Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#701) Carasc0 válasza gabor7th (#700) üzenetére


Carasc0
őstag

Hogy hány menetes egy meccs. Gyárilag 2. Van amikor haverral az MKX-et 3-ra állítottuk így hosszabb ideig lehetett püfölni. I2-ben is csak 2 volt a max, ezt az MK11 is átvette. Nagyon sajnálom. Ko-op mód szintén sajnálatos! :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#702) Z10N


Z10N
veterán

A Konquesttel es az "uj" dologgal mi a helyzet?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#703) gabor7th


gabor7th
addikt

Steamen még most is "elővásárlást" írnak.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#704) ayo válasza gabor7th (#703) üzenetére


ayo
addikt

este 7-től lesz PC-n

http://jateknaplo.blog.hu

(#705) melega válasza markknight (#699) üzenetére


melega
őstag

Felvilágosítanál kicsit a sztoriról, megnéztem a full végigjátszás de nem értettem:
spoiler
Liu Kang ott áll a végén Kitanával, meg Raiden is feltünik a többiekkel meg mi lett?
/spoiler

A másik kérdésem hogy Sha Khant leölni van olyan nehéz a sztoriban mint Raiden volt az MK IX-ben a sztori végén?
Az nagyon nehezen lett meg a IX. részben.

(#706) x360elite


x360elite
őstag

Maga a játék és a harcrendszer meglepően jó (nem erre számítottam), de ez a mérhetetlen mennyiségű "item" "unlock" "kostume", hát elég nagy katyvasz lett belőle. Túlzásba vitték a pakoljuk meg mindennel dolgot. Néha a kevesebb több, itt egyértelműen az lett volna.

Mindegy, sza.ok a sok hülyeségre és inkább rommá verek mindenkit online. ;]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#707) ayo


ayo
addikt

NVIDIA driver is megérkezett

http://jateknaplo.blog.hu

(#708) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Full kezdő vagyok a mortal világba, hogy és hol érdemes tanulni a játékot?😊

(#709) ayo válasza Bazsi1987 (#708) üzenetére


ayo
addikt

érdemes egy vagy kevés karakterre koncentrálni, lenyomni a traininget majd practice módban gyakorolni sokat, YT videókat nézni, hogy milyen kombókat lehet beadni és azokat gyakorolni

http://jateknaplo.blog.hu

(#710) gabor7th válasza ayo (#704) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz az infót!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#711) gabor7th válasza melega (#705) üzenetére


gabor7th
addikt

Neem csak egy vége van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#712) melega válasza gabor7th (#711) üzenetére


melega
őstag

Tudom mezgnéztem a youtubon. Majd black fridaykot talán megveszem, addig is bőven van mivel játszanom.

(#713) Shy


Shy
tag

nálatok sem játszható még PC-n?

Kell, vagy rakom el?!

(#714) ayo válasza Shy (#713) üzenetére


ayo
addikt

már játszható, 19:00-tól tölthető, nekem kb. 8-ra fog lejönni

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#715) Carasc0


Carasc0
őstag

LOL Játszott már valaki A Tournament pályán? Hát űberlol stage! :C

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#716) Shy válasza ayo (#714) üzenetére


Shy
tag

nekem megvolt a preload de hihetetlen be van lassulva a letöltés. Ezt a néhány megát alig szedi.. azért erre gondolhattak volna..

Kell, vagy rakom el?!

(#717) ayo válasza Shy (#716) üzenetére


ayo
addikt

nem hiába írtam ezt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#718) Shy válasza ayo (#717) üzenetére


Shy
tag

de a preload lényege az lenne hogy letölti a játék 99%át, miért kéne ezt kicsomagolni? de mindenesetre igazad van vicc 99%on állok közel 20 perce lol

Kell, vagy rakom el?!

(#719) ayo válasza Shy (#718) üzenetére


ayo
addikt

Decrypting van ilyenkor azért, mert addig titkosítva van az egész. Ez max. azoknak jó, akinek szar a netjük.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#720) Shy válasza ayo (#719) üzenetére


Shy
tag

akkor értem már a lassulást 60 gigát kell átnyálazni, hát ennek nekem nem sok értelme volt preloadolni mivel jó netem van.

Kell, vagy rakom el?!

(#721) ayo


ayo
addikt

nagyon szép port lett a PC verzió is, hihetetlen :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#722) atainprison válasza ayo (#721) üzenetére


atainprison
senior tag

Szépnek szép, csak nálam folyamat crashel :( .

Ami nagyon pozitív csalódás viszont: van Ultrawide support!!

[ Szerkesztve ]

(#723) kwzatz válasza ayo (#721) üzenetére


kwzatz
őstag

Metacriticen és Steamen egyelőre nem kímélik. Van, akinek el sem indul vagy crashel, rossz grafika (rengetegen írják, hogy videókon milyen szépnek tűnt, szerintem így látatlanban valami driveres probléma lehet), ugráló framerate, mikrotranzakciók, Krypt grind és a woke-ság a maximumon. Egyelőre egy szép nagy bukó van kilátásban. Valahogy ez az utóbbival kéz a kézben jár, biztos kevesebb energia/idő/figyelem marad nekik magára a játékra.

(#724) Carasc0 válasza kwzatz (#723) üzenetére


Carasc0
őstag

PS4-en hibátlan! PC port ezek szerint megint nem nyerő?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#725) pachito válasza Carasc0 (#724) üzenetére


pachito
őstag

Én 2 órát játszottam minden probléma nélkül egy high mid/low high setuppal (profilomon ott van), a legújabb Nvidia driverrel amit percekkel a launch előtt telepítettem; nekem is nagyon szép a játék, a performance is tökéletes és mivel direkt spoilermentesen indultam a dolognak, nekem a sztori mód is kegyetlen bejövős, le a kalappal előttük. :B

(#726) Z10N válasza pachito (#725) üzenetére


Z10N
veterán

Ilyen konfiggal nem megy csutkan egy ue3-as game?! :F

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#727) Carasc0 válasza pachito (#725) üzenetére


Carasc0
őstag

Én ha nagyon nagyon ki akarnék emelni egy számomra szomorú hiányosságot, az a skinek! Injustice-2ben tök jó volt hogy tényleg sokféle ruhákban lehett tudni a karaktereket. Itt meg megoldják 5 db skinnel RGB színskálán! :O

Utolsó reményem ezzel a kapcsolatba, hogy folyamatosan jönnek az új skinek! Vagy valahol vannak rejtett skinek. Klassic Kitana-t akarok!!!!

Illetve miért a Revenant az alap skin sok karakternél? :(

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#728) atainprison válasza atainprison (#722) üzenetére


atainprison
senior tag

PC-n max-on gyönyörű a játék, tökéletesen fut és most, hogy a chaptereket csinálom nincs crash, akkor volt sok, mikor a skineket nézegettem, érdekes :) .

(#729) Carasc0 válasza Carasc0 (#727) üzenetére


Carasc0
őstag

Steam: "Többnyire negatív"! LoL

Mindig is mondtam hogy a Mortal-nak konzolon a helye!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#730) pachito válasza Z10N (#726) üzenetére


pachito
őstag

De igen, high-ra pakolt mindent a game egy rövid benchmarkteszt után.

#727: Na egen, a skinek azért elég gyengén sikerültek..2 ugyanolyan modell de más színben az egyik mythic a másik meg rare csak vagy mi? Nem nagyon értem de mind1.

[ Szerkesztve ]

(#731) markknight válasza kwzatz (#723) üzenetére


markknight
veterán

Bukó az nem lesz.

(#732) x360elite válasza Carasc0 (#724) üzenetére


x360elite
őstag

Xbox-on is tökéletes.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#733) ayo


ayo
addikt

na én eddig toltam a játékot és nagyon szép és baromi szépen fut fix 60 meg minden.

Metacritic meg Steam értékelések nagy része teljesen hülyeség, sőt Metán no Mileena meg Jax endingje miatt nyomják a negatívokat, mert hogy rasszista stb, de persze a játékról senki se írt. Steamen ahogy látom a mikrotranzakció zavarja az embereket, meg hogy kripta van és ott kell feloldani a dolgokat..hát óriási probléma az egész, egy játék, amiben ha játszol feloldod a dolgokat és nem egyből kapsz meg mindent wow. :D
Kell hozzá kraft, de nagyon jól fut, ezerszer jobban indult mint anno MKX, ami a menünél már összeszarta magát és 1 hónap kellett hogy végre "játszható" legyen, de igazából ott az MKXL lett az a verzió, ami tényleg korrekt lett.

(#727) Carasc0: a story miatt vannak azok a skinek alapból.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#734) atainprison válasza Carasc0 (#729) üzenetére


atainprison
senior tag

Annak természetesen nem néztél utána miért többnyire negatív.
"Mindig is mondtam hogy a Mortal-nak konzolon a helye!"
Jól megmondtad, úgy van :W . Mert, ha több platformon jön ki az tök gáz.

(#735) gabor7th válasza Carasc0 (#729) üzenetére


gabor7th
addikt

Nem értek egyet ezzel.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#736) kwzatz válasza ayo (#733) üzenetére


kwzatz
őstag

"Steamen ahogy látom a mikrotranzakció zavarja az embereket, meg hogy kripta van és ott kell feloldani a dolgokat..."
...meg hogy nem indul, crashel, xbox gamepaddel bugos, valamiért tré a grafika (képet is raktak be róla) stb.
Valójában az a zavaró, hogy csak ezután jönne az, hogy egyáltalán a játék lépett-e előre, mennyire gáz a zoning/spamming (korábban láttam pár game-et a bétából próktól - a tapasztalat hiánya még nyilván közrejátszott - és hát amikor 30 másodpercig lövöldöztek egymásra a képernyő végéből, az nem volt túl meggyőző), netkód stb.
Amikor a Denuvo miatt már nem is panaszkodnak, mivel annyi minden más miatt is lehet, azt én intő jelnek veszem. :D

(#737) Z10N


Z10N
veterán

Pc-n mar elerheto moddinggal Kronika, Sektor es Cyrax.

A story-t vegigneztem. A vege: Meh...

Shao Kahn mellett kit lehet unlockolni. Frost lenne?

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#738) 3L1T3 válasza Z10N (#737) üzenetére


3L1T3
addikt

Na pont az ilyenek miatt játszom ezt inkább PS4-en. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#739) ayo válasza kwzatz (#736) üzenetére


ayo
addikt

szerintem kár ilyen userekért pc-re portolni bármit is. ritkán játszom ennyit egy játékkal, de most hagytam abba, hogy holnap legyen erőm megint tolni. valóban "szar" :D
még jó hogy nem ezekre a hozzáértő kommentek alapján kell döntöttem :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#740) Z10N válasza 3L1T3 (#738) üzenetére


Z10N
veterán

A keszitoket okold, ne a pc moddingot. :U

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#741) gabor7th


gabor7th
addikt

Úgy látom a készítők behódoltak az emberi egyszerűsítésnek, mert a főellenség "Kronika", de picit valahogy más volt a neve eredetileg amikor bemutatták, de mindenki Kronikának mondta és úgy tűnik ezért átnevezték.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#742) gabor7th


gabor7th
addikt

Spoiler! Scorpion tower endingje azt sejteti, hogy nem is igazából Kronika a főgonosz...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#743) markknight válasza ayo (#739) üzenetére


markknight
veterán

A steam népét nem kell bemutatni senkinek, legallja sajnos. Mindent utálnak, minden szar nekik, aztán az egész kliens egy 20 éve lemaradt valami :D

[ Szerkesztve ]

(#744) Laraxior


Laraxior
titán

:DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#745) ayo válasza markknight (#743) üzenetére


ayo
addikt

szerintem bőven egy napig lehetne ezeket nézni, de már tegnap is hamar abbahagytam:

"So 60 fps lock.....
Thanks for ♥♥♥♥ing up PC Release. Again."

:D

és meg annyi, hogy ez legyen a legrosszabb PC port, ami valaha kijött. Ma szabin vagyok, pörgetem ezerrel ;)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#746) kwzatz válasza markknight (#743) üzenetére


kwzatz
őstag

"aztán az egész kliens egy 20 éve lemaradt valami"
Mai napig a közelében sincs egyetlen másik kliens sem, de sebaj. :U
Amúgy nagyon ritka, hogy valami ilyen rossz értékelésekkel kezd, úgyhogy nem igazán lehet azt mondani, hogy mindent utálnak. Miért nem húzták le mondjuk a Resi 2-t vagy a DMC5-öt? Még a Metro Exodus is nagyon pozitív, pedig ott is mekkora hőbörgés volt az Epic exkluzivitás miatt. Amikor valakinek lehúzzák a szeretett játékát, akkor az egyből összeesküvés. :D

[ Szerkesztve ]

(#747) ayo


ayo
addikt

Ma folyamatosan nyomom a streamet, lehet kérdezni nézni, beszélgetni ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#748) pachito


pachito
őstag

Mi okozza ezt a jelenséget? High grafika mellett a haj, szőrzet furán "pixeles" lesz, ronda és szinte külön mozog a modelltől. Ez valami driverhiba? Vagy beállitás? Más játékoknál nem nagyon vettem észre ilyet.

(#749) atainprison válasza kwzatz (#746) üzenetére


atainprison
senior tag

Kedden a PC-s start előtt már olvastam Steamen egy csomó bejegyzést, hogy csak azért fognak negatív értékelést írni, mert a konzol start előbb volt és őket átverték, stb.
A negatív értékelések nagy része emiatt van, meg a sok hozzánemértő "60 fps lock", mikrotranzakció, stb.

[ Szerkesztve ]

(#750) kwzatz válasza atainprison (#749) üzenetére


kwzatz
őstag

Persze, van ilyen is. A mikrotranzakció dolog már az ember szíve joga, hogy ne tetsszen. (úgy látom, hogy mostanában mindenki áttért a sunyibb változatra - csak kozmetikai, de rohadt lassú, hogy néhányan megunják és megvegyék -> felháborodás követi, ezért a készítők eljátsszák a jófejséget és kicsit elviselhetőbbé teszik)

De biztos a feletted lévő hsz-ben pachito is hozzánemértő. Ja nem, hanem használhatatlan az Anti-aliasing PC-n, ahogy azt már pár "troll" kiderítette. Értem én, hogy valószínűleg lesz olyan, akinél nincs hiba (bár te is írtad még tegnap, hogy sokat crashelt), de ettől nem lesz mindenki troll, aki negatívat ad rá, mert el sem indul, grafikai hibákat produkál, crashel, gamepaddel problémázik a játék. Ráadásul úgy áll most 47%-on, hogy egy rakat negatív hsz-t, olyanokat, amit említettél, töröltek tegnaptól.
Kíváncsi voltam, hogy indul, de az X-ből kiindulva csak a várakozásoknak megfelelően. Mindegy, ott is jó volt az XL, ez is biztos jó lesz 1-2 év múlva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.