Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#951) markknight válasza FLx (#950) üzenetére


markknight
veterán

Az ai nem sokat segítene ellene. Taktikázni nem tud a gép sajna.

(#952) ayo válasza FLx (#948) üzenetére


ayo
addikt

legalább annyi kéne, hogy mondjuk összesen hány %-nál állok, de a legjobb az lenne nyilván, ha "szobánként" szám/szám lenne. persze most vissza lehet számolni, a kollektor menüből meg a karakterek cuccaiból mindent, de hát azért kicsit körülményes. remélem ennyi belefér azért, mert tök jó lenne ha tudnánk, hogy hol járunk.

PC-n lehet olyat, hogyha alt-tabozok akkor ne állítsa le a játékot? Alapvetően tök hasznos funkció, viszont AI battle-t lehet ott hagynám és addig netezek vagy valami :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#953) x360elite


x360elite
őstag

Azt tudja esetleg valaki, hogy one-ra mikor érkezik (már ha érkezik) a patch? Mert olvastam, hogy PC-re, meg PS-re már jött valami. Írna valaki egy jelenlegi verziószámot?

Előre is köszi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#954) markknight válasza x360elite (#953) üzenetére


markknight
veterán

1.03 psen

[ Szerkesztve ]

(#955) x360elite válasza markknight (#954) üzenetére


x360elite
őstag

Köszönöm. Ez esetben nem tudom miért mondták, hogy érkezett patch. Box-on első naptól 1.03-at ír verziónak :F

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#956) markknight válasza x360elite (#955) üzenetére


markknight
veterán

Ez tuti? Az alap volt az 1.01, majd jött a megjelenés előtt egy 1.02.

(#957) x360elite válasza markknight (#956) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, tuti. Első indítás előtt megnéztem a "manage game & add-ons"-ban. Azért furcsálltam az egészet, mert én semmilyen gift-et nem kaptam, mint amit itt emlegettek.....

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#958) drachoHUN válasza x360elite (#957) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kombat Kard - Notification-t nézted?

Forza JUVE!!!

(#959) x360elite válasza drachoHUN (#958) üzenetére


x360elite
őstag

Már megnéztem, "no notifications" :(

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#960) drachoHUN válasza x360elite (#959) üzenetére


drachoHUN
senior tag

No de várj! Most nézem, hogy a NetherRealm Studios twitteren csak annyit írt 13 órája, hogy hamarosan jön a patch xboxra és PC-re. Nem jött az még ki, csak PS4-re.

Forza JUVE!!!

(#961) atainprison válasza drachoHUN (#960) üzenetére


atainprison
senior tag

Jaja, PC-re sincs még kint.

(#962) x360elite válasza drachoHUN (#960) üzenetére


x360elite
őstag

Értem, de akkor miért ugyanúgy 1.03 PS-en, mint box-on ha PS-re már kijött a patch?

Ez valahogy nem áll össze.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#963) atainprison válasza x360elite (#962) üzenetére


atainprison
senior tag

Sosem szabad egy lapon nézni a különböző platformokhoz köthető verziószámot. Sok játék esetében vannak eltérések.

(#964) markknight


markknight
veterán

Fortnite esetében mondjuk nincs, kicsit párhuzamba állíthatnák a verziókat.

(#965) ayo válasza markknight (#964) üzenetére


ayo
addikt

Igen, mert az cross platform, tehát fontos hogy egységes legyen és ne az, hogy mondjuk ugyanaz a fegyver más platformon erősebben sebezzen stb. :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#966) x360elite válasza atainprison (#963) üzenetére


x360elite
őstag

Ebben van valami...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#967) markknight válasza ayo (#965) üzenetére


markknight
veterán

Crossplatform előtt is egységesek voltak a verziók :)

(#968) Carasc0 válasza ayo (#946) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszönöm a kitartó erőt. Legyőztem! :R

De ott van még mindig a Scorpion torony, egyedül imposs. PS Plus-t ezért nem fogok venni az fix. Lemondok ezekről.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#969) ayo válasza Carasc0 (#968) üzenetére


ayo
addikt

Én most ezt a stage 1-2-3 stb tornyot nagyon megnyomtam. Scorpionosat el se kezdtem, inkább a könnyebb pénzre megyek :)

Egy kérdés: Kitanás karakter towert nyomtam, ott ugye 75 fatality meg 75 brutality kell az utolsó 2 toronyhoz. Na most 50 felett vagyok már fatality, de Kryptben nem kaptam fejet. Ott 50 fatality vagy brutality után adják, ahogy olvasom. Mi lehet itt a gond?

http://jateknaplo.blog.hu

(#970) FLx válasza ayo (#969) üzenetére


FLx
addikt

A fejhez nem adott karakterrel kell annyi kivegzes, hanem annyiszor kell az adott karaktert kivegezni.

(#971) ayo válasza FLx (#970) üzenetére


ayo
addikt

oh, bazz :D köszi!

gondolom itt az a legjobb megoldás, ha Kitana ellen harcolok tower 1-es szintjén azt restart mindig?

(#972) Carasc0: bal felső, ahol 25K érméért vehetsz egy karaktert és azzal tolhatod, nekem ezért "kitanás", mert azzal nyomom :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#972) Carasc0 válasza ayo (#969) üzenetére


Carasc0
őstag

Kitana-s torony? :U Jaamiért coint kell fizetni a bal felső sarokban?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#973) FLx válasza ayo (#971) üzenetére


FLx
addikt

Az a lenyeg, hogy valamelyik torony legyen es a vegen vegezd ki az ellenfelet. Csak ne brutality-t csinalj, mert azt ugy tunik nem szamolja. En most vagyok 5 fejnel, de kell meg legalabb 5.

(#974) Carasc0 válasza ayo (#971) üzenetére


Carasc0
őstag

De a 2. toronyért már 50K-t kell fizetni! :U

Most kötsög Shao Kahn utáni Stage 4-es Johnny Cage tornyot csinálom! Az is jól adja a pénzt!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#975) ayo válasza Carasc0 (#974) üzenetére


ayo
addikt

igen, azaz, jó cuccot ad a végén, szóval nyomatom neki. pénz az nem gond szerintem, tegnap is volt pár torony, amiért 1 erősebb arcért 25K járt.

(#973) FLx: köszi, kár hogy ezt se számolja sehol.

http://jateknaplo.blog.hu

(#976) ayo


ayo
addikt

Steamre megint jött egy 265 MB patch, egyelőre nem találtam changelogot

http://jateknaplo.blog.hu

(#977) ayo válasza ayo (#976) üzenetére


ayo
addikt

itt a changelog

http://jateknaplo.blog.hu

(#978) Carasc0 válasza ayo (#977) üzenetére


Carasc0
őstag

2 db Patch-et ígértek PC-re. Ez a 2. :K

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#979) gabor7th válasza FLx (#939) üzenetére


gabor7th
addikt

Vannak falak, rejtett helyek amiket le kell dönteni, illetve pl. megszerezni többek között Shinnok amulettjét hogy bejuss rejtett helyre.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#980) gabor7th válasza Carasc0 (#968) üzenetére


gabor7th
addikt

Érdemes youtube-ot nézni, sokszor van, hogy ami lehetetlennek tűnik igazából lehetséges, csak ismerni kell hozzá az alig észrevehető utat.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#981) FLx válasza gabor7th (#979) üzenetére


FLx
addikt

Egyetlen helyre nem tudok bejutni egyelore, mindenhol mashol voltam mar. Ahogy nezem 400-450-ig el tudok jutni, de a tobbi siman rejtett lada lesz. Centinkent talalok egyet mostanaban.

ps. A legnagyobb vicc a jatekban ez az Shinnok amulett dolog, elmegy ra millio orad es rengeteg koin/soul/heart, es nem nyersz vele semmit. Legalabb valami ertelmes dolog lenne a kapu mogott, vagy adna be egy cutscene-t vagy barmi. Ennel meg a Reptile is mokasabb amikor kergetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#982) gabor7th válasza FLx (#981) üzenetére


gabor7th
addikt

És mi volt a legjobb dolog amit eddig találtál?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#983) FLx válasza gabor7th (#982) üzenetére


FLx
addikt

Egyelore ebben a forge dologban remenykedem. :) Talaltam alaplapot, kondenzatort meg ilyesmiket, de nem tudom mit lehet belole majd kirakni. Receptet se talaltam hozza.

[ Szerkesztve ]

(#984) gabor7th válasza FLx (#983) üzenetére


gabor7th
addikt

Shang Tsung is majd megtalálható lesz elvileg, meg még mások is. Talán a hiányzó részeket később tudod csak kinyitni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#985) atainprison


atainprison
senior tag

Mentem egy bossos tower of time-ot, jóval könnyebb lett.
A rohadt group towert nem tudom megcsinálni, mert valaki mindig kilép (vagy csak a játék szar és megszakad nem tudom).

(#986) Carasc0


Carasc0
őstag

Én már simán merem gondolni, hogy Shang Stung mint karakter egy írgalmatlanul rejtett ládában rejtőzik mint feloldható DLC karakter! Nagyon állat ötlet lenne!

Én most tartok ott, hogy megtaláltam a Forge-t. Most ekörül járkálok. Ijesztő ellenállással még nem találkoztam, de biztos fogok. 1-2 helyre nem tudok én se bemenni mert lakatot jelez. Vannak ilyen lebegő meg szobor ölében lévő zöld biszbaszok, egyesek nagyon ijesztő hangot is adnak ha a közelükbe megyek. Gondolom azokat is valahogy kitudom nyitni. (Ne spoilerezzétek a nyitási módját léccci :R )

Megcsináltam azt a forgatható rejtvényt is. Csontváz, Shinnok démon és Sektor. Csontváznál mindig meghaltam lol! Amúgy annál mindig YOU DIED lesz?

Ja meg van egy izzó némi tüzes láda is! Azt nem tudtam kinyítni sehogy még...

Mondjuk én nagyon alapos vagyok. 1 helyiséget többször is bejárok. Szóval mögöttem csak olyan láda lehet amit még vagy nem tudok kinyitni vagy egy lakatolt helységben van de tudok a létezéséről.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#987) FLx válasza Carasc0 (#986) üzenetére


FLx
addikt

Mondjuk ez a tuzes lada dolog legalabb izgi, lehet keresgelni, hogy hol nyilik. :D Sajnos hiaba vagy az elejen alapos, ujra vegig kell majd mindent jarni, ha mar lesz szemkotod. Es az nem is lesz ingyen...

[ Szerkesztve ]

(#988) Carasc0 válasza FLx (#987) üzenetére


Carasc0
őstag

Csak annyit írj, hogy neked már sikerült kinyitni ilyen izzó ládát? :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#989) ayo válasza FLx (#987) üzenetére


ayo
addikt

ja, az tök szemétség, hogy fizetős a használata.

ma 500K-t elnyomtam, maradt még 500K legalább, de hát már most érzem, hogy tuti ki fogok hagyni ládát, mert ugye nincs elég szívem vagy valami. nagyon kéne egy patch, hogy pontosan mennyi maradt hátra vagy valami, mert fölöslegesen rohangászni nem sok kedvem lesz :/

http://jateknaplo.blog.hu

(#990) FLx válasza Carasc0 (#988) üzenetére


FLx
addikt

Aha, egyet kiveve mindet kinyitottam.

(#991) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kryptába a zöld cuccomat mikor tudom használni meg hogy?😊

(#992) FLx válasza Bazsi1987 (#991) üzenetére


FLx
addikt

Marmint, hogy mikor tudod kinyitni a zold izeket? Ahhoz Ermac amulet-je kell.

(#993) x360elite


x360elite
őstag

Előre is bocsi, ha lama a kérdés, de eddig nem nagyon csináltam a krypt-et, meg hasonlót. Csak practice és online meccseket nyomtam, meg 50-60 tower-t, szóval halvány segéd fogalmam sincs mire jók az úgynevezett "time krystal" és "soul"-ok.

El tudná ezt mondani valaki? Érdemes egyáltalán gyűjteni ezeket?

Köszi.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#994) FLx válasza x360elite (#993) üzenetére


FLx
addikt

Time krystal szerintem teljesen felesleges, a soul es a hearts az muszaj lesz a krypt-ben nyitogatni a ladakat stb.

(#995) x360elite válasza FLx (#994) üzenetére


x360elite
őstag

Értem, köszi.

A time krystal-okat nem is tudtam hová tenni, mert még utalást sem találtam rá. Azonban most néztem meg a store-t, és az az egyetlen extra pénzért vásárolható cucc az mk-ban, szóval lehet, hogy később lesz jelentősége. Nagyon zavar, hogy nem tudni, mire jó.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#996) FLx válasza x360elite (#995) üzenetére


FLx
addikt

Amennyire en ertem, csak a vasarlasra valo, ami meg teljesen felesleges, mert minden elerheto mashonnan is.

(#997) x360elite válasza FLx (#996) üzenetére


x360elite
őstag

Az amúgy nem rossz, ha lehet érte venni valamit, de mit..... Gondolom ez is "coming soon" :D

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#998) FLx válasza x360elite (#997) üzenetére


FLx
addikt

A premium store-ban vannak skinek amiket ezzel lehet venni.

(#999) Bazsi1987 válasza FLx (#992) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hol találom meg?😁

(#1000) ayo válasza x360elite (#995) üzenetére


ayo
addikt

nem kell itt nagyon fejtegetni azért ezt :)

A time krystal IAP fizető eszköz, amit valós pénzért tudsz megvenni. Ebből ritkán dob a gép is, hogy lásd ilyen is van, de igazából teljesen felesleges, hiszen a játékban mindent meg tudsz venni a többi valutával, ez csak egy kis cheat azoknak, akik azonnal akarják az adott itemet. Akkor lenne igazi értéke, ami remélem nem lesz, ha csak ezzel a valutával tudsz majd olyan dolgokat megvenni, amit máshogy nem. Ezt szerintem nem fogják meglépni a mostani utálat miatt, viszont ha a többi játéknál ez bevett szokás, hogy speciális cuccokat ezzel is meg lehet venni, nem csak pénzzel. Ez nekünk annyiban lenne izgi, hogy érdemes lenne játékban gyűjteni, mert mondjuk az újonnan érkező DLC skineket fel lehetne oldani valós fizetés helyett. A gond viszont ott kezdődne, hogy akkor itt is jönne a fizetős Season Pass, a napi login és stb. amit azért nem mindenki szeret a többi multis játékban, szóval egyelőre remélem, hogy a sok loot-iao fikázás után nem gondolkodnak ilyenekben.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.