Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#151) HussarF válasza x360elite (#150) üzenetére

Elképzelem, ahogy az indító beszélgetésnél odalöki, mondjuk legyen Scorpion:

Hello Scorpion! Do you wanna float? We all float down here! ;]

(#152) x360elite válasza HussarF (#151) üzenetére


x360elite
őstag

Tudod ki lenne még jó, ha már vendégek és ha már horror? A Spawn filmből a Violator, vagy Mike Myers a Halloween-ból.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#153) Xerxész válasza x360elite (#152) üzenetére


Xerxész
őstag

Pont, hogy maga Spawn most az esélyes, nem?
Már az MKX-be is várták, csak ott inkább AvP lett belőle (az én legnagyobb örömömre). :D
Szerintem Spawn tuti lesz...

(#154) ayo


ayo
addikt

jason, leatherface és predator baromi jó karakterek voltak, legalább annyira bírtam őket, mint az alapokat. kicsit sajnálom is hogy nem része egyik karakter se a játéknak, mert simán rávertek jó pár MK karira.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#155) Xerxész válasza ayo (#154) üzenetére


Xerxész
őstag

Ezzel egyetértek.
Bár én mondjuk Jasont annyira nem komáltam, de pl. Freddy jó ötlet, Leatherface jó ötlet, Predator abszolút illik bele szerintem, Alien már nem annyira, de még mindig egyedi a maga módján.

(#156) x360elite válasza Xerxész (#153) üzenetére


x360elite
őstag

Nem tudom, kik az esélyesek, én csak leírtam, hogy szerintem mi lenne a jó, ha már horrorfilmes karaktereket tennének bele.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#157) HussarF válasza x360elite (#152) üzenetére

Ja, hát akkor már inkább Spawn :D
Már az MKX óta tease-elik, volt szó róla, hogy az Injustice 2-ben lesz, de azóta se semmi. Nekem ő az all-time favourite szuperhős, szóval nagyon örülnék, még ha annyira nem is vagyok a pártján az MK univerzumon kívüli karaktereknek.

@Xerxész
Én annyira nem örültem, hogy AvP lett, pedig az az egyik nagy kedvenc univerzumom nekem is. A Predator nagyon ült, az passzolt ide, de az Alien nagyon nem. Az nem egy ilyen indivídum, ami 1v1 harcolgat. Leatherface-t sem tartottam jó ötletnek, meg Jasont sem különösebben. Leatherface volt nekem kimondottan "tájidegen". Egy pocakos láncfűrésszel rohangáló gyökér, aki nyomi tiniket mészárol a filmekben. Ilyen kőkemény harcosok ellen, mint az MK-sok, esélye sem lenne. Jason sem sokkal jobb.

Spawn viszont kurva jó lenne, de azok után, amit lenyomtak az MKX-nél, meg az Injustice-nál, én egyáltalán nem gondolom tutira, hogy benne lesz, de még 50%-ot sem feltétlenül adok neki. Sokat gondolkodtam, hogy mi lehet a hiba. Talán Todd McFarlane volt a gyökér és nem tudtak megegyezni a jogdíjakon, túl sokat kért? Nem tudom, de amennyit tease-elték, sztem simán lehet, hogy elkészült minden, a karakter modell, a 3 variáció, a mozdulatok, kombók stb... Csak aztán valamin nem tudtak megegyezni és kimaradt?

(#158) GEIL


GEIL
addikt

["Ilyen lesz a Mortal Kombat 11! - TheVR Exclusive"]

:C :C :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#159) Xerxész


Xerxész
őstag

Ebben a videóban Ed Boon azt nyilatkozza, hogy Geras az egyetlen a játékban, aki tudja manipulálni az időt.

3:11-nél mondja ezt Boon.

Így erős lett az esélye, hogy Khronika nem lesz játszható. Vagy nagyon nem lesz köze az időmanipulációhoz játék közben és valami más képessége lesz.

Legalább akkor egyel több slot marad visszatérő karakterek számára. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160) gabor7th


gabor7th
addikt

Azt nem tudjátok, hogy mikor mutatnak be új harcost, vagy mikor lesz valami nagyobb leleplezés?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#161) atainprison válasza gabor7th (#160) üzenetére


atainprison
senior tag

Folyamatosan lesznek bemutatók, mivel már 3 hónap sincs a megjelenésig.

(#162) atainprison válasza Xerxész (#143) üzenetére


atainprison
senior tag

"Azt akartam még kérdezni, hogy az hol lett nyiltkozva/leírva/közzétéve, hogy 2 Kombat Pack lesz, pakkonként 5-5 DLC karakterrel?"

Ezt én írtam és beletetted a bogarat a fülembe. Megpróbáltam megkeresni, hogy hol olvastam, de fogalmam sincs. Lehet álmodtam :) .

(#163) atainprison válasza atainprison (#162) üzenetére


atainprison
senior tag

Megvan hol hallottam az 5-5 dlc karaktert (mondjuk ez eléggé találgatás).
Ebben a videóban hangzik el 10:55-től.

Ezzel az infóval nem egyezik meg a preorder infók, amik ezeket tartalmazzák a Kombat Packról:

The Kombat Pack includes:
• 6 new DLC playable characters
• 1 week early access to DLC characters
• 7 Skins
• 7 sets of gear

(#164) gabor7th válasza atainprison (#161) üzenetére


gabor7th
addikt

A héten?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#165) atainprison válasza gabor7th (#164) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem tudom, hogy a héten lesz-e új infó, szerintem már nem lesznek előre bejelentve a "bejelentések ideje" mivel, ahogy írtam már szépen folyamatosan lesznek bemutatva a még nem látott karakterek, játékmódok stb. Már nem lesznek "nagy bejelentések" az már január 17-tel megvolt.

(#166) ayo válasza gabor7th (#164) üzenetére


ayo
addikt

jan 30 kombat kast. majd dobok megint összefoglalót is róla meg linkelem ha indul.

http://jateknaplo.blog.hu

(#167) gabor7th válasza ayo (#166) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz az infót.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#169) x360elite válasza atainprison (#168) üzenetére


x360elite
őstag

Háááát, nem tudom. Inkább várjuk meg a hivatalos karakter bejelentéseket. Mert ez a videó elég gagyira sikerült :B

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#170) GEIL válasza atainprison (#168) üzenetére


GEIL
addikt

:U :( :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#171) Xerxész válasza atainprison (#168) üzenetére


Xerxész
őstag

Támadják ezt a srácot is, hogy hiteltelen a szava, merthogy hiába "jósolta meg" az MKX karakterit 100%-ra, egyrészt állítólag nem az ő érdeme volt, hanem valami JamesK-é vagy kié még 2015 februárból, másrészt meg a sztori alapján egyszerűbb volt kitalálni az addig fel nem fedett MKX karaktereket.
Nem én mondom ezt, csak olvastam. :)

Ettől függetlenül szerintem hihető lista, bár az nem tetszik, hogy megint

SPOILER

erőltetik ez a nyomorult család vonalat. Nem elég a Cage família, még a Briggsek is megint bekerülnek, a valamirevaló Takeda meg kimarad. :((( :((

Rain és Fujin viszont jó, hogy bekerülnek.

Kung Laoról mondja, hogy a forrása szerint nem lesz játszható, de ő azért beleteszi a listába...LOL. :DDD

SPOILER vége

Azért ezt sem kell készpénznek venni szerintem, bár tény, hogy a legtöbb karakternek, akiket betett, van alapja.

(#172) ayo


ayo
addikt

Elmarad a mai adás:

The safety of our team is very important to us. Due to the dangerous incoming storm, we’ve decided to move the Kombat Kast to Tuesday, February 5th, at 3 pm CST. We thank you for your understanding!
— NetherRealm Studios (@NetherRealm) January 29, 2019

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#173) gabor7th válasza ayo (#172) üzenetére


gabor7th
addikt

És semmit se kapunk, egy új karakter bemutatót se?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#174) ayo válasza gabor7th (#173) üzenetére


ayo
addikt

Csak majd kedden.

http://jateknaplo.blog.hu

(#175) gabor7th válasza ayo (#174) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazán egy karaker villantás lehetne már csak azért is, mert azt olvastam, hogy nem fogják az összeset bemutatni addig amíg kijön a játék.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#176) ayo válasza gabor7th (#175) üzenetére


ayo
addikt

Lesz, csak Chicagóban para van a hideg miatt. Amúgy minden adásban 2-3 karaktert fognak, MKX-nél is így volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#177) ayo


ayo
addikt

FB-ről: Kano bejelentve

http://jateknaplo.blog.hu

(#178) oriic válasza ayo (#177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kalóz skin

Live-Die-Respawn

(#179) Xerxész válasza ayo (#177) üzenetére


Xerxész
őstag

Plusz meg lett erősítve a brazil IGN által, hogy Kronika nem lesz játszható karakter.

Kronika nem lesz játszható

(#180) ayo válasza Xerxész (#179) üzenetére


ayo
addikt

eggyel több hely akkor :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#181) x360elite válasza ayo (#177) üzenetére


x360elite
őstag

Vajon miért a nyilvánvalót jelentették be???... :((( Kano-t amúgy is lehetett tudni, hogy jön :U .

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#182) Xerxész válasza x360elite (#181) üzenetére


Xerxész
őstag

Természetesen azért, hogy fenntartsák az érdeklődést a játék megjelenéséig. Szimpla marketing az egész.

Azt úgyis mindenki sejti, hogy az MK1 karakterei nem maradhatnak ki egy valamirevaló MK játékból, naggyából igaz ez az MK2 harcosaira is.

A keddi Kombat Kastban feltételezhetően így Kabal és Kano gameplay lesz, esetleg lelepleznek egy 3. karaktert is...aki akár új is lehet. Ed Boon a rapid fire questions interjúban azt nyilatkozta a "who's next?" kérdésre, hogy a következő egy teljesen új karakter lesz.
Meglátjuk...

(#183) x360elite válasza Xerxész (#182) üzenetére


x360elite
őstag

Elég rossz marketing. Aki rajongó, az mindenképp megveszi a játékot. Aki nem, annak meg mutathatnak bármit.

Például nekem mindegy lenne, kit raknak bele egy új Street Fighter-be, vagy Tekken-be, nem venném meg, mert egyszerűen gyűlölöm a harcrendszerüket. De ez a Kano bejelentés azok után, hogy Sonya jan.17 óta ismert, olyan mint mondjuk a fentebb említett SF-be bejelenteni Ryu után másfél hónappal Ken-t, hiszen evidens, hogy benne lesz.

Szóval nekem mint "rajongónak" ez inkább egy pofán köpés volt, mint bejelentés. De nem vagyunk egyformák, én utálom, ha valaki elmondja a nyilvánvalót, de természetesen megértem az ellenkezőjét is.

Reméljük a következő karakterek nagyobb meglepetéssel szolgálnak (bár a léc nincs magasan :D )

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#184) ayo válasza x360elite (#183) üzenetére


ayo
addikt

dehogy rossz marketing MKX-nél is nagyon jól ment ez az egész Kombat Kast dolog, most is sokat fog dobni hogy egészen áprilisig fen tartsa az érdeklődést. Bőven lesz még mit mutatni nyugi :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#185) Xerxész válasza x360elite (#183) üzenetére


Xerxész
őstag

Majd elválik, felesleges bosszankodni.

Gameplay tekintetében lehet, hogy a soron következő tényleg egy vadi új karakter lesz (ha lehet hinni Ednek). És mondjuk a 2. vagy 3. játékos lesz Kabal kedden.

Ilyen Kano szintű leleplezést alapul véve pedig úgyis Johnny, Cassie vagy Liu Kang lesz a következő. :D Hiszen őket mindenki biztosra véli. ;]

(#186) x360elite válasza Xerxész (#185) üzenetére


x360elite
őstag

Teljesen igazad van. El is engedem a dolgot. :K .

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#187) GEIL


GEIL
addikt

:U Ejj...ez a várakozás... ;] :o :(((

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#188) ayo válasza GEIL (#187) üzenetére


ayo
addikt

este 10 ugye?

http://jateknaplo.blog.hu

(#189) GEIL válasza ayo (#188) üzenetére


GEIL
addikt

Igen....

Kabal bekerült hivatalosan is a játszható karakterek közé.

ÉLŐ: [link] <------

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#190) Xerxész válasza GEIL (#189) üzenetére


Xerxész
őstag

És D'Vorah is. ;)

(#191) ayo


ayo
addikt

ez a sub kicsit olyan mint a régi 2000-es években, akit annyira nem nagyon bírtam. MKX-ben szerintem nagyon menő volt, most egyelőre nem győzött meg. kabal geras viszont tetszik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#192) x360elite válasza GEIL (#189) üzenetére


x360elite
őstag

Kabal elég odabas*ós lesz. Remélem a tornado spam-elés most nem lesz benne. Az MK9-ben kissé eltúlozták ezzel a karaktert.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#193) ayo válasza x360elite (#192) üzenetére


ayo
addikt

ja, azt én se bírtam, de egyelőre most nagyon tetszik. Geras kicsit nehéznek tűnik, de szintén menő

http://jateknaplo.blog.hu

(#194) gabor7th válasza Xerxész (#190) üzenetére


gabor7th
addikt

D'vora is robot lett úgy tűnik a kép alapján.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#195) Xerxész válasza gabor7th (#194) üzenetére


Xerxész
őstag

Úgyis lesz kismillió skinje, nem kell az alappal tolni. :) Majd kusztomizálod. ;)

Nekem Raiden MK11 alap külseje sem tetszik, pláne nem a vörös villámlással, tuti vissza fogom állítani a kék-fehér ruhára és a normál kék villámokra. :K

(#196) ayo


ayo
addikt

szokásosan írtam egy rövid összefoglalót a tegnapi adásból: Mortal Kombat 11 - Kabal, Geras

http://jateknaplo.blog.hu

(#197) gabor7th válasza ayo (#196) üzenetére


gabor7th
addikt

Köszönjük az összefoglalót!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#198) x360elite válasza gabor7th (#194) üzenetére


x360elite
őstag

D' Vorah amúgy nem robot, a képen a saját páncélja látszódik. Tudod, ő ilyen bogár nyanya és ha jól látom (jól látom), ez a skin MKX-ben a Kytinn Queen volt. Most meg majd kiderül, mi lesz a neve, de tutira nem robot.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#199) gabor7th válasza x360elite (#198) üzenetére


gabor7th
addikt

A fején a raszták emlékeztetnek Cyraxra... Nekem robotnak tűnik, de lehet tévedek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#200) x360elite válasza gabor7th (#199) üzenetére


x360elite
őstag

Értem, bár szerintem az csak design elem. Én a kis rovarokat figyeltem a képen, amik élő gazdára engednek következtetni. Mindegy is, majd meglátjuk, mi lesz.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.