogy nem fog belépni újra... Vagy ha már egyszer összekapcsolta onnantól nem lehet gond?

Mert akkor kipróbálom a trükködet, bár tök mind1 mert az a karakter akit 40-es szintre fogok emelni az ezüst, tehát már nincs értelme aranyra váltani... Max annyi hogy gyorsaban leverni a tornyokat...

Tehát mi is a sorrend a trükkel kapcsolatban?

1. log out...
2. nyomjak 1 db fight-ot
3. log in...?

:R

Ja apropó nekem a Mimo skin-t nem unlockolta.... Why? (Bár azt írták neten, hogy log out majd log in és akkor beadja) Amúgy ha PC-n logolok be akkor is adnia kellene vlaami mimo karaktert mobilra, de ez sem történt meg pedig ott többször próbáltam...

Illetve hogy lehet multizni mobilon? A mileena klassic meg megszerezhetetlen mivel nincs ladder :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.