Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11

Hozzászólások

(#651) HussarF válasza ayo (#650) üzenetére

Persze, túlzás volt, nem is gondolom, hogy lenne ilyen. De akkor sem tetszett, hogy olyan karaktereket turbóznak fel meg ruháznak fel extra képességekkel, akik nem harcosok. És ez Leatherface-nél volt a legszembetűnőbb.

(#652) Xerxész


Xerxész
őstag

Datamining, as always. :)

Lelepleződtek az assistok, tehát a következő karakterek több mint biztos nem lesznek DLC-k (sajnos):

BoRaiChoAssistDescription=Acloudofflatulencestunstheopponentwhenactivated.(1Slot)
ShinnokAssistDescription=Agiantbonehandattackstheopponentwhenactivated.(1Slot)
ErmacAssistDescription=Aseriesofsoulsjuggletheopponentwhenactivated.(1Slot)
HavikAssistDescription=NEEDSTOBEREMOVED
HsuHaoAssistDescription=HsuHaoprojectsabeamofenergyattheopponentwhenactivated.(1Slot)
HydroAssistDescription=Hydrosummonsawaveofwaterthattravelsacrossthefightlinewhenactivated.(1Slot)
KenshiAssistDescription=Kenshi'sAncestralDemontargetstheopponentwhenactivated.(1Slot)
KungJinAssistDescription=ShaoLinarrowsareshotattheopponentwhenactivated.(1Slot)
MeatAssistDescription=Meat'sheadtravelsacrossthefightlinetowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
MileenaAssistDescription=BloodySaiarethrowntowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
NitaraAssistDescription=Abloodbattargetstheopponentwhenactivated.(1Slot)
QuanChiAssistDescription=Aruneappearsonthefightlineprotectingthefighterwhenactivated.(1Slot)
RainAssistDescription=ARainBubbletrapsyouropponentwhenactivated.(1Slot)
ReikoAssistDescription=Aclusterofshurikenstargettheopponentwhenactivated.(1Slot)
ReptileAssistDescription=ASaurianForceBalltargetsyouropponentwhenactivated.(1Slot)
SektorAssistDescription=ATekuninrockettargetstheopponentwhenactivated.(1Slot)
SmokeAssistDescription=Asmokebombisthrowntowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
SpecialForcesAssistDescription=Aflashgrenadetargetstheopponentandstunswhenactivated.(1Slot)
StrykerAssistDescription=ASpecialForcesgrenadeisthrowntowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
TakedaAssistDescription=ExplodingKunaiarethrowtowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
TanyaAssistDescription=Aspinningtonfaisthrowntowardstheopponentwhenactivated.(1Slot)
TremorAssistDescription=Alargeboulderfallsfromthesky,targetingtheopponentwhenactivated.(1Slot)
CyraxBombAssistDescription=CyberLinKueibombsarelaunchedtowardsyouropponentwhenactivated.(1Slot)
CyraxAssistDescription=ACyraxNettargetstheopponentwhenactivated.(1Slot)

Havik esete érdekes...val'szeg last minute törölték az assistját, ami azt jelenti, lehet, hogy DLC lesz. :P

[ Szerkesztve ]

(#653) Carasc0 válasza Xerxész (#652) üzenetére


Carasc0
őstag

Cyrax és Sektor simán elférne. Jól is néznek ki és ha már megcsinálták, miért nem lesz játszató. Nem értem. Azt meg végképp, hogy Kronika nem játszható.

Amúgy lesznek a kryptába feloldható karakterek? Vagy ez egy csak kergetett álom?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#654) Xerxész válasza Carasc0 (#653) üzenetére


Xerxész
őstag

Kergetett álom sajnos, mert nem lesznek.

Volt tegnap vagy tegnapelőtt egy Skype interjú Derekkel, ott megkérdezték tőle, hogy lesz-e feloldható karakter. Elég bűnbánóan mondta, hogy tényleg nem akarja elvenni senki kedvét, de sajnos az a helyzet, hogy nincsenek rejtett/feloldható karakterek a kriptában.

(#655) HussarF válasza Xerxész (#652) üzenetére

Itt egy kicsit le vagyok maradva. Mi ez az assist dolog?

(#656) x360elite válasza Carasc0 (#649) üzenetére


x360elite
őstag

Elvileg 2019.04.23 00:01-től indulnak a szerverek, de hogy melyik időzóna szerint, az már kérdéses. Én amcsira tippelek, de ha korrektek akarnak lenni, akkor a felkelő nap országához igazodnak :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#657) Xerxész válasza HussarF (#655) üzenetére


Xerxész
őstag

A lényege, hogy egy másik karakter egy speciális mozdulatát aktiválhatod játék közben.

Itt egy példa az MKX-ből, Rain assist.

A gyakorlatban ez azt szokta jelenteni, hogy az asszisztáló karakter nem lesz játszható.

Az MK11 esetében elég sok neves karakter asszisztálhat (mint lejjebb olvasható), nem is nagyon marad olyan karakter, aki DLC lehet, azaz nincs az assist listában. Havikot írtam lejjebb, ezen kívül valamirevaló név talán csak Sareena és Asrah.

(#658) HussarF válasza Xerxész (#657) üzenetére

Ferra/Tor?
Kintaro, Mortaro?
Azért van még sztem bőven :D

Nightwolf amúgy benne van már a rosterben? Vagy még ő is egy lehetséges szereplő?

[ Szerkesztve ]

(#659) Xerxész válasza HussarF (#658) üzenetére


Xerxész
őstag

Tényleg, Ferra/Torr...el is felejtettem. :)
Na, ő esélyes lehet, ha már új karakter volt az előzőben.

Olyan harcost szerintem nem fognak a 3D érából behozni, aki nem volt közönségkedvenc vagy nem emlegették sokat...bár erre valamelyest rácáfol Bo' Rai Cho az MKX-ben...szerintem a kutya nem várta őt DLC-nek.

Sub-bosst (Kintaro, Motaro) úgy gondolom, nem hoznak be DLC-nek.

Ha a KP2 is 6 karakteres lesz, akkor szerintem ez lehet a 3 hiányzó: Havik, Sareena és Ferra/Torr.

Sareenát ezért a bennfentes infóért mondom (márciusi, és elég sok infó stimmel belőle, a DLC-k is elég jól megvannak):

SZERK.:
Igen, Nightwolf DLC lesz...gyaníthatóan az első KP része. Marketing szempontból szerintem Fujin nagyobb húzónév, többen akarják, ezért szerintem őt áttolják a KP2-be, hogy legyen miért megvenni. Így Nightwolf val'szeg a KP1-ben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#660) x360elite válasza Xerxész (#659) üzenetére


x360elite
őstag

Én vártam, jött és aprítottam is vele rendesen :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#661) Xerxész válasza x360elite (#660) üzenetére


Xerxész
őstag

Kivétel erősíti a szabályt. ;]

(#662) HussarF válasza Xerxész (#659) üzenetére

Mondjuk akkor ez az info a datamining alapján legalább egy helyen, Reiko-nál téved

(#663) x360elite válasza Xerxész (#661) üzenetére


x360elite
őstag

:R :K

Amúgy tényleg kevesen használták őt, de nekem már csak a fingás miatt is kedvenc lett.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#664) Xerxész válasza HussarF (#662) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen, de a DLC-ket az utolsó pillanatig variálhatják különböző okok miatt.
Látod, itt az adatbányász fájlban is oda van írva Havikhoz, hogy ki kell szedni.

(#665) HussarF

Ha nem veszem meg elővételben az MK11-et akkor mit bukok? Később pénzért kell megvennem Shao Kahn-t?

(#666) ayo válasza HussarF (#665) üzenetére


ayo
addikt

semmit se, Gorót is később meg lehetett venni, szóval majd itt is biztosan meg lehet.

http://jateknaplo.blog.hu

(#667) Carasc0


Carasc0
őstag

Ko-op mode lesz mint a 9-ben? Az tök jó lenne.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#668) Carasc0 válasza Xerxész (#659) üzenetére


Carasc0
őstag

Legyen igazad. Akkor ha jól számolom KP1 = 6 karakter KP2 is 6 karakter = 25 + 12 = 37 karakter :Y ... Beteg lenne.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#669) markknight


markknight
veterán

Cirka 16 óra és játszható a cucc a PS4 szerint. Meg jött most reggel valami patch a játékhoz.

Aki xboxra vette az tudtommal úgy játszhat korábban, ha a régiót átnyomja zélandira.

[ Szerkesztve ]

(#670) x360elite válasza markknight (#669) üzenetére


x360elite
őstag

Csak PS4-re jött patch reggel? Azért kérdem, mert box-on az utolsó kb. 2GB volt, durván 1 hete. Előtte meg jött az előtöltős dolog 39GB-al, de azóta nem láttam újat.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#671) Shy


Shy
tag

Azzal hogy előrendeltem hónapokkal ezelőtt tényleg annyi a plusz csak hogy shao kannal tudok majd játszani? Azt gondoltam egy picivel előbb lehet majd játszani a játékkal, de rosszul hittem ezek szerint. A PC verzió holnap mikortól játszahtó?

Kell, vagy rakom el?!

(#672) x360elite válasza Shy (#671) üzenetére


x360elite
őstag

Aki előrendelte, annak március utolsó hétvégéjén elérhető volt az online beta, valamint megkapja shao kahn-t "ingyen". Ez azért nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#673) ayo válasza Shy (#671) üzenetére


ayo
addikt

Igen, annyi hogy előbb tudsz vele játszani és nem kell később külön megvenni. Este 7 után szokott váltani a Steam mindig, tehát várni kell. Előtöltést nem javaslom, csak ha nagyon lassú a neted, általában gyorsabban lejön, mint amire kicsomagolja a cuccot :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#674) Shy válasza x360elite (#672) üzenetére


Shy
tag

szerintem PC-n nem volt elérhető a béta sajnos

Kell, vagy rakom el?!

(#675) ayo válasza Shy (#674) üzenetére


ayo
addikt

így van, csak X1 PS4 volt béta, Switch, PC nem.

http://jateknaplo.blog.hu

(#676) x360elite válasza Shy (#674) üzenetére


x360elite
őstag

Igen, ott nem volt. Elnézést, de ha játékról van szó, én utoljára gondolok PC-re :R Ha így nézem, neked annyi az extra, hogy nem kell shao kahn-t külön megvenned.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#677) gabor7th válasza Shy (#671) üzenetére


gabor7th
addikt

Vigasztaljon, hogy lesz o napi patch és változtat is a karakterek egy részének mozgásán.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#678) Carasc0


Carasc0
őstag

Gyorsan átfutottam az értékeléseket! Jó lett! Átlagosan megvan a 9/10-es pontozás. Én már alig bírom... Legyen már éjfél!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#679) Xerxész válasza Carasc0 (#678) üzenetére


Xerxész
őstag

Addig még lesz egy Kombat Kast is ma! ;]

Shao Kahn az est fémpontyja (:D), de hátha...ismétlem: HÁTHA bejelentik/leleplezik/trailerezik a Kombat Packot is. :))

[ Szerkesztve ]

(#680) Carasc0 válasza Xerxész (#679) üzenetére


Carasc0
őstag

Én is megnézem! És remélem éjféltől már tolhatom! :B

Mai Kombat Kast témája: Frost és Shao Kahn!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#681) ayo válasza Xerxész (#679) üzenetére


ayo
addikt

nem hisz, az majd ráér X hónap után, most alapjáték fog pörögni, bőven lesz még szerintem infó, amiket nem tudunk :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#682) HussarF válasza Xerxész (#679) üzenetére

Azon nagyon meglepődnék. Azt 1-2 hónappal megjelenés után szokták.

(#683) Xerxész válasza HussarF (#682) üzenetére


Xerxész
őstag

Azt olvastam, hogy az MKX-nél már a játék megjelenése előtt leleplezték a Kombat Pack karaktereit...

(#684) HussarF válasza Xerxész (#683) üzenetére

Ezt úgy mondod, mint ha nem lettél volna ott :D

De basszus, tényleg, ez egy márc. 20-ai videó, miközben az X is áprilisban kezdett 2015-ben :Y

(#685) ayo válasza Xerxész (#683) üzenetére


ayo
addikt

wow. nem is emlékeztem erre, érdekes marketing mondjuk.

http://jateknaplo.blog.hu

(#686) ayo


ayo
addikt

ahogy látom mindenhol nagyban nyomják a játékot, csak nekünk kell várni.. olyan rossz ez :/

http://jateknaplo.blog.hu

(#687) Xerxész válasza HussarF (#684) üzenetére


Xerxész
őstag

No, pontosan ezért reménykedem. :P
Amúgy szerintem sem valószínű, de a remény hal meg utoljára ugye...

(#688) ayo


ayo
addikt

kezdődik

http://jateknaplo.blog.hu

(#689) ayo


ayo
addikt

na szóval Frost nagyjából Cyber Sub-Zero és a többi robot keveréke :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#690) Xerxész válasza ayo (#689) üzenetére


Xerxész
őstag

De a kivégzése ötletes. :)

(#691) Carasc0


Carasc0
őstag

Kicsit meredek egy olyan bug a játékba hogy a Towerek only Very hard. Remélem javították. De Ilyet nem venni észre! Továbbá javították a "Fawless victory" hiányát?

Frost maximálisan felesleges. Mileena kellett volna helyette. 2 Sub-zero minek!

Ps4-en mikor lehet tolni? :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#692) AtHoS


AtHoS
nagyúr

AMD-hez meg is érkezett az új driver (19.4.3): Support For Mortal Kombat XI™

read-only mode on the forum

(#693) ayo


ayo
addikt

hát nem sok minden derült ki az adásból :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#694) Carasc0 válasza ayo (#693) üzenetére


Carasc0
őstag

Így van! Ez egy semmi volt! De továbbra is reménykedem hogy éjfél után tolhatom PS4-en. Játszottak a végén ahelyett hogy közölték volna a release dátumokat, meg 1-2 érdekességet. Akár DLC-ket bejelenteni!

Na most kezdődik valami!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#695) Carasc0


Carasc0
őstag

PS4-en már játszható! Mindenkinek jójátékot kívánok! :R

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#696) gabor7th válasza Xerxész (#679) üzenetére


gabor7th
addikt

Egy interjúban mondták, hogy a DLC karaktereket még csinálják és nincs konkrét határidő rájuk. Meg talán... egy karakter 6 hét alatt készül el.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#697) gabor7th válasza Carasc0 (#691) üzenetére


gabor7th
addikt

Ja ne már a MK is ilyen bugosan indul.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#698) Carasc0


Carasc0
őstag

Saját benyomásaim!

Pro:
- Grafika 10/10
- Új áttekinthető menürendszer
- Ötletes kódalapú mobil-konzol kapcsolat
- Dícséretes Tutorial
- Fejlesztett harcrendszer
- Nekem tetszik a Kripta is

Kontra:
- A Premium Edition-höz járó skin nagyon gagyi!
- Ed Boonnak fogalma sincs arról hogy a skin és a color az nem ugyanaz!
- Csalódás a skinek (Kitana-nál azt írja hogy 62 skin HAHA. Valójában csak 4-5 skin van ami színekbe variálható. Az hogy a bugyi zöld vagy lila az nem 2 külön skin (csalódás 2.0) :W
- MKX-hez képest bonyolultabb kezelés (már van nagy ugrás meg kis ugrás) [szokni és tanulni kell]
- Kripta irányíthatósága kellemetlen!
- Csak 2 round választható!
- Van benne jópár nyersanyag aminek a felét nem tudom mire jó!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#699) markknight


markknight
veterán

Sztori kitolva, nekem bejött. A tutorialok zseniálisak, a zene alatta pedig mesteri. Sok tartalom van benne, kemény lesz megtanulni a karaktereket. Csak annyi negatívumot tudok felhozni, hogy picit sok a bizbasz, meg a mikrotranzakcó. Bonyolult lett.

[ Szerkesztve ]

(#700) gabor7th válasza Carasc0 (#698) üzenetére


gabor7th
addikt

"Csak 2 round választható!"

Ez mit jelent?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat 11
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.