Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#601) x360elite válasza HussarF (#599) üzenetére


x360elite
őstag

Egy percig nem panaszkodtam. Tényeket közöltem. Ennyi. Azonos feltételek pedig igenis léteztek. Még MKX-nél is csak 1 héttel megjelenés előtt megkapták a "pro-k" tesztelni. Megjelenés napjától számított két hét múlva verseny. Ez nagyjából rendben van. De 2 hónap, az irreális előny. Aki tűz közelben van, az megkaphatja tőlem előbb a gammát, annál nagyobb dicsőség rommá verni utána, viszont létezik olyan előny, amit nem tudsz két hét alatt behozni. Simán csak azért, mert lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#602) markknight válasza x360elite (#601) üzenetére


markknight
veterán

Azért azt tegyük hozzá, hogy nekik bizonyos esetben nehezebb dolguk van, a netherrealm folyamat balanszolt és balanszolni fog, biztos hallgattak a profi játékosok véleményeire is, ami szerintem tök jó. Viszont igen, egy hét alatt beleszokhatnak a karakterekbe, de a patchek ezt megboríthatják. Nem bántásból írom, lehetne 1 éves elõnyöd is, de ilyen Sonic foxokat le nem nyomnál soha. Valaki pont a napokban írt a topikba, hogy elég 2 óra játék és már profi lehetsz. Na itt kuncogtam is magamban, na persze.. Sok játékban játszom jól, fortnite, f1, apex, cod. De tudom, hogy hivatásos gamerek ellen teljesen lúzer vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#603) x360elite válasza markknight (#602) üzenetére


x360elite
őstag

Játszottam Sonicfox-al box-on KOTH-ban MKX-et. 15-ször vert meg, míg én 2-szer nyertem, de basszus kulcs, akkor is sikerélmény volt. Ami azt illeti, mindig is vadásztam a nagy nevekre, hátha :D . A patch-ek valóban változtatnak, de csak minimálisat. Pl.: D'Vorah esetében volt egy olyan változás, hogy anno előre+X,X - le+előre+X,decline(előre,előre)-Y,X,Y - le+hátra+X, felugrás+Y, előre+A,B,-hátra+X,Y,le+RB-hátra. Ez annyiban módosult, hogy előre+X,X-le+előre+X,decline(előre,előre) után nincs kombó folytatás. De, ha ezt kihagyod az elejéről, attól még ha sikerül a többit bevinni, akkor is 40+%-os lesz.

Annyiban jó, hogy előbb megkapták, így sok kezdeti hibát ki tudnak szűrni, de az, hogy megkapják véglegesre a teljes karakter készletet 2 hónappal a start előtt.... Háááát... Nincs az a patch, ami kiegyensúlyozhatná ezt az előnyt.

Amúgy, ha valakinek box-a van és van kedve játszani egy kis MK-t (jelenleg csak X-et), akkor "ArrogantReptile" néven megtalál.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#604) HussarF válasza x360elite (#601) üzenetére

Jó, de gondolom nem úgy megy a dolog, hogy megjelenés után két héttel jön a verseny, ott eldől minden, majd 4 évre csend van és mindenki elfejeti az MK11-et...
Akkor elindulsz 2-3 vagy 6 hónappal a megjelenés után a versenyen és akkor már az a 2 hónapos előny nem sokat fog számítani, ha tényleg csak annyi lenne a különbség...

(#605) x360elite válasza HussarF (#604) üzenetére


x360elite
őstag

Nem, nem úgy megy.

De ebből nekem annyi jött le, hogy nem sokat (leginkább semennyit) toltad versenyszerűen egyik játékot sem. Kb. egy-másfél év kell, hogy az ekkora kezdeti előnyből származó különbségek közelítsenek egymáshoz. Nem számítva az egyes napokra vetített játékidőt, ami akár 12-14 órát is jelenthet, ha versenyre készülsz, szorozd már meg ezt 2 hónappal. Rengeteg idő kell, mire ez az előny elenyészik. Egy versenyen hangyafasznyi különbség is dönthet arról, hogy legjobb 8, vagy soha nem hallanak rólad.

Ha 2 hónap múlva indulsz egy versenyen (már ha éppen van) és az ellenfeled ugyanennyi idővel előbb kezdte, akkor pontosan dupla annyi ideje volt kiismerni minden karakter erősségét, illetve gyengéjét. Melyik ellen mi a legjobb támadás/védekezés, mikor érdemes kombót, közelharcot kezdeni és mikor jobb zónázni, stb...

Megjelenéstől számított 3. hónapnál még mindig 1.6x-os előnye van veled szemben.

A 6. hónapnál 1.25x-ös ez az előny. És nem a kezdőkről beszélünk.

Egy bajnokot, aki 7/24-ben ezzel foglalkozik, még azonos feltételekkel is becsületére válik bárkinek, ha egyáltalán megszorongatja, de ekkora előnnyel csupán a már ( nem véletlenül az első versenyre) legyártott pólók, bögrék, kitűzők, matricák, hátizsákok, stb. eladása és a szponzorok elégedettsége biztosított, de az izgalmak nagyon nem.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#606) gabor7th válasza x360elite (#605) üzenetére


gabor7th
addikt

Gondolom a bajnokok közül többen tesztelek is már, meg talán egyenesen tőlük vártak tippket, meg őket tanulmányozták. Szóval az előnyük talán még több. Mondjuk azért a mozgások egy része öröklődik, de vannak egyéb idegesítő dolgok. Pl. én gyerek korom óta megszoktam egyfajta billentyűzetbeállítást és a 10-nél PC-n vagy nem lehet úgy állítani, vagy csak nem találtam senkit se jó sok keresés után aki tudná hogyan kell beállítani, úgyhogy meg kellett szoknom az újat. Volt ami így könnyebb volt, volt ami sokkal nehezebb.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#607) Xerxész


Xerxész
őstag

Gyanús ez nekem, nagyon gyanús... Már a 3. állat a játékban... :F
Egy jaguár, egy rovar és egy...

Lehet, hogy mégis van Animality a játékban?

SPOILER

[link]

[ Szerkesztve ]

(#608) ayo válasza Xerxész (#607) üzenetére


ayo
addikt

eheh :DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#609) Xerxész válasza ayo (#608) üzenetére


Xerxész
őstag

Komoly, mi? :D

Láttad Kronika kivégzését is? Az is van ennyire beteg. :DDD

Amúgy azt mondják, hogy nincs feloldható karakter a kriptában. :( Persze még lehet reménykedni az első napos patch-ben, hátha azzal beraknak valamit.

(#610) ayo válasza Xerxész (#609) üzenetére


ayo
addikt

jaja, meglássuk, hétfőn gondolom infóbombát dobnak majd az adásban

http://jateknaplo.blog.hu

(#611) HussarF

Alig ismertem rá Christopher Lambertre, ő is szét van plasztikázva?
[link]

(#612) ayo válasza HussarF (#611) üzenetére


ayo
addikt

horror karakternek elmenne ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#613) Anubris


Anubris
őstag

Jó sok kozmetikázás lesz. Frost Fatal Blow. (elnézést ha már volt).

(#614) Xerxész


Xerxész
őstag

Állítólagos datamining révén kiszivárgott a DLC lista:

DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\ShangTsung
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Joker
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Nightwolf
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Terminator
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Sindel
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Spawn
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Ash
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Fujin
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Sheeva
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\EnvironmentName
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\StoryName
DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\GOTY

Fujin miatt nagyon remélem, hogy igaz. :)

(#615) x360elite válasza Xerxész (#614) üzenetére


x360elite
őstag

Én Sheeva és Nightwolf miatt remélem. Jó kis DLC lista lenne, ha igaz.

Addig is köszi az infót.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#616) Anubris válasza Xerxész (#614) üzenetére


Anubris
őstag

De a kombat packban csak 6 dlc karakter lesz.

szerk: jah, hogy ez a többi közelgő dlc-t is tartalmazza. Úgy viszont keveslem a +9 karaktert.

[ Szerkesztve ]

(#617) Xerxész válasza Anubris (#616) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, de val'szeg lesz még 1 KP, ami kevesebb karakterből állhat...vagy később tovább bővítik.
De igazából fogalmam sincs, nem én áskálódtam az adatokban, ahhoz béna vagyok. :)

(#618) Anubris válasza Xerxész (#617) üzenetére


Anubris
őstag

Spawn-nak örülnék, meg Sindelnek is. Mileena-n meglepődnék, ha nem raknák be.
Viszont korábban szó volt még egy vendék karakterről Bayonetta azt hiszem, bár nem bánnám, ha inkább más jönne helyette.

Spawn-ról találtam egy ilyet.

(#619) Xerxész válasza Xerxész (#614) üzenetére


Xerxész
őstag

No, olvasgatom a külföldi fórumokon, hogy már több ember (valahol több mint 20at írnak) is rátalált ezekre a fájlokra a játékban, szóval nem kamu. Úgy tűnik, tényleg ez lesz a DLC lista.

Sheevát nem szerettem régen, de ahogy itt most a sztoriban kinéz, az tetszik. És kíváncsi leszek, hogy méltó női Goro pótlást csináltak-e belőle.

Fujin és Nightwolf mindenképp pozitív nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#620) HussarF válasza Xerxész (#614) üzenetére

DependencyRootPaths=$GameDir$\Content\DLC\Spawn

Ne ültessetek fel a hype vonatra, mert megint csalódott leszek :O

(#621) Xerxész válasza HussarF (#620) üzenetére


Xerxész
őstag

Már felültél, késő. :)
De nem is baj, mert nem fogsz csalódni, olvasd el a 619. hozzászólásomat is.

Ugyanis komplett tutorialt írtak hozzá, hogy hogyan lehet elérni ezeket a fájlokat és tényleg rátaláltak többen is. Ja, és a Switch verzióból van, amihez állítólag az NRSnek nincs köze, tehát elvileg kódnevekről sincs szó.

Sz'al megkapod Spawnt, nyugi...ha megveszed. ;]

Persze, nyilván az a 100%, ha már tényként látjuk, halljuk, de nekem pl. a fentiek elég bizonyíték.

(#622) HussarF válasza Xerxész (#621) üzenetére

Az X-et anno előrendeltem. Nem annyira az én stílusom a verekedős játékok, de azért így is ez lett az egyik játék, amibe a legtöbb játékidőt belepakoltam. Az elején még Spawn-ról nem volt szó, csak később kezdték hype-olni. Az nagyon ütött nálam, mert amúgy is abszolút kedvenc a szuperhős univerzumban, szóval kb. masiniszta lettem a hype vonaton. A gondolat, hogy az MKX-ben megjelenik - ez az amúgy az MK univerzummal viszonylag kompatibilis képregényhős-, nagyon felpörgetett. Utána elég csalódás volt, hogy hiába dumált erről McFarlane meg Boon is hype-olt ezerrel twitteren, semmi nem lett.
Akkor kicsit be is rágtam rájuk, hogy akkor miért kellett ezt, az MKX így is elég jó volt, de így azért megkeserítette a szám ízét. Persze tudom, hogy nem sokan örülnek a vendégkaraktereknek, én sem vagyok különösebben hívük, de erről már régebben írtam, aki akarja visszakeresheti.
Az Injustice 2-nél eljátszották ugyanezt, de akkor már immunis voltam (oda amúgy annyira nem illett volna, Spawn sokkal véresebb, mint az a gárda), aztán most is ezt látom. De amint lesz hivatalos megerősítés, már lépek is fel Steamre és vásárolom az MK11-et.

De egyébként ezt a listát elnézve... Joker, Terminator, Spawn... Itt egy egész jó vendéggárda lesz. Az MKX-esnél legalábbis jobban beilleszthetőnek látom őket.

[ Szerkesztve ]

(#623) Anubris válasza Xerxész (#614) üzenetére


Anubris
őstag

Ash vajon Ashrak vagy Ash az Evil Deadből?

Egy karaktert viszont nem értem, hogy hogy nem került elő eddig, reptile.

(#624) x360elite válasza Anubris (#623) üzenetére


x360elite
őstag

Eddig végig azt mondták, hogy Reptile nem fog szerepelni játszható karakterként az MK11-ben. Szerintem ez sajnos azóta sem változott, viszont Boon-ról lévén szó, simán benne lehet még.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#625) Xerxész válasza Anubris (#623) üzenetére


Xerxész
őstag

Ash az Evil Deadből, vendégkarakter. :K
Ezek itt már nem kódnevek vagy rövidítések, hanem a teljes nevek.

Gondolom, azért Ash, mert nagyon nem kell vadiúj eszközöket alkalmazni nála. MKX Leatherface --> láncfűrész, MKX/MK11 Jax --> sörétes puska. Az alap megvan, olcsón kihozzák.

Meglátjuk, hogy bővítik-e a KP2-t szintén 6 karakterre...akkor lehet esélye Reptilenak is.

Én a Terminatorra leszek kíváncsi...mármint arra, hogy rajta hogyan fognak "szólni" a kivégzések. Elvégre ő teljes gép, csak bőrszövet van rajta. Cyrax és Sektor meg ugye cyborgok, tehát vannak élő szerveik, esetükben még elmegy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#626) Anubris válasza Xerxész (#625) üzenetére


Anubris
őstag

Az mondjuk tényleg elég gagyinak tűnik elsőre, mikor kézzel, lábbal összeroppantják a fém fejét majd meg hasonlók.

Nekem egyelőre továbbra is az MK 9 a favorit karakter összeállítást tekintve, tényleg Ermac sincs. :(

(#627) retroid


retroid
senior tag

HELP!

Hogy kell összekötni a mobilos MK játékot a 11-el PS4-en hogy megkapjam a karaktert?

Miért írja hogy vegyem meg Shao Kahnt miután beírtam elfogadta és letöltötte a DLC-t?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#628) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !
Picit OFF-olok....szóval PC-n játszom/játszottam legtöbbet.
De most 2 napja rengeteg videót és véleményt néztem és olvastam PS4-ről....egyre jobban hajlok afelé hogy 1-2 héten belül beruházzak egy PS4-be......Idehaza csak FullHD TV-k vannak ( 42" és 47" LG cinema 3D ), és végülis MK11 ( MKX-et is tervezem megvenni ) és Fifa19 miatt lenne véve......PS4 slim szerintem erre a célra elegendő volna....PS4 pro ezeken a TV-ken nem adna annyi többletet, mint amennyivel drágább. Főleg hogy a PC is megmarad mellette. viszont most szembesültem azzal, hogy még elő is kell fizetni hogy multiban neten keresztül bárkivel tudjak játszani ? :U :Y :(( :DDD

Érdeklődök hogy kinek milyen PS4 van és milyen TV-vel használja vagy hogy szerintetek meddig lesz még időtálló ez a dolog ? :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#629) Anubris válasza GEIL (#628) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem 4K TV és PS4 pro van a PC mellett.
Ha jól tudom, nem olyan régen jött ki egy új változata a pro-nak ami az eddigi leghalkabb, ami nem elhanyagolható szempont, mert enyém is pl bizonyos játékoknál elég hangos tud lenni.

Szerintem inkább PS4 topikban kérdezz rá, hogy a 4K mellett van-e más (pl 60 fps) stb előnye a pro-nak a slimmel szemben, illetve hogy pontosan melyik típust ajánlják akár a slimen belül.

Igen jól nézted, külön elő kell fizetni az online-ra, de nem olyan vészes, az éves PS Plus azt hiszem 17.500 Ft és az online mellé egyéb kedvezmények és ingyen játékok, 24 game/év-et kapsz.

Elvileg jövőre érkezik a PS5.

(#630) HussarF válasza Xerxész (#621) üzenetére

Tényleg felültem. Igazából most jöttem rá, hogy eddig csak így átfutottam az eddig bedobott info-kat, de annyira nem mélyedtem bele. Rémlik, hogy a karakterekről is ment sok diskurzus, de most nem 3 verziójuk lesz, mint az X-ben, hanem valami komolyabb variáció lesz majd (?)
De kezdetnek itt egy jó kis 10 perces összefoglaló videó az MK storyline-ról. Hasznos annak, aki nincs képben, de azoknak is jó lehet, akik ismerik és felfrissítenék kicsit:
The Entire Mortal Kombat Timeline Explained - SVG

[ Szerkesztve ]

(#631) Xerxész válasza HussarF (#630) üzenetére


Xerxész
őstag

Csak hogy megnyugodj és rohanj DLC karaktert vásárolni...

Újabb datamining...intro dialógus Spawn és Ash között. ;]

Na és menjen egy a Terminatornak is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#632) Xerxész válasza Xerxész (#631) üzenetére


Xerxész
őstag

Hopp, rosszat szúrtam be, és már nem tudtam szerkeszteni.
Szóval, itt a párbeszéd Spawn és Ash között:

(#633) HussarF válasza Xerxész (#631) üzenetére

De ez ugyanaz a kép mind a kettő, Joker és Terminator között. Oké, látom a korrigáltat.

Egyébként, azért akarok még várni, mert ugye az X-nél sem egyszerű hype ment, hanem McFarlane konkrétan lenyilatkozta, hogy ő simán benne van, hogy Spawn szerepeljen és Boon is elég sokat tweet-elt vele kapcsolatban. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy ilyen dolgok már ott is megvoltak Spawn-nal kapcsolatban, esetleg már grafikai tervek is, mozdulatok, változatok, csak aztán végül nem tudtak megegyezni és nem lett véglegesítve és nem került be.

[ Szerkesztve ]

(#634) HussarF

Na most kicsit utána is néztem, hogy mi volt anno.
Ez volt az ominózus interjú, ahol McFarlane elindította a hype-ot. Valójában azt mondja, hogy ő megadta a jogokat a.... WB-nek? Nem teljesen tiszta, azt mondja, hogy "nekik". De ahogy említi, használhatják az MK-ban meg az Injustice-ban, bennük meg a WB a közös, ugye? Vagy a Netherrealm?
Aztán most hirtelen 2 tweet-et találtam Boon-tól:
So.....uh.... Lotta people like SPAWN then?
Why would SPAWN be packaged with Mortal Kombat?

(#635) HussarF

Amúgy Sareena most sem kerül be? Őt sem bánnám :D

(#636) markknight


markknight
veterán

Én vagyok ez egyedüli aki rühelli a vendég karaktereket? :D Az ijusticeban soha nem voltam Raidennel, a Mortalban se mentem Aliennel.

(#637) GEIL válasza markknight (#636) üzenetére


GEIL
addikt

:K

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#638) ayo válasza markknight (#636) üzenetére


ayo
addikt

Aliennel én se voltam, de Jason, Leatherface és a Predator már most hiányzik. Sztem sokkal jobbak voltak, mint egy-egy új MK karakter.

http://jateknaplo.blog.hu

(#639) HussarF válasza markknight (#636) üzenetére

Ez már egy MK-s hagyomány. Inkább csak azért szurkolok mindig, hogy passzoljon az MK univerzumba a vendég. Az X-nél a Predator volt, aki igazán ütött. A többi... hát, Jason elment. De Leatherface sztem béna volt. Az Alien meg szerintem azért nem passzolt, mert az MK az mindig az indivídumokról szólt. Az Alien meg egy hivemind lény, egy bogár a sok közül.
Szóval összességében véve, az MK11-es vendégeket jobbnak látom, mint az X-belieket.

(#640) Carasc0 válasza retroid (#627) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem kapsz semmiféle karaktert! Csak Kronika announcert kapsz!

Amúgy még nem tudod összekapcsolni őket. Várd meg a keddet!

TO ALL:

Trailer nagyon ütős lett!

A DLC karaktereknek én örülök, bár 1-2 karakter nekem nagyon ismeretlen. Mileena és Reptile kellett volna sztem is! Amúgy tényleg ezek lesznek a DLC karakterek továbbá tényleg 9 lesz belőlük. Ugyanis így 34 karaktert kapunk. Na most ha ezt megnézitek, akkor valóban 34 rublika van! :R

Amúgy én is remélem hogy lesz itt még több karakter is. Majd kisírjuk, ahogy a KP2 for PC esetet is.

A Terminator karakter simán kaphatna Arnold modellt.Ütne...

GEIL: Nekem is PS4 PRO + 4K QLED TV. Így az igazi, a színhűség miatt is. Injustice 2-nél is csak tátottam a szám. Itt is az lesz!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#641) x360elite válasza Carasc0 (#640) üzenetére


x360elite
őstag

"Nekem is PS4 PRO + 4K QLED TV. Így az igazi, a színhűség miatt is. Injustice 2-nél is csak tátottam a szám. Itt is az lesz!"

Te hogy a fenébe csinálod, hogy a PS kontroller nem cseszi szét a hüvelykujjad (főleg MK-ban)? Én végig PS-eztem a gyerekkorom és mindig szét volt menve az ujjam. Főleg emiatt váltottam box-ra a 360-as időben, aztán kipróbáltam a PS4 kontrollert és a D-PAD-ja ugyanolyan, mint a PS3-é. :(

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#642) HussarF

Kicsit ütős a csaj: Alicia Marie

Kitana:

Shao Kahn:
[link]

(#643) ayo válasza HussarF (#639) üzenetére


ayo
addikt

én nagyon bírtam Leatherface-t, annyira őrült karakter volt. Kedvencem a láncfűrészes stance volt, imádtam vele aprítani :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#644) HussarF válasza ayo (#643) üzenetére

Nekem azért volt vele problémám, mert alapvetően csak egy pocakos gyökér, aki láncfűrésszel kerget tiniket/gyerekeket. Ő csak védtelenek ellen tud igazán veszélyes lenni. De nem egyenértékű a kőkemény Mortal Kombat harcosokkal. Azok 1v1-ben, face-to-face gond nélkül feldugják a seggébe a fejét.
Alapvetően Jason-nel is ilyesmi problémám volt. Azért húztam kevésbé a szám miatta, mert ő azért sokszor bizonyította a filmekben, hogy nem csak ijesztgetni tud, hanem face-to-face is kettétör ott, ahol a legvastagabb vagy.

[ Szerkesztve ]

(#645) ayo válasza HussarF (#644) üzenetére


ayo
addikt

nekem mindkettőnek tetszett a játéka, de Predator volt sztem az egyik legjobb karakter az MKX-ben, baromi sok lehetőség volt benne. Alien meg fun volt, de nem adta. Ezzel a 3 karterrel többet voltam, mint mondjuk az új karakterekkel vagy mondjuk a Tremorral vagy Bo' Rai Chóval, szóval értem a te oldaladat is, de nálam az döntött, hogy kivel milyen volt játszani.

http://jateknaplo.blog.hu

(#646) HussarF válasza ayo (#645) üzenetére

Értem, csak ugye, ha ezt a vonalat továbbgondoljuk, akkor majd jöhetnek a teletabik meg my little ponies, a Netherrealm fel tudja őket ruházni olyan mozdulatokkal, amikkel MK harcosok lesznek. Mégsem gondolom, hogy követendő irány lenne. Ha vendégeket akarnak hozni, akkor tudok jópárat mondani, aki jól passzolna az MK univerzumba. A horror karakterek határesetek, Leatherface sztem nem fért volna bele.
De pl:
-Adam Jensen - Deus Ex
-Prophet - Crysis
-Venom - Marvel (mondjuk a WB/DC Comics miatt ő tuti nem lesz)
-War - Darksiders
-Varok Saurfang - World of Warcraft (igen, az avatarom)
stb.

(#647) Carasc0 válasza x360elite (#641) üzenetére


Carasc0
őstag

Őszinte leszek talán azért mert én nem játszom annyit szerintem mint sokan mások! Illetve nekem a PS4 controlleren kívül utoljára a kezembe SEGA genesis controller volt ami szintén kézreállt. Az MK11-el viszont már most biztos vok benne, hogy 3x annyit fogok játszani mint az X-el.

Amúgy remélem nem lesz a játékban olyan skin, gear vagy bármi amit csak az kap meg, akinek Collectors edition-je van. Az nagyon nem volt fer az X-nél sem!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#648) x360elite válasza Carasc0 (#647) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem itt is ugyanaz lesz. Valahol azért mégiscsak fair, ha abból indulsz ki, hogy te fizetsz kb. 19.000.-et az alap játékért, én meg 30.000.-et a premium edition-ért. Aki meg Collector's-t vesz, az a gatyáját (96.000.-et) is ráfizeti, szóval én nem sajnálom tőle azt az 1-2 skin-t.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#649) Carasc0 válasza x360elite (#648) üzenetére


Carasc0
őstag

Csak az lehetőleg ne a Klassic skin legyen. Egyik szívem vágya hogy Kitana-val a bőrszerkójában harcoljak. Pont ezért nem is nézek meg előre semmire spoiler videót, mert magam akarom a játékot megélni! :P Tehát csak remélem, hogy lesz klassic skin!

Amúgy a 96k persze jogos. De azért abból 50k csak a szobor.

Amúgy mikor indulnak a szerverek? Holnap éjfélkor lehet már játszani?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#650) ayo válasza HussarF (#646) üzenetére


ayo
addikt

18+ játék, amibe kizárólag 18+ karaktereket raknak, szóval ez már kissé túlzás lenne :)

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.