Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#251) gabor7th


gabor7th
addikt

Úgy látom pletykákból, hogy lesz Strayker is... Mikor lesz új karakter bemutató?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#252) Xerxész válasza gabor7th (#251) üzenetére


Xerxész
őstag

Hát...a legnagyobb valószínűséggel pont NEM lesz...minden jel erre utal.
Milyen pletyka volt, tudsz róla linket adni?

Jövő hét csütörtökön lesz a következő. Most csütörtökön mobil Kombat Kast lesz csak. Talán hallunk valami új infót, de karakter nem lesz.

(#253) gabor7th válasza Xerxész (#252) üzenetére


gabor7th
addikt

Egy árnyékolt képet mutattak az egyik Youtube-os videón, ahol látszódik egy walkie talkie és az a tipikus ügynök füllhalgató. - Kár, hogy ennyit kell várni, legalább valami új gameplayeket adhatnának a bemutatott karakterekkel.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#254) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kamiya trollkodik, vagy vendégkarakter várható?

Mortal Kombat x Bayonetta

Live-Die-Respawn

(#255) x360elite válasza oriic (#254) üzenetére


x360elite
őstag

Remélem, hogy fake.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#256) Xerxész


Xerxész
őstag

Johnny Cage is tulajdonképpen megerősítve.

https://twitter.com/noobde/status/1098753631686402053

Gamefaqs oldalon állítólag összerakták a végleges karakterválasztót, mert volt valaki, akinek egy belsős elmondta, de nem fedheti fel magát, stb-stb, a szokásos kiszivárogtatós maszlag. De az a hír terjed, hogy lehet hinni az illetőnek az alapján, ahogy elmondta az infókat.
Elvileg ez lesz végleges:

1. Scorpion
2. Sub-Zero
3. Raiden
4. Sonya
5. Baraka
6. Skarlet
7. Geras
8. Kabal
9. Kano
10. D’Vorah
11. Jade
12. Liu Kang
13. Kung Lao
14. Frost
15. Cassie
16. Jacqui
17. Erron Black
18. Kotal
19. Kollector (AI enhanced cyborg)
20. Cetrion (???)
21. Kitana
22. Johnny
23. Noob
24. Jax
25. Shinnok
26. Mileena (unlockable; ???)
27. Shang Tsung (unlockable)
Pre-Order: Shao Kahn

Plusz kiegészítő infók:

-CET's name is Cetrion
-Kronika is her mother
-She's rebelling against her mother because she believes that human life is worth fighting for
-Shinnok is her brother and Kronika's son
-Kronika wants Shinnok to win Armageddon
-Cetrion is a goddess of Life
-Kronika is a goddess of Time
-Shinnok is a god of Death

(#257) ayo válasza Xerxész (#256) üzenetére


ayo
addikt

Szóval akkor nem lesz MOKAP... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#258) Xerxész válasza ayo (#257) üzenetére


Xerxész
őstag

Őt minden játéknál dekonfirmálják. :D

Volt amúgy egy másik leaker is, az ő verziója nekem jobban tetszett, mert benne volt Fujin is DLCként. Viszont őt hiteltelen trollnak tartják, az ő verzióját inkább ne higgyük el. Íme:

Rain is the unlockable.
Fujin, Jax, & Mileena are DLC...not base.
All MK character DLC's are decided and include Nightwolf, Havik & Sindel.
Not being in the base doesn't exclude you from the story.
Shinnok isn't in the roster at all.

Kronika is an elder god…not related to Shinnok.
Ketusean is the daughter of Kronika – she is a displacer.
Kollector - AI enhanced cyborg, not a shapeshifter. Nothing like Triborg – by far the best new character addition.
Enenra will be Noob Saibot's shadow clone. Most impressive character design overall.

[ Szerkesztve ]

(#259) HussarF válasza Xerxész (#256) üzenetére

Ez az alap? DLC-k tuti nincsenek benne, mert nem láttam már nagyon rég olyan MK-t, amiben nincs nem MK-s karakter DLC-ként.

(#260) Xerxész válasza HussarF (#259) üzenetére


Xerxész
őstag

Az alap 28, igen. DLC-ről nem nagyon szivárogtattak infókat.
Azért nem kell készpénznek venni, amíg nem hivatalos.

Egyébként ami közös volt mindkét leakernél, az a Kollektor nevű új karakter, aki egy cyborg. Szóval, szerintem ez biztosra vehető.

Noob Saibotot is mindketten említették, lehet ez is biztos. Amúgy is közkedvenc.

Magam részéről a 2 leaker kombóját képzelem el. Mivel Rain pl. eléggé kedvenc és nagyon követelik, inkább el tudnám képzelni az alapban, mint feloldható karaktert, Mileena helyett. Mileena meg megy DLC-be. Rain ugye nem lesz még egyszer DLC.

Shinnok kérdéses, de ugye egy magazinban vagy hibásan vagy szándékosan, de megemlítették a nevét, továbbá a sztori részét képezi (intro bemutató), tehát mondjuk inkább igen, mint nem.

CET karakter...egyik szerint Ketusean, másik szerint Cetrion. A TER = Geras bizonyítékból kiindulva egyiket sem ítélném el. De abban egyeznek, hogy nőnemű karakter, és elvileg istenség.

(#261) x360elite válasza Xerxész (#256) üzenetére


x360elite
őstag

Ezzel a karakter választóval meg tudnék barátkozni főleg, ha mileena is játszható lesz. Nézegettem és lényegében minden jó karakter benne van, csak egy kintaro, goro, vagy motaro hiányzik, de talán még nincs minden veszve.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#262) ayo


ayo
addikt

Nem úgy volt, hogy tegnap lesz Kombat Kast, ami a mobilról fog szólni?

http://jateknaplo.blog.hu

(#263) Xerxész válasza ayo (#262) üzenetére


Xerxész
őstag

Volt is.
Azóta mennek a mémek, hogy mennyire szar volt és infónélküli. :D

Jövő héten normál Kombat Kast lesz, valószínűleg Johnnyval.

(#264) ayo válasza Xerxész (#263) üzenetére


ayo
addikt

oh, csak mert yt-n nem is találtam a hivatalos fiókon... igazán nem érdekel, csak hátha volt vmi extra infó a rendes résszel kapcsoaltban :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#265) gabor7th válasza x360elite (#261) üzenetére


gabor7th
addikt

Az infók egy része tuti kamu. Kronika nem lehet elder god mert:

1. Azok nem avatkoznak be a földi dolgokba közvetlenül
2. Az elder god-ok általános hatalommal rendelkeznek, a kisebb rangú istenek között van, hogy konkrétan valami istenei, pl. Fujin a szél isten.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#266) x360elite válasza gabor7th (#265) üzenetére


x360elite
őstag

Szerintem mellé ment a válaszod :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#267) atainprison válasza gabor7th (#265) üzenetére


atainprison
senior tag

"1. Azok nem avatkoznak be a földi dolgokba közvetlenül"

Amit Shinnok csinál az szerintem elég rendesen kimeríti a beavatkozás fogalmát és ő is egy Elder God :D .

[ Szerkesztve ]

(#268) gabor7th válasza atainprison (#267) üzenetére


gabor7th
addikt

Ő már egy bukott elder god, éppen a beavatkozása miatt lett lekorlátozva és leküldve a pokolba. Ez várna Kronikára is, a többiek rátámadnának és neki nincsen olyan amulettje mint Shinnoknak, hogy féljék.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#269) atainprison válasza gabor7th (#268) üzenetére


atainprison
senior tag

Én nem mondom azt, hogy Kronika egy Elder God, de Shinnok után simán lehetne, nem zárja ki semmi. Az, hogy Shinnoknak van amulettje nem jelent semmit, Kronikának is lehet valamilyen nagy erejű eszköze, amiről még nem tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#270) atainprison


atainprison
senior tag

Ha valaki olvas hivatalos infót arról, hogy a PC-s változatban lesz ultrawide támogatás vagy sem, azt kérem szépen linkelje be a fórumra. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#271) gabor7th válasza atainprison (#269) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha utánna nézel a Mortal Kombat történelmének akkor majd látod, hogy az nem egy a sok közül varázstárgy, hanem egy különleges megismételhetetlen cucc, amit az elder god-ok hoztak létre, hogy legyőzzék a " one beinget". A többi elder god hasonló, de nem általános erejű amulettje meg dagger lett és nincs az elder godoknál, az egyik Kotal Kahnnál van. Az eredeti idővonalban Shinnok az amulettje segítségével megölt egy elder god-ot. Erre semmi más nem képes csak a "one being".

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#272) x360elite válasza gabor7th (#271) üzenetére


x360elite
őstag

Az a baj ezzel, hogy miután ténylegesen "utána néz" valaki a mortal kombat-nak, azonnal látja, hogy elég nagy katyvasz a történet. Nem lehet leegyszerűsíteni egyetlen igazságra, mert sok változat létezik. Ráadásul az egyik szerint hétféle varázstárgy (fegyver) létezik, köztük Shinnok amulettje, melyek együttesével győzték le az "egyetlen"-t az idősebb istenek (anno "hetek"-nek nevezték magukat). Ráadásul mindegyiknek azonos erejű, de eltérő a hatalma. Tehát egyáltalán nem lehetetlen, hogy akad még pár olyan tárgy, mint Shinnok amulettje, főleg úgy, hogy eszerint egy idősebb isten bármikor létrehozhat egyet, ha éppen szüksége van rá, csupán meg kell csapolnia a saját esszenciáját. De ez csak egy példa volt.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy ennél a résznél mivel bővítik, vagy változtatják meg az alap sztorit.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#273) gabor7th válasza x360elite (#272) üzenetére


gabor7th
addikt

"Ráadásul mindegyiknek azonos erejű, de eltérő a hatalma."

Shinnoké különlegesebb, mert általános hatalmú és ő ahelyett, hogy a One Being lelkének ráeső részét belegyűjtötte volna inkább felerősítette a One Being esszenciális energiáival. Szóval ővé erősebb is, megölt vele egy idősebb istent és a többi se tudta legyőzni, csak kidobták a "mennyből". Mondjuk az MK világába ott sérülékenyebbek. Mert minden világa a One Being testéből lett alkotva és pl. a pokolnak jutott a varázslat elszívó képesség.

"egy idősebb isten bármikor létrehozhat egyet"

Ezt nem tudják megtenni, mert amikor az eredeti idővonalba támadott rájuk Shinnok tehetetlenek voltak.

De majd tényleg meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#274) Xerxész


Xerxész
őstag

Magyar idő szerint most reggel 9kor az IGN leleplez egy új karaktert (elvileg trailer formájában), amit aztán a MA ESTI Kombat Kastban részletesen is bemutatnak Tylerék. :)

(#275) Xerxész


Xerxész
őstag

(#276) ayo válasza Xerxész (#275) üzenetére


ayo
addikt

meglepő :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#277) Xerxész válasza ayo (#276) üzenetére


Xerxész
őstag

Az az érdekes, hogy nagyon nem szeretem Johnnyt, mindig is utáltam, de ez a kivégzése nagyon ott van! :DDD
"Who hired this guy?" :DD

(#278) HussarF válasza Xerxész (#277) üzenetére

Nekem mindig kedvenc volt. Egyébként érdekes, hogy míg mások nem igazán, addig ő öregedett (Persze, Jaxx, meg Sonja, meg Liu is). Egy kicsit ezt sajnálom. Így idősebben is jó forma, bár ez a stílus inkább a fiatalabb énjéhez passzol.

(#279) ayo válasza Xerxész (#277) üzenetére


ayo
addikt

jaja, végre egy igazi MK kivégzés :) nekem amúgy bejönnek nagyon a mozdulatai, legalábbis videón nézve az egyik legjobb eddig.

http://jateknaplo.blog.hu

(#280) x360elite válasza ayo (#279) üzenetére


x360elite
őstag

A kivégzés nekem is nagyon bejött. A legjobban mégis az tetszett, amikor belevakuzik az ellenfél szemébe. Hatalmas volt, jó nagyot röhögtem. :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#281) Xerxész válasza x360elite (#280) üzenetére


Xerxész
őstag

Azért a dublőr behívása se rossz. :D
(Noob Saibot ennek mennyire örülhet? :F )

Utálatom ide vagy oda, azt be kell ismerni, hogy sokkal jobbra rakták össze, mint eddig valaha.

(#282) x360elite válasza Xerxész (#281) üzenetére


x360elite
őstag

Tényleg jó lett és elnézve a mozdulatait, meg azt a pár minimális információs kombó részletet, nekem nagyon fog hiányozni a futás a játékból. Abból a szempontból jobb, hogy eleinte több játékosnak lesz sikerélménye, de hosszú távon rosszabb lesz, mert pár héttel a megjelenés után elő fognak kerülni a repedésekből a "beszorítalak a sarokba és addig ütlek míg mozogsz" játékosok. Mondjuk engem ez a része nem zavar, de az már igen, hogy emiatt többen abba fogják hagyni, mint anno a futás miatt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#283) ayo válasza x360elite (#282) üzenetére


ayo
addikt

más játékban nincs futás és mégis működik, lásd összes SF rész, amit sok szeretettel másol az MK

http://jateknaplo.blog.hu

(#284) HussarF válasza x360elite (#282) üzenetére

Összegezve:

1. Ha van futás, akkor amiatt többen abbahagyják majd a játékot.
2. Ha nincs futás, akkor lesz beszorítás, ami miatt többen abbahagyják majd a játékot.

Hmmm ;]

Egyébként a futás hogy akadályozná meg a beszorítást? Azt legfeljebb a combo breaker akadályozza meg, nem?

(#285) x360elite válasza ayo (#283) üzenetére


x360elite
őstag

Lehet, hogy ott működik, de a két játékot egyszerre említeni szinte már bűncselekmény :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#286) x360elite válasza HussarF (#284) üzenetére


x360elite
őstag

:R Tudom. X=nincs megoldás :B

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#287) ayo válasza x360elite (#285) üzenetére


ayo
addikt

MK a kedvenc nekem is, de az SF technikailag szerintem mindig jobb volt, mint az MK. MKX óta érzem azt, hogy végre korrekt összetett rendszer lett, előtte azért mindig volt kivetnivaló.

Futás helyett jött 2 defense csík plusz az új wake up roll, amivel simán ki tudsz bukfencezni a sarokból pl. Szerintem a futás elhagyásával csak nyerni fog mindenki.

http://jateknaplo.blog.hu

(#288) GEIL válasza x360elite (#285) üzenetére


GEIL
addikt

Mortal Kombat vagy Street Fighter ?
Coca cola vagy Pepsi cola ?
Nike vagy Adidas ?
Intel vagy AMD ?
Nvidia vagy ATI ?

Nálam bunyós játékban 51% MK...49% SF......kólában a Pepsi mert édesebb és jobban bejön az utóíze...cipőben inkább Nike ( kosaraztam jó pár évet, volt mindenféle cipőm, de Nike jobban bejött)....CPU-nál csakis Intel...VGA-nál csakis nVidia.

Ezen nem veszünk össze :P DE Street Fighter régebbi....mikor az MK 1 első arcade gépei megérkeztek a játéktermekbe anno 1992 táján, addigra már rottyantra Street Fightereztük magunkat.....de MK világa picit kedvesebb számomra. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#289) ayo


ayo
addikt

Perceken belül kezdődik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#290) ayo válasza ayo (#289) üzenetére


ayo
addikt

hát ez egyre gyengébb. MKX idején ezerszer jobbak voltak ezek a kombat kastok. most csak gyorsan végigmentek JC-n, azt pár fight. remélem a játék jobb lesz...

http://jateknaplo.blog.hu

(#291) x360elite válasza GEIL (#288) üzenetére


x360elite
őstag

Simán csak azért írtam, hogy nem lehet őket egyszerre említeni, mert teljesen más a harcrendszerük.

A lehető legkomolyabban gondolom, mikor azt mondom, nem akarom megbántani az SF rajongókat, de eddigi tapasztalataim alapján, ha gyorsabban nyomkodom a gombokat össze-vissza, mint az ellenfelem, akkor nyerek. Mondjuk ez igaz volt a tekken, Battlefantasia, DBZ játékokra is (ilyen 5000+-os statisztikával rendelkező játékosokat vertünk le haverral anno 360-on az SF4-ben 2-3 óra gyakorlás után). Nekem ez a gondom ezekkel a játékokkal, mert ha nekem ment, akkor 4-5-6 hónap gyakorlás és tanulás után találkozok egy nulla tudású emberrel, aki megcsinálja velem...... Háááát, 100%, hogy földhöz bas*nám a kontrollert (ráadásul minden joggal)

MK-ra ez nagyon nem igaz, szinte zéró a mázli faktor, ha valaki megtanulja kezelni. Maximum a karakter választásnál szívathatod meg magad, de arról az ellenfeled nem tehet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#292) GEIL


GEIL
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#293) Xerxész


Xerxész
őstag

Állítólagos bennfentes infó a Kollector nevű új karakterről (az illető állítja, hogy látott róla képet).

he's blue with elf like features, scrunched nose, cybernetic body, multiple arms, hood.

Elfszerű többkarú kék lény, ráncos orral, kiber testtel, csuklyával.

Érdekesen hangzik...gondolom a kihagyott robotokat és négykarú lényeket hivatott pótolni, ha hinni lehet ennek az infónak.

[ Szerkesztve ]

(#294) Xerxész


Xerxész
őstag

Megállíthatatlan szivárgás!

Úgy tűnik, a srác igazat szólott, akitől idézgettem korábban. :)

[ Szerkesztve ]

(#295) ayo válasza Xerxész (#294) üzenetére


ayo
addikt

OMG! ez eléggé igaznak néz ki!

http://jateknaplo.blog.hu

(#296) Xerxész


Xerxész
őstag

Azt mondják, volt Kollectorról is egy egész alakos kép (mint Erronról és Noobról), de a feltöltés után alig nem sokkal le is szedték...sajnos nem sikerült megmenteni azt a képet senkinek.

(#297) ayo válasza Xerxész (#296) üzenetére


ayo
addikt

Frostot még most se hiszem el, hogy képesek lennének belerakni, de legalább Kobra nincs ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#298) Xerxész


Xerxész
őstag

Noob Saibot kicsit jobb minőségű képen.

30 Shadows...
10 Brutalities...
;]

(#299) oriic válasza Xerxész (#294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kano csak szerintem néz ki szörnyűen? :D

Live-Die-Respawn

(#300) Xerxész válasza oriic (#299) üzenetére


Xerxész
őstag

Kinézetre úgy alakítod majd, ahogy akarod. :) Ez csak egy skinje a 6 közül.

Nekem Raiden gyárilag nem tetszik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.