Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#401) atainprison válasza ayo (#400) üzenetére


atainprison
senior tag

Kérlek, ha a PC-s verzióról megtudsz valamit, azt is oszd meg.
Nagyon reménykedek egy ultrawide támogatásban.

(#402) #09990144 válasza ayo (#400) üzenetére


#09990144
törölt tag

Na, ez jó hír :)

(#403) ayo válasza atainprison (#401) üzenetére


ayo
addikt

mindenképp, de arról még ennyi infó sincs :/

http://jateknaplo.blog.hu

(#404) markknight válasza ayo (#400) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom miért rejtegetik, de én emelem a kalapomat, hogy egy ilyen gyenge hardverre is el fogják hozni az új Mortalt.

(#405) ayo válasza markknight (#404) üzenetére


ayo
addikt

Csak azt szokták rejtegetni, amit nem mernek mutogatni, ahogy MKX-nél a PC verziót. Remélni lehet egyelőre, de én már annak is örülök, ha nem is a startkor, hanem az első 3 hónapban már korrekt verzió lesz a PC és a Switch is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#406) ayo


ayo
addikt

GameXplain készített egy 7 perces videót képi anyag nélkül a Switch verzióról. Nekik is tetszett, ami viszont már jót jelent.

http://jateknaplo.blog.hu

(#407) Bazsi1987 válasza ayo (#406) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Megértem hogy nem mutogatják, pl ott a bf ac a többi AAA cím is szinte a pc-s portot a legszebb meg a legjobb változatot nyomatják.😊

[ Szerkesztve ]

(#408) ayo válasza Bazsi1987 (#407) üzenetére


ayo
addikt

Még kész sincs, ha végignézted, azaz hallgatad. Gondolom jó nagy 1 day patch lesz, hiába veszed fizikai változatban...:/

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#409) x360elite


x360elite
őstag

Na gyerekek ez egy jó drága mk11 lesz nekem. Ma veszek egy one x-et, nagyon csábít az a 4k :B

Kíváncsi vagyok, milyen lesz így.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#410) Z10N válasza x360elite (#409) üzenetére


Z10N
veterán

4K biztosan nem lesz (2880x1620@30fps).

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#411) x360elite válasza Z10N (#410) üzenetére


x360elite
őstag

Én kérek elnézést.

Valóban nem natív 4k lesz, hanem dinamikus 3840 x 2160, vagyis picit butított 4k, de mégsem 1080P :N

Maradjunk annyiban, hogy kibebaxott szép lesz :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#412) GEIL válasza x360elite (#411) üzenetére


GEIL
addikt

PC-n tudnád játszani Teljes 4K-ban szűrőkkel és nem 30 fps-sel ( remélem nem lockolt a 30fps :/ ).......gépigénye sem lesz szerintem egetrengető, viszont az tény, hogy olcsóbb egy 100.000 Ft-os konzolon játszani.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#413) x360elite válasza GEIL (#412) üzenetére


x360elite
őstag

Áhh. Én már játszottam eleget PC-n. Amúgy meg azóta nem költöttem nagyobb összeget számítógépre, mióta röhejesen drágák az értelmes videó kártyák. Pedig csak optimalizálás kérdése bizonyos memória mennyiség és GPU frekvencia felett, hogy mi fut normálisan és mi szaggat.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#414) ayo


ayo
addikt

új karakter: Cetrion

http://jateknaplo.blog.hu

(#415) ayo válasza ayo (#414) üzenetére


ayo
addikt

mondjuk kissé Termor copy lett az egész karakter

http://jateknaplo.blog.hu

(#416) HussarF válasza ayo (#414) üzenetére

Mi ez, basszus, Gaya a Földanya? :DDD

(#417) Carasc0 válasza ayo (#414) üzenetére


Carasc0
őstag

Tremor + Poison Ivy hibrid! Abszolút nem illik bele a Mortal világba! :(

l.skywalker: Kitana eddig is tudott volt, hogy biztos karakter!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#418) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Franciaországban felütötte a fejét a Mortal Kombat 11 Special Edition

Tartalma:
- a játék (PS4 v. Switch)
- Mortal Kombat Making of könyv (1992)
- 1 éves digitális előfizetés a JeuxVideo-nál
- 3 exclusive litográfia
- 1 poszter
- 1 special Collector’s doboz

Ára: 69€ globális kiszállítással rendelhető: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#419) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kitana is úgy néz ki, hogy biztos [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#420) ayo válasza l.skywalker (#419) üzenetére


ayo
addikt

Kitana már rég tuti

(#417) Carasc0: egyelőre én se érzem az erőt, de legalább nem Uzit adtak a kezébe :D Tremort se bírtam annyira, persze a sub basszus hangok tetszettek, de valahogy nem állt kézre - mondjuk versenyeken se volt túl népszerű karakter, nem is nagyon láttam volna, hogy vki azt használta volna.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#421) Carasc0


Carasc0
őstag

Végleges karakterlista:

Baraka
Cassie Cage
Cetrion
Frost
D'Vorah
Erron Black
Jacqui Briggs
Jade
Jax
Johnny Cage
Kabal
Kano
Kitana
Kollector
Kotal Kahn
Kung Lao
Liu Kang
Noob Saibot
Raiden
Scorpion
Skarlet
Sonya
Sub-Zero
Geras
Shao-Kahn

DLC - Shang Stung + 5 karakter

Forrás

Mileena hiánya miatt picit sírok... :O

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#422) Xerxész válasza HussarF (#416) üzenetére


Xerxész
őstag

Tulajdonképpen igen.
Minden elemet használ: föld, víz, tűz, jég, szél.

(#421) Carasc0
Igen, ez a végleges. Ami még kérdéses, azok a rejtett/feloldható karakterek. Mert azt nyilatkozták, hogy lesznek (többesszámban!), viszont hogy ez most a 25 karakteren belül vagy azon túl értendő, azt nem tudni.
Boon azt mondta, az induló 25 karakter lesz. Viszont a honlapon 29 hely van, ami sehogy sem jön ki, ha a 25-höz hozzáadom a 6 megerősített DLC karaktert...

(#423) l.skywalker


l.skywalker
félisten

az aktuális digitális Gaminformer címlapon és tartalomban is foglalkozik a Mortal Kombat 11-el, ha valakit érdekel itt lehet megvásárolni: [link]

további infó [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#424) Xerxész


Xerxész
őstag

És újabb képek!

Cetrion bio

Kytinn fészek pálya

Kronika erődje pálya

Erron Black ingame

(#425) Carasc0 válasza Xerxész (#422) üzenetére


Carasc0
őstag

Szerintem a honlapon lévő Roster-hez adnak még hozzá! Elvileg összesen 31 karakter lesz DLC-kkel együtt az én számításaim alapján!

Viszont ami nagyon nagyon érdekes hogy ez a karakterválasztó ablak számokban sehogysem stimmel! Itt 34 karaktert számolok!

Viszont lehet az elméleted stimmel, mert lehet a 25 + DLC + feloldható karakterek = 34 karakter! :K :U

Tehát jóakarattal 3 feloldható karakter van ha stimmel a teoria!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#426) HussarF válasza Xerxész (#422) üzenetére

Remélem akkor a dlc-k közt benne lesz a Bolygó kapitánya, mint vendégkarakter :DDD :C

(#427) Xerxész


Xerxész
őstag

Még vannak ezek is:

Shinnok csonttemploma pálya (új személyes kedvenc)

Dark Cetrion concept art

[ Szerkesztve ]

(#428) ayo válasza Xerxész (#427) üzenetére


ayo
addikt

uh, ez a pálya tényleg nagyon menő!

http://jateknaplo.blog.hu

(#429) Xerxész válasza ayo (#428) üzenetére


Xerxész
őstag

Noob trailerében láthatod élőben is. ;)
Írtó jól néz ki szerintem azzal a megszámlálhatatlanul sok gyertyával.

Kronika erődje pálya is eléggé tetszik, na meg persze a high-tech labor. Pályák tekintetében nagyon összeszedték magukat a fejlesztők. :K

(#430) x360elite válasza Carasc0 (#421) üzenetére


x360elite
őstag

Pont Reptile nem lesz benne? Elég fura, hogy nem fért be. :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#431) ayo válasza x360elite (#430) üzenetére


ayo
addikt

Kollector lesz helyette, mármint amennyit láttam belőle szerintem ő áll közel hozzá.

http://jateknaplo.blog.hu

(#432) gabor7th válasza Xerxész (#427) üzenetére


gabor7th
addikt

Ő amúgy micsoda? Isten, vagy csak egy különleges harcos?

Bocs most látom, hogy elder god... De ez nagyon fura mivel elder god sohase... Na mind1 ez érdekes lesz. Nagyon erős karakternek tűnik.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#433) gabor7th válasza Carasc0 (#417) üzenetére


gabor7th
addikt

Ő egy elder god, vagyis mindenre hat, nincs olyan, hogy csak a pl. villám mint raidennél; a lenti képen levő leírás szerint is elég kiterjedt a hatalma. A bemutató alapján viszont tényleg úgy tűnik mintha úgy lenne ahogy írod.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#434) Z10N válasza Xerxész (#422) üzenetére


Z10N
veterán

Jeget hol olvastal a bio-ban? Meg egyaltalan a jeg miota "elem"?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#435) gabor7th válasza Z10N (#434) üzenetére


gabor7th
addikt

Ha jól megnézed a videót, van itt föld, tűz, víz, jég, szél minden, ő egy elder god általános a hatalma... Azt írják Shinnok ellentéte vagyis az élethez van specialitása. Itt valaki linkelt egy képet leírással ott abba benne is van angolul.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#436) Z10N válasza gabor7th (#435) üzenetére


Z10N
veterán

Nem kell megneznem, mivel nem relevans. Akkor neked is mondom, hogy olvasd el. Illetve a "4 elem fogalmat".

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#437) HussarF válasza Z10N (#436) üzenetére

És az 5. elem? A Bolygó Kapitányát nem tudod megidézni a Szív nélkül. ;]
Amúgy meg Milla Jovovich :C

(#438) x360elite válasza HussarF (#437) üzenetére


x360elite
őstag

A legjobb film. "Lilu Dallas multipass" :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#439) ayo válasza Z10N (#436) üzenetére


ayo
addikt

szerintem MK-ban megtalálható elemekre gondolt és nem a négy fő elemre

http://jateknaplo.blog.hu

(#440) gabor7th válasza ayo (#439) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazából mivel elder god nincs olyan, hogy csak az elemekre hat, hanem mindenre és a videóról mondom, hogy nem az van amit mondanak sokan, hogy a Tremor és Poison Ivy keverék, mert pl. éget is, fagyaszt is, de ennél még jóval többre is képes, mert elder god, kb. limitlessnek mondható. Amúgy is hiba lenne csak ezt a két karakter kiemelni, hogy hasonlít rá, mert még lehetne akkor említeni, Raint, Firestromot, még Ant Mant, Galactust is a kivégzés alapján, sub-zerot, (pedig a fagyasztás nem elem) stb. ... Ő egy rendkívüli karakter több mint minden más karakter együtt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#441) Z10N válasza ayo (#439) üzenetére


Z10N
veterán

A jeg akkor se elem, hanem a viz egyik formaja. A bio is a "tradicionalis" 4-t emliti.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#442) ayo válasza Z10N (#441) üzenetére


ayo
addikt

én azt értem, csak próbáltam következtetni :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#443) GEIL válasza Z10N (#441) üzenetére


GEIL
addikt

Igen....de a lényeg hogy ez már egy hullára felesleges karakter....mondom ezt úgy hogy az MK1-es arcade automatával már 12 éves koromban játszottam.....szóval erősen törzsgyökeres MK fan és játékos vagyok. :W :(( :((( :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#444) ayo válasza GEIL (#443) üzenetére


ayo
addikt

ja, én se érzem át. igazából videó alapján full tremor, hiába több képessége van, egyébként meg leírás alapján Khameleon elder god kivitelben

http://jateknaplo.blog.hu

(#445) gabor7th válasza GEIL (#443) üzenetére


gabor7th
addikt

Igazából alig lesz új karakter és azért nem csak a régi fanokat akarják, hanem szeretnének újakat és ezt új karakterekkel is gondoloják elérni. Én az MK2 óta játszok velük és pl. én kifejezetten érdekesnek találom ezt a karaktert. Ráadásul én a történetben is el vagyok merülve jobban, ami igazából megtöltene már simán egy könyvet és az, hogy egy elder god játszható lesz egy olyan dolog ami még sose volt, sőt ők lényegében sohase csinálnak semmit közvetlenül. Elder Godból csak pár van és elméletileg csak egy hatalmasabb lény van náluk, ha végre összeáll ez pedig a Being One.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#446) ayo


ayo
addikt

Kombat Kast ma lesz?

http://jateknaplo.blog.hu

(#447) Carasc0


Carasc0
őstag

Valaki abban tudna segíteni hogy itt még rendelhető-e a Premium fém box a játékból? Mert a raktári készlet leírása alapján nem tudom eldönteni. Máshol mindenhol az van kiírva, hogy már nem rendelhető mert elfogyott.

Ayo: remélem lesz!

Amúgy én tolom az új MK11 mobilt és szerintem nagyon jó lett! Sokkal könnyebb mint eddig, illetve csalóval még nem találkoztam. Csak olyannal akinek az új mk11-es karakterek már furcsa mód X-es szintűek.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#448) Xerxész válasza Z10N (#434) üzenetére


Xerxész
őstag

A jég nem elem, csak egyszerűbb volt úgy írni, ahogy. :)
Arra akartam kihegyezni, hogy gyakorlatilag mindent használ, nincs lekorlátozva csak tűzre, vagy csak jégre mondjuk.

A jeget pedig a videóban láthatod, hogy használja.

(#446) ayo
Holnap lesz Kombat Kast, a múlt heti KK-ban mondta Tyler a csütörtököt.

(#449) ayo válasza Xerxész (#448) üzenetére


ayo
addikt

köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#450) Z10N válasza GEIL (#443) üzenetére


Z10N
veterán

Es ezt miert nekem irod? Semmi koze a beszelgeteshez.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.