Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#751) markknight


markknight
veterán

Konzolon keményen skálázódik a játék gameplay közben. A cutscenek max res textúrákkal mennek, de amint elkezdődik a meccs visszabutulnak.

(#752) x360elite


x360elite
őstag

Nagyon jó lett a játék. Legalább is box-on nincs benne semmi kivetni való. Ráadásul meg van az (régi, még MK9 időből) új kedvenc karakter is (Kung Lao :K ). Eszméletlen, hogy mekkorát lehet vele büntetni, remélem a sorozatos patch-elések nem fogják eba.zni...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#753) atainprison válasza kwzatz (#750) üzenetére


atainprison
senior tag

Én egy szóval nem írtam, hogy nincs hiba és mindenki troll, aki negatív kritikát ad rá, nem tudom te mit olvastál :) . Bizony tegnap nálam is volt kb. 5 percen belül 3 crash, mindhárom mikor a skineket néztem, azóta végigjátszottam a sztorit és pár towert és semmi, nem tudom mi lehetett az.
A mikrotranzakciónak is a legjobb formája került bele (ha már került valami), persze a többség mindent egyből akar. Ha meg így lenne, menne a sírás, hogy nincs reward.
Ez a port még mindig mérföldekkel jobb, mint az MK10-nek volt.
Ha valakinek a harcrendszer, grafika, stb. nem tetszik és azért húzza le, az oké, de a legtöbb negatív kritika nem emiatt volt. Komolytalan az egész.

(#754) kwzatz válasza atainprison (#753) üzenetére


kwzatz
őstag

"A mikrotranzakciónak is a legjobb formája került bele (ha már került valami), persze a többség mindent egyből akar."
Én azt olvastam, hogy totál random a reward rendszer. Tehát nem választhatod ki, hogy mit szeretnél, nem veheted meg az in-game currency-vel, és mesterségesen fel van duzzasztva a kibontható cuccok mennyisége érdektelen dolgokkal, így meglehetősen kicsi az esélye, hogy pont azt kapd, amit akarsz. Most akkor mi az igazság? Ha a legjobb formája lenne, gyanítom nem lenne ekkora felháborodás miatta. De valahol szerintem az is érthető, hogy egyes embereknek már a jelenlétük is zavaró egy 60€-s játékban. Ha jól emlékszem a Shadow of War is hasonló úton járt, szóval nem új dolog ez a WB-től (sem). Őszintén szólva meglepett volna, ha nem így indul, de mindegy, szócséplés ez már. Akinek jól fut és tetszik annak HF!

(#755) 3L1T3


3L1T3
addikt

Szerintem az eddigi legjobb rész.

A sztori prezentációja és gameplay is nagyon rendben volt, ennél többet nem is várnék el egy verekedős játéktól.

Én már múlthét csütörtök óta játszom a játékkal. A legfőbb bajom az már most a RANKED rendszerben megmutatkozik. Vicc, hogy csak a vesztes tud dönteni kilépésről vagy egyéb megoldásokról. Arról nem beszélve, hogy az új block system sem akar úgy működni ahogy eltervezték. Tegnap már előjöttek azok a játékosok akik nem csinálnak egy mozdulaton kívül semmit. Őket különösebben imádom.

Szerencsére már dolgoznak a reward systemen is mert az is káosz. Konkrétan végtelen farm.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#756) Carasc0 válasza markknight (#751) üzenetére


Carasc0
őstag

PS4 PRO-n én ezt nem vettem észre!

TO ALL:
Bocsánat ha megbántottam a PC-n játszók körét. Nem akartam tényleg! Lényeg hogy mindenki élvezze a játékot platformfüggetlenül. IGN kritikájával nem értek egyet teljesen. 25%-a szubjektív nagyon. Ez a játék még büntetve is 8.5/10. Lesz itt még tartalom és változás bőven. Ez még csak az 1.02 verzió. Jönnek itt is sorba a pack-ek simán.

Az IGN viszont rátapintott arra is, hogy az I2-ben tényleg jól megoldották a skineket. Ezeket simán áttettem volna. Az is igaz, hogy kevés gamemode van ami párban játszható. Ko-op mode de klassz lett volna..

Nagyon reménykedem hogy lesznek itt még skinek!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#757) atainprison válasza kwzatz (#754) üzenetére


atainprison
senior tag

A mikrotranzakció minden formája gáz. Csak, ami a játékban van még az enyhébb verzió, így értettem. Mert itt idővel meglesz minden cuccod csak játékkal is. Van az a verzió, amikor csak kozmetikai dolgokat lehet venni, a gameplayt nem befolyásolja, de nem lehet játékkal kioldani (mindenképpen fizetős). És van az a verzió, ahol a játékmenetet is befolyásoló cuccokat lehet venni (lásd BF2 indulása).
Ha a Kriptában tényleg teljesen random esnek a dolgok, az tényleg gáz, én ezért pl. várok is vele még egy darabig, mert szerintem fognak rajta változtatni.
A Shadow of War-ban is volt hasonló, de ott még ennyire sem volt problémás. De ahogy az elején is írtam, én is elítélem, hogy a játékba kerüljön bármilyen mikrotr. de én már belenyugodtam, hogy ez lesz, ezért csak abban reménykedek, hogy a játékokba az enyhébb verziót teszik bele. Lehet akármekkora hiszti a játékos közösség részéről, a mikrotranzakciókat már sosem fogják eltörölni.

(#758) markknight


markknight
veterán

Az is elég kemény, hogy Frost ugye a chapter 4 után lesz feloldva, de aki nem tud várni az megveheti potom 1800 forintért :D

(#759) ayo


ayo
addikt

na 7 óra alatt most volt egy crash, de még mindig nagyon menő cucc. single towereket nyomtam, de baromi nehézek, azt hittem megy majd a lazulás, azt 1-2 tower után már olyan volt, mintha boss-ok ellen nyomtam volna :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#760) ayo válasza atainprison (#757) üzenetére


ayo
addikt

kriptában random? MKX-ben is megvolt adva, hogy melyikben mi van, van aki ezt tesztelte?

Egyelére nekem az advance és az offense mozdulatok nem mindig jönnek össze, sokat nyomtam SF részeket mostanság, ami miatt eleve nehéz szokni ezeket, de azt hiszem kell vagy 50-100 óra hogy belejöjjek az új rendszerbe. ez a flawless block is érdekes, meg a többi offensive counter dolog, csak nagyon összetettnek érzem egyelőre ezeket. ez a kis ugrás is ötletes, de hát ja szokni kell, baromi néhez egyelőre minden :)

egyelőre Kitanával tolom, de majd próbálgatom Subot is hátha. multit néztem még tegnap, ott is nagyon szépen megy minden, nagyon sok a beállítás, szóval már most XL érzése van az egésznek, ahol tényleg nem volt különbség offline és online játék között. ha ezt a pár crash hibát meg a többit javítják, akkor nagyon jó kis cucc lesz ez szerintem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#761) kwzatz válasza ayo (#760) üzenetére


kwzatz
őstag

"kriptában random? MKX-ben is megvolt adva, hogy melyikben mi van, van aki ezt tesztelte?"
A Palace Entrance nagy része fix, azután gyakorlatilag teljesen random, most már utánaolvastam.

(#762) ayo válasza kwzatz (#761) üzenetére


ayo
addikt

áh értem. nekem nagyon bejön a mostani, mondjuk mkx-es is tetszett, ötletes a dolog.

egyelőre nagyon nem érzem az új rendszert és nincs az a magabiztosság, amit az MKX-ben éreztem, de ugye ott 700 órám volt, remélem itt is kialakul a dolog. most annyit toltam, hogy megnéztem Kitana tournament variációját, mert tök jó hogy lehet itt szabadon összerakni dolgokat, de én azért inkább rankedben szoktam nyomni, szóval inkább azt raktam össze, hogy egyszerűbb legyen a gyakorlás - emiatt nekem pont nem számít ez a custom téma, mert csak bezavarna, de biztosan jó dolog :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#763) Carasc0 válasza ayo (#762) üzenetére


Carasc0
őstag

Én nekem pl. pont ez a gyüjtögetősdi tetszik! És éppen ezért is kell ebbe a játékba ilyen is. Valakit csak a püfölde érdekel, engem meg inkább a csinosítgatás, összetevők feloldása.

Towereknél nekem pl. tetszik hogy tudok adni a karaktereimnek augmenteket, melyek segítenek a harcba. Nehezebb fokozaton jól jöhet.

Még mindig a skineknél tartva, láttátok már Kitana maszkjait? 1-2 iszonyat gagyi. Ki a fene fog 18. századi francia álarcosbálra illő maszkot rátenni szerencsétlen hercegnőre?

Mondjuk tényleg azt olvastam, hogy ennek a AI vs AI dolognak semmi értelme. I2-nél sem értettem hogy miért jó az hogy én nézhetem hogy a gép elveri a gépet.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#764) x360elite válasza Carasc0 (#763) üzenetére


x360elite
őstag

"Valakit csak a püfölde érdekel"
De ugye azért tiszta, hogy ez egy "püfölde" játék, és a skin-ek, meg miegymás a hordalék anyag... :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#765) ayo


ayo
addikt

esetleg valaki tud egy oldalt, ahol a ranked variációk fel vannak sorolva? nem lenne rossz, mert jelenleg csak úgy tudom megnézni ezeket, ha online rankedben gyorsan lefotózom :)

közben itt az egyik legjobb komment fb-n:

"Johnathan Holt Top Contributor here.
*Ahem*
Slavery was bad. Game good.
Thank you."

rövid és tömör :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#766) Bazsi1987 válasza ayo (#765) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Rankedre még speciális mozdulatokat se tehetek be?

[ Szerkesztve ]

(#767) ayo válasza Bazsi1987 (#766) üzenetére


ayo
addikt

a variációkban vannak a képességek, amik adottak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#768) gabor7th


gabor7th
addikt

Spoiler! Wow a story-ba sokkal többet fektettek mint gondoltam... Nincsenek többé elder god-ok (talán shinnok igen), nincs Fujin (beszélgetésből kiderül ő neki is annyi), sőt talán már csak Liu Kang maradt mint isten az egész MK univerzumban. Bár alternatív győzelmek mutatják, hogy talán van más, még hatalamasabb Titanok (bár ez az egész szembe megy az eredeti történetmeséléssel), meg Cetrion mondja az egyik szövegében, hogy ha megállítják az anyját akkor Shinnoknál sokkal rosszabb gonosz fog jönni.

Az MK egy teljesen új korszakba lépett, de annyi minden lehet, mert a régi kötélékek amik behatárolták mi történhet mindnek annyi; mondhatni minden alap törölve.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#769) atainprison válasza ayo (#765) üzenetére


atainprison
senior tag

Ezt mondjuk nem értem, hogy a karakterek miért nem alapból arra vannak beállítva.
Itt a videó rá, hogy lehet könnyen beállítani.

(#770) ayo válasza atainprison (#769) üzenetére


ayo
addikt

uh, köszi, így már könnyebb lesz! én se értem, az lett volna a logikus, hogy az a 2 van, és azokat lehet változtatni vagy azokhoz hozzáadni pluszt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#771) atainprison válasza ayo (#770) üzenetére


atainprison
senior tag

Ha esetleg bugos lenne (nálam és pár embernél úgy tűnik az) és nem reagál a preset gomb lenyomására, akkor úgy lehet megkerülni, hogy egérrel rákattintasz a preset szóra. Tiszta röhej, nálam a menü, főleg a kollections nagyon bugos.

(#772) Carasc0 válasza atainprison (#769) üzenetére


Carasc0
őstag

Jól látom lakatolt abilitiek vannak? Ezt nem értem. Nekem az összes karakter összes ability-je fel van oldva gyárilag! :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#773) Carasc0


Carasc0
őstag

Juj remélem ma megkapjuk a patchet a towerekre mert mediumon is izzadok néha! Béna játékos vagyok, de azért mediumon szoktam győzni.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#774) Xerxész


Xerxész
őstag

Emergency Kombat Kast ma, a szokásos időben! ;]

Vajon mifenét akarhatnak? Elnézést kérni a launch-bugok miatt? :D

Esetleg Kombat Pack reveal? :)) Na jó, úgysem lesz KP...valószínűleg csak a patchekről lesz szó.

(#775) HussarF

Index rovat címek ma ;)

(#776) atainprison válasza ayo (#760) üzenetére


atainprison
senior tag

Most a Kombat Kaston elmagyarázták, hogy működik a Kripta. Ha két ember kinyitja az összes ládát, akkor mindkettőnek ua. a cuccok lesznek meg. Azonban mindenkinek össze-vissza lesznek a ládák a Kriptában, tehát más sorrendben fogjuk tudni megszerezni az egyes cuccokat (néhány speckó láda van mindenkinek ugyanott).
Az jobb, mint gondoltam, én azt hittem, hogy van egy bizonyos item pool és abból valami random esik a ládákból.
A Tower of Time-okon könnyítettek már elvileg és a rewardok is jobbak lesznek várhatóan egy hétvégi vagy jövő hét eleji patchben.

(#777) Carasc0 válasza atainprison (#776) üzenetére


Carasc0
őstag

Bakker, miért nem tudják ma kiadni a patch-et? :W

Amúgy nekem a kriptával nincs bajom! Szépen lassan nyitogatom a ládákat!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#778) ayo válasza atainprison (#776) üzenetére


ayo
addikt

én erre gondoltam, csak mkx-ben még a ládák tartalma is ua volt. nem baj, legalább nem lehet kitrükközni. most is pont toltam, nagyon sok láda van, hely, item meg minden, nekem tetszik, hogy nem szimpla négyzeteket kell nyomni feloldáskánt, hanem külön mini-game az egész

http://jateknaplo.blog.hu

(#779) kwzatz válasza atainprison (#776) üzenetére


kwzatz
őstag

"Az jobb, mint gondoltam"
Erről egyből beugrott ez a kis szösszenet arról, hogy pontosan hogyan is néz ez ki.
Számok
Elvileg azt írja, hogy a készítők által beígért patch-csel kalkulálnak. 3400 óra, lol. Nagyon rámennek a szerencsétlen szenvedélybetegekre és gyűjtögetős/completionist arcokra. Jobb ha az ember inkább a játékra fókuszál és elfelejti, hogy van ilyen része is, kap, amit éppen kap, legalábbis egyelőre.

(#780) atainprison válasza kwzatz (#779) üzenetére


atainprison
senior tag

Ez tényleg durva. De az durvább lett volna, ha a chestek random adják a cuccokat és esetleg lehet duplikáció (ami beváltódik valamilyen currencyre).
Engem ez annyira nem izgat, úgyis a legtöbb skin csak át van színezve. Minden karakternél kiválasztok 1-2 skint, ami a legjobban tetszik, amit idő kristállyal direktbe meg tudok szerezni és kész.

(#781) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ez normális hogy storyba mediumon simán viszem a storyt tower of time-on mediumon mozdulni se tudok?😡

(#782) atainprison válasza Bazsi1987 (#781) üzenetére


atainprison
senior tag

Endboss-t kivéve a sztorit mediumon nagyon könnyűre csinálták. Az előző játékaik jóval nehezebbek azon a fokozaton (MK10, Injustice 2, stb.). Szerintem ezt kicsit benézték.

[ Szerkesztve ]

(#783) markknight


markknight
veterán

A tegnapi kombat kastot öröm volt nézni. Látszik, hogy nem lehúzás miatt csinálták ezt az új részt.

(#784) ayo


ayo
addikt

Az a baj, hogy azok tuti nem nézték, akikhez ez szólt igazán és azt hitték hogy ezek lootboxok random tartalommal, amihez IAP lehet venni cuccokat a kinyitáshoz, mert sok helyen emiatt is lehúzták a játékot teljesen feleslegesen. Szerintem amúgy hamar rendbe fog jönni az értékelés, csak hát egyből vérszemet kapott sok játékos ezek láttán, ami elsőre félreértő lehet ha nem követte pl. a Kombat Kastet.

http://jateknaplo.blog.hu

(#785) ayo


ayo
addikt

Még nem mentem bele mélyen, de itt egy Kitana kombóm. Egyelőre azt érzem, hogy sokkal könnyebb összerakni a kombókat az előző részhez képest, főleg hogy nincs futás.

http://jateknaplo.blog.hu

(#786) gabor7th válasza ayo (#785) üzenetére


gabor7th
addikt

Mostmár megvan a totál biztos DLC karakterek listája, vagy lehet, hogy máshogy nevezik... az unlockoolhatókra és a később jövőkre gondolok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#787) gabor7th


gabor7th
addikt

Amugy - mint akit a történet is érdekel - kiderült párbeszédekből, hogy Cetrion nem halt meg, meg valószínű Shinnok is megvan, az összes eredeti elder godnak rajtuk kívül viszont annyi, de Fujinnak is vége. Itt vannak az új "Titánok" akik még a elder godokon is túl tesznek... Szóval új alapokra helyezetek mindent. A be nem avatkozásosdinak is annyi, tehát elvileg Liu Kang bárkit elintézhet, nem köti eskü, hogy nem avatkozik be, tehát igazi nagy ellenség kevés lehet a következő részekben a meglevő jól ismert MK felhozatalból; Titán lesz, vagy Dragon King, de azt Kung Lao befejezéséből mutattak, hogy az idő befolyásolásával simán ki lehet nyírni, meg amúgy is össze van kötve valahogy Liu Kanggel; aki még mindent lerombolhat az a One Being, elder godok nélkül Liu Kangnek nincs eséje megállítani; bár a Liu Kanges tower bejezésben csinál még elder godokat pl. Kung Lao-ból. Szóval az alapok lerombolásával magukat is nehézhelyzetbe hozták bizonyos érteleben.

A történet viszont nagyrész elég élvezetes volt; 90%-ban fan service.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#788) markknight válasza gabor7th (#787) üzenetére


markknight
veterán

Hát én ezt az eszmefuttatást nem igazán értem, de bárki visszatérhet és bárki eltűnhet, kár is ezen filózni. Azzal van vége a játéknak, hogy újraformázzák majd az időt és ennek következtében új gonoszok is jönnek majd, ahogy Kitana is mondja a végén.

(#789) ayo válasza markknight (#788) üzenetére


ayo
addikt

jaja, eddig se volt gond, ha valaki meghalt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#790) kwzatz válasza gabor7th (#787) üzenetére


kwzatz
őstag

"Szóval az alapok lerombolásával magukat is nehézhelyzetbe hozták bizonyos érteleben"

A sztori mindig is totál értelmetlen volt, ami fittyet hány bármilyen nemű logikára. Soha nem lesznek nehéz helyzetben, mert nem köti őket a következetesség semmilyen mértékben. :D Aztán ez a 11-es rész az idővel játszik, ami a legnagyobb sci-fi íróknak sem könnyű téma, hát még az MK alkotóinak... El tudom képzelni, hogy kb. 10 másodpercenként van benne logikai baki.

(#791) gabor7th válasza kwzatz (#790) üzenetére


gabor7th
addikt

Eddig mindig volt egy olyan alap, hogy ott vannak az elder godok mint a ténylegesen legerősebbek, akik viszont nem avatkoznak be a realmek dolgaiba, kivéve pár dolgot mint a realmek egyesülése. Nekik mostmár tuti végük és ezzel olyan alapvető dolgoknak is mint... az MK logója ami egy sárkányformájú elder god elavult. Nincs mostmár olyan, hogy a leghatalmasabbak nem avatkozhatnak be, mert Liu Kanget nem köti ilyen; nincs olyan hogy Mortal Kombat Tournament, mert azt az elder godok felügyelték és a célja az volt hogy a realmek ne egyesüljenek legalábbis csak úgy. (mert összeállba belőlük a One Being teste)

Sokan nem ismerik akik játszották, de az MK canon, folyamatos történet már simán megtöltene egy könyvet és viszonylag intakt is volt. Most viszont ez nagyon sérült; eleve a hatalmi hierarchia más lett, hisz az elder godoknál max. a One Being lehetett erősebb, de mostmár kiderült, hogy van egy csomó más erősebb Titán, ezek a Tower endigekből derül ki. Pl. Scorpion hiába próbálja megmenteni a kánját kiderül, hogy ezek a többi titánok ugyanúgy mint Kronika tudják befolyásolni a dolgokat és bárhogy is próbálkozik minden idővonalban meghal a családja.

Az alapok nagyon is megváltoztak.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#792) ayo


ayo
addikt

Na közben eventhubs-on is fent vannak a kompetitive variációk.

kicsit fura azért, hogy rankedben emiatt sok képességet nem is lehet használni. SonicFox azt mondja hogy ez a jövőben változhat, meg ugye jelenleg csak 2 variáció van mindenkihez, gondolom azért még 1 elférne.

http://jateknaplo.blog.hu

(#793) gabor7th válasza ayo (#792) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem arról volt szó, hogy majd ilyen variációkat lehet majd venni (más dolgokkal összecsomagolva)?

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#794) ayo válasza gabor7th (#793) üzenetére


ayo
addikt

rankedben csak adott variációk vannak, tehát ott nem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#795) kwzatz válasza gabor7th (#791) üzenetére


kwzatz
őstag

"Sokan nem ismerik akik játszották, de az MK canon, folyamatos történet már simán megtöltene egy könyvet és viszonylag intakt is volt. "
Én annyira nem vagyok benne, de ez szerintem ott bukik, hogy a 9 egészen biztosan egyfajta reboot már eleve. A 4 és a 9 között nem játszottam eggyel sem, szóval arról fogalmam sincs, hogy ott mi történt. És ha most a 11-ben (vagyis két résszel később) azt mondod, hogy felrúgtak mindent, ami eddig volt, az is csak azt mutatja, hogy tényleg nem köti őket semminemű következetesség. Szóval megoldják ők a folytatások kérdését könnyedén néhány újabb - logikátlan - csavarral, nem kell őket félteni. :D

(#796) Anubris válasza gabor7th (#786) üzenetére


Anubris
őstag

Merre? Vagy ugyanaz mint amit korábban linkeltek datamine-ból?

(#797) gabor7th válasza Anubris (#796) üzenetére


gabor7th
addikt

Ja nem, azt én is csak kérdeztem, de egy nemrégi IGN videóból lehet tudni, hogy biztos nincsen, csak erős tippek. Ezek között van a Fujin is, pedig a párbeszédek szerint neki vége.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#798) Anubris


Anubris
őstag

Nah nem gondoltam, hogy a HVG-ben fogok a Mortal Kombatról olvasni. :D

(#799) FLx válasza Anubris (#798) üzenetére


FLx
addikt

Hulyek ezek, a CPU-t ra kell kuldeni a tornyokra, aztan lesz vegtelen penz, amibol siman kifoszthato minden lada a krypt-ben. :) Elvileg 600 lada van, az max 6-8 milla coin. Nekem egy nap utan van mar 1 milla.

ps. Aki lusta, az meg vegye csak a kristalyokat vagy mit. :D

[ Szerkesztve ]

(#800) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Létezhet már valami Krypt guide a mindenki számára azonos ládákról?

Forza JUVE!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.