Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#901) markknight válasza GEIL (#898) üzenetére


markknight
veterán

Én 23-án éjfélkor töltöttem le :D És nolifer módba toltam, mint egy elvetemült. Még Apex Legends-re se jutott időm :D És ha belegondolok, hogy még csak 3 karakterrel tudok játszani és van még egy rakás.. fuhúú sokáig megleszek vele. 69% már a trófeák listája, szerintem május közepére a platina is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#902) ayo válasza GEIL (#899) üzenetére


ayo
addikt

MKX idején is balhézott pár okos PC fan, hogy miért 30 FPS a menü, szintén nagyon számít :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#903) pachito válasza ayo (#902) üzenetére


pachito
őstag

Nemtom de engem ezek a dolgok nem zavarnak..az viszont már sokkal jobban hogy Kano testén a szőr még mindig olyan mint a szögesdrót max beállításon

[ Szerkesztve ]

(#904) kwzatz válasza GEIL (#899) üzenetére


kwzatz
őstag

PC-re.

ayo: Menü, fatal blow, Krypt stb. Mivel a panaszok nagy része ezekhez köthető, mert sokan nem rajonganak azért, ahogy hirtelen 60fps-ről 30-ra esik majd vissza, ezzel töredezetté téve a hatást, gondolom csak számít. Inkább az az érdekes, hogy ha ezt egy brazil srác összedobja egy délután alatt, akkor a stúdió a negatív vélemények ellenére miért nem akarja. Sőt, miért kezdi el habzó szájjal törölni a topicokat?

[ Szerkesztve ]

(#905) Carasc0


Carasc0
őstag

Towers of Time-os kérdéseim!

1. A jobb felső sarokban lévő torony amihez tower key kell az mire jó? Én nekem sosem jött eddig még olyan key.

2. Középen lent lévő Stage torony 2. stage-t valaki megtudta csinálni? Gyakorlatilag lehetetlen! Cassie és Jaquie párost kell 2x megverni de mind2 3 assistot használ, gyakorlatilag csak az assistok -60% az életedből! CPU sem tudta elverni! Feladtam!

U.I.: Remélem ma veszik a fáradtságot és PS4-re is dobják a patch-t.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#906) gabor7th


gabor7th
addikt

Na, azt olvastam, hogy a brit eladási listán a második lett (fizikai eladások) és azt igérték, hogy ez a MK lesz a leghosszabban támogatva az összes eddigi közül és a legközelebbi DLC kiadása karakterrel júniusban várható.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#907) ayo válasza kwzatz (#904) üzenetére


ayo
addikt

Nem tudom. Viszont MKX-ben is ugyanez volt, engem ott se zavart, pedig abba is 700 órát beleraktam, MK11 31 óra jelenleg.

(#905) Carasc0: én most csak ma kezdtem azt, Cassie megvan. Használj mindig valami itemet, ami segít. Igazából ezek a tornyok erre vannak kitalálva, hogy most már neked is lehetnek cuccaid, amiket folyamatosan tudsz használni. Persze ügyesen kell őket beosztani, mert azért hamar kifogynak a jó dolgok.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#908) pachito válasza Carasc0 (#905) üzenetére


pachito
őstag

1. Nekem 1 db olyan esett eddig, nem tudom hogy máshol is esik-e de nekem a Kriptából jött, egy lávadarabban volt ami néhány percenként csapódik be a főtéren és kb 10mp mielőtt eltűnik. A kulcs nyitott egy tornyot és úgy rémlik elég jók voltak a jutalmak és nem voltak nehezek az ellenfelek.

2. Nekem sem ment sehogy sem, elraktam patch utánra mert nevetségesen nehéz.

(#909) ayo válasza ayo (#907) üzenetére


ayo
addikt

na közben sikerült is, Jacqui már könnyebb volt. A következő Shao Kahn, viszont nincs modifier, ami jót jelent... remélem :D

Tévedtem, armor, meg one hit kill volt előbb :D szerk.: na meg is halt :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#910) Carasc0


Carasc0
őstag

pachito: Értem köszi! Azt tudod esetleg, hogy kell leszúrni a felakasztott embereket a kriptában? Nem jöttem rá!

ayo: Igaz, kell részemről is assist hogy menjen a dolog, de a fő tuti az, hogy PC-n már aktív a könnyítés. PS4-re még nem érkezett. Így meg horror.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#911) pachito válasza Carasc0 (#910) üzenetére


pachito
őstag

Kell hozzá Scorpion lándzsája, amit Goro pecójában találsz.

(#912) Carasc0 válasza pachito (#911) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszönöm! Ott még nem tartok. Még csak a gongatás volt, kinyílt egy ajtó! :R

Jaj patch gyere már! :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#913) FLx válasza Carasc0 (#905) üzenetére


FLx
addikt

1. Eddig ket kulcsot talaltam, az egyik a Towers of Wealth ha jol remlik, a masik pedig a Soul Thurible. Mindketto ladaban volt, az utobbi a 250ezresben fixen ott van.

2. Vard meg a patch-et, utana majd menni fog. Nekem a CPU nagy szenvedessel megcsinalta.

[ Szerkesztve ]

(#914) FLx válasza GEIL (#898) üzenetére


FLx
addikt

Nekem 35 ora van benne, de mar igy is megvehetnek minden ladat a kriptaban, es elso 100-ban vagyok a Race Against Time-ban. :DDD

(#915) pachito válasza FLx (#914) üzenetére


pachito
őstag

Első 100?? Azt hogy csináltad? Én valahol 30 és 40 között tartok kész tornyokban majdnem 60 órával és még így is csak top 7%

[ Szerkesztve ]

(#916) FLx válasza pachito (#915) üzenetére


FLx
addikt

Megcsinaltam kb. 200 tornyot. :DDD

szerk. Pontosan 191-et, de mar nem ad ujakat, csak a regieket dobalja be ujra. :D

[ Szerkesztve ]

(#917) Carasc0 válasza FLx (#916) üzenetére


Carasc0
őstag

Na az nagyon gáz, hogy csak ennyi torony van! :Y

Ja az más!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#918) FLx válasza Carasc0 (#917) üzenetére


FLx
addikt

Holnap lesz vege az elso kor Race Against Time-nak, gondolom utana majd generalnak meg.

(#919) pachito válasza FLx (#916) üzenetére


pachito
őstag

Akkor gyakorlatilag nem sok mindent csinálhattál ezen kívül :Y :Y

(#920) x360elite válasza Carasc0 (#905) üzenetére


x360elite
őstag

A "Cassie és Jaquie párost" úgy a legegyszerűbb lenyomni, ha beteszel magadnak assistként egy "krystal of Life"-ot és egy "Broken Quiver"-t. Előbbi 50%-ot ad az életedhez amint benyomod játék közben, utóbbi megbénítja az ellenfelet és már mehet is a minimum 40%-os kombó. Javaslom ellenük Shao Kahn-t, vagy Kung lao-t. Nekik ugyanis van egy két easy 40%+ kombójuk. Amíg vissza nem töltődnek az assistok, addig guggolva védekezés Jaquie ellen és állva Cassie ellen. Amint befejeznek egy egy kombót, utána egy alsó rúgást beadsz nekik, majd megint védekezel.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#921) FLx válasza pachito (#919) üzenetére


FLx
addikt

A sztori mod kb. egy fel nap volt max, mert en hulye medium-on kezdtem el. Talan a vegen buktam egy menetet. :D Meg egy par orat keringtem a krypt-ben mikor kiderult, hogy mindenhez sok penz kellene.

ps. Ket het szabin vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#922) markknight válasza x360elite (#920) üzenetére


markknight
veterán

Én fogtam és felugrok majd rúgok, felugrok majd rúgok.. aztán kis felütést is csináltam. Nem használtam semmi konsumot :D Elsőre megvolt.

(#923) x360elite válasza markknight (#922) üzenetére


x360elite
őstag

Hát aki profi.... :R Úgy is megkaptad a 3. szintű pontokat érte? Azért kérdem, mert a kombókért, assistok használatáért plusz dolgokat lehet szerezni..

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#924) FLx válasza x360elite (#923) üzenetére


FLx
addikt

Altalaban ha Mercy es utana Brutality kombot csinalsz, akkor olyan sok pontod lesz, hogy siman eleg a harmadik szinthez is, akarmit is csinaltal.

[ Szerkesztve ]

(#925) x360elite válasza FLx (#924) üzenetére


x360elite
őstag

Ez is igaz.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#926) FLx


FLx
addikt

Egyebkent ha valaki szeretne penzt gyujtogetni, annak erdemes kinyitni a 250k-s ladat, abban lesz egy kulcs egy key tower-hez, ami mindig ad uj kulcsokat ugyanahhoz a toronyhoz. Egyetlen Endurance meccset kell lenyomni es sokszor 45k-t ad erte. Patch utan talan meg tobbet.

szerk. Most 75k-t adott. :D

[ Szerkesztve ]

(#927) markknight válasza x360elite (#923) üzenetére


markknight
veterán

Dehogy, olyan amatõr vagyok mint atom :D Csak néha hülye a MI és ezt hasznàlom ki.

Na, ezt nem tudom, szerintem nem, de a Blue dreamet bezsákoltam, meg a Jade skint is

[ Szerkesztve ]

(#928) kwzatz válasza markknight (#922) üzenetére


kwzatz
őstag

Erről ez jutott eszembe. :D
MK11 videogamedunkey

(#929) gabor7th válasza markknight (#927) üzenetére


gabor7th
addikt

Az MI-t is lehet fejlesztik majd, mert pl. az MK9 story mode Shao Kahn-jához készült hogyan verjük le videók ma már nem érnek semmit.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#930) x360elite


x360elite
őstag

Most csináltam meg egy achievement-et MK11-ben. "Total Disrespect". Nagyon beteg. D'Vorah ledobja az emberi kinézetű testét és egy nagy bogárként kell lenyomni az ellenfelet. Ha sikerül, akkor nyílik az achievement. Nem mondom, hogy nehéz, de csak 1% életerőnél változik bogárrá, gyakorlatilag attól is meghalsz, ha csúnyán rád néznek. Vicces :K

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#931) markknight válasza x360elite (#930) üzenetére


markknight
veterán

Én azt secont player módban csináltam két controllerrel.

(#932) x360elite válasza markknight (#931) üzenetére


x360elite
őstag

Áhh. Az nálam cheat-nek számít :K . Én szeretek megküzdeni ezekért. Amúgy szinte biztos, hogy csak azért sikerült, mert az ellenfelem azt hitte, hogy kifeküdtem. ;]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#933) markknight válasza x360elite (#932) üzenetére


markknight
veterán

Nekem az volt a durva, hogy AI battleben sorra lõtték el a karakterek a second fatalityt és kaptam a trófeákat mint állat.

(#934) x360elite válasza markknight (#933) üzenetére


x360elite
őstag

Nekem eddig csak Noob Saibot csinált sec. fatality-t, pedig toltam az AI szekeret is rendesen.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#935) FLx


FLx
addikt

Annyira jo, hogy a Krypt se jatszhato, ha nem megy a nyomorek szerveruk.

(#936) x360elite válasza FLx (#935) üzenetére


x360elite
őstag

Mivel pár fix ládát, miegymást leszámítva random dobálja a cuccokat mindenkinek, így azt hiszem ez várható volt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#937) Carasc0 válasza FLx (#935) üzenetére


Carasc0
őstag

Remélem a patch miatt!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#938) gabor7th válasza Carasc0 (#937) üzenetére


gabor7th
addikt

Én úgy hallottam, nem használhatod semmire az egészet ha nincs net kapcsolat. Offline klasszik towert se.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#939) FLx válasza gabor7th (#938) üzenetére


FLx
addikt

Klassic tower megy szerencsere. Amugy eleg kemeny ez a Krypt. Az elobb kinyitottam tobb mint 300 ladat es nem talalok tobbet. Ugye allitolag 600 korul van benne. Bar csomot talaltam szemkotovel is, valoszinuleg vegig kell jarni minden centit meg azzal is, mert halomra vannak a rejtett ladak. Csak nem tudom honnan lesz ahhoz eleg a soul...

(#940) Carasc0


Carasc0
őstag

PS4-re most jött a patch! Közel 400Mb az update. Fenn is van! 500e koin és a többi ajándék sehol! :DDD

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#941) drachoHUN válasza Carasc0 (#940) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Következő patch-csel jön elvileg, rövidesen reméljük.

Forza JUVE!!!

(#942) FLx válasza Carasc0 (#940) üzenetére


FLx
addikt

Tenyleg javult a torony, de azert a fel csikot sebzo raketak maradtak. Viszont pont az egyik toronyban szenvedtem, ahol 4000 elete volt Jax-nek, most a patch utan 1400.

(#943) Carasc0


Carasc0
őstag

Stage 3 Shao Kahn lehetetlen! (AI sem tudja elverni bármilyen assistokat adok magamnak) Totális mák kell hozzá! Már gondolom a játék eladásán! Ezeknek semmi értelme! :W Én élvezni akarom a játékot és nem idegbetegen verni a controllert mert éppen 1 hit és végem! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#944) markknight válasza Carasc0 (#943) üzenetére


markknight
veterán

??

(#945) GEIL válasza Carasc0 (#943) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :O ne viccelj !

Játszd újra a story módot mégnehezebb fokozaton, esetleg online játszd a ranked meccseket, vagy haverokkal ott helyben egymás ellen...nézzétek a mozgásokat, élvezzétek a látványt, a harcosok mozgását, a pályákat hogy milyen részletesen kidolgozott és "él" minden.stb.....szerintem többnyire erről szól a Mortal Kombat.
A gyűjtögetős rész egy lehetőség csupán, ami engem pl totál hidegen hagy....ha ad valamit akkor oké, de ezeken nem remegek.....ha meg irreálisan nehéz az adott tower, akkor majd próbálom máskor, más karakterrel....stb. :K

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#946) ayo válasza Carasc0 (#943) üzenetére


ayo
addikt

Pedig az nem volt nehéz, csak védekezni kell sokat. Armort le kell szedni és vigyázz ha lángol a kalapács, mert aszem akkor lesz erősebb. Előző stage sokkal nehezebb volt, szóval ha az ment akkor ez sima ;)

Amúgy Kryptben jó lenne vmi infó hogy mennyi láda maradt vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#947) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Megérkezett a beígért Community Gift is.

Forza JUVE!!!

(#948) FLx válasza ayo (#946) üzenetére


FLx
addikt

Egy szamlalo tenyleg elfert volna, mert igy nem tudom mi alapjan lehet megtalalni a rejtett ladakat.

(#949) markknight


markknight
veterán

Ez a Scorpion tower maga volt a pokol. A tuti recept az az, hogy az első vigye le fatal blowig minimum. Ha már kevés az élete, akkor valahogy hagyja, hogy Scorpion alkalmazza rajta a blow-t, úgy a következő kettőnek több esélye lesz. Használjatok pár mozdulatos kombókat, kevés speckó képességgel mert nem fog menni. A konsumablest meg nyomjátok ésszel. Egyszer a kalap, utána a sebezhetetlenség és így tovább. Ha ezt összehangoljátok, akkor az utolsóra sor sem fog kerülni.

(#950) FLx válasza markknight (#949) üzenetére


FLx
addikt

Mondjuk azt nem ertem minek raknak be olyan tornyot, ami csak ps plus elofizetessel jatszhato. Annyi agyuk nem volt, hogy ilyenkor ne egyedul kelljen lenyomni, hanem mondjuk egy AI legyen a tag team-ben?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.