Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#451) Xerxész válasza ayo (#449) üzenetére


Xerxész
őstag

Javítom magam: pénteken lesz az e heti KK.
Most olvastam, hogy Tyler nemrég írta a pénteket Twitteren.
Legalább másnap nem kell dolgozni menni. :P

(#452) ayo válasza Xerxész (#451) üzenetére


ayo
addikt

oh, hát akkor még 2 nap :/ köszi az infót!

http://jateknaplo.blog.hu

(#453) gabor7th


gabor7th
addikt

Kronika valami teljesen új dolog lesz az MK-ban, mert azt írják róla, hogy az elder god-ok felett áll és mind Shinnok mind Cetrion anyja. Szóval belenyújnak az alapokba rendesen ebben a részben és ahogy eddig mondták a történetet mostmár nem érvényes, hisz eredetileg pár elder god és a Being One volt és rajtuk kívül nem volt senki és semmi.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#454) gabor7th válasza ayo (#452) üzenetére


gabor7th
addikt

Én izgatott lettem az új karaktertől, nagyon várom már, áá még két nap.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#455) GEIL válasza gabor7th (#453) üzenetére


GEIL
addikt

Már nem tudnak mit kitalálni hogy kb még "hihető legyen" és passzoljon is a teljes történethez....kiváncsi leszek ha időrendben haladunk akkor mi lesz majd a 12. vagy 13. stb részekben..... :U :U :F :DDD

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#456) gabor7th válasza GEIL (#455) üzenetére


gabor7th
addikt

A Mortal Kombat szenved attól, hogy a régi fanokat és újakat is akarnak egyszerre és ahhoz, hogy a régi karakterek ne öregedjenek ki már másodszor babrálják meg az időt, ami azért már tényleg sok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#457) gabor7th


gabor7th
addikt

166 gyors kérdés a mortal kombat 11-ről... is:

https://www.youtube.com/watch?v=TSuOzZuMuF4

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#458) x360elite


x360elite
őstag

Volt alkalmam tolni pár napig a beta-val és sajnos az a tapasztalat, hogy sikerült csinálni egy Injustice klónt MK szereplőkkel. Annyira tudtam, hogy ez lesz a vége. Ez szerintem jobban fogja zavarni a régi/új rajongókat, mint akármilyen idióta karakter. Még szerencse, hogy van külön gomb a védekezésre, különben egy az egyben ugyanaz lenne.

Morjustice Kombat :U

Szánalmas.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#459) inteltunder


inteltunder
tag

ööö most kajak fizetősek lesznek a mozdulatok? :))

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#460) ayo válasza inteltunder (#459) üzenetére


ayo
addikt

Ilyen infót senki se írt :S

http://jateknaplo.blog.hu

(#461) inteltunder válasza ayo (#460) üzenetére


inteltunder
tag

ja én is csak most halllootttaam videjóban :))

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#462) ayo válasza inteltunder (#461) üzenetére


ayo
addikt

mire gondolsz? videót még nem néztem még, viszont biztosan nem kell fizetned semmiért

http://jateknaplo.blog.hu

(#463) gabor7th válasza ayo (#462) üzenetére


gabor7th
addikt

Az volt, hogy "nem zárkozik el a gondolottól", hogy bizonyos speciális mozdulatok fizetősek legyenek DLC formájában, amit persze nem önmagában árulna, szóval nem csak mozudlat lenne DLC-ben, de lootbox nincs azt megint megerősítették. Aztán úgy döntöttek, hogy nem olyan lesz, hogy teljesen testreszabhatod a karakterek mozdulatait, mert rájöttek, hogy akkor az emberek túl sokáig töltik vele az idejüket és pl. hivatalos versenyeken nagyon sok idő elmenne erre.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#464) #09990144 válasza ayo (#462) üzenetére


#09990144
törölt tag

(#465) ayo válasza #09990144 (#464) üzenetére


ayo
addikt

köszi, csak meló után tudom hallgatni a videót. nem hangzik jól, bár igazából engem csak a ranked érdekel, szóval engem pont nem fog érinteni szerencsére.

http://jateknaplo.blog.hu

(#466) Carasc0 válasza x360elite (#458) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez nagyon nem igaz! Sokkal kifinomultabb és részletgazdagabbak az MK11-es mozdulatok. Mortálosak. Injustice 2-től jól megkülönböztethetőek!

gabor7th: Nem arról volt szó, hogy a DLC-n kívül nem lesz semmilyen fizetős cucc a játékhoz? Bár nekem mind1, mert én inkább skin párti vagyok. Klassic skineket szeretnék, aztán már boldog is vagyok. Jaés Mileena-t követelem hogy benne legyen! :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#467) x360elite válasza Carasc0 (#466) üzenetére


x360elite
őstag

Mindenkinek megvan a véleménye. Azonban én 1992 óta játszom/játszottam az összes MK-val.
Toltam mindkét Injustice játékkal és most legutóbb az MK11 beta-val. Nem tudom, te hogy nem vetted észre a hasonlóságot (már ha egyáltalán játszottál az MK11 beta-val, vagy az Injustice 2-vel)
Szerintem ordít, a hasonlóság. Ha nem látod, akkor keveset, vagy egyáltalán nem játszottál a játékokkal. Én láttam, az összes MK rajongó haverom látta, a kollégáim a munkahelyen szintén észrevették. Szóval...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#468) Carasc0 válasza x360elite (#467) üzenetére


Carasc0
őstag

Értem! Mivel te, összes haverod illetve a munkatársaid is így látták, akkor az már igaz és kőbe vésett. Rendben legyen igazad! Elengedtem! :K

Az MK11 mozgásai jól kidolgozottak, I2-ben nem voltak ilyen kifinomult klassz mozgások. De nem is hasonlítanám össze őket, mert a műfaj kívételével két külön asztal a 2.

Inkább az zavar, hogy nem tesznek bele több klasszikus karaktert. Kollektor meg Traktor, meg Tillátor meg hasonlókat kerülném. Még Jason meg Leatherface is jobb ezeknél. De hol van Reptile, Mileena, Cyrax, Sektor....Hiányoznak nagyon.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#469) x360elite válasza Carasc0 (#468) üzenetére


x360elite
őstag

Közel 50 ember egyöntetű véleménye, plusz a saját észrevételeim engem eléggé meggyőznek. Ha valaki nem látja a hasonlóságot, akkor egyszerűen ráhagyom és konstatálom, hogy valószínű nincs a kezében annyi meccs, és olyan szintű tudás, amiből átláthatná ezt. :P

Amúgy Reptile-t és Mileena-t én is hiányolom. A robotokat annyira nem, túl erős volt minden részben a robot szekció.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#470) gabor7th válasza x360elite (#467) üzenetére


gabor7th
addikt

Azért nem vették át egyazegybe, pl. nincsenek ezek a tárgyi fejlesztések, hogy milyen cuccokat vegyenek fel a harcosok, hogy azok adnak bónuszt, pedig erre nagyon számítottam.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#471) Carasc0 válasza gabor7th (#470) üzenetére


Carasc0
őstag

Én úgy tudom lesz benne. Gear setek is lesznek. És ha a harcos a szettben van akkor az + bónusz lesz. Az IGN béta beszámolói videóból ítélkezem. Sztem pont a testreszabhatósági részt vették át egy az egyben!

Én csak azon csodálkozom hogy miért sírnak sokan, hogy hülyeség a különböző csecse-becse színes skinek. Pl. micsoda gagyin néz ki egy fehér ruhás scorpion. Sztem meg pont ez a jó benne a testreszabhatóság. Ennyire azért nem kellene szögletesen nézni a Mortal-t. Mondjuk Boon-t nem értem honnan vesz ilyen Kollektor-féle karaktereket. Klasszikusokkal jobban húzná a népet a játék felé. Szerintem pár 1000 ember már megírta neki de nem tanult belőle.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#472) gabor7th válasza Carasc0 (#471) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazából alig van új karakter... ebből is látszik, hogy milyen nehéz mindenkinek megfelelni.

A skinek mondjuk engem nem zavarnak, de minden játékban nálam az utolsó fontossági sorrendben... ha csak skin bónusz nélkül.

Hát már több mint egy hónapja volt, nem fogom megtalálni, de ezt mondták, hogy nem lesz olyan, hogy a ruha darabok adnak bónuszt mint az Injustice 2-ben. De mint mondták... minden változhat ha azt akarják a fanok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#473) Carasc0 válasza gabor7th (#472) üzenetére


Carasc0
őstag

Adja isten hogy mindenkinek jó legyen! Mindenesetre az I2 azért is tarolt, mert ott tényleg rengeteg karakter volt. Mk11-ben is számítottam majdnem annyira. Sebaj. Ki tudja még mit tartogatnak amiről még nem beszéltek! :)

Mondjuk a Torphy listát nagyon karcsúnak találom!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#474) gabor7th


gabor7th
addikt

Többen írják, hogy Cetrion már korábban feltünt az MK-ban. Jade Mk9-es endigjében ő az a rejtélyes nő, de én személy szerint nem vagyok teljesen meggyőzve.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#475) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Fanatical pre-ordered van 27%-os kuponom. Nem tudom jó ár-e de akinek jól jön vigye nyugodtan: [link]

Kód: P2DdnvQQbOT2RWr1

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#476) Xerxész


Xerxész
őstag

Cetrion bemutató a GameInformer által, benne Cetrion 2. kivégzése is!

[link]

Továbbá a mai Kombat Kastban: Noob, Erron Black és ????

(#477) gabor7th válasza Xerxész (#476) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen a linket.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#478) gabor7th


gabor7th
addikt

Na nem maradtunk négykezű nélkül. De elég fura karakter, kb. mint egy gonosz ferengi. / Ami pályák számát illeti ez már rekord nem?

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#479) Xerxész válasza gabor7th (#478) üzenetére


Xerxész
őstag

Kollector 6 kezű, a hátán van még 2 kis kéz, amikkel tartja a hátitáskáját.
Érdekes karakter, igen, de az tetszik benne, hogy mindenféle hülyeséget gyűjt az emberi szervektől kezdve a fegyvereken, eszközökön át az aranyig, és hogy nincs különösebb harci stílusa, hanem amolyan vegyes.

Az MK széria sötét korszakához nem volt szerencsém (3D éra), szóval azt leszámítva szerintem az MK11-ben van a legtöbb pálya, igen...már csak 4 hiányzik, íme.

[ Szerkesztve ]

(#480) Carasc0 válasza Xerxész (#479) üzenetére


Carasc0
őstag

És egyben az MK széria elcsúfítása! Iszonyat gagyi ez a Kollektor. Annyira nem illik bele az egészbe. Klasszik karakterek hol vagytok? :O Ha már többkező kell akkor: miért nem lehetett volna helyette egy Sheeva vagy Kintaro? Iszonyatosan rontják ezek a légből kapott semmi karakterek az összképet! :W

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#481) gabor7th válasza Carasc0 (#480) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazából az MK világától nem idegen a "nem odaillő" karakterek; amik vannak és eltünnek a sülyesztőben pl.: Kira, Kobra. A jó hír, hogy ezt eddig túlélte a sorozat és volt utánnuk felfelé.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#482) gabor7th válasza Xerxész (#479) üzenetére


gabor7th
addikt

Nekem nem igazán tűnik klassznak ez a karakter a stítulsa miatt és szinte ellentéte a Cetrionnak, mert ő úgy látom neki közel kell mennie az ellenséghez, hogy sebezze, Cetrion viszont képes távolról támadni és mondjuk akár a fejed fölött robbantani egy sziklabombát és még ezer módja van a távoli támadásának.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#483) x360elite válasza Xerxész (#479) üzenetére


x360elite
őstag

Ha ez a 21 a vége, akkor nem az MK11-ben van a legtöbb pálya. Eddig az MK9-ben volt a legtöbb és ezzel a 21-el sajnos nem sikerült felülmúlni, de attól még király.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#484) x360elite válasza gabor7th (#482) üzenetére


x360elite
őstag

Meg is fognak jelenni emiatt a zoning player-ek, ami elég gázos. Félre ne érts, mindenki szokott néha zónázni (főleg, ha vesztésre áll és a karaktere ráadásul még alkalmas is), én azokról beszélek, akik CSAK azt csinálják és Cetrion sajnos tökéletes a gusztustalan játékra. Pont mint MK11-ben Jacqui Briggs. Mennyire gyűlöltem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#485) ayo


ayo
addikt

ez csak szerintem nevetséges? annyira béna ez a győzelmi animáció, hogy nem tudom hova tenni :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#486) gabor7th válasza x360elite (#484) üzenetére


gabor7th
addikt

Bennem is kettős az érzés. Azért mert én pl. történet olvasó is vagyok és mindig is érdekelt milyen lenne ha egy elder god megjelenik a színen. Már régen elejtették, hogy igazából már megszegték az esküjüket az elder godok, hogy egyáltalán nem avatkoznak be közvetlenül a realmek életébe (ami a One Being széttépett testéből készült), mert a legelső összecsapásuknál (még az ősidőkben) Raiden még a Shinnok amulettjével is kevésnek bizonyult tán, hogy legyőzze az akkor még hatalmában nem korlátozott Shinnokot. És szerintem egy klassz karakter ami mutatja, hogy egy elder godnak micsoda hatalma van... és ez vele egyben a baj is, olyan mintha egy játékvégi boss lenne, overpowered. Bár lehet, hogy nehezen lehet majd irányatani olyan sokoldalú.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#487) Carasc0 válasza ayo (#485) üzenetére


Carasc0
őstag

A egész karakter béna úgy ahogy van!

Animáció lényege, hogy mivel kleptomániás ezért minden az övé! Aranyat sem adja oda neked. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#488) gabor7th válasza Carasc0 (#487) üzenetére


gabor7th
addikt

Dráááágasááágot nem adjuk.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#489) gabor7th válasza Carasc0 (#487) üzenetére


gabor7th
addikt

Egyébként az Injustice 2-be is volt kollektor... collector of worlds. Brainiac

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#490) gabor7th


gabor7th
addikt

Aki bétázna... Hány karakterrel lehet most játszani? Ilyenkor menetközben belerakják még az újakat akiket most mutattak be?

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#491) atainprison


atainprison
senior tag

Nem értem, mi ez a sok sírás az új karakterekkel kapcsolatban. Mindegyik részben hoznak be teljesen újat és nagyon jól teszik. A mostaniak egyáltalán nem illenek be kevésbe, mint a mkx-ben Ferra&Torr, Dvorah vagy Erron Black. Az összes nagyon kreatív és amíg nem játszunk vele szerintem felesleges előre ítélkezni.

(#492) drachoHUN válasza gabor7th (#490) üzenetére


drachoHUN
senior tag

?
A beta már véget ért. 5 karakter volt benne.

Forza JUVE!!!

(#493) gabor7th válasza drachoHUN (#492) üzenetére


gabor7th
addikt

Ja ok... én nem bétáztam.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#494) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mortal Kombat 11 PC Version Will Use Denuvo DRM

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#495) Carasc0 válasza l.skywalker (#494) üzenetére


Carasc0
őstag

Most ez jó vagy nem? Nem értem!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#496) Carasc0 válasza l.skywalker (#494) üzenetére


Carasc0
őstag

Most ez jó vagy nem? Nem értem!

Ja hogy ez egy másolásvédelem! PS4-re veszem! Nem érint.

Ops! Butus Prohardver! Lécci törölni ezt a hozzászólásomat!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#497) l.skywalker válasza Carasc0 (#496) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nincs gond néha én is megzavarodok a fogalmakban :)

Nem vagyok teljesen jártas a PC related dolgokban, de úgy tudom a másolásvédelem miatt gyakran van, hogy a játék minőségben romlik, vagy rosszul tudom?

Azért raktam be a hírt, hogy aki megveszi PC-re az tudja előre.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#498) ayo


ayo
addikt

Érdekes ez a Kitana, lehet nem is Kitana lesz, hanem mondjuk valami Chameleon karakter?

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#499) Carasc0 válasza ayo (#498) üzenetére


Carasc0
őstag

Ne már hogy kínai Kitana lesz! Szerencsétlen nő! :O Még a kedvenc karakteremet is elcsúfítják! :W

Amúgy sztem ez csak ilyen film effekt hogy átváltozik. Kitana az kitana lesz! De akármilyen ázsiai is lesz, akkor is szeretni fogom! :B

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#500) ayo válasza Carasc0 (#499) üzenetére


ayo
addikt

Ja, nekem se tetszett, viszont nem értem az effektet, hogy mire fel, mert ez így önmagában eléggé fura, csak a fenti dolgot tudom elképzelni vagy valami plusz magyarázatot, amit csak a story-ból tudhatunk meg.

Gondolom akkor a héten ő lesz a másik karakter, akit mutatnak.

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.