Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#1) ayo


ayo
addikt

Megjelent az első trailer!

Április 23-án érkezik az új rész mind a 4 fő platformra, tehát PC, PS4 és Xbox One mellett immáron Switch-re is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#2) Xerxész


Xerxész
őstag

Szuper! :)
Mostmár remélem nem hagyják ki Fujint...

(#3) ayo válasza Xerxész (#2) üzenetére


ayo
addikt

ja, az egy jó karakter, de egyelőre Sub-Zero kell nekem, mert ő a main :)

közben összeraktam egy kis posztot is, meg persze befizettem a Premium kiadásra.

http://jateknaplo.blog.hu

(#4) HussarF

Kik lesznek vajon a vendég karakterek?

(#5) x360elite válasza ayo (#3) üzenetére


x360elite
őstag

Hol tudtad megrendelni?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#6) ayo válasza x360elite (#5) üzenetére


ayo
addikt

Steamen vettem digitálisan, ott már reggel óta fent van.

közben még itt egy kis infó:

The all new Custom Character Variations give you unprecedented control to customize the fighters and make them your own. The new graphics engine showcasing every skull-shattering, eye-popping moment, brings you so close to the fight you can feel it. And featuring a roster of new and returning Klassic Fighters, Mortal Kombat’s best in class cinematic story mode continues the epic saga over 25 years in the making.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#7) HussarF válasza ayo (#1) üzenetére

Na megnéztem. De elbaszták ezzel az ócska rappel

(#8) ayo válasza HussarF (#7) üzenetére


ayo
addikt

ja, az nem valami jó választás.

PC-re a Shiver Games készíti a portot. Nem tudom miért cserélték le a jól beváltat...hát meglátjuk...

Közben egy kis nyálcsorgatás

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#9) x360elite válasza ayo (#6) üzenetére


x360elite
őstag

Köszi az infót. :R

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#10) x360elite


x360elite
őstag

Bár nekem inkább xbox-ra kéne. Arról van infód esetleg?

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#11) ayo válasza x360elite (#10) üzenetére


ayo
addikt

Még semmi, csak PC-n láttam

http://jateknaplo.blog.hu

(#12) x360elite válasza ayo (#11) üzenetére


x360elite
őstag

:O

Azért köszi. Mióta megjelent az első MK a játéktermekben 1992-ben, azóta a kedvencem. Tudom, tudom.... Öreg vagyok :DDD . Bár szerintem jobb egy ilyen szenvedély, mint pl. alkesznek lenni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#13) HussarF válasza x360elite (#12) üzenetére

A kettő nem zárja ki egymást :D

(#14) GEIL válasza x360elite (#12) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD :R :C :K ;)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#15) ayo


ayo
addikt

na, állítólag PC-n nem lesz béta :S

http://jateknaplo.blog.hu

(#16) GEIL válasza ayo (#15) üzenetére


GEIL
addikt

Nem is kell...nekem a hibátlan változatot adják ki...egyből...jól futó netkóddal az online játékhoz.... :C :Y ;] :P

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#17) Bazsi1987 válasza ayo (#15) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Switchen lesz? Lehet róla tudni valamit?😊

(#18) x360elite válasza Bazsi1987 (#17) üzenetére


x360elite
őstag

Háááát oda volt írva a trailer végén, de kíváncsi leszek hogyan oldják meg, mert az MKX-et sem sikerült.

Minden esetre, ha jön, akkor lehet veszek egy gépet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#19) ayo válasza Bazsi1987 (#17) üzenetére


ayo
addikt

Semmit, csak hogy lesz. MKX idején PS3 és X360 is ki volt írva, majd végül nem lett, bár tény hogy a Switch most nagyon szépen jön fel, szóval én szerintem lesz, a kérdés inkább az hogy milyen áron.

A Frame Data miatt MKX-et is 60 FPS vagy semmi alapon lehetett tolni, tehát a fix 60 kell, amit PC-n is igen nehezen és sok hónap után tudott megoldani a WB, egy gyenge gépen nem tudom mit tudnak alkotni, főleg hogy netes játékhoz még keményebb a gépigény. Nekem egyelőre kétségeim vannak, hogy ezt szar grafikával se biztos hogy meg tudják csinálni akadás mentesen. Komoly játékra egyelőre szerintem kevés az esély, persze arra jó lesz, hogy a havert kivégezzük párszor, de gondolom azért többen vannak úgy mint én, hogy pro szinten szeretné ezt is tolni.

Én tuti megvárom a megjelenést és max. majd utána csapok le egyre, ha megéri, hiszen azért egy hordozható MK11 nem hangzik rosszul még PC verzió mellett se. Meglátjuk mi lesz a vége ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#20) Bazsi1987 válasza ayo (#19) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Bétára gondoltam hogy lesz-e, mert ott ki tudnám próbálni hogy milyen ha szar akkor maradna ps-re😉

(#21) ayo válasza Bazsi1987 (#20) üzenetére


ayo
addikt

Beta az mindig jó dolog, de egyelőre csak PS4 és X1 a hivatalos

http://jateknaplo.blog.hu

(#22) x360elite válasza ayo (#21) üzenetére


x360elite
őstag

Azt lehet tudni, hogy PS4 és X1-re mikortól lesz elérhető a béta? Mert egyelőre még előrendelni sem lehet.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#23) ayo válasza x360elite (#22) üzenetére


ayo
addikt

csak márciust írtak, jan. 17 után már okosabbak leszünk

http://jateknaplo.blog.hu

(#24) Z10N


Z10N
veterán

1. Hurra!
2. Varom a story-t.
3. Nagyon gagyi ez a hipster rap zene alatta, mint az elozonel is. Ide valami instrumentalis/eastern tribal score kellett volna vagy grind/heavy metal. Iszonyat hangulat rombolo!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#25) x360elite válasza Z10N (#24) üzenetére


x360elite
őstag

Teljesen igazad van.... Őszintén ! Nem lett volna jobb EZZEL a zenével? Tudom, hogy ez a régi részekhez volt, de magára a stílusra és a pörgős ritmusra gondolok. Meg lehetett volna csinálni egy kis átdolgozással. Esetleg egy jó kis Pantera (pl. Becoming) is belefért volna. Sőt, még úgy is jobb lenne, ha poénra vették volna és betesznek egy Meatloaf - Alive-ot. Mert ugye ezzel a (hipihipi-hopi utánzat) zenével nem, hogy nem veszi komolyan magát a bemutató, de még valahol inkább a szánalom felé megy a dolog.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#26) mcwolf79 válasza Bazsi1987 (#17) üzenetére


mcwolf79
veterán

Komolyan nem értem az ilyen játékokat miért erőlteted Switch-en :F Mi lesz a következő ? COD?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27) Z10N válasza x360elite (#25) üzenetére


Z10N
veterán

DUPE

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#28) Z10N válasza x360elite (#25) üzenetére


Z10N
veterán

Ez mondjuk elektronikus/stage techno. Techno-t Sub-Zero-nak, metal-t Scorpio-nak tudtam volna elkepzelni. Raiden-nek mehetett volna a tribal score, mint a Deception-nel. Amugy ahol csak olvastam mindenhol panaszkodnak ra, tengeren innen es tul is. Ennel meg valami szanalmas "dubstep"/brostep is jobb lett volna.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#29) x360elite válasza Z10N (#28) üzenetére


x360elite
őstag

Azért mondtam a Pantera - Becoming-ot. Scorpi-nak nagyon jó lett volna. Jó kis power metal. Az sem tartozik a kedvenc zenéim közé, de itt nagyon passzolna.

Igen, elektronikus az eredeti ST, meg ráadásul huszonéves, de a vicc az, hogy még így is jobb, mint ez a híg gyíkfos. Igyekszem elengedni és várom a játékot. Remélem (bár nincs magasan a léc) jobb lesz, mint a zene. :K .

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#30) Bazsi1987 válasza mcwolf79 (#26) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mert vihetem magamal mindenhova, ps vitán is imádtam a mortalt plusz az injustice-t is😉😁 fps azért meghagyom ps-re 💪

(#31) blue01song


blue01song
aktív tag

Sziasztok srácok!

Egy nagyon amatőr kérdésem lenne és én is az vagyok a mortal kombatban, viszont szívesen tolnék kis csihi puhit. Szóval a kérdésem az lenne,hogy szoktam nézegetni twitchen,hogyan játszanak mások,és baromi hozzú kombókat tolnak le. Azokat hogy a fenébe lehet megcsinálni? Mert a kombó mozdulatoknál max 3-4 egybefüggő mozdulatsort tudok csak. PC-n tolom és billentyűzeten.

Köszi a válaszokat!

(#32) ayo válasza blue01song (#31) üzenetére


ayo
addikt

Kezdésnek az alapokat mindenképp olvasd el itt. Utána érdemes azokat a videókat nézni, és a könnyebb kombókat végignézni, majd trainingben leutánozni. Vannak nehéz dolgok, ezért érdemes nem a versenyen készült videókkal kezdeni, hanem YT tutorial videókat a kedvenc karaktereidről.
Nagyon sokat kell gyakorolni, de ha ráérzel, akkor akár saját kombókat is tudsz majd összepakolni, de természetesen szinte minden nagyobb versenyt érdemes nézni majd, hiszen ott tuti lesz pár menő mozdulat ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#33) x360elite válasza blue01song (#31) üzenetére


x360elite
őstag

Ha van one-od és mkx-ed, akkor szívesen megmutatom egy meccs keretében, hogyan kell. Sőt, abban van online practice mód is, szóval abban is próbálgathatjuk, ha van kedved.

De ha szeretnéd mondhatok is pár kombót, ami egyszerűbb.

Pl.: MK X Sub-Zero:

1;
előre ugrás Y, hátra+X, Y, leelőre+Y, (utána hátra lépsz egyet), előre ugrás Y, X, Y, A, hátraelőre B.

2;
előre ugrás Y, hátra+X, Y, leelőre+Y, (utána hátra lépsz egyet), előre ugrás X, Y, B, Y, futás, X, Y, A, hátraelőre B

De bárkivel tudok neked jó kombókat mutatni, mondani. Persze csak ha érdekel.
A legegyszerűbb, ha youtube-on nézel pár kombó tutorial-t, lassítva is mutatják, hogyan kell.

PL. ez.
https://www.youtube.com/watch?v=jlAW1Rnyzb4

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#34) ayo


ayo
addikt

egy kis plusz infó GameStop Italy oldalról

Mortal Kombat is back and is more fit than ever in this new and fantastic evolution of the iconic title. Now you can customize the variants of your fighters down to the smallest detail, gaining unprecedented control over the aesthetics of the characters. The new graphic engine renders in the smallest details every crushed skull and torn heart, immersing yourself completely in the action of the most bloody scenes. In addition, the new list of fighters includes unpublished characters and the Klassics of the series, protagonists of fantastic movies in the story mode of the epic saga that has been going on for more than 25 years.

– New game engine, with even more bloody and bloody scenes
– New personalization system, with clothes, accessories and move sets never seen before
– New Fatality as well as a new GoreTech system to make the performances even more brutal
– Very strong multiplayer component, entirely oriented towards the esports: personalization systems, daily news, constantly updated rewards and an improved matchmaking

GameStop Italy also makes mention of a “Kombat Pass”. This will feature six characters as well as six “Battlepass”.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#35) blue01song válasza x360elite (#33) üzenetére


blue01song
aktív tag

Köszi srácok!
Jesszus,ez nekem nagyon bonyi.Más játékokat elég jó szinten tolok de itt elakadtam. Ez a videó viszont totál kínai nekem. Mi ez a sok b1/111/f13 stb?

Szóval nekem igazából olyasmi segítség kéne, én úgy állítom be a billentyűzeten,hogy pl k l o p j ,stb billentyűkön vannak a mozgások.Szóval nincs valami olyan "táblázat" ahol csak le van írva sorrend,mit kell nyomni? (bocsi a hülye kérdésekért) , például nagy ütés+nagy rúgás+futás+felütés mittudomén ,ilyesmi?

(#36) x360elite válasza blue01song (#35) üzenetére


x360elite
őstag

Tehát akkor PC.

Ha a régi rendszer szerint (nagy ütés, kis ütés, nagy rúgás, kis rúgás) nézzük, akkor a legegyszerűbb, ha leírom gyorsan.

1-es - kis ütés
2-es - nagy ütés
3-as - kis rúgás
4-es - nagy rúgás

Ez a default beállítás. Természetesen van ahol ezt játékon belül megnézheted. PC-n gondolom options/controller vagy customize controls, vagy valami ilyesmi.

Az 1, 2, 3, 4 magyarázatot leginkább a videóhoz írtam, de ez általában az alap is. Amúgy a legjobb, ha magadtól jössz rá, hogyan kell jól játszani, mert különben egy másik ember stílusát fogod erőltetni és egyáltalán nem biztos, hogy az neked menni fog, ezáltal nem tudod kihozni magadból a legjobbat. (Szerintem)

Én legalább is ezt csináltam és sikerült egy online versenyt megnyernem még MK 9-ben. MK X-ben pedig lett egy 3-dik helyezésem, amiért cserébe kaptam 1db MK X kontrollert ajándékba. El sem akartam hinni, mikor hozta az UPS....

A legfontosabb: szerezz be egy jó kontrollert és felejtsd el a billentyűzetet. Az ok egyszerű... Sokkal gyorsabb a kontroller, mint egy billentyűzeten zongorázni.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#37) Z10N


Z10N
veterán

Javaslom, hogy a temat tartsuk az MK11-nel. Az osszes tobbivel az altalanos MK topikban (ha van ilyen) kellene beszelgetni. Anno az MK10-nek is volt sajat topikja es ott foleg a tortenetet es az ujdonsagokat reszleteztuk.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#38) Soldika30


Soldika30
tag

üdv gamepaddal működik?

Radeon RX 580 8GB TripleX Edition

(#39) melega


melega
őstag

Üdv, ha Shao Khan lesz megint a főgonosz, akkor megint húzós lesz leölni. Shinokot sokkal könnyebb volt.
Majd látjuk

(#40) ayo válasza melega (#39) üzenetére


ayo
addikt

múltkoriban Goro volt az extra karakter, szóval tuti valaki más lesz a boss most, viszont igen izgalmas, hogy végre Shao Kahn rendes kidolgozott karakter lesz. nagyon kíváncsi vagyok mit fog tudni :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#41) Z10N


Z10N
veterán

Spawn es Doom Slayer eselyes a vendegszereplesre. Kepregeny viszont sajnos nem lesz - mint legutobb - ugy nez ki.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#42) x360elite válasza Z10N (#41) üzenetére


x360elite
őstag

Deee jóóó :U ... Én kis naiv. Azt hittem ezúttal tényleg mortal kombat lesz.
Nem pedig mortalspawnrémálomazelmutcábanpéntek13alienvspredatorésmégkitudjami kombat

Mennyire gyűlölöm az innen onnan összeszedett karaktereket. Mint ha nem lenne elég az mk univerzumban.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#43) ayo válasza x360elite (#42) üzenetére


ayo
addikt

Az a pár karakter szerintem nem volt para, Kotal Kahn, Ferra & Torr és a többi új karakterrel ellenben Predator, Letherface és Jason kimondottan kedvenceim voltak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#44) x360elite válasza ayo (#43) üzenetére


x360elite
őstag

Ezt mindenki maga dönti el. Szerintem a mortal kombat legyen mortal kombat. A többi teljesen hidegen hagy, maximum kipróbálás idejére vagyok vendég karakterrel (pár perc, azután soha többé).

Lehet, hogy 5-10 percig elvagyok pl. alien-el, de utána meg beugrik, hogy "basszus azért inkább zúznék Baraka-val, mint ezzel az izével, ha már MK".

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#45) Z10N


Z10N
veterán

Illetve inkabb arrol kene beszelgetni, hogy az idomanipulacio (trailer vegi noi istenseg es dupla Scorpion) mikent lesz hatassal a jatekmenetre. Evil Raiden halad a korabbi story alapjan (mk6). Shao Khan ugye under boss lesz, de van egy olyan sejtesem, hogy valami reven kersztezve lesz Onaga-val (mk6). Shang Tsung es Quan-Chi szovetsege ketseges (mk5), mivel a szerzeteseket latva valami torent a szigeten. Fujin feltunese nagyon eselyes.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#46) Z10N válasza Z10N (#45) üzenetére


Z10N
veterán

Ui: Reiko elvileg nem lesz benne.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#47) ayo válasza Z10N (#45) üzenetére


ayo
addikt

azt tudod, hogy ki van a trailer végén meg mi az a szobor? v lehet tudni ?

http://jateknaplo.blog.hu

(#48) x360elite válasza ayo (#47) üzenetére


x360elite
őstag

Milyen szobor?

Én csak egy felfelé "visszafelé" pergő homokórát láttam. Az a csaj meg eléggé hasonlít Frost-ra, bár nem biztos, csak hasonlít. Persze esélyesebb, hogy az egyik idősebb isten.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#49) melega


melega
őstag

Akiket szeretnék hogy benne legyenek
Scorpion, Sub Zero, Repltie, Liu Kang, Kung Lao,
Fujin, Noob Saibot, Kintaro, Motaro, Johnny Cage,
Jax, Sindel, Kitana, Sonja, Shang Stung, vagy Shao Khan,
Ermac, Rain, Reiko.

Ennyi bőven elég lenne. Akkor a régi Mortalból mindenki benne lenne, nem kéne új szereplő. Nem vendégkarakterek fogják feldobni a játék hangulatát, hanem egy tökéletes sztori mód, és tökéletes aréna harc.

Nekem ez a véleményem.
Sajnos a sorozat eléggé elfáradt.

[ Szerkesztve ]

(#50) ayo válasza x360elite (#48) üzenetére


ayo
addikt

igen, arra gondoltam, hogy az mi lehet. mondjuk már az X végére se emlékszem pontosan, majd megnézem yt-n újra

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.